Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?

Go down 
+19
lola
Nana-St
lighty
ninana
žuža
Mateja
nanino
zvrk06
Tina
vedrana87
Enea
Aca
Alice
*Ana*
*Dijana*
Angie
Josipa
leobaby
ninanana
23 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 3:03 pm

Sve više želim prestati...pušim više od pola života. Jednom sam uspjela prestati na 14 mjeseci, a onda...hm...opet Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 204166
Sad sam opet na kutiji dnevno i želim prestati, al' tako mi paše kad zapalim.
Ko idiot se osjećam kad ovo napišem, ali to je istina.
Jesam li sama u toj kaši?
Krivo mi je više davat pare za cigare Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 168724
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 3:04 pm

Si probala elektronsku cigaretu?
http://www.e-cigarete.net/
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 3:14 pm

Ja sam ponosni nepušač već 7 godina i prezadovoljna sam radi toga!
Mm puši ali je smanjio i ja bi da uspije prestati jer pošeo je užasno imati problema sa kašljanjem i sekreta ima ko u priči!
Već sam mu rekla neka si za te novce kupi šta god hoće samo da nebaca novce u vjetaj iliti u zrak!

Treba ti jedino velika volja da prestaneš pušiti i prestat ćeš jer inače ako nemaš žarku želju prestati opet češ poćeti!
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 4:08 pm

ja sam trenutni pušač,od nove godine sam započela novu seriju pušenja i ovaj put nikako da se natjeram da prestanem Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 168724 kad me naživciraju-idem pušit,kad ih stavim sve spavat-pušim da se opustim...opet sam dogurala do kutije na dan Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 317728
inače,pušim po 2-3 mj,nekad i kraće,pa pauziram od 2godine do 4,5 god-to mi je bilo najviše,a zašto počinjem???neki vrag me pikne u dupe i baš bi si zapalila Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 888617
ka sam trudna bila,tak mi je mirisala da sam uvijek na kavi posnimila za kojim stolom ima najviše pušača i sjela za stol do njih Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 888617
jutros,vjerovala ili ne,sam imala namjeru prestat,al mi se filip probudio u 4,marko u 6 i dernjava cijeli dan,pa sam si prije ručka išla kupit kutiju Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 605248
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 4:58 pm

ja ne pušim i nisam nikad ni probala! uopće me ne privlači Hvala Bogu!! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 896458
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 5:29 pm

*Dijana* je napisao/la:
ja ne pušim i nisam nikad ni probala! uopće me ne privlači Hvala Bogu!! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 896458
Tako i ja, isto kazem- HVALA BOGU! Imam srece sto ni mm ne pusi!
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 5:31 pm

Ja prestala od kad sam trudna. Prvo smanjila pa mi se zgadile. MM puši 2 kutije na dan Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 896458
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 5:43 pm

Alice je napisao/la:
Ja prestala od kad sam trudna. Prvo smanjila pa mi se zgadile. MM puši 2 kutije na dan Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 896458
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 896458 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 208799 ajme Alice... To je stvarno previse! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 208799
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 6:02 pm

dora23 je napisao/la:
*Dijana* je napisao/la:
ja ne pušim i nisam nikad ni probala! uopće me ne privlači Hvala Bogu!! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 896458
Tako i ja, isto kazem- HVALA BOGU! Imam srece sto ni mm ne pusi!

Ja sam uvjereni nepusac,niti bi ikad i umrla bi da mi muz pusi.mrzim sto moja mama pusi, jer previse pusi, svasta sam vec pokusala ali bez uspjeha da prestane...... Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 168724 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 168724 jer je preprevise...... Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 168724
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 6:19 pm

ja i m ne pusimo vec 6god,prvo ja odlucila,a on za menom tj dana,i vjerujte uopce mi ne fali,poslije jedanput zapusila na djevojackoj,i to je to od mojeg pusackog staza Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 386911
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 6:25 pm

I meni je u trudnoćama jako mirisala cigareta pogotovo pred kraj trudnoće , ali nisam zapalila!
Ja znam nekad zapalit kad si popijem koju čašicu sa mužem i kad imamo dubokoumne razgovore Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 386911 ali popušim jednu dvije cigarete i to je to!

Sad već dugo nisam ali nisam ni popila dugo a kako izgled ani neću još dugo! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 13329
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 7:45 pm

ja pušim, mm puši svatko po kutiju do kutiju i pol dnevno, u trudnoćama sam smanjivala ali prestajala nisam, a uvijek pred kraj trudnoće vratim na kutiju i ne pušim u bolnici ali sanjam cigaru....
pušim od 15. godine i proklinjem dan kad sam počela iz fore, a sad ne mogu ujutro bez nje, poslije jela, na kavi, kad mi je dosadno... ma užas!
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimepet kol 06, 2010 11:29 pm

vedrana87 je napisao/la:
ja pušim, mm puši svatko po kutiju do kutiju i pol dnevno, u trudnoćama sam smanjivala ali prestajala nisam, a uvijek pred kraj trudnoće vratim na kutiju i ne pušim u bolnici ali sanjam cigaru....
pušim od 15. godine i proklinjem dan kad sam počela iz fore, a sad ne mogu ujutro bez nje, poslije jela, na kavi, kad mi je dosadno... ma užas!

Ista situacija,počela sa 16 god Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 605248 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 168724 ,samo kaj sam ja i u bolnici pušila ,bila sam preživčana da nebi zapalila,a i imala sam društva ko u priči,muž mi nije htio nosit cigarete,pa sam jednom nažicala frendicu da mi donese,a i nažicala od cura kaj su imale "dobre" muževe da mi oni kupe,pa preko njih donesu. Ma to u bolnici je bilo nevjerojatno,jedan wc na kraju imao je prozor i tam se strpaš i zaključaš,znalo nas je biti po 4 u toj maloj kabinici,ja sam još bila trudnica bila gužva al uvijek smijeh,znate ono kavica iz automata i cigaretica poslije doručka.
Ma grozno,dobro kad sam rodila sam zapalila jednu na dan ako i to,al zato ko trudnica sam išla i po 3 puta s curama.
Neznam,čak me privlači ova e-cigareta,nekak mi je to zgodno a nije tolko štetno,ja još dojim a znam popušit.
Treba probat,pa nekak i prestat,jer ono sama znam da mi to nije potrebno,al nikako da se odlučim na to.
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimesub kol 07, 2010 10:29 am

Ajmo se udružiti i probati. Odrediti datumu kad se započne sa skidanjem, a do tad se psihički pripremati da je to kraj. Ja bih trebala za "partnera za skidanje" nekog ko popuši barem kutiju, radi totalnog suosjećanja Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 405635
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimesub kol 07, 2010 11:10 am

ja,ja,ja Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 56624 al baš sam si kupila 2kutije-to mi je do ponedjeljka Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 568310
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimesub kol 07, 2010 12:02 pm

Angie je napisao/la:
ja,ja,ja Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 56624 al baš sam si kupila 2kutije-to mi je do ponedjeljka Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 568310

Pa ne mogu ni ja to tek tako, preko noći. Moram donijeti čvrstu odluku i definirati datum. Aj razmišljaj o danu :)
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimesub kol 07, 2010 12:27 pm

Ja sam počela pušit s 16 godina Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 13329 pušila sam do trudnoće i onda mi je bilo loše od cigare, pa sam bez problema prestala i nisam pušila u trudnoći, no nakon poroda sam opet počela, i od tad sam na jedno 5 cigara dnevno, kutija mi traje u prosjeku 4 dana Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 13329
Planiram prestat pušit kad opet zatrudnim Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 13329 a onda se nadam da neću više ni nastavljat, iako mi paše jako ovih nekoliko cigara
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimesub kol 07, 2010 1:31 pm

zvrk06 je napisao/la:
Ja sam počela pušit s 16 godina Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 13329 pušila sam do trudnoće i onda mi je bilo loše od cigare, pa sam bez problema prestala i nisam pušila u trudnoći, no nakon poroda sam opet počela, i od tad sam na jedno 5 cigara dnevno, kutija mi traje u prosjeku 4 dana Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 13329
Planiram prestat pušit kad opet zatrudnim Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 13329 a onda se nadam da neću više ni nastavljat, iako mi paše jako ovih nekoliko cigara


Da ja mogu tako kao ti, ne bih nikada razmišljala o prestanku.
Meni paše uz kavu, uz juhu, uz čokoladu, uz Fis, uz Kolu, kad kašljem i šmrkljem...uvijeeeeeeek.
A vidi koliko dugo ja pušim, draga moja.
Počela u sedamnaestoj, a vidi koliko mi je sad.
Uh. Strah me kad izračunam. Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 34244
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimesub kol 07, 2010 1:35 pm

ninanana je napisao/la:


Da ja mogu tako kao ti, ne bih nikada razmišljala o prestanku.
Meni paše uz kavu, uz juhu, uz čokoladu, uz Fis, uz Kolu, kad kašljem i šmrkljem...uvijeeeeeeek.
A vidi koliko dugo ja pušim, draga moja.
Počela u sedamnaestoj, a vidi koliko mi je sad.
Uh. Strah me kad izračunam. Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 34244
he,he,to mi je još najbolje kad me grebe po grlu Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 671778
ma meni samo kad puhne,ja prestajem isti tren,samo čekam inspiraciju Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 691353 al budala isto tako ponovo počmem-kad mi puhne Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 888617
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimesub kol 07, 2010 4:22 pm

Mene strah prestat,udebljat ću se!!!! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 386911
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimesub kol 07, 2010 7:05 pm

mene nije-sve granice sam oborila već Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 168724
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimesub kol 07, 2010 8:58 pm

Tina je napisao/la:
Mene strah prestat,udebljat ću se!!!! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 386911

Kad sam imala prekid od 14 mjeseci (nakon kojeg sam glupača opet propušila) nisam se udebljala niti gram.
Sad sam ovako ionako predebela pa mi je kila gore ili dole ganc egal Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 15485
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimesub kol 07, 2010 10:15 pm

Ja sam čak smršavila par kila! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 13329
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimened kol 08, 2010 7:56 am

dora23 je napisao/la:
Alice je napisao/la:
Ja prestala od kad sam trudna. Prvo smanjila pa mi se zgadile. MM puši 2 kutije na dan Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 896458
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 896458 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 208799 ajme Alice... To je stvarno previse! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 208799

Kao da ne znam... Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 66333

Meni je najslađa cigareta bila kad se najedem... Ne znam vama,ali je meni to bio najveći gušt!
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitimened kol 08, 2010 8:21 am

meni je uvijek gušt Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? 568310
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?
[Vrh] 
Stranica 1 / 9.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: