Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Krenuli smo-kako nam je bilo.............

Go down 
+23
*Dijana*
Tina
vedrana87
Zabica
Tinna
zeljkica0205
Alice
emi_emi
ninana
Enea
ivana86
morena
ludica
mamajaja
Mateja
leobaby
Josipa
happyness
ivany
Aca
žuža
zvrk06
Nataly
27 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
Autor/icaPoruka
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimened sij 11, 2009 7:06 pm

Ja sam Luku previjala, on se znao i ukakat preko noći kad je bio jako mali! Kasnije sam naravno prestala jer nije bilo više potrebno!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimened sij 11, 2009 8:07 pm

Joj, ja sam popizdila još u rodilištu kad se Luka pokakao u noći i ja pozovem sestru, jer sam još od rane bila sva nikakva, da nek ga dođe premotati, a ona mi je odgovorila da ga preko noći neće premotati i da si ga tak niti doma ne učim. Isuse, pa skoro sam ju zadavila tam, pa dal bi ona sa takvim gaćama bila prek cijele noći...

Itekako premataj bebu, jer kakač zna biti kiselkastiji pa se može guza upaliti...a o savjetima kojekakvih patronažnih sestara... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 896458 nije tvoja jedina....hvala Bogu, moja je bila za poželjeti...
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimened sij 11, 2009 8:26 pm

ivany je napisao/la:
Morena i ja sam čula takav savjet tj. šogorica malu od 2mj. isto nepremotava preko noći... meni bilo žao bebice ali kaže da joj se guza neupali, pa se nisam htjela miješati

tak male ipak treba prematati,jer papaju svakih par sati i više piškiju Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 13329 ,ja mislim da sam lovrija prvih 6 mjeseci premotavala po noći,sad nema potrebe,probudi se on za ciku i pociki tu i tam ali to jedan dva gutića više mu služi ko duda da zaspi Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 38980
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimened sij 11, 2009 8:53 pm

u žuža pa ti si onda stvarno dugo prematala Lovrija noću.... ja sam Saru kratko,nesjećam se točno koliko, znam samo da sam dok god je kakala noću, kad je prestala kakati onda sam je prestala previjati noću
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimepon sij 12, 2009 8:25 am

Mi nikad nismo minjeli pelenu noći jer se nikad al stvarno nikad nije pokakala noći
i guza je uvjek bila ok,al naravno da se kakila mjenjali bi
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimepon sij 12, 2009 1:04 pm

A jeste zachatale ovu temu s pelenama i kakanjem..... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 386911 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 386911 sad sam išla gledati da li sam na dobro mjesto došla napisati kako je protekao prvi dan u igraonici. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 386911

Jutors je kuma došla po nas s djecom da Sari bude lakše kad bude vidjela da i oni idu, djeca su bila baš slatka, onako njih troje sjede iza u autu, ubundani u debele jakne i kape i svako ruksak na leđima i nešto si pričaju i dogovaraju se!! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 386911 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 386911
Uglavnom došli smo tamo, od auta do igraonice mi nije htjela dati ruku nego je veselo trčala za njima, ušli smo, preobula sam je, skinila joj jaknu, dala joj pusu, ošla dati prodatke i zapisala si njihov broj telefona i okrenem se i nema mi djeteta..... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 386911 pogledam u sobu a ona stoji kod tete i njoj nešto govori, samo sam teti mahnula i otišla.
Kad sam došla po nju, nije htjela kod mene Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 168724 kuma je morala preobuti. Kaže teta da nije plakala, nije čak ni pitala za mene, igrala se s djecom, išla 2 puta na wc i na kraju se zaigrala i upiškila ( nije se upiškila više od 2tjedna sigurno).
Ja sam naravno sva sretna bila što je to prošlo tako bezbolno i što nije plakala, ali me teta spustila na zemlju i rekla da to ništa ne znači, da očekujem suze, možda sutra, prekosutra ili za tjedan dana, vjerojatno će ih biti....

Jel vaši pričaju što su radili u vrtiću??

Sara nije baš nešto htjela pričati, rekla je da se igrala, i da joj bilo ljepo i da će sutra opet ići. I ništa više, ja bi voljela znati što se igrala, s kim, i sve u detalje Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 386911 naravno da mi to neće sve pričati ali zbog tog se osjećam kao da nešto ne znam što se dogodilo...a do sada sam znala što god da je radila (kad je bake čuvaju dobijem izvješće što su se igrale, što je jela....).
Vjerojatno je to sve normalno samo se trebam naviknuti, jer tako će sad nadalje biti, bit će sve samostalnija i sve manje ću znati...
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimepon sij 12, 2009 1:25 pm

Je, Ivany, neminovno je osjećati malu prazninu kad se počinješ odvajati od djeteta. Da, događati će se stvari za koje ti nećeš znati, al nije to ipak tak strašno. nemoj biti tužna zbog toga, bar ne prejako, jer prije ili kasnije dođe do toga, tu stvarno ne možemo ništa. Radije budi sretna da nema suza, misli na to, i misli na to kako joj je lijepo tamo. A ovaj osjećaj će s vremenom proći.... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimepon sij 12, 2009 1:29 pm

happyness je napisao/la:
Je, Ivany, neminovno je osjećati malu prazninu kad se počinješ odvajati od djeteta. Da, događati će se stvari za koje ti nećeš znati, al nije to ipak tak strašno. nemoj biti tužna zbog toga, bar ne prejako, jer prije ili kasnije dođe do toga, tu stvarno ne možemo ništa. Radije budi sretna da nema suza, misli na to, i misli na to kako joj je lijepo tamo. A ovaj osjećaj će s vremenom proći.... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627

Potpis

A to za suze,mislim da stvarno nema djeteta koje nije odplakalo svoje,samo netko manje netko više al proć će i to i sve mi se čini da će Sara jako malo plakat Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627

Lana mi ne priča ništa šta je bilo,ipak nam govor nije tako razvijen Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimepon sij 12, 2009 5:44 pm

Super za igraonicu, i da vjerojatno ce kad tad doci reakcija to je sigurno.

Evo vidis meni se svidjaju igraonice da se otpelja dijete i ode, a tu kod nas smo i mi mame.No dobro to je samo sat vremena, a dobro dodje malo tracanja Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 782419
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimepon sij 12, 2009 6:40 pm

Super Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 311573

Luka ponekad nešto ispriča što je radio i s kim se igrao,ali rijetko, a ja uvijek dosadna i ispitujem jer bi isto, naravno, sve htjela znati! Super što je tako dobro došlo, ni s Lukom nikada nije bilo problema, imao je jedan kratak period kad se nećkao, i sada nekad nebi išao, ali nikada ništa strašno!
Neće sigurno ni s njom nikad bit većih problema!!!
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimepon sij 12, 2009 9:27 pm

super da je sve tak super prošlo,bravo za saru!
a daj mi reci ivany koliko sati su u toj igraonici?ja sam mislilda su te igraonice sat-dva, i to je svaki dan?pa to je onda skoro ko i vrtić ili se varam?
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 9:21 am

žuža je napisao/la:
super da je sve tak super prošlo,bravo za saru!
a daj mi reci ivany koliko sati su u toj igraonici?ja sam mislilda su te igraonice sat-dva, i to je svaki dan?pa to je onda skoro ko i vrtić ili se varam?

Čini mi se da je rekla da je od 8 do 13,ili sam ja nešto falila?

A ja sam zaboravila pitat,koliko plaćate?
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 1:12 pm

Igraonica je od pon.-pet. od 9-13sati, plaća se po danu 10kn (super mi je što se plaća svaki dan tako da ako zbog nekog razloga nebude išla nema veze)
po meni je ovo kao "poludnevni vrtić"

jutros kao i jučer, pa da se neponavljam
kaže mi teta da je 4puta piškila da se možda prehladila, da joj dajem čaj od brusnice ili suhe brusnice da jede pa ću popodne otići kupiti nešto od toga
pitala sam jel dobra, kaže da je super, sudjeluje u igrama i stalno ide za njom Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 386911 ali nema nikakvih problema
inače opet kad sam došla mi nije htjela prići Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 168724 nego je htjela da je kuma preobuje i presvuće Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 168724 baš sam tužna zbog tog Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 168724 nadam se da će je to brzo proći
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 1:47 pm

ajoj ivany nemoj biti tužna,to joj je sigurno neka faza Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627
a to je super cijena i jako jeftino i super da je možeš dopelat kad hoćeš,ja bi lovrija tak nekam poslije druge godine da se malo druži barj ednom il dva put tjedno a kod nas toga nema,a on tu nema baš nikog osim prijatelja s foruma,svi susjedi,bratići ,sestrične su već školarci Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 168724
ustvari ima u ulici jedna curica mlađa od njega dva dana,sad se po zimi ne vidimo jer mama radi,po ljeti smo se znali srest na ulici ali nemogu se s mamom naći,jednostavno mi ne paše ko osoba nažalost Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 34451
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 2:33 pm

Cjena je stvarno odlična

Ivany to je vjerovatno njen način da malo protestira šta je ostavljaš,proć će ne brini Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimeuto sij 13, 2009 9:19 pm

Žuža, tako je i kod nas slično, sva djeca s kojima se družimo idu u to igraonicu (osim Luke on ide u vrtić) i zato ja nju vodim. Isto sam mislila svaki drugi dan ili 1-2tjedno, ali mi teta rekla da to na početku neradim, jer ću je zbunjivati, kad se navikne i bude bez problema ostajala onda mogu da je dovodim tu i tamo ali dok god se nenavikne da je dovodim svaki dan (ako je moguće)...

Zvrk, ne znam što bi mislila, možda stvarno protestira. Ali nisam stekla dojam da nevoli ići, ili da joj se nesviđa jer sama od sebe kaže da će sutra opet ići i da joj se sviđa.... ali tko će znati, možda duboko u sebi ipak protestira
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimesri sij 14, 2009 10:15 am

Ivany, bome imaš sreće, ta igraonica ispada ko superjeftini vrtić! Ko god se toga sjetio, po toj cijeni, svaka mu čast!

Nego, i ja mislim da je to Sarin protest. ma naravno da je njoj tamo lijepo, ali TI ju odvodiš i ostaviš, i na tebe se kao ljuti zbog toga. zbog samog čina ostavljanja. Kak vele cure, bude ju prošlo. Znam da ti nije ugodno, ja sam se osjećala ko najveći zločinac, a moj Luka je još i plakao...ne baš lijepe stvari za proživjeti, ali hebiga, sve to ide u staž majčinstva. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 66333
Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimesri sij 14, 2009 1:47 pm

Može biti da je protest, stvarno ne znam. Sinoć sam s mm pričala, baš mi teško što se tako ponaša, svaki put me srce zaboli a i onda kod kuće kad je nema.... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 168724
kad uključim mozak onda vidim da joj je super, ja sve obavim kod kuće i onda se cijelo popodne njoj posvetim, a ovako sam sve ovo što sad radim isto radila ali nekako s njom (ili nisam ni radila pa mi kuća bila kao svinjac)...
mm je isto rekao da je ona takva da nebi šutila, da se njoj nesviđa ona bi rekla da ne želi ići i protestirala bi glasno.... ma stvarno ne znam što da vam kažem, toliko sam se radovala što će ići i dalje mislim da je dobro da ide...ali.....

ok, dosta cvilenja i kukanja

jutros kao i ove dane, ušla čak prva pa se vratila i čekala kumiće
kad smo došli po nju (mm nas vozio) naravno ošla kumu zagrliti, kaže teta da je danas malo plakala zato što je ona vodila jednog dečkića na wc pa joj ona nije dala da ide s njima jer wc negriju i onda je počela plakati ali kaže da je bilo 2 suze i gotovo -ništa strašno
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimesri sij 14, 2009 2:21 pm

Ivany Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimesri sij 14, 2009 2:28 pm

zvrk06 je napisao/la:
Ivany Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627

X
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimečet sij 15, 2009 6:17 am

zvrk06 je napisao/la:
Ivany Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627
Da ne bude vise protesta!
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:33 pm

Danas sam pitala tetu jel normalno što neće kod mene i jel to neki protest ili zašto to radi. Ona se samo nasmijala i rekla da se nebrinem, da bi se ona možda još malo igrala i da nevjeruje da je to protest jer s njom stvarno nema nikakvih problema....
sad mi je malo lakše, i nadam se da vam nisam već dosadno koliko kukam oko toga
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimečet sij 15, 2009 1:36 pm

Ivany Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimečet sij 15, 2009 3:12 pm

Ma nisi dosadna šta ti je Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitimečet sij 15, 2009 5:15 pm

Ma daj, Ivany, samo se sjeti nas koliko smo cendrale kad su nam krenuli u vrtić...sve je to ok. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 569627
[Vrh] Go down
Sponsored content





Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 10 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krenuli smo-kako nam je bilo.............
[Vrh] 
Stranica 10 / 15.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kako napredujemo
» Kako napredujemo
» kako stignete
» Kako napredujemo 2.dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: