Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?

Go down 
+19
lola
Nana-St
lighty
ninana
žuža
Mateja
nanino
zvrk06
Tina
vedrana87
Enea
Aca
Alice
*Ana*
*Dijana*
Angie
Josipa
leobaby
ninanana
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
zvjezdica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
zvjezdica


Female
Broj postova : 315
Age : 43
Registration date : 14.10.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesub lis 16, 2010 9:35 pm

i ja ću nadam se prestat,samo nikako da se odlučim na taj korak Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 671778
[Vrh] Go down
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesub lis 16, 2010 9:42 pm

odmorila sam pluca 3x po 9 mjeseci sad mogu da se trujem koju godinu Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 568310 (mocan mi je ovaj smajlic ,al skrooooz)
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimened lis 17, 2010 6:45 am

nana Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911 i meni je cool makar ne pusim Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 568310
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimened lis 17, 2010 9:56 pm

ninana je napisao/la:
Pa ako ti sin ozeni zvrk onda u paketu dobijas i unuce Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911 Eto ti motivacije

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimepon lis 18, 2010 9:31 am

ninana je napisao/la:
Pa ako ti sin ozeni zvrk onda u paketu dobijas i unuce Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911 Eto ti motivacije

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 32511 dobro ti je rekla Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 671778 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 671778 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 671778
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimepon lis 18, 2010 9:48 am

ninana je napisao/la:
Pa ako ti sin ozeni zvrk onda u paketu dobijas i unuce Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911 Eto ti motivacije

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimepon lis 18, 2010 12:07 pm

aaaa, zvrkice naša, tebe vidim i udaju ovdje... neka, neka, čula sam za njega da je iz fine obitelji Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911

ja sam sad na još jednoj cigari do pola 4 i jaaaaako sam nervozna... hvala bogu pa imam jabuke pa ću to sad grickat, jer bolje i to nego neko smeće što deblja...
već vidim kolika bi bila da ne pušim....
[Vrh] Go down
Sarajka
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Sarajka


Female
Broj postova : 122
Age : 47
Lokacija : Sarajevo BiH
Registration date : 02.10.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimepet lis 22, 2010 9:54 pm

Koja tema Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 896458
Ja sam pusacica od srednje skole, do unazad nekoliko godina mogla me pokriti jedna kutija dnevno i jos par mi ostane za jutarnju kavu ali...posao mi je bio takav da se jednostavno nisam mogla zamisliti bez cigarete i tako dan po dan nagurala do kutiju i pol dnevno. Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 605248
Onda ostala trudna i bas se ponadala da ce mi se zgaditi kao u prvoj trudnoci ali jok! Jedino sto mi je preostajalo je da pokusam svesti na minimum tako da mi je 5 cigareta bila mjera kroz cijelu trudnocu.
E sad, kopka me jedno pitanje, dakle kroz cijelu trudnocu sam mogla dnevno izdumaniti samo 5 cigara i osjecati se ok a kasnije mi to nije bilo dovoljno?! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 959498
Mislim da je glavni klik u nasoj psihi, ne stvaraju cigarete toliku ovisnost koliku stvaraju naviku, a navika je najgora bolest! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 168724
Moj dobar prijatelj koji je pusio nekih 30-tak godina se na moje oci odvikavao od tog poroka. Njegov sistem je bio uzeti cigaretu kad god bih je i ja uzela ali on bi ju 'pusio' nezapaljenu. Meni je to bilo malo smijesno ali njemu je donijelo rezultat jer je skontao da se zapravo najteze odvici od onog drzanja u ruci i ustima. Sada je proslo 3 godine a on je potpuni nepusac i odavno nema potrebe ni da je pogleda a kamoli da je zapali. Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 13329
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesub lis 23, 2010 7:51 am

službeno-ja sam đubre od karaktera Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 605248 jučer sam si kupila kutiju,i popušila sam jučer 3 kom i sad 2 jutros Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 735845 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 735845 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 735845 al tješim se ,ako mi filip ne bude išao u bolnicu da ću ju bacit Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 782419

sarajka,to si potpuno u pravu,sve je na našoj psihi i glupoj navici,jer da je u pitaju tolika ovisnost ljudi bi se budili po noći da si zapale Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 13329 a većina pušača se bez problema suzdržava u bolnicama i ostalim mjestima gdje je strogo zabranjeno pušenje Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 13329
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesub lis 23, 2010 7:58 am

Eh moja Angie i ja sam se od živaca propušila...
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 317728
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesub lis 23, 2010 8:02 am

Alice je napisao/la:
Eh moja Angie i ja sam se od živaca propušila...
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 317728

Pa jel dojis?
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesub lis 23, 2010 8:20 am

ja se svaki put od živaca propušim Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 735845 sreća,pa me ne drži dugo,nekad par dana,nekad mjesec-dva,a ove godine sam najduže pušila-9 mjeseci Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 317728
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesub lis 23, 2010 8:24 am

Joj cure neznam sta bi vam rekla!
Moja mama pusi, pa s njom vodim rat oko toga....Jer nije zdravstveno bas sve ok, ne bi joj skodilo da prestane, a mm ujak obolio na rak jednjaka i sad ide na kemoterapije i sl...
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesub lis 23, 2010 8:27 am

aco ne dojim,i nisam pušila ni u trudnoćama ni dok sam dojila,al eto,vragec me povremeno pikne u dupe-pa počmem pušit Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 735845
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesub lis 23, 2010 8:29 am

ne znam šta da ti kažem za rak,moja teta,od tate sestra,sa 14 godina je obolila od raka grla,nikad cigaretu nije ni vidjela,a umrla sa 25 godina(to je bilo 1983) Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 168724
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesub lis 23, 2010 8:34 am

A znam da nisu sve bolesti od cigarete.....
Pitala sam bas i Alice, jej doji a pusi...znam da to nema nekakvih utjecaja na dijete, ali opet tko ce ga znati.
Moja mama je pusila sa mnom u trudnoci pa mi nije nista.(barem mislim) Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesub lis 23, 2010 1:58 pm

A ne pušim ja baš tak...
Nisam zapalila 9 mj, a u tri dana popušila 4 cigarete... I to je za mene too much
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesub lis 23, 2010 4:08 pm

Sarajka i moj tetak se tako riješio cigareta tj navike držanja cigarete! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 13329

[Vrh] Go down
Sarajka
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Sarajka


Female
Broj postova : 122
Age : 47
Lokacija : Sarajevo BiH
Registration date : 02.10.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimened lis 24, 2010 4:22 pm

Angie je napisao/la:
službeno-ja sam đubre od karaktera Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 605248 jučer sam si kupila kutiju,i popušila sam jučer 3 kom i sad 2 jutros Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 735845 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 735845 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 735845 al tješim se ,ako mi filip ne bude išao u bolnicu da ću ju bacit Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 782419

sarajka,to si potpuno u pravu,sve je na našoj psihi i glupoj navici,jer da je u pitaju tolika ovisnost ljudi bi se budili po noći da si zapale Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 13329 a većina pušača se bez problema suzdržava u bolnicama i ostalim mjestima gdje je strogo zabranjeno pušenje Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 13329

Ja sam ona manjina koja se ni u bolnici nije suzdrzala. Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 605248
Doduse, vjerojatno i bi da sam bila jedina kojoj se pusi Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 66333
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimened lis 24, 2010 5:28 pm

ja sam bila jedina koja puši u bolnici i svejedno sam išla, nema šanse da ja prije spavanja ne zapalim ili kad se probudim...
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimened lis 24, 2010 6:05 pm

vas dvije ste okorjele Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesri pro 22, 2010 1:15 pm

evo da vam javim da smo ja i mm odlučili u 2011. ući kao nepušači!!!!! ovo je prvi put da smo to i ja i on odlučili pa ćemo vidjeti koliki smo karakteri... pišem ovdje da me možete popljuvati ako nastavim pušiti i ako pojedem svoje govno Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 386911 za novu godinu ćemo pušiti i nećemo više ni u kući imati cigara niti ćemo ih kupovati, a lovu ćemo ostavljati kod kuće i ići van sa točno onoliko koliko nam treba...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesri pro 22, 2010 1:36 pm

Sretno Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 311573 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 311573 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 311573 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 311573
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesri pro 22, 2010 4:24 pm

Dobro došla u klub bivših pušača.....nije to teško.....
Sretno!!!!! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 311573 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 311573 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 311573
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitimesri pro 22, 2010 6:57 pm

hop hop!

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 311573 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 311573 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 311573 ajmooo cure!!

sretno vam bilo!! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 311573
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: