Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaPretraľnikRegistracijaLogin

Share

kako stignete

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8

Broj postova : 347
Registration date : 21.04.2009

kako stignete Empty
PostajNaslov: kako stignete   kako stignete Icon_minitimesri tra 22, 2009 12:11 am

dajte mi molim vas recite jel stignete sve uz bebače. kuhanje, pranje,pospremanjee,peglanje.....kod mene zna biti kao da je bomba pala.... što vam rade bebice dok ste na netu?
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža

Female
Broj postova : 2809
Registration date : 03.02.2008

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimesri tra 22, 2009 5:42 am

a čuj draga sve se nekak uskladi,mada sad što je ljepše vrijeme više smo vani a manje na netu,mada nas većina ima već malo veće bebače pa je malo i lakše ,ja imam stariju kćer koja ima deset godina,pa mi ona puno put pomogne ili se igra s bratom pa ja mogu surfati kako stignete 13329
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86

Female
Broj postova : 750
Registration date : 13.02.2009

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimesri tra 22, 2009 6:47 am

i ja puno više toga stignem kako je lana veča
..kuham dok ona spava,več ima ritual spavanja,pa sam se navikla! kako stignete 13329
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea

Female
Broj postova : 4789
Registration date : 23.02.2009

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimesri tra 22, 2009 7:51 am

ja vecinom sve radim dok spava,kuhanje i pospremanje,a dok sam na netu,sjedi u kolicima pokraj mene(sdad trenutno) ili ju stavim u bancer tj lezaljku i dam joj igracke

[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja

Female
Broj postova : 2891
Registration date : 04.02.2008

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimesri tra 22, 2009 9:16 am

Ja sam na netu uglavnom na poslu, preko tjedna kod kuce spremam samo povrsno, ono sto moram svaki dan, a ostatak subotom jer neradim.

Kad je Luka bio mali sam isto kao i cure, kuhanje i spremanje dok beba spava, ili recimo popodne kad nam je tata bio kod kuce, na net dok se rucak kuha ili navecer kad ode spavati, rijetko kad da sam mogla uz njega!

Sve u svemu, lakse je kad narastu!
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany

Female
Broj postova : 3004

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimesri tra 22, 2009 9:56 am

Mateja je napisao/la:
Ja sam na netu uglavnom na poslu, preko tjedna kod kuce spremam samo povrsno, ono sto moram svaki dan, a ostatak subotom jer neradim.

Kad je Luka bio mali sam isto kao i cure, kuhanje i spremanje dok beba spava, ili recimo popodne kad nam je tata bio kod kuce, na net dok se rucak kuha ili navecer kad ode spavati, rijetko kad da sam mogla uz njega!

Sve u svemu, lakse je kad narastu!

ovo potpisujem
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica

Female
Broj postova : 3218
Registration date : 30.01.2008

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimesri tra 22, 2009 10:35 am

Ja sam isto pretežno na netu kad Luka spava. Eventualno ako se s nečim zaigral, onda sjednem pa čitkaram, ali to ne traje dugo, jer sva pažnja mora biti na njemu kako stignete 66333

Kak vele cure, kad je bio manji, bila sam isključivo na netu kad je spaval, a pospremala sam navečer kad bi mm došel s posla. Sda kad je veći pospremam ujutro, skuham ručak pa odemo landrati van, pa se vratimo, jedemo...ma sve bude ti lakše kak bude ti beba rasla. I meni je znal prije stan biti ko ratište, al sad je već bolje. Prihvati to kao nekaj prolazno, jer i je. kako stignete 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06

Female
Broj postova : 12186

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimesri tra 22, 2009 12:41 pm

Šta se tiče neta, uvijek stignem na njega,Lana se uvijek znala sama igrat i zabavljat,pa s tim nemam nekog problema + šta ja živim sa svojima i sestrom,i uvijek je netko u kući,i uvijek netko ima za zabavit Lanu.
Šta se tiče čišćenja i tu je ok,jer smo mi cure podjeljene,pa svaka ima svoje zadatke po kući,ali kad sređujem a Lana je budna,opet to napravim sa njom,ona bude uz mene,ili samo gleda ili mi pomaže,ma sve pet.
Učenje isto tako,bez problema šta se nje tiče kako stignete 13329

kako stignete BhA6p2
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja

Female
Broj postova : 2891
Registration date : 04.02.2008

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimečet tra 23, 2009 6:47 am

Blago tebi, ja imam hiperaktivno dijete pa su takve stvari nemoguce.
Sad kad je veci mogu s njim vise, ali to traje cijelu vjecnost jer stalno moram gledati gdje je i sta radi...
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8

Broj postova : 347
Registration date : 21.04.2009

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimečet tra 23, 2009 6:52 am

Mateja je napisao/la:
Blago tebi, ja imam hiperaktivno dijete pa su takve stvari nemoguce.
Sad kad je veci mogu s njim vise, ali to traje cijelu vjecnost jer stalno moram gledati gdje je i sta radi...

toga se i ja bojim, sada ga već sve zanima a tek kad bude stariji... neće mu biti kraja.
[Vrh] Go down
didzi
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
didzi

Female
Broj postova : 310
Registration date : 01.05.2009

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimeuto svi 05, 2009 12:59 pm

zvrk06 je napisao/la:
Šta se tiče neta, uvijek stignem na njega,Lana se uvijek znala sama igrat i zabavljat,pa s tim nemam nekog problema + šta ja živim sa svojima i sestrom,i uvijek je netko u kući,i uvijek netko ima za zabavit Lanu.
Šta se tiče čišćenja i tu je ok,jer smo mi cure podjeljene,pa svaka ima svoje zadatke po kući,ali kad sređujem a Lana je budna,opet to napravim sa njom,ona bude uz mene,ili samo gleda ili mi pomaže,ma sve pet.
Učenje isto tako,bez problema šta se nje tiče kako stignete 13329

kako stignete 158414 BLAGO TEBI...ja sam se ispocetka lomila za sve,cak i sa koncima (pa su mi i popucali i rana se otvorila)dok nije proslo neko vrijeme i ja skontam mene u cijeloj prici nigdje,tu prikocim i polako...sto stignem taj dan stignem,sto ne ima i sutra dan...evo sad imam kako stignete 64365 i svasta nesta pa cu polako kad se kako stignete 906302 sa vama... kako stignete 13329
[Vrh] Go down
sana_88
Novorođenče
Novorođenče
sana_88

Female
Broj postova : 11
Registration date : 02.06.2009

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimeuto lip 02, 2009 8:34 pm

moja se vecinom igra sa svekrvom u drugoj sobi tako da se moze stici na net kako stignete 13329
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female
Broj postova : 10836
Registration date : 03.06.2009

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimepet lip 05, 2009 2:04 pm

curke sve se stigne kad se organizuje vrijeme, pa i rucak pospremanje, djeca pa i net.
naravno lakse je ako ima netko da pomogne.
Aleksandar mi je kod mame jer ga vodi logopedu a mm radi panemoze tako da smo sad ja i beba sami a stigne se na net dok se rucak pravi i beba spava.
[Vrh] Go down
jasmina
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete

Female
Broj postova : 175
Registration date : 16.07.2009

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimepet lis 16, 2009 7:34 pm

Ja ne idem na net dok je mali budan,vec navecer dok spava.Asta se tice pospremanja,to je nesto povrsno,i stalno mi se to povlaci,dok je sada mozda malo lakse...a i mi puno uzivamo tako da za veliko ciscenje imamo vikend kada je m doma.
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87

Female
Broj postova : 2802
Registration date : 09.08.2009

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimepet lis 16, 2009 8:04 pm

oduvijek se ema znala zabavit da ja i spremim, skuham i još odem na net... jako je dobra curica i uz nju se stignem i naspavati

kako stignete Tsql2en14ckako stignete ENortjKzUjK0sDAxNVCyBlwwFasC1w,,74
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2862

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimepon lis 19, 2009 2:58 pm

Bome ja dok sam bila doma sve sam stigla, a i sad kad radim sve stignem..pod uvjetom da mi se da naravno kako stignete 386911

prije sam bila picajla i frikusa da sve mora biti na svom mistu (to je bilo grozno jer di god sam dosla sam se grozila ako nije sve bilo lipo poslozeno kako stignete 605248 )
ali sad sam totalno cool i boli me briga jel sve cisto i uredno kako stignete 36152 u granicima normale naravno kako stignete 568310
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2

Female
Broj postova : 930
Registration date : 19.03.2009

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimesri stu 04, 2009 2:50 pm

pa ja baš i ne stignem... sami smo, a roko oće bit zavezan za mene. pospremit stvari na svoje misto, to navečer kad zaspe, a baš čišćenje, to kad neko dođe pa pričuva roka...
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana

Female
Broj postova : 470
Registration date : 06.01.2010

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:47 am

Moj odgovor na pitanje iz naslova ovog posta je vrlo kratak, jasan i precizan - nikako! kako stignete 386911
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana

Female
Broj postova : 470
Registration date : 06.01.2010

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimečet sij 07, 2010 10:35 pm

Aj, dobro, malo sam možda pretjerala. Danas sam se baš zalaufala na ovom Forumu, a cura se divila svaki puta kad je vidjela svoju slikicu s Mini Maus kako stignete 13329
Možda ipak ne mogu reći da ne stignem baš ništa-stignem uzeti usput minutu i ukucati post :-)
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06

Female
Broj postova : 12186

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimepet sij 08, 2010 9:01 am

ninanana je napisao/la:
Aj, dobro, malo sam možda pretjerala. Danas sam se baš zalaufala na ovom Forumu, a cura se divila svaki puta kad je vidjela svoju slikicu s Mini Maus kako stignete 13329
Možda ipak ne mogu reći da ne stignem baš ništa-stignem uzeti usput minutu i ukucati post :-)

kako stignete 386911

To svi stignemo kako stignete 967987 kako stignete 967987 ostalo može pričekat kako stignete 386911

kako stignete BhA6p2
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Giovanna
Moderator
Moderator

Female
Broj postova : 2862

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimepet sij 08, 2010 1:29 pm

Tako je Zvrk kako stignete 386911
[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205

Female
Broj postova : 2399
Registration date : 17.07.2009

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimepet sij 08, 2010 4:41 pm

O da na forum uvijek!!!

Moderator
Moderator
ivany

Female
Broj postova : 3004

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimepet sij 08, 2010 9:52 pm

kako stignete 386911
odkad radim više ništa nestignem, često poželim da mi dan ima koji sati više kako stignete 66333

uglavnom, pazim da nakon posla dovoljno vremena provedem sa Sarom i mm, naravno posljedica tog je da jedva stignem spremiti stol i suđe nakon ručka i npr. skinuti/objesiti veš i pripremiti što ćemo obući idući dan.
Ostatak kuće čeka slobodan dan/vikend.
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina

Female
Broj postova : 1187
Registration date : 12.07.2010

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:07 am

Ja sam često na netu noču,jer tada moje dvije bebe spavaju (mislim time i na muža kako stignete 13329 )
a danju ako baš imam želju otić na net dam svena mužu da pričuva il ga stavim pored sebe,on se igra prstičima ili nekom igračkicom pa mogu kraj njega surfat bez problema.
Peglam navečer dok m igra igricu a mali spava,a pospremam dok je m na poslu a sven il spava il ga ostavim tih pol sata u kinderbetu,pa ako i cendra ga ostavim dok ne završim jer znam da mu niš ne fali osim moje blizine. Često je miran dok pospremam,al nekad plače,bitno da kad počne kmečat da dođem nad kinderbet da mu se pokažem,da zna da sam tu i da kad završim da zna da ću ga uzet. Po tome smo več uigrana ekipa.
Neke stvari mi je najbolje navečer jer mrzim recimo peglanje pa ne volim kad moram prekinut jer mi se neda nastavit kasnije,a maleni spava po 5 sati razmaka između hranjenja pa znam da bez frke mogu radit šta me volja duže vrijeme.
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie

Female
Broj postova : 1949
Registration date : 12.04.2010

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitimesri ruj 08, 2010 7:26 am

ručak i nešto sitno napravim po danu,veš,kupaona(ne svaki dan,da ne mislite da sam pukla kako stignete 386911 )a sve ostalo,suđe,usisavanje,brisanje poda,peglanje,to sve tek navečer kad svo odu spavat-mali milion puta mi kuća izgleda ko da je bomba pala kako stignete 13329 al ja sam nju napravila i nisam njen rob i točka kako stignete 602511
jednostavno,osjećam se preumorno i svaki trenutak kad se mogu odmorit,kad mogu s klincima otići na popodnevni spavanac mi je dragocjen kako stignete 967987 a suđe i neće pobjeć iz sudopera kako stignete 323962
[Vrh] Go down
Sponsored content

kako stignete Empty
PostajNaslov: Re: kako stignete   kako stignete Icon_minitime

[Vrh] Go down

kako stignete
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next