Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Krenuli smo-kako nam je bilo.............

Go down 
+23
*Dijana*
Tina
vedrana87
Zabica
Tinna
zeljkica0205
Alice
emi_emi
ninana
Enea
ivana86
morena
ludica
mamajaja
Mateja
leobaby
Josipa
happyness
ivany
Aca
žuža
zvrk06
Nataly
27 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
Autor/icaPoruka
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimečet lis 23, 2008 2:10 pm

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimepet lis 24, 2008 7:03 pm

Da ne vjerujete kaj nam se danas dogodilo. Dođem ja po Luku u vrtić, on sjedi na autiću i plače. ostala djeca spavaju. vidim ja da je sav crven ulicu, sve nekakve točkice i trlja si oči. Malo razgovaram s tetom kad ga oblačim, mislim si to je od plača. No nakon nekog vremena nekako mi je to počelo ličiti na alergiju. neprestano si je svrbio oči, a cijelo lice puno malih plikova. Pitam tetu kaj je jeo, kaj je pio - sve okej. I onda onak usput spomene teta A da su ona i teta D jele zlevku. Za one koje ne znaju to je kolač od kukuruznog brašna i jaja. Ja sam od šoka zaboravila reagirati kak sam trebala, rekla sam da mu je to od toga, jer njemu smeta i ako je u dodiru s osobom koja je jela jaja, a one to znaju jer sam im napisla na papir. Ona onak veli, usput, nonšalantno " Pardon! " Pa kaj je to isprika? !? Pa mislim, pa radi se o jako ozbiljnoj bolesti, pa nije to da se ispričaš i nikom ništ. Velim aj njoj, sreća da se sad tak pokazala alergija, inače sav naotekne i počne se gušiti. Veli ona " Da, to zna biti opasno" Halooooo? Znaš, a jedeš jaja?!? I ja na odlasku, a ona onak usput veli " Znate, teško je izbjegavati jaja..."
Pa da li vi možete vjerovati? Ima alergično dijete u grupi a jede jaja za vrijeme kad ga čuva!
Ja sam zakazala sa reakcijom, al zato MM ide u ponedjeljak u vrtić i reći će im ono kaj sam ja trebala.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimesub lis 25, 2008 7:34 am

Ne mogu vjerovati Happy, pa to je apsolutno NEODGOVORNO. pa sta da se je dijete pocelo gusiti, ajme strasno, znam kak je negdje izgledao, sjecas kad sam pricala za luku.(med)

Neznam vise sta da kazem, apsolutno neodgovorno.A daj mi reci, ona je jela jaja, pa kak je to prenjela na njega to ne kuzim, poljupcem ili opcenito diranjem. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 605248 Ne kuzim to.Nisam to znala.Mislim napisala jesi i ak je u dodiru s tom osobom.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimesub lis 25, 2008 7:38 am

Uh grozno Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 168724

Neznam šta bi ti rekla to je stvarno zeznuta situacija,i stvarno bi trebali pripazit
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimesub lis 25, 2008 8:46 am

zvrk06 je napisao/la:
Uh grozno Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 168724

Neznam šta bi ti rekla to je stvarno zeznuta situacija,i stvarno bi trebali pripazit

Slažem se ! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 616445
[Vrh] Go down
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimesub lis 25, 2008 11:30 am

Baš neodgovorno od teta u vrtiću...sigurno će ih tm dobrano nahraniti sa jezikovom juhom Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 204166 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 204166 .i treba....
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimesub lis 25, 2008 11:47 am

Slažem se s curama, trebale bi više paziti, stvarno su neodgovorne.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimepon stu 10, 2008 2:43 pm

izvještaj od danas: rastanak - očekivano težak - plač, mama dođi, krokodilske suze...strašno. veli teta A. da joj je teta D koja je bila ujutro rekla da je to trajalo deset minuta a od onda - pjesma. i same su se čudile kak je dobar, kak je super sve prihvatio, a pogotovo s obzirom da nije bio puna dva tjedna tamo. i veli da je bez problema išao u blagovaonu jesti, kaj je inače bilo isto prestrašno, i veli da kad je teta počela nositi hranu da je vikao " Luki! Luki! " Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 671778 . Ne, pa velim vam, to dijete ko da je neko iz logora pustil...Kad sam došla po njega, osluškivala sam u hodniku da li ću ga čuti - ni glasa. Sva djeca su spavala a on je sjedio u kinderbetu i stavljao nekakve igračke u nekakvu posudicu, a curica je stajala kraj kindača i dodavala mu te igračke. Ja sam neko vrijeme stajala na vratima, nisu me čuli i od miline sam se tam rastopila. Kak se moj dečkić igrao u tišini sa drugom curicom...teta je sjedila kraj njih i nekaj pisala...ajde, bar je uvijek neko s njima kad spavaju, jer vjerovale ili ne postoje vrtići u kojima su djeca sama u sobu kad spavaju. no dobro, to je već druga tema, sve u svemu - super je prošlo Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 534560

zvrk, a mala Lanica se već adaptirala, ka ne?
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 8:57 am

Super Happy Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 534560 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da tako i ostane Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 569627

je Lana bez problema ide,nadam se da je to to,čak se veseli kad se parkiram isprid,baš oduševljeno viče ića,ića u prevodu vrtić Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 9:05 am

Ajoj, super za Lanu da se adpatirala i da se veseli!!!! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 534560

Mogu misliti kak ti je sad lakše ići tam svaki dan Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 9:06 am

Uh itekako,a vjerujem da je i tebi pa kamen sa srca

Nego znaš šta mene već brine,sljedeće godine kreću u vrtić,opet nove tete,i sredina,jel to znači i nova adaptacija Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 877388 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 168724
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 9:11 am

A sigurna si da će ići u novu grupu? Mislim, po čemu ih odjeljuju- po skinutim pelenama, po starosti...? Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 877388
Ja se nekak nadam a i mislim da će Luka možda još iduće godine ići tu k ovim tetama jer vidim da i sad u grupi ima malo starije djece od Luke ( ne jako starije nego ono pol godine godinu ) a i možda ovisi kak će sa pelenama. Mislim da tam u starijoj grupi nema pelenaša, al nisam sigurna Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 877388

Bilo kak bilo, nemam pojma da li će to biti kao nova adaptacija, al trebala bi biti lakša jer će biti stariji, više će toga razumjeti...valjda... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 877388

I još sam htjela napisati kaj sam doživjela jučer kad sam došla po Luku, al neću, da se ne rastužimo previše... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 569627
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 9:13 am

Super i za Luku i za Lanu! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 42762 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 42762

Kod nas djeca idu iz grupe u grupu ali i njihove tete idu sa njima! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 13329
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 10:06 am

cure super da za klince Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 569627

ali moji se nisu nikad selili ni mjenjali grupu ni tete Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 877388 ,jedino kad smo promijenili vrtić,naravno Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 13329
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 10:51 am

super za dječicu Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 534560
cure nemojte već sad razbijati glavu što će biti nagodinu! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 569627
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 11:21 am

Happy jaslice su do 3god,onda djeca prelaze u vrtićku grupu,tete kod nas neidu sa njima jer te tete su uvjek u jaslicama,a naš vrtić prima u vrtić i peleneša,znači jedini uvjet je da djete ima 3god,može i 2ipo ako je tako ispalo na jesen......znači Lana sljedeće godine ide na kat gdje su druge tete i druga djece iako će i dio njih iz jaslica preć s njom,jeste skužili? Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 877388

Happy što se desilo? Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:43 pm

zvrk, evo ja baš pitala u vrtiću, jer me isto zanimalo, pa teta D. kaže: u slijedeću grupu idu djeca sa tri godine, ali nije pravilo. naime, ako dijete nije skinulo pelenu do tada ili ako emocionalno još nije spremno neće ga premještati nego će još ostati u svojoj staroj grupi. a i veli da onda ide opet adaptacija - na novi prostor i na nove tete a i na novu djecu, jer neka djeca koja su sad snjim u grupi neće ići u tu stariju grupu, a neka djeca koja će biti već u starijoj grupi su mu isto nepoznata. al, velim, trebala bi to ipak biti lakša adaptacija. al kak veli Ivany, bome si sad s tim neću razbijati glavu jer ću poludjeti prije vremena. i ovako imam dosta briga. al eto, čisto da znamo, ka ne, zvrk? Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 38980

A ajde da napišem kaj sam jučer vidjela, jer inače ću kroz guzicu reći, kak se veli tu po naški Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 386911
Pa eto, ja obuvam Luku, a malo dalje od nas su krevetići za djecu iz starije grupe koja eto imaju potrebu malo odrijemati. i čujem ja kka dečkić do mene tiho jeca. ono, nije plakao nego baš jecao i čvsto stiskao dekicu. svako malo bi me pogledao s pretužnim pogledom. a Luka je još govorio " plače beba " Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 66333 . I ja dođem do njega i pitam " Kaj je bilo?" a on nije niti trepnuo nego samo nijemo gleda u mene i jeca...Bože dragi, skoro sam ga uzela sebi doma. Mislim, i veliki dečkići još plaču, još im fali mama...Bože dragi, stvarno je bilo pretužno, a nikoga nema da ga zagrli i utješi ( niko ga nije ni čuo da plače, istina, inače bi ga sigurno koja teta utješila ). možda vama ovo nije big deal kak se veli, al ja sam bila sva tužna jedno vrijeme Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 168724
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:47 pm

Happy, pretužno je. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 168724
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:49 pm

A danas - rastanak uobičajen ( a još k tome i teta A - kaj je u startu teže ) al kad sam došla po njega teta D ga je baš presvlačila i pokazala mi je ogrooomni kakač, veli kak se puno pokakao ( nisam joj imala snage reći da je i ujutro već kakao Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 386911 ), a Luka se samo smijao. Velim ja, a kak neće biti takav kakač kad jede ko medo. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 66333 Veli teta D. da mu je rekla da mora biti tiho jer djeca spavaju ( on jedini nije spavao Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 66333 ) a on za njom ponovi, naglas naravno, " Mora biti tiho." Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 386911 opet smo se svi smijali. Joj, nemogu vam reći kak mi je lakše kad ga nađem nasmijanog...

A na odlasku sam pročitala da u starijoj grupi imaju dva slučajeva šarlaha Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 735845 jedino, veli teta d. za Luku može biti olakotna okolnost kaj je baš bio na antibiotiku pa ima veću zaštitu. A ja ću se objesiti ako slučajno dobije šarlah...eto, tek da znate... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 34244
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 1:56 pm

super da je bio nasmijan
zašto nije spavao? inače nespava u vrtiću?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da nedobije šarlah
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 2:24 pm

joj samo da ti ne dobije šarlah,matej ga dobio u vrtiću,sara ne Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 877388 a skupa su stalno bili.ali ta bolest mi je ostala u sjećanju jer matej skoro nikad nije bil bolesni
dva tri dana je ležal ko mrtvac,s visokom temperaturom,siroček nije mogel ništ,imal je oko tri godine,a ja sam se plakala kad sam ga gledala Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 168724

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
za ne šarlah! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 204166
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimeuto stu 11, 2008 3:42 pm

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da nedobije šarlah

a za ovog dečkića Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 168724
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimečet stu 13, 2008 9:19 am

Joj, jučer dođem po Luku a veli mi teta D nek odem još malo nekud na kavu jer baš spava. Nazvala me za 15- ak minuta. Naime, Luka se potpuno izgubil sa ritmom spavanja. I doma i u vrtiću i kad bi on spavao još nije vrijeme, a kad dođe vrijeme njemu se ili ne spava ili je mrtav umoran pa je razdražljiv...I veli teta d da je drugu djecu stavila spavati a njemu jo govorila kak moraju biti tiho, kak ne smije vikati jer djeca spavaju,a on je, veli, sve ponavljao za njom ali naglas. Veli da je bio presmješan. Onda dok je skužio da mora šaptati je opet sve govorio kaj i ona ali je šaptao Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 386911 A onda je napokon zaspao, i to ne dugo i probudio se oko 13: 30, a slijedeći put išao spavati navečer oko 22h. Kak je izdržal - pojma nemam. Dobro je spavao po noći, al ujutro se probudio i tražio ciku i govorio da ide opet pajkiti...Nikak i nikak da se opet ufuramo u ritam...

A danas ga obujem u papuče i obično ga dam teti u ruke, al sad je ona baš slikala dječicu pa sam samo Luku stavila dolje, a on je jadničak ulazio u sobu plačući, i sam je zatvorio vrata iza sebe dozivajuči me, i onda me još gledao kroz prorez od slike na vratima i plakao Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 168724 miš moj mali...Al svi koji ga vide se dive koliko je napredovao u socijalizaciji, čak se nasmješi nepoznatim ljudima i čak im i nekaj kaže, kaj je prije bilo SF, kod doktorice čak sjedimo u čekaoni bez plača, kaj je isto tak prije bilo Sf... počeo je sam jesti...uglavnom, vidim da mu vrtić čini dobro, jedino smo malo još prepovezani, al i to če valjda doći na svoje. jednog dana... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 66333 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 386911
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimečet stu 13, 2008 9:23 am

Zaboravila sam napisati kak je jučer, kad sam ga obuvala na odlasku doma, sjedio na klupici a curica iz grupe mu je držala flašicu i pio je čaj. Mislim, još prije par tjedana takva scena bi isto bila nezamisliva. Opće da mu se koje dijete približi, a kamoli da Luka pije čaj dok mu drugo dijete drži flašicu...Preslatki su mi, jednostavno.
Nego, mi smo potpisali dopuštenje da ih snimaju, slikaju....baš bi voljela imati slikice iz vrtića, ili još bolje snimke. Kak vi po tom pitanju razmišljate?
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitimečet stu 13, 2008 9:42 am

Happy ma ufurat ćete se za par dana!
Super što mu sad djeca mogu prići ! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 42762
[Vrh] Go down
Sponsored content





Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krenuli smo-kako nam je bilo.............
[Vrh] 
Stranica 6 / 15.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kako napredujemo
» Kako napredujemo
» kako stignete
» Kako napredujemo 2.dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: