Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?

Go down 
+19
lola
Nana-St
lighty
ninana
žuža
Mateja
nanino
zvrk06
Tina
vedrana87
Enea
Aca
Alice
*Ana*
*Dijana*
Angie
Josipa
leobaby
ninanana
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimečet kol 12, 2010 9:44 am

ninanana a kaj da ti velim kad sam i ja pušač, osim drži se...
meni je npr čudno da sam u prvoj trudnoći odmah prestala i nikada mi nije falila cigareta,
a sada npr.vikendom i kad sam doma ne pušim (mm je nepušać pa mi ne pada na pamet u kući pušiti niti je itko ikada zapalio...zato imam pepeljaru ispred ulaznih vrata), ali na poslu s prvom jutarnjom kavicom i ekipom na terasi zgrade na 8 katu nemrem odoliti...
ali velim ne fali mi i nemam neku potrebu, već jednostavno glupa navika, zato i popušim 2-3 cigarete dnevno...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimečet kol 12, 2010 10:29 am

Nanino ajde riješi se te glupe navike za dobrobit svog bebača koji je u tebi i koji nepotrebno'puši' ! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 13329
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimečet kol 12, 2010 10:34 am

bravo Josipa!! e pa da znaš da budem..baš mi nekaj ovak treba, samo bezveze odugovlačim...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimečet kol 12, 2010 10:51 am

Pa da , sad barem imaš poticaj, nastavi ti piti kavu ali nemoj držat cigaretu u rukama nego uzmi nešto drugo! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 13329
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimečet kol 12, 2010 9:15 pm

Evo se budala javlja na raport. I danas sam pušila, a tako mi je krivo Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 168724
Al' evo, to je kutija od prekjučer i još imam jedno 9 komada - bar neka utjeha.
Napominjem da i ja i mm pušimo, ali otkako se beba rodila u kući nema pušenja.
Mislim da je to važno napomenuti (bar nešto pozitivno u cijeloj priči)
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimened kol 15, 2010 2:47 pm

Budeš ti,bitno da postoji želja!!!
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimened kol 29, 2010 7:33 pm

ninanana,jesi nam živa??? jel si uspjela prestat??

evo ja svečano obećavam od sutra prestajem pušit,imam još jednu pljugu i to ću sad s guštom Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 568310 i DOSTA!!!
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimened kol 29, 2010 7:40 pm

Angie odkud to sad?
Ajde Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 81965
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:07 pm

ma alice,ja ti to tako,čas pušim,čas ne pušim.. Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 386911 omjer par mj pušim,pa 2-4 godine ne pušim Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 735845 sad mi se otegnulo,evo punih 8 mjeseci,a i najavili su poskupljenje,pa rekoh DOSTA VIŠE Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 386911
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:10 pm

a dobra si angie, ali ne kontam zašto uopče počinješ nakon tih par godina nepušenja!? nadam se da ćeš uspjeti i više nikad poželjet staviti cigaretu u usta!
a di nam je ninanana??? nije valjda da se propušila pa od sramote neće tu doći...
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:11 pm

zašto počmem,nemam pojma-jednostavno sam bedak Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 386911
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:30 pm

probala jesam i nije mi se svidilo tako da sam ja nepusac.
Imam muza pusaca koji moze prestati (par puta prestao i opet pocne) a nece najvise zbog posla-ne moze odmoriti ko ne ode na pus pauzu a na nju ne mozes ako ne pusis.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimepon kol 30, 2010 10:17 am

ninana tak je u početku bilo i kod mene na poslu..ak ne pušić nemaš pravo koristiti "dodatnu" pauzu, pa sam i ja krenula...ali sada nisam zapalila već 10 dana i znam da do kraja trudnoće nebudem ni jednu zapalila (tak sam i u prvoj trudnoći prestala)
samo se nadam da nikada više neću ni početi pušiti opet...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimepon kol 30, 2010 11:53 am

Nanino svaka čast! Držim fige da nakon poroda nepočneš pušiti! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 269704

Angie i tebi držim fige da uspiješ! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 269704 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 269704 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 269704
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimepon kol 30, 2010 12:23 pm

ma meni je to sve u glavi,kad se zainatim prestanem samo tako,a kad pošandrcam opet počmem Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 735845 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 735845
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 671778
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimepon kol 30, 2010 1:53 pm

Sretno cure! Nadam se da ćete uspijet!!
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimepon kol 30, 2010 7:32 pm

evo mene na raport,cijeli dan mi se baš i nije pušilo,kavu sam popila ali prek one stvari Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 36152 ali sad kad sam sve pospremila,klince stavila na spavanac,sad bi mogla jednu Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 568310 ali nemam,i nemam namjeru kupovat sad neko vrijeme Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 30765
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimeuto kol 31, 2010 8:33 am

Angie izdrzi, mozes ti to
Nanino Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 269704 da ti posle trudnoce se vise i ne traze
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimepet ruj 03, 2010 6:22 pm

žemske moje,ja ću vam puknut od debljine ako ovako nastavim Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 168724
nemam neku krizu da bi baš,baš zapalila,ali samo nekontrolirano trpam hranu u sebe,skužim tek kad me trbuh zaboli Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 168724
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimesub ruj 04, 2010 7:01 am

Draga umjesto hrane popij 2 čaše vode i onda si popaja nešto! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 13329 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 405635

jel imaš mogućnost da kreneš na neki fitness ili tako nešto? Ili ako doma imaš orbitrek pa svaki put kad bi zapalila ti na orbitrek na 5 minuta! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 38980
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimesub ruj 04, 2010 7:21 am

u tom i jest stvar,nemam želju,a stalno nekog vraga žvačem Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 735845
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimesub ruj 04, 2010 7:57 am

onda uzmi zvake
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 7:29 pm

evo mene na raport-danas sam si vužgila par komada Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 605248 glupača,nakon 15dana nepušenja Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 735845
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 7:31 pm

Angie od sutra opet bez pusenja- Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 569627
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 7:32 pm

angie,treba te Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 187261 pa nebrem vjerovati,a zakaj imas cigarete opce doma,ako ne pusis?da ih nisi imala nebi,prestani kupovati,ovak te samo u napast dovode
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?
[Vrh] 
Stranica 4 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: