Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Krenuli smo-kako nam je bilo.............

Go down 
+23
*Dijana*
Tina
vedrana87
Zabica
Tinna
zeljkica0205
Alice
emi_emi
ninana
Enea
ivana86
morena
ludica
mamajaja
Mateja
leobaby
Josipa
happyness
ivany
Aca
žuža
zvrk06
Nataly
27 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
Autor/icaPoruka
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimečet stu 13, 2008 9:46 am

Happy super šta ide na bolje Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627

Šta se tiče slika,mi nismo ništa potpisivali,al vidim da tu i tamo pune pano sa njihovim slikicama
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimečet stu 13, 2008 10:03 am

Ma super za vrtic,ima apsolutno svoje prednosti, i mane nazalost ali misim da ipak prevladava za nego protiv.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimečet stu 13, 2008 1:40 pm

Aca je napisao/la:
Ma super za vrtic,ima apsolutno svoje prednosti, i mane nazalost ali misim da ipak prevladava za nego protiv.

slažem se
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:16 pm

zvrk06 je napisao/la:
Happy Šta se tiče slika,mi nismo ništa potpisivali,al vidim da tu i tamo pune pano sa njihovim slikicama

Ma mi smo potpisivali zato jer se tražilo odobrenje za korištenje slika i za potrebe vrtića u npr. tiskovinama, medijima i slično. Mislim da su za to morali tražiti odobrenje.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:17 pm

happyness je napisao/la:
zvrk06 je napisao/la:
Happy Šta se tiče slika,mi nismo ništa potpisivali,al vidim da tu i tamo pune pano sa njihovim slikicama

Ma mi smo potpisivali zato jer se tražilo odobrenje za korištenje slika i za potrebe vrtića u npr. tiskovinama, medijima i slično. Mislim da su za to morali tražiti odobrenje.

Tako su i nas trazili odobrenje, jer su slikali u igraonici, i izasli smo u nasim dnevnim novinama.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimečet stu 13, 2008 4:19 pm

Ma daj, nisi se ništ pohvalila Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 204166 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 782419 . Neke poznate novine, ili vaše lokalne?
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimečet stu 13, 2008 5:14 pm

U nasem Bjelovarskom listu je izaslo!Mala slikica, nista posebno! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 605248
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 17, 2008 9:09 am

Ja sad, po novom, Luku za rukicu odvedem do sobe, i onda on uđe i zatvori vrata i plače, i gleda me van ( staklena vrata) Daaaaa, znam da sam to i prošli put napisala, al curke, to tak tužno izgleda .... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 168724
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 17, 2008 9:36 am

Happy mogu mislit kako ti je Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 168724

Kvragu i staklena vrata Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 204166 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 204166

Drži se Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 17, 2008 9:41 am

Ma vrata po sebi imaju nekakve aplikacije, i u biti se ne vidi baš lako van, ali u kutu je baš prazno, nema aplikacije taman toliko da mu stanu okice i čelo, i onda on brzo zatvori vrata da me može kroz taj malo otvor vidjeti. ja mu onda mahnem i odem, a on plače " mama, dođiiiiiiii!" Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 168724
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 17, 2008 9:43 am

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 168724

Poslje bude dobar?
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 17, 2008 10:03 am

Ma da, igra se, spava, jede...al rastanak...koma. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 168724
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 17, 2008 10:13 am

happy Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 17, 2008 1:46 pm

žuža je napisao/la:
happy Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627

x

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 17, 2008 3:53 pm

Happy, mogu si zamisliti kak ti je! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 17, 2008 5:35 pm

curke moje Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627

A dođem danas po njega i vidim slijedeće- svi spavaju na krevetićima, a Luka u svom kindaču otvorenih očiju, POKRIVEN sa poplonom Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 204166 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 66333 , lijepo u tišini gleda tetu A koja je na krilu uspavljivala jednog dečkića. Ono, idila, mir, spokoj...( a doma ne bi tak za ništa ležao budan...) i ja am negdje 2-3 minute tak stajala na vratima, teta me nije vidjela jer je bila leđima okrenuta, al me spazila jedna curica koju sam i ja tek onda skužila ( ona koja je Luki nekidan držala flašicu dok je pio ) i pokaže mi na Luku, kao - teta tam vam je ...Kak me mala mišica prepoznala Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627 i onda sam joj pokazala da nek kaže Luki da sam tu, pa je otišla do njega do kindača i pokazala mu prema meni, a Luka je odmah iz nirvane prešao u active baby Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 66333

Tam sam na zidu vidjela da se vode bilješke koliko djeca jedu i što jedu, i kod Luke sami plusići. Veli teta - jako lijepo jede, iliti puno jede Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 386911 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 605248 . I još mi priča kak je Luka super, sve ok,i da užasno voli auteke i tome slično...samo sam rekla: Znam, vjerujte mi... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 66333 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 386911

Eto. još da jutro nekak riješimo...
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 12:59 pm

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560 Baš super, vjerujem da si sada puno mirnija kad znaš da mi je tamo zapravo dobro, i da na neki način voli tamo bit! Samo je mali problem kad mama treba otići, ali mislim da je ovo veliki napredak. Uskoro se neće ni okretati za tobom Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 386911
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 1:10 pm

Mateja je napisao/la:
Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560 Baš super, vjerujem da si sada puno mirnija kad znaš da mi je tamo zapravo dobro, i da na neki način voli tamo bit! Samo je mali problem kad mama treba otići, ali mislim da je ovo veliki napredak. Uskoro se neće ni okretati za tobom Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 386911

X Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 4:20 pm

Mateja je napisao/la:
Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560 Baš super, vjerujem da si sada puno mirnija kad znaš da mi je tamo zapravo dobro, i da na neki način voli tamo bit! Samo je mali problem kad mama treba otići, ali mislim da je ovo veliki napredak. Uskoro se neće ni okretati za tobom Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 386911

Veliki potpis Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 616445 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimeuto stu 18, 2008 4:48 pm

Ma da cure, u pravu ste...al dočekati taj dan... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 66333

A danas sam krepala skoro. dođem po njega, i vidim ga već s vrata kak se muva nekaj po sobi s drugom dječicom koja nisu više spavala. a jedan dečko se vozio na autiću ili motoriću, kaj je već bilo, a Luka ga odmjerava u stilu " Joj, daj siđi već jedamput! Ne mogu više izdržati! Hoću se voziti!" Onda sam skužila da ga taj dečko opće ne doživljava pa da se Luka samo pati pa sam ga brže bolje dozvala a on dok me vidio samo se zaletio prema meni između svih krevetića, a kak je jedan bio baš na putu i nije ga mogao zaobići, a na njemu je jedna curica spavala, nije ni sekunde se dvoumio nego je prešao preko nje. onak, baš ju je zgazio po tijelu. ja sam krepala od smjeha skoro kak je to izgledalo! a curica nije ni trepnula kak je čvrsto spavala...
Pitam tetu kakav je bio, veli ona " super!" Ispričala mi je kak su se njih dvoje razgovarali, pa je on stalno govorio " idemo opet! "...Jep, rekla sam, poznato mi je to. Nema tipke za gašenje... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 66333 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 386911
I još mi je drago kaj je i tu drugu tetu lijepo prihvatio, sad je osim jutra, sve ok.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 24, 2008 2:48 pm

nećete vjerovati ali danas je Luka skoro suhih očiju obavio rastanak. držao se hrabro sve dok je ušao u sobu, i onda nažalost tete su svaka skočile odložiti neke papire kaj su slagale i tih 10 sekundi praznog hoda - ono, ja na odlasku a Luka ni sim ni tam- pa se malo rastužio, al sasvim malo. onda sam mu mahnula i krenula van i već na samim vanjskim vratima vidim ga kak se miče od vrata i ide prema nekome. Miš mali! Još par dana i nama se smješi riješena adaptacija! Joj, kak se veselim tome!

A dok sam došla po njega, veli teta D. da je danas doživjela nekaj nevjerojatno. Luka je došao do nje, nekaj su se svi skupa igrali na podu, i počeo ju je dragati ( milovati Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 38980 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 386911 ) po licu! Ona se sva ukočila jer to od njega nikad ne bi očekivala, kad mu prije tjedan dva skoro pa nije smjela prići. Veli da danas živi od toga, tak je se to dojmilo. I još veli da je super, pojeo je dvije porcije ručka ( gladno siroče od jučer )...ma sve 5. Joj, presretna sam!

I poslije vrtića smo se sreli s bakom, pričao je s njom, smijao se...ma oni koji poznaju Luku znat će zakaj se tak veselim tim nekim banalnim stvarima. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 605248
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 24, 2008 3:36 pm

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560

Happy Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 24, 2008 5:07 pm

zvrk06 je napisao/la:
Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560

Happy Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 743693 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 743693 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 24, 2008 6:07 pm

hhappy Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitimepon stu 24, 2008 6:40 pm

Aca je napisao/la:
zvrk06 je napisao/la:
Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 534560

Happy Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 743693 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 743693 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 569627

X
[Vrh] Go down
Sponsored content





Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krenuli smo-kako nam je bilo.............
[Vrh] 
Stranica 7 / 15.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kako napredujemo 2. dio
» Kako napredujemo
» Kako napredujemo
» kako stignete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: