Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?

Go down 
+19
lola
Nana-St
lighty
ninana
žuža
Mateja
nanino
zvrk06
Tina
vedrana87
Enea
Aca
Alice
*Ana*
*Dijana*
Angie
Josipa
leobaby
ninanana
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 7:41 pm

Angie Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 405635
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 8:07 pm

nisam kupovala-nažicala sam frendicu Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 605248 dok ih ne vidim,nemam potrebu ih ni kupit ni pušit,a kad mi neko tak zapali-tak mi fino miriši Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 735845
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 8:39 pm

Angie Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 569627
Malo po malo i vjerujem da ces se odviknit!
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimečet ruj 16, 2010 11:05 pm

budeš se odvikla samo budi jaka!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 8:38 am

Angie Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 405635 jel ti se puši u kući? muž ti nepuši koliko sam zapamtila jelda?

Ajde u nove pobjede! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 569627
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 9:04 am

ja nisam sad već dugo pušila ne brojim dane, nemam ni želju ni potrebu, a ni hrana mi ne fali
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 10:18 am

Helou, kretenko se samo javlja da vam kaže da puši Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 204166
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 10:38 am

ninanana je napisao/la:
Helou, kretenko se samo javlja da vam kaže da puši Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 204166


ninanana ti si meni zakon...ti tak lijepo pričaš o cigaretama ko mm o hrani...
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 386911
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 11:43 am

ninanana je napisao/la:
Helou, kretenko se samo javlja da vam kaže da puši Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 204166

čini se meni da ćemo nas dvije i kao naborane babe držat svoju cigaru u ustima, ako dočekamo uopče bore Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 386911
[Vrh] Go down
lighty
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
lighty


Female
Broj postova : 278
Registration date : 19.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimepet ruj 17, 2010 4:55 pm

ne odričem se....moje i gotovo nedam... Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 568310
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 7:59 am

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 671778 jeste lude majko mila!! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 671778

đurđa!!!! go,go,go Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 568310 zaboravi!!
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 8:58 am

Majke ti milene, ujutro me u 5 najprije probudila mala i to na način da me lupila limenkom od Nestle-a po nosu (spavala je sa mnom a ćaću smo izbacile u boravak). Uopće je nisam čula kad je sišla s kreveta i kad je izrazila želju da joj složim čudesni napitak.
Kad je cugnula mlijeko, zaspala je, a potom i ja.
U 6 me probudio napad migrene.
I ti sad nemoj puštit! Ma daaaaaaaaaj! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 34244
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 9:02 am

Draga nemoj tražiti izlike za pušenje, ti bi pušila i da te nije ona probudila jer jednostavno želiš pušiti!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 1:38 pm

lighty je napisao/la:
ne odričem se....moje i gotovo nedam... Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 568310

x Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 568310
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimesub ruj 18, 2010 9:30 pm

Josipa je napisao/la:
Draga nemoj tražiti izlike za pušenje, ti bi pušila i da te nije ona probudila jer jednostavno želiš pušiti!

Tebi ovo liči na izliku? Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 386911
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimened ruj 19, 2010 6:35 am

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 386911 ninanana bas si me nasmijala odma ujutro
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimened ruj 19, 2010 7:19 am

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 386911
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimened ruj 19, 2010 8:50 am

Josipa je napisao/la:
Angie Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 405635 jel ti se puši u kući? muž ti nepuši koliko sam zapamtila jelda?

Ajde u nove pobjede! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 569627
ne,u kući nisam nikad ni ja sama pušila-uvjek na terasu(ak je baš jako hladno bilo vani,znala sam ispod nape zavužgat Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 386911 ) ili vani,ni mm ne puši Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 13329
doma kad sam nemam niti želju,niti mi pada na pamet,al kad odem negdje na kavu kod nekog ko puši-tak mi mirišiiiiiiii Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 896458
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimened ruj 19, 2010 12:50 pm

ninanana je napisao/la:
Josipa je napisao/la:
Draga nemoj tražiti izlike za pušenje, ti bi pušila i da te nije ona probudila jer jednostavno želiš pušiti!

Tebi ovo liči na izliku? Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 386911

Ma kužiš ti mene što sam htjela reći! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 38980

Angie vjerujem da ti fino miriši jer je i meni mirisalo posebno u trudnoćama!
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimened ruj 19, 2010 5:10 pm

Ej, tek mi sad palo na pamet. To možda nije bila migrena. To je možda bilo od pikse :))
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimened lis 03, 2010 9:03 am

dizem temu,kak je situacija cure?jel koja izdrzala bez Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 568310
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimened lis 03, 2010 9:06 am

narafski Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 782419
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimened lis 03, 2010 9:09 am

kolko brojis angie?ti je jako tesko?
meni bilo koma prvih 2tj,grizla sam,a posle ko da nikd nisam Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 568310
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimened lis 03, 2010 9:23 am

više ni ne brojim,(ili ali mjesec dana)a prestala sam i mahnito njupat-znači da me skroz prešlo Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 534560
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitimened lis 03, 2010 11:15 am

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 691353 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 42762 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 42762 dekle!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?
[Vrh] 
Stranica 5 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: