Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Krenuli smo-kako nam je bilo.............

Go down 
+23
*Dijana*
Tina
vedrana87
Zabica
Tinna
zeljkica0205
Alice
emi_emi
ninana
Enea
ivana86
morena
ludica
mamajaja
Mateja
leobaby
Josipa
happyness
ivany
Aca
žuža
zvrk06
Nataly
27 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
Autor/icaPoruka
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimečet sij 15, 2009 7:06 pm

Joj, Ivany, mogu misliti kako ti je! Ma da mislim da nema potrebe da se brineš, svejedno znam kako ti je. Ja sam plakala svaki put kad sam Luku ostavljala u vrtiću a on je zapravo sve odlično prihvatio!!! To je normalno... Super što joj je tako lijepo tamo!! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 569627
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimečet sij 15, 2009 8:23 pm

hvala vam cure Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 569627 zlatne ste Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimepet sij 16, 2009 10:39 am

Mene stvarno zivciraju napasna djeca.Ima jedna mala u igraonici bas tuce.Niti baka previse niti teta bas reagira, jer smo mi tam.Ja sam bas popizdila.mala prvo ga lupi u lice onda ga je tako jako scapila za kosu, ma strava.I ne samo po Luki, jos po jednom tako klincu.I tocno se vidi da je se boje i da ju izbjegavaju onda nas teta pita a sta je vasim klincima.A nece vise ni blizu nje, pa nece ni za stol da bi crtali.Onda na nase pa zasto nece i bla bla.Bas sam bijesna, doslo mi je da malu tako zveketnem Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 896458 Da bi joj se glava okrenul.Boze oprosti mi, ali mi je stvarno doslo. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 896458

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 34244 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 34244 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 34244 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 34244
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimepet sij 16, 2009 11:17 am

Joj vjerujem da si pošizila, jel se ta teta igra s njima, a vi kao sjedite i gledate ili svi sudjelujete u igri? Jel to teta koja je baš odgajateljica?

Trebaš reći teti da ona tuče djecu, bar bi ja to radila. Evo i kod nas u igraonici ima jedan dečkić koji hoće ugristi i udariti, i jučer je kuminog malog i onda je ona danas rekla u i igraonici da se on potužio da ga je ovaj ugrizao.... zašto šutiti, pa neka teta zna da to dijete to radi, ja vjerujem da ona nemože sve vidjeti.... e sad, da li ova kod vas vidi pa šuti?? možda je u tom problem??
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimepet sij 16, 2009 1:36 pm

Da Ivany,teta je vidjela i suti!U tome i je problem, jer kao zato smo mi mame tu, ja sam rekla nije bilo u redu od nje sto je to napravila, pred njenom bakom, da se to tak ne radi, i da se luka s njom nece tako igrati, baka je na to sutila Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 896458 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 204166

Inace ovdje u igraonici ti sudjelujes u svemu, znaci igras se sa svojim djetetom ili tudjim, ako se ono igra sjednes, brbljas, u biti kao kod kuce, teta jedino pred kraj, ono da pjevaju ili prica price, ili da crtaju ali to je zadnjih mozda pola sata ili 15 min.Do onda smo ovisni jedni o drugima, kak bi rekla.Ona uglvnom ne preuzima odgovornost za neko dijete, zato smo mi tamo.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimepet sij 16, 2009 4:03 pm

Joj baš užas Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 896458 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 896458

Stvarno mi nije jasan takav postupak teta Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 204166 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 204166
i nemam pojma šta da ti savjetujem,al znam koliko te to raspizdilo
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimepet sij 16, 2009 4:25 pm

O, da. I mene užasno rasrde takva djeca, a još više starci ili u ovom slučaju teta koji se rade kao da se to njih ne tiće. Onda bi i njih i dijete napljuskala. A sigurna sam da bi odmah graknuli da moje dijete tuče njihovo.

U cijeloj priči kriva je teta, jer je ona kao neutralna strana trebala spasiti situaciju.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimepet sij 16, 2009 4:26 pm

ajoj Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 168724
aca vjerujem da si se naljutila Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 569627
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimesub sij 17, 2009 12:48 pm

Baš nezgodna situacija!
Ja osobno mislim da je kriva mama ili baka, jer koliko sam ja shvatila roditelji i jesu tamo da bi sami pazili na svoju djecu. Mislim, što se djeteta tiče to je samo faza, ali mislim da su roditelji ti koji trebaju reagirati!

Vjerujem ti da si bila ljuta! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 616445
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimesub sij 24, 2009 2:23 pm

Htjela sam ovo jučer napisat al zaboravih

Jučer ja dođem po nju, a Lana pije običan jogurt i traži još Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 208799 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 208799 pa to djete nije taj jogurt doma nikad htjela ni primirisat a kamoli pojest
al ajde ok,pitam ja tetu već je mjesecima nisma pitala,dali Lana koristi dudu za spavanje,a teta me onako blido pogleda i pita pa zar Lana ima dudu Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 959498 žena se uopće ne sjeća da Lana dudu ima,i da je koristi,jer moje djete niti traži dudu,niti spava sa njom,znači tamo je od 8 do 16 i ona nema dudu niti pita za nju nikako Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 208799 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 208799 ma stvarno nemoš vjerovat a kod kuće je na dane neželi ispustit iz usta,a spavanje bez nje je apsolutno nemoguće Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 959498
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimesub sij 24, 2009 2:39 pm

zvrk to je smo znak da može bez dude, probaj, kao što sam i ja Sari, reći Lani da ste izgubili dudu i da trgovina neradi da kupite novu.... možda upali!!!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimesub sij 24, 2009 10:19 pm

Zvrk tako je Petra znala u vrtiću uopće za spavanje nema bočicu a doma nema spavanja bez nje! To je valjda tako, ja bi joj trebala ukinuti ali pošto samo ujutro pije mlijeko na nju, i navečer vodu onda mi je žao!Preko dana nema bočicu,, pije iz Jana boce ili iz čaše! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 13329
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimepon sij 26, 2009 12:50 pm

Evo ne znam gdje bi ovo napisala, i tužna sam i ljuta....

došla maloprije po Saru u igraonicu i kaže mi teta da je Sara danas dobila batina od jednog dečkića, u dva navrata je udario toliko jako da je oba puta plakala (Sara nije nimalo plačljiva, rijetko kada plače), pitala sam tetu što je ona poduzela, kaže prvi put ga je opomenula a drugi put je morao sjediti na stolici...
inače dečkića poznajem onako iz prolaza, ima 5-6godina i ima downov sindrom (njegova mama je meni neka dalja rodbina)
priča mi teta da je on jedno vrijeme išao u igraonicu i isto je stalno tukao djecu, ali s vremenom su mu djeca vratila i nekako je on prestao s tim udaranjem, sad jedno vrijeme nije išao i danas opet dođe i sve po starom...
kuma bila tamo nekih 1,5sat jer joj mali danas ima rođendan pa ga tamo slavili, kaže da je nakon što je prvi put udario Saru udarao i drugu djecu (i njenog malog) ali mu oni vrate pa se on vratio do Sare i ponovo nju udario.... i kaže mi teta da je kasnije stalno bježala od njega i držala ruke pred glavom...strašno...
stvarno mi je krivo, to sam rekla i teti i rekla sam joj da mi Saru učimo da se nesmije udarati i tuči... a ona sad zbog tog dobiva "batine".... i dalje ne želim da se tuče.... a teta je na to samo rekla da ne zna kako i što će, jer oni u biti trebaju pustiti djecu da te manje konflikte sami rješavaju i nebi se trebala puno mješati, ali Sara je mala pa nemože ni dopustiti da je udara....po meni su malo konflikti kada se djeca otimaju za igračku ali kad djete koje je veće i starije udara manje i slabije nije mi to baš mali konflikt...

mm će popi....kad čuje

vidjet ću što će biti idućih dana, neću to trpiti, ona ide tamo da bi se igrala a ne da bi se nekog bojala i bježala od njega
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimepon sij 26, 2009 12:57 pm

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 246242 Ajme, strašno! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimepon sij 26, 2009 2:07 pm

Ajme stvarno strašno Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 168724 mišica mala Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 168724
Ja u biti i neznam,kako bi se to moglo riješit,ako maleni ima dawnov sindrom,i nemože mu se objasnit na lipi način,kako drugčije ?da ga ne šalju u igraonicu?ma neznam baš glupa situacija Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 168724
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimepon sij 26, 2009 3:56 pm

Ivany znam kako ti je jer je i u Larinoj grupi bio jedan dečkić koji ju je udarao iz čista mira i ja sam svojoj LAri rekla da esmije tuči djecu ali ako nju neko lupi da mu vrati jer tako je u vrtiću , moraju se izboriti za sebe! Idućši put kad je taj mali lupio Laru jer mu nije htjel adati svoju bebu koju je nosila od doma ona mu je vratila i on se naljutio i više ju nije ni pipnio! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 13329 Naravno nisam za to da se djeca međusobno tuku ali radi pojedinaca to je jedino riješenje!
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimepon sij 26, 2009 9:14 pm

Da shvaćam što hoćeš reći Josipa.

Zvrk, nebi ja htjela da on nedolazi u igraonicu, tj. bilo mi je drago kad sam još jesenas čula da ide.... mislim da je super da djeca od malena vide da nismo svi jednaki...a i za njega je super da bude među djecom...

Ne znam što da kažem, par puta smo danas Sari govorili da mu mora vratiti kad je on udari, objasnili smo joj da nesmije prva udariti ali kad je on udari neka mu vrati -e sad koliko je ona to shvatila, nemam pojma.
Vidjet ćemo idućih dana, po meni bi to trebala teta riješiti, ona je za djecu odgovorna i mora imati autoritet i znati kako se postaviti u toj situaciji....
s druge strane će se ona kroz ovo naučiti izboriti, nije neka mirna i povučena, iskreno rečeno zna se dogoditi da i ona Luku prva udari, ovo joj valjda bilo iznenada.... neka se nauči boriti, vjerujem da će skužiti da mu mora vratiti -nadam se uskoro

čitam post i kraj mi zvuči malo grubo, ali vjerujem da ste shvatile što sam htjela reći
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimeuto sij 27, 2009 12:44 pm

Jutros kad sam je dovodila u igraonicu sam je pitala hoće sjesti kraj tog dečkića da je preobujem, i htjela je. Dok sam je preobuvala je njegova mama rekla Sari da je on više neće udarati jer mu ona rekla da nesmije i onda se okrenula prema njemu i rekla mu da je rekla teti ako bude udarao djecu da je teta nazove i da će ona onda doći po njega i ide ravno kući i neće više dolaziti u igraonicu.
Kad sam došla po Saru teta ništa negovori pa sam je pitala, kaže da nije bilo danas problema, nije je udarao. Baš mi je drago, nadam se da će tako i ostati.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimeuto sij 27, 2009 12:50 pm

Super Ivany, da je sve tako prošlo. Je, nezgodne su te situacije, ja znam da bi moj Luka u trenu počeo plakati, ali sad dok je još mali, dok baš i ne razumije. Kad će malo pomalo kužiti i ja ću mu objasniti da prvi ne smije udarati, ali da može vratiti ako njega neko prvi udari.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimeuto sij 27, 2009 4:11 pm

Super Ivany šta je tako završilo,samo nek tako i ostane Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 569627 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimeuto sij 27, 2009 4:50 pm

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 42762 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimeuto sij 27, 2009 8:18 pm

a joj ivany Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 168724 baš nezgodna situacija,nadam se da će idućih dana biti bolje Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 616445
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimepon vel 16, 2009 9:55 pm

Evo prošao i prvi dan u novom vrtiću.
Čim smo došle, ona se s Lukom zaigrala, kasnije i s ostalom djecom, ja sam malo bila u toj prostoriji malo sam izašla s tetom obaviti papirologiju... ugl. sve ok. Kad sam išla raditi (nakon nekih sat i pol) sam joj se javila i normalno smo se pozdravile.
Kasnije sam nazvala da vidim kakva je bila kad sam ošla, rekla teta da je sve ok, igra se, bili su u kratkoj šetnji itd.
Pred spavanje je malo plakala (navodno kratko) pa je teta malo pomazila, dala joj medu i Luka je malo držao za ruku pa je brzo prestala.
Kad je mm došao po nju je bila sva rezervirana, odgovorala na pitanja sa da i ne, kad su došli po mene me nije htjela pogledati..,, Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 168724 ali za vrijeme vožnje se raspričala i do kuće je bilo sve ok.
Odmah je rekla da će ići i sutra opet.
Sve u svemu za prvi dan u novom vrtiću ja sam zadovoljna.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimeuto vel 17, 2009 7:04 am

ma super ivany ,vidiš da nije tako strašno kak si se bojala,ma vidla budeš da bude sve o,k. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 616445
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitimeuto vel 17, 2009 8:06 am

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 42762 Sarici!

Luka je baš sretan što njih dvoje mogu cijeli dan bit zajedno, i ja sam sretna što se ne tuku i lijepo se igraju!
Jutros mi je Luka bio smiješan, pričao mi je u autu kako "se Sara derala kad je trebala ići spavati, a ja sam joj rekao da ću se sad naljutiti na nju ako ne prestane, i onda je legla i još se derala pa je prestala" Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 386911
Kad smo došli u vrtić je rekao da je bezobrazna što još nije došla Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 896458 (svi su bezobrazni kad nije po njegovom), ali on će ju čekati pa neka svejedno dođe Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 386911

Strašni su!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 11 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krenuli smo-kako nam je bilo.............
[Vrh] 
Stranica 11 / 15.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Kako napredujemo 2. dio
» Kako napredujemo
» Kako napredujemo
» kako stignete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: