Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Krenuli smo-kako nam je bilo.............

Go down 
+23
*Dijana*
Tina
vedrana87
Zabica
Tinna
zeljkica0205
Alice
emi_emi
ninana
Enea
ivana86
morena
ludica
mamajaja
Mateja
leobaby
Josipa
happyness
ivany
Aca
žuža
zvrk06
Nataly
27 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
Autor/icaPoruka
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimečet sij 08, 2009 1:32 pm

super da se Lana opustila
Zvrk ja se nebi oko tog puno brinula, njen je posao da bude autoritet i da nauči djecu što smiju u vrtiću i što ne
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimečet sij 08, 2009 1:35 pm

Ma hoće ona hoće,za mjesec dana će bit glavni vođa nepodobština Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 386911 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 386911
Ma nije to teta tako rekla,mislim ne strogim tonom,nego onako uz osmjeh kužiš vidi se da nije sa tim ništa loše mislila

Al zabravih ovo reć,kako sam Lani kupila sad novi pak pelena,kupila ja broj veće tj 6. libero jer joj petica postala u visiunu mala,odnosno na leđa joj nekad prođe,a u vrtiću ima još skoro puni pak petica.I kad je Lana došla doma,naravno nisam je odma minjala jer ih onu minjaju prije spavanja i kad se probudi,al oko pet se pokakila i ja je idem prominit a ono na njoj 6. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 208799 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 208799 ma ono jel moguće da je nisu niakako prominile,ili još netko koristi 6.libero pa su zabunom uzele Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 959498 baš ću vidit danas i sutra,mislim mrak mi pa na oči
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimečet sij 08, 2009 2:22 pm

uh, zvrk, i ja se nadam da su zabunom uzele neke tuđe pelene...joooj, pa valjda je neko tamo kroz cijelo vrijeme boravka promjenio bar jednu pelenu djetetu...aj baš vidi pa javi...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimečet sij 08, 2009 3:46 pm

Danas je ok,peticu je imala,al ja sam još nekako skeptična Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 959498 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 959498

Tete su mi stvarno odlične i stvarno se nadam da su uzeli nečiju
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimečet sij 08, 2009 5:24 pm

joj zvrk super Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 31338
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimečet sij 08, 2009 9:06 pm

nadam se da su uzeli nečiju, ovo bi bilo nevjerojatno, iako ti kažeš da joj izađe iza na leđa onda bi trebala doći mokra kući jer bi se sigurno propiškila najkasnije kad bi spavala...
prati malo idućih dana pa ćeš vidjeti
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimepet sij 09, 2009 6:47 am

ivany je napisao/la:
nadam se da su uzeli nečiju, ovo bi bilo nevjerojatno, iako ti kažeš da joj izađe iza na leđa onda bi trebala doći mokra kući jer bi se sigurno propiškila najkasnije kad bi spavala...
prati malo idućih dana pa ćeš vidjeti

Bas i mene zanima! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 877388
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimepet sij 09, 2009 11:19 am

Hm...baš me zanima. Ma da nevjerujem da ih nekad uopće ne previjaju. Kod nas u vrtiću jedna teta ujutro bude sama, a druga dolazi oko pola 10 čini mi se i onda ova prva redom svu djecu previja. Znam sigurno jer kad radim popodne dovodim Luku u to vijeme!
Prati malo pa ćeš vidjeti!

Inače, super što je Lana dobro podnijela vrtić a za prehlade nemoj brinuti unaprijed. I ja se toga bojim ali ću Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 896458 ,kak bude - bude!

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 616445
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimepet sij 09, 2009 1:22 pm

Mateja je napisao/la:
Hm...baš me zanima. Ma da nevjerujem da ih nekad uopće ne previjaju. Kod nas u vrtiću jedna teta ujutro bude sama, a druga dolazi oko pola 10 čini mi se i onda ova prva redom svu djecu previja. Znam sigurno jer kad radim popodne dovodim Luku u to vijeme!
Prati malo pa ćeš vidjeti!

Inače, super što je Lana dobro podnijela vrtić a za prehlade nemoj brinuti unaprijed. I ja se toga bojim ali ću Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 896458 ,kak bude - bude!

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 616445


Kod nas prvo previjanje bude oko 11.30-12 odnosno pred spavanje,znam to jer kad je Lana tek krenila,nije ostajala na spavanju pa sam tada dolazila po nju,i sve odreda ih promjene,stvarno nisam stekla taj dojam o njima,stvarno su super,i danas je sve bilo ok
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimepet sij 09, 2009 2:04 pm

Jest da je igraonica a ne vrtić ali bit ću toliko slobodna da naše doživljaje ovdje dijelim s vama Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 38980

Danas smo bile u igraonici, htjela sam pitati jel mogu Saru dovoditi i da ona nakratko vidi prostor, tetu i djecu pa onda da u ponedjeljak starta.
Međutim kad smo došli tamo nije ih bilo puno pa nas je teta zvala da ostanemo malo duže, Sara je odmah ugledala djecu od kumova i ošla kod njih. Ja sam sjela uz kraj i bila promatrač.
Ispočetka se nije igrala ništa nego je samo stajala pokraj i gledala što drugi radi, ali nakon 20ak minuta se malo opustila. Modelirali su s tijestom, malo je crtala vodenim bojicama, onda se obukla u kuharicu pa nam je svima pravila kavu.... sve u svemu bila je suzdržana ali ne i uplašena.
Teta mi rekla da je slobodno dovodim, da nema veze što je jedna od mlađih (ako ne i najmlađa) jer se nevidi po njoj (začudila se kad sam joj rekla koliko je stara).
Upozorila me da će biti suza, kaže uvijek ih bude ali samo na par minuta, djeca se brzo smire i onda im bude super.
Kad smo išle kući sam pitala Saru kako joj je bilo, kaže da joj se sviđa, pitala sam je hoće li opet ići, rekla je da hoće, objasnila sam joj da ja idući put neću biti s njom jer mame nebudu s djecom ali da ću isto kao što je kuma došla po T i Z ću ja doći po nju. Složila se s tim. Sad ćemo vidjeti u ponedjeljak.

Inače igraonica mi se sviđa, nisam mislila da je tako dobro opremljena, stvarno svega ima.
A teta je bila i moja teta u vrtića (onda je taman počela raditi).
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimepet sij 09, 2009 3:02 pm

ma super ivany baš mi je drago dav je sve prošlo tak super Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 31338
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimepet sij 09, 2009 5:02 pm

ideš, Ivany, ma ja mislim da sa tvojom Sarom neće biti problema, a ni suza. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 31338
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimepet sij 09, 2009 5:05 pm

zvrk, hm, pa nije to malo kasno za prvo previjanje? dobro, kod nas ih previjaju po potrebi, naime kad sam ja Luku dovodila oko 8 skoro uvijek bi se neko dijete previjalo, jer tamo djeca dolaze i od 5: 15, ako roditelji rade od 6, pa se već oko 8 previjaju, a ako koje dijete plače uvijek se u paketu i pokaka od naprezanja, pa ga opet previju. uglavnom, ja sam uvijek u ruksak stavljala 6 pelenica i nekad je samo jedna ostala, a prosječno ih tri ostanu. od 8 do 13:30h.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimesub sij 10, 2009 8:28 am

happyness je napisao/la:
zvrk, hm, pa nije to malo kasno za prvo previjanje? dobro, kod nas ih previjaju po potrebi, naime kad sam ja Luku dovodila oko 8 skoro uvijek bi se neko dijete previjalo, jer tamo djeca dolaze i od 5: 15, ako roditelji rade od 6, pa se već oko 8 previjaju, a ako koje dijete plače uvijek se u paketu i pokaka od naprezanja, pa ga opet previju. uglavnom, ja sam uvijek u ruksak stavljala 6 pelenica i nekad je samo jedna ostala, a prosječno ih tri ostanu. od 8 do 13:30h.

Nemam pojma,znam da im je to neki raspored,mi nikad nedođemo rano,pa mislim da je to ok,a neznam kako s onom djecom koja dođu ranije,
Ja ne nosim pelene po komadima,nego cjeli paket

Ivany super nek tako i ostane Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimesub sij 10, 2009 8:33 am

happy pa mi 6 pelena ne potrošimo cijeli dan Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 877388 ,jedino ako ima proljev onda i više Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 66333
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimesub sij 10, 2009 12:23 pm

uf i mi smo dosta pelena trošili, isto 5,6,7 dnevno jer je Sara kakila po 4,5 puta dnevno
sad dok ovo pišem sam zaključila da odkad kaka na wc, ide samo 1-2dnevno, neide više tako često
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimesub sij 10, 2009 12:53 pm

Mi isto ne trošimo puno pelena dnevno,a mislim da nije ni potrebno,nije više mala beba

Mjenjamo oko 8-9 kad se probudimo,pa oko 13 pred spavanje,pa oko 17h i onda navečer pred spavanje opet,znači 4 pelene dnevno,+ peta za kakenje,a i to nemora bit peta ako se recimo pokaki oko 16 h tada je mjenam i onda je nemjenjam opet oko 17,nego malo ranije navečer
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimesub sij 10, 2009 2:45 pm

Ma, curke, stavljala sam po šest komada za vrtić, jer je Luka u to vrijeme plakao pa bi se dva tri puta pokakao, plus prematanje prije / poslije spavanja...
Doma - da vidim- kad se probudi oko 7, mjenjam, pa kad ide spavati oko 11 mjenjam, spava 1h, pa promjenim negdje oko 16h, pa onda oko 20h kad ga kupam. I plus pelena kad se pokaka. Znači, oko 5 dnevno. Pazim da nema dulje od oko 4h jednu pelenu, ništ strašno ako spava dulje pa ima i 5 sati, ali dulje od toga neću da ima jednu pelenu.
Žuža, kak pa vi onda? Ak Lovro ciki onda bi trebal i pišati sukladno tome, kaj ne? Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 877388
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimesub sij 10, 2009 9:47 pm

Mi smo isto prije oko 5 pelena trošili!!!
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimened sij 11, 2009 4:20 pm

happyness je napisao/la:
Ma, curke, stavljala sam po šest komada za vrtić, jer je Luka u to vrijeme plakao pa bi se dva tri puta pokakao, plus prematanje prije / poslije spavanja...
Doma - da vidim- kad se probudi oko 7, mjenjam, pa kad ide spavati oko 11 mjenjam, spava 1h, pa promjenim negdje oko 16h, pa onda oko 20h kad ga kupam. I plus pelena kad se pokaka. Znači, oko 5 dnevno. Pazim da nema dulje od oko 4h jednu pelenu, ništ strašno ako spava dulje pa ima i 5 sati, ali dulje od toga neću da ima jednu pelenu.
Žuža, kak pa vi onda? Ak Lovro ciki onda bi trebal i pišati sukladno tome, kaj ne? Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 877388

ma tak i ja ,s tim da lovro kaka jedanput na dan,nekad dva put a nekad i ne kaka,a ja sam mislila potrošiš 5 do podne,pa još pet popodne Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 877388 i lovrp ima oko 4 sata jednu pelenu,al po noći mu ne mjenjam,stavim mu recimo oko 9 i ima ju skroz do jutra i makar ciki ,mu ne promoći
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimened sij 11, 2009 4:38 pm

Leona potroši 5-6 pelena.
Buđenje 1, prije ručka 1, kad ide pop.spavati(između 2 i 5h),kad se probudi 1, zna dosta cugat pa joj ponekad nakon 2h moram opet dat 1, i prije spavanja 1.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimened sij 11, 2009 5:45 pm

Ma ne, žuža, ono je bilo zbog vrtića, jer tam bi dva tri puta kakao, pa prije spavanja, poslije...i potroši se. Ma bolje da mu tak mjenjaju nego da duuugo ima jednu.

Svi smo znači tu negdje oko 5 komada u prosjeku Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 31338

Osim Sara, ofkors! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 782419
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimened sij 11, 2009 5:54 pm

ja promijenim do 8-9 pelena... samo je nikica jos mala pa je se ne usudim ostaviti da joj se nebi jos jace guza upalila... jel mi je patronazna rekla da je ne premotavam ponoci pa se guza upalila... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 168724 a sad sam se ja tu ukljucila a nika jos nejde ni u jaslice ni u vrtic ni u skolu... ups... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 896458


Zadnja promjena: morena; ned sij 11, 2009 5:57 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimened sij 11, 2009 5:56 pm

morena je napisao/la:
da je ne premotavam ponoci pa se guza upalila... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 168724
Pusti!! Ima ih svakakvih, samo ti nju fino premotaj! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitimened sij 11, 2009 7:01 pm

Morena i ja sam čula takav savjet tj. šogorica malu od 2mj. isto nepremotava preko noći... meni bilo žao bebice ali kaže da joj se guza neupali, pa se nisam htjela miješati
[Vrh] Go down
Sponsored content





Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krenuli smo-kako nam je bilo.............
[Vrh] 
Stranica 9 / 15.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» kako mogu???
» Kako napredujemo?
» Kako napredujemo 2. dio
» Kako napredujemo 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: