Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Krenuli smo-kako nam je bilo.............

Go down 
+23
*Dijana*
Tina
vedrana87
Zabica
Tinna
zeljkica0205
Alice
emi_emi
ninana
Enea
ivana86
morena
ludica
mamajaja
Mateja
leobaby
Josipa
happyness
ivany
Aca
žuža
zvrk06
Nataly
27 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
Autor/icaPoruka
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimepon ruj 01, 2008 7:20 am

Zamislila sam ovaj topik tako što će biti jedna vrsta našeg dnevnika o polasku u vrtić/jaslice.
Podijelita sa nama sve osmjehe i suze.........
[Vrh] Go down
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimepon ruj 01, 2008 7:24 am

Jutro je počelo laganim buđenjem,te negodovanjem jer nam se spavalo.Nakon ustajanja negodovanje se pojačava i prepasta u Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 ,tipa ja neću u vrtić,mama staloženo objašnjava teoriju koju smo već bezbroj puta prošli,al be uspjeha suze teku u potocia.Tata odustaje od kretanja sa nama Krenuli smo-kako nam je bilo............. 204166 ,al nemam volje za raspravu sa njim.Obučeni smo,uzeli smo ruksak i krenuli i dalje se Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 .Mama i dalje mirno priča i hodamo prema vrtiću,tamo već ima djece...na žalost nekolicina Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 .....došlo je i meni,pogotovo kad mi prilazi mala djevojčica, tražeći mamu .Preobuvamo se u papuče,slažemo robicu u naš ormarić i sve izgleda ok,al onda prilazi teta da ga pozdravi i onda ponovo Krenuli smo-kako nam je bilo............. 294883 Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 .....mama ljubi sina,koji ju čvrsto drži za ruku,puštam ga i na rubu suza, okrećem se i odlazim.Još uvijek osjećam taj stisak i čujem plač,dolaskom kući dajem si oduška i Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 ,mm me grli i tješi........
Pišući ovo opet sam Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724
Javim se nakon što se vratimo iz vrtića poslije podne.........
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimepon ruj 01, 2008 9:19 am

Ja sam već napisla krećemo u,,,,,

Nataly Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimepon ruj 01, 2008 9:30 am

nataly Krenuli smo-kako nam je bilo............. 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimepon ruj 01, 2008 10:23 am

Ajoj Nataly! Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. 616445 Krenuli smo-kako nam je bilo............. 569627
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimepon ruj 01, 2008 12:43 pm

nataly Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 baš mi je žao što vam je tako teško palo

jel nisi htjela ili mogla ostati s njim??
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimepon ruj 01, 2008 2:16 pm

Ajoj, Nataly, i meni je žao da je tak bilo Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724
Ajde, ak te može utješiti, najgori dan je prošao, ne znači da više neće plakati, al više mu neće biti nešto potpuno novo, i polako će prihvaćati da tak to mora biti. evo puuuno vibrica da izdržite zajedno ove dane Krenuli smo-kako nam je bilo............. 569627
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Nego, ja sam isto našu priču napisala gdje i zvrk Krenuli smo-kako nam je bilo............. 605248

A htjedoh reći, meni je i draže da nisam ostajala tamo jer mislim da bi mu teže palo razdvajanje. a i meni. ovako nije niti stigao naviknuti se na nas tamo, doveli smo ga, otišli, tamo su tete i djeca i to je njegov novi svijet, i tak ga treba doživjeti. naravno, to je moje mišljenje, svaka mama pozna svoje dijete i zna procijeniti kaj je bolje za njih.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimepon ruj 01, 2008 5:56 pm

Happy super ti je razmišljanje,ja uopće nisam o tome razmišljala na taj način,al isto tako mi je ovako super kako smo ja i ona krenili,a i teta je rekla da je to bolji način,da nebude šok odjednom nego postupno da ide privikavanje,pa sad ćemo vidit al opet je to od djeteta do djeteta Krenuli smo-kako nam je bilo............. 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimepon ruj 01, 2008 7:41 pm

Zvrk, potpuno se slažem i nemam kaj dodati Krenuli smo-kako nam je bilo............. 386911 Krenuli smo-kako nam je bilo............. 31338
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimepon ruj 01, 2008 7:48 pm

Nama je sva sreća za sad sve prošlo i bolje od očekivanog! Krenuli smo-kako nam je bilo............. 534560

Buđenje je bilo bez prolema , Laru - spavalicu sam pustila 10 minuta duže da odspava! Prvo su gledale crtiće na novoj tv i onda u išle prati zubiće pa sam ih obukla i spremila za vrtić!
Prvo sam Laru išla odvesti i sve super, preobukla se dala mi pusu i otišla ali zatim je Petra počela vrištati kako samo ona zna! Krenuli smo-kako nam je bilo............. 386911 Ona bi sa sekom jer je vidjela tamo puno igračaka! Uzela sam ju na ruke i dok nije skužila šta joj pričam i kud ju vodim je plakala ali kad je vidjela da neide natrag u auto nego na kat odmah je prestala plakati i počela se smješkati! Preobukla sam ju i rekla joj neka pokuca na vrata što je i napravila i kad smo u šle u sobu i kad je vidjela koliko ima djece i igračaka samo mi se lijepo nasmješila kao da mi kaže : vidi mama koliko djece i igračaka!!! Stojala je pored mene i dok sam ja teti pričala kako ona nenosi pelene i da spava sa jastučićem koji joj je u torbi , ona je sjela na pod i uzela neku igračku i ja joj dala pusu i otišla, nije plakala! Krenuli smo-kako nam je bilo............. 13329
Kad sam došla po njih prvo sam išla po Petru i ona je bila budna i sjedila je za stolićem i igrala se , čim me ugledala osmjeh od uha do uha i odmaH je teti mahala pa-pa i slala pusu!
Kad smo došli po Laru ona se tek probudila pa smo ju pričekali da se obuče, i ona je bila zadovoljna ali odmah mi je nabacila da su morali spavati i da se nisu išli igrati van na igralište! Krenuli smo-kako nam je bilo............. 386911 Da se izvučem rekla sam da nisu išli van jer je bilo jako vruće! Krenuli smo-kako nam je bilo............. 386911

Eto tako je prošao naš prvi dan i ja sam jako zadovoljna! Nadam se da će tako biti i naredih dana!

Nataly žao mi je što vam je prvi dan tako počeo ali bit će bolje!

Happy slažem se s tobom d je bolje dijete ostaviti i otići nego biti tamo i buniti ga !
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 9:20 am

Josipa super je proša vaš prvi dan Krenuli smo-kako nam je bilo............. 569627

Ja sam danasa s Lanom bila malo više od jedan sat,i onda je ostavila 10min samu,dok sam otišla sredit papire sa šeficom,nisam šmugla nego sam joj rekla doć će mama,mora nešto obavit,mahala mi je bok iako me malo čudno gledala,al sve je prošlo ok i nije plakala Krenuli smo-kako nam je bilo............. 628993 ,al rekla je teta da kad tad svi puste suze i da to jednostavno moramo priživit,a meni je tih 10min izgledalo kao vječnost Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 ,onih 1h sat i nešto šta sam bila sa njom je bilo ok,opet je ispočetka bila uz mene i sama,al poslje se igrala,nije htjela ni papat jer su imali žitarice sa mlikom a to inače ne voli baš,al zato smo doma sve nadoknadili Krenuli smo-kako nam je bilo............. 386911 Sve u svemu je ok,zasad,sutra ću je ostavit malo duže i tako svaki dan pomalo,rekla sam tetama da je nebi ostavljala prva dva tjedna na spavanju,i one su me podržale, i rekle da šta više mogu bit s njom da je to bolje,pa ćemo vidit Krenuli smo-kako nam je bilo............. 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 7:45 pm

Krenuli smo-kako nam je bilo............. 42762 za Lanu što nije plakala!

Moja Petra je danas malo plakala da sam ju ostavila ali ništa strašno i teta je rekla da je jučer bila prekrasna da nije baš htjela jesti ali ipak je na kraju jela!A Lara je odlična , čim smo došli otišla se igrati i sve 5!
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimeuto ruj 02, 2008 7:50 pm

Dječici Krenuli smo-kako nam je bilo............. 256597
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimesri ruj 03, 2008 6:21 am

Nama danas dolazak u vrtić prošao plačljivo za Petru, dok smo se parkirali pred vrtić počela je plakat i nastavila sve dok sam ju oblačila, ušli smou njihovu sobu i onda sam ju stavila na stolicu i dala joj bočicu i otišla, plakala je jako ali nakon 3 minute kad sam se vraćala jer sam ostavila Laru , Petra više nije plakala! Krenuli smo-kako nam je bilo............. 13329
Lara je super prihvatila sve , i tete i djecu i baš mi je drago! Ma i Petra će biti dobro, to su sad prvi dani, iliti prilagođavanje!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:01 pm

Naš 3.dan u jaslicama:

Došli oko 8.15h bili skupa do 9.30,Lana je doručkovala,malo se igrala,malo bila uz mene.U 9 i 30 sam joj rekla da idem pa-pa i da ću brzo doć i otišla sam 30-tak min,ona je bila dobra,nije plakala i kad sam se vratila sidila je za stolom i igrala se.mrrvica moja mala,skroz mi je dobra zasad,al meni se srce kida Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 a još je i prehlađena i cendrava pa nam ni to neide u korist,nadam se da će sve bit ok

Josipa malo suza je normalna stvar,bit će Patra ok Krenuli smo-kako nam je bilo............. 569627

Gdje nam je Happy Krenuli smo-kako nam je bilo............. 877388 Krenuli smo-kako nam je bilo............. 959498
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimesri ruj 03, 2008 12:18 pm

Super cure, baš mi je drago da vam se dječica tako super privikavaju.
Josipa, slažem se, bit će to sve ok.

A gle, stvarno, pa gdje je happy??? Krenuli smo-kako nam je bilo............. 877388
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimesri ruj 03, 2008 1:38 pm

Evo me! Krenuli smo-kako nam je bilo............. 569627

Poslal sam dečke u dućan da kupe jogurt a ja ću probati za to vrijeme čim više napisati. jednostavno ne stignem na net Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 Naime, MM je na godišnjem pa taj 1h kaj sma inače bila na entu spavam s Lukom, a ostatak dana kad je budan nema šanse da dođem. No da ne duljim, eto izvještaja iz jaslica.
prvi dan je, ko što znate,prošel ok.
Drugi dan je na početku kad je skužio kam smo ga doveli malo plakao, al veli teta da je bio ok. jedino kad god je neko otvorio vrata on bi se sjetio gdje je, i da nas nema pa bi zaplakao. al opet bi se smirio. i tak.
Danas - do vrtića prolazimo kraj igrališta gdje se inače igra, i danas kad je skužio da ne idemo na igralište - počeo je plakati. Plakao je do vrtića( kojih 2-3 min.) Tamo sam mu obula papučice, dječica su baš sjedila za stolom i papala, pa je došla teta, uzela ga i nije se opće opirao kao prvi dan - što smatram super napretkom, jer njega nije mogao niko uzeti prije. otišli smo, a kad smo došli nakon 2h našli smo ga ko i prvi dan - kroz prorez na vratima je gledao u vrata kad ćemo doći. veli teta da ju super bio, svaki dan je sve bolje, samo da neće papati ( razumljivo) i svaki dan se dva put pokaka - veli teta da je to normalno - na psihičkoj bazi. i veli da dok ona recimo čita Tri prašćića, Luka stoji kod vrata i sluša. neće prići ali sluša.
Ravnateljica je došla malo nas podržati i smiriti - veli da se mi moramo ponašati ko da je to nekaj potpuno normalno, da ne velim ko da nam je svejedno - onak flegma, i da onda djeca preuzmu to naše ponašanje. Znamo svi kak djeca osjete našu nervozu, žalost, tugu...moramo se skulirati i bit će dobro.
Sutra ostaje isto 2h, u petak tri, a drugi tjedan ćemo probati sa spavanjem. Sve u svemu - bolje je nego smo mislili!
Evo, došli su moji pa gibam, al tipkamo se! Krenuli smo-kako nam je bilo............. 569627
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimesri ruj 03, 2008 1:45 pm

Happy drago mi je da ste zadovoljni!!
Svakim danom će biti sve bolje i lakše!! Krenuli smo-kako nam je bilo............. 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimesri ruj 03, 2008 2:52 pm

ivany je napisao/la:
Happy drago mi je da ste zadovoljni!!
Svakim danom će biti sve bolje i lakše!! Krenuli smo-kako nam je bilo............. 569627

Slazem se! Krenuli smo-kako nam je bilo............. 616445


Kao sto neki znate mi smo isto trebali ici u Jaslice ali nismo, nitko nije ni zvao da se dodje a ja nisam ni inzistirala, naime taj vrtic mi se bas ne svidja.je nam blizu i sve je bilo ok, i poznamo se, jer imaju i slasticarnu pa znamo stati, ali unazad par mjeseci kolaju svakakve glasine, da nemaju novaca, da se tete snalaze za hranu kako god.I to mi se nije svidjelo.Ja pitam nju jel sve ok, ona meni ma sve u redu, jer se govorilo i o zatvaranju.I tako sam i ja na neki nacin odustala.I danas razgovaram sa svojom kolegicom, ona je dala sina u novi vrtic Ciciban, i super je zadovoljna. I ja sam bila cula ima stari i novi, a taj novi je prekrasno uredjen, kad se napravilo isli smo vidjeti i super je. I tako da smo se tamo danas upisali i kaze da ce zvati, sto moze biti svaki cas a i moze potrajat. Ali navala na taj vrtic je velika pa ce mozda skroz novu grupu otvoriti jer mjesta ima, u ovoj grupi sada nema mjesta trenutno. Eto jesam se raspisala, da objasnim svoju situaciju, jer ni ja vise nisam znala sta da radim. A dok nas ne pozovu u vrtic idemo u igraonicu, u petak krecemo.
I jedan od razloga jos je dali cu ici raditi, ali mislim da cu ga svejedno dati, jednostavno da se igra i druzi.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimesri ruj 03, 2008 3:42 pm

Aca, sve dok imaš ikakvog izbora, ne daj ga cijelo vrijeme u vrtić, nego eto u igraonicu kak si i spomenula, jer u ovoj dobi ipak mu je još uvijek ljepše/ bolje s tobom/ vama nego u vrtiću. Joj, kaj bi ja dala da ga ne moram dati u vrtić...

nego, nisam napisala da smo prezadovoljni sa našom tetom u vrtiću. Prekrasna mlada žena, sa konjskim živcima, i nekakva toplina jednostavno isijava iz nje, ma divota! Da smo mogli birati tetu mislim da ne bi bolju mogli izabrati! I jako sam sretna da je Luka to vrijeme kad nije s nama s nekim poput nje. Puno mi to znači i puno sam mirnija. Krenuli smo-kako nam je bilo............. 13329
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimesri ruj 03, 2008 7:25 pm

happy baš mi drago kaj vam je tak i da ste zadovoljni s tetom to je najbitnije,dok se sjetim Krenuli smo-kako nam je bilo............. 66333 jedne tete od mateja,jedna je bila predobra a jednu nisam mogla vidjeti,ali drugi put o tome,nemam sad vremena.... Krenuli smo-kako nam je bilo............. 569627
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimečet ruj 04, 2008 12:40 pm

Aco, super što imaš izbor gdje ćeš dijete slati, oni zaslužuju najbolje a ne da se "tete snalaze za hranu" -to mi je Krenuli smo-kako nam je bilo............. 66333 neću ništa drugo komentirati.

Happy, drago mi je da si tako zadovoljna tetom, to je jako važno.
Ali nebi se u potpunosti složila s tobom, što se tiće ovoga "u ovoj dobi ipak mu je još uvijek ljepše/ bolje s tobom/ vama nego u vrtiću" -slažem se da je puno radno vrijeme dosta dugo za tako malu djecu ali biti isključivo i cijeli dan s roditeljem po mom mišljenju nije najbolje jer se djeca moraju igrati s vršnjacima. Evo ja vidim po Sari, kad je cijeli dan sa mnom ja joj postanem dosadna i ona postane nervozna, a i meni je slično -jednostavno nemam više volje igrati se s njom, stalno jedno te isto, slikovnice znam na pamet, bebu smo danas 84794 puta skinuli i isto toliko puta obukli, kocke slagale 47597puta itd. Tako da je moje mišljenje ovo: ja bi jako voljela da ona ide na pol dana u jaslice ili na par sati u igraonicu i da se tamo igra s djecom, mislim da bi obje bile zadovoljnije. Sad sam napisala cijeli roman i to još offtopic, sorry. Krenuli smo-kako nam je bilo............. 605248
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimečet ruj 04, 2008 2:55 pm

Naš 4.dan u jaslicama:

Ujutro malo zaspali pa zakasnili Krenuli smo-kako nam je bilo............. 605248 ,kad smo stigli,ja sam trebala predat uplatnicu vlasnici,pa sam čekala sa Lanom jer je već netko bia kod nje,u to ja naišla teta,i rekla Lani ma šta ćekaš mamu možeš ti i s menom uć,i uzela je za ruku,Lana je pokucala i ušle su unutra,nakon par min kad sam došla ona se već igrala,danas je odma čim je stigla bila opuštena,ubrzo sam otišla,pozdravile se i ostavila sam je jedan sat,kaže teta da suze niej pustila,igrala se i da je skroz dobra,da ne traži nikakvu pažnju Krenuli smo-kako nam je bilo............. 628993 .Zasad sam zadovoljna,al nekako se bojim da je ovo nekako predobro da bi bilo istinito Krenuli smo-kako nam je bilo............. 877388 nadam se da sam u krivu Krenuli smo-kako nam je bilo............. 93467

Šta se tiče teta ja sam jako jako zadovoljna,bolje rečeno oduševljena sa obe,nisu premlade,nego onako srednje godine,40 pa nadalje nemogu točno procjeniz al zasita su divne i njihov pristup prema djeci ma savršeno,jedino šta mi se ne sviđa je šta u jaslicama ima 15djece,mislim da je to previše s obzirom na prostor a i s obzirom da jedna teta radi sama od 6 do 10h onda su od 10-12 obe,i onda je opet od 12 jedna sama do 16,mislim da jedna teško može na kraj sa njih 15 Krenuli smo-kako nam je bilo............. 877388

Ivany šta se tiče ovog šta si rekla imaš apsolutno pravo,ali uvjek postoji ali,ovo isto bi ja napisala prije samo mjesec dana,međutim sad kad ovo sve prolazimo ja i ona,zaista ali zasita bi dala sve da sam mogla još godinu dana ostat sa njom,bezobzira na sve pozitivne strane jaslica/vrtića a ima ih zaista puno.Neznam možda sad razmišljam previše emotivno ali ona je još toliko mala,toliko nemoćna,da se meni non stop srce kida kad je ostavim tamo,najrađe bi neku kameru stavila unutra,a kad vidim u jaslicama manju dječicu koja još manje razumu i tako tužno plaču,čim netko spomene mamu/tatu počme neutješan plač,i onako se jako zalipe za tetu koja ih mazi i tješi,u tom momentu znam da je na njenom mjestu trebala bit mama Krenuli smo-kako nam je bilo............. 168724 ,kažem možda sam sad previše emotivna ipak je ovo veliki korak za nju i mene,ali i sama teta je neki dan rekla da su jaslice zaista nužno zlo,i da su prve tri godine najvažnije i da bi djete trebalo u tom periodu bit s mamao,zato tko god može ja mu toplo preporučam za vrtić jedno veliko DA,al tek sa 3god

Ajme romana Krenuli smo-kako nam je bilo............. 605248
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimečet ruj 04, 2008 6:52 pm

Krenuli smo-kako nam je bilo............. 569627 joj cure,zna mi biti jako naporno,i lovro je dosta zahtjevna beba,gotovo da i ne spava po danu,ali svejedno sam presretna da ga nemoram sad dati u jaslice,srce bi mi puklo,naravno da se mora družit i s drugom djecom,ali i moje mišljenje bar do tri godine,da ako ne mora da ne ide Krenuli smo-kako nam je bilo............. 66333
a poslije tri godine ,čak i da ne idem raditi,onda bi ga dala radi socijalizacijei druženja s drugom djecom Krenuli smo-kako nam je bilo............. 38980
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitimečet ruj 04, 2008 7:53 pm

Zvrk, baš mi je drago da je Lana tako super prihvatila jaslice. I ne brini, zašto bi bilo kasnije problema, postepeno se navikla na tete i djecu, valjda je zato tako dobro sve ispalo.... da se je ostavila odmah prvi dan možda nebi bilo tako, možda bi plakala.... ali to sad naravno nemožeš znati.

U pravu ste, možda bi i ja drugačije razmišljala da sam u situaciji da mi dijete mora ići u jaslice.... a ja razmišljam kao mama koja je 24/7 sa djetetom.... kužite me, jel da?!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Krenuli smo-kako nam je bilo............. Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krenuli smo-kako nam je bilo.............
[Vrh] 
Stranica 1 / 15.Go to page : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» kako stignete
» Kako napredujemo 2.dio
» Kako napredujemo?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: