Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?

Go down 
+19
lola
Nana-St
lighty
ninana
žuža
Mateja
nanino
zvrk06
Tina
vedrana87
Enea
Aca
Alice
*Ana*
*Dijana*
Angie
Josipa
leobaby
ninanana
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor/icaPoruka
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 9 Icon_minitimesri sij 05, 2011 7:29 pm

Bok, svima! Vedrana, kako ide? Ja još uvijek dimim...i opet intenzivno razmišljam o prestanku...al' ne znam je li ovo pametni trenutak. Grozno sam u posljednje vrijeme, rastresena, depresivna, neurotična, tužna...baš sam loše. Nemam volje ni za čim. Kako da sad odbacim cigarete? Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 9 168724

Samo da nadodam još i to da niti mi u kući ne pušimo. Ljeti na terasi, a kad je baš strašna zima, kroz krovni prozor u kuhinjici ili u kupaonici Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 9 877388
Probelm s gostima smo rješili znate kako? Kad smo Enu nedonošče dofurali iz Petrove, ja sam je poslikala, iznad slike napisala Hvala što ne pušite, i stavila to na vidno mjesto u sobi. I tako, mic po mic, privikoše se.
Jeeeeeeedino iznimku sam napravila par puta kad mi dođu od snajke starci. Njih jako volim i frendovi smo, pa onda sina i snajku pošaljem u sobu da čuvaju malenu a mi popijemo kavu uz ograničen broj cigareta. Eto...pozdrav od moje Depresivne Malenkosti Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 9 168724
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 9 Icon_minitimesri sij 05, 2011 7:39 pm

ja sam karakter Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 9 782419 prekjučer smo ja i mm bili sami u gradu i otišli na kavu i ja zapalila ali mi se nije dalo i dala njemu da popuši do kraja, ne smeta mi dim ni ništa ali jednostavno kao da sam isključila nešto u svom mozgu da me tjera da pušim, ova moja odluka je stvarno bila jedina, nikad prije nisam i trudnoće sam prošla kao pušač, ali sad kako je i iva bolesna i to dišni sustav baš mi je drago što ju bar ja ne trujem pošto ju već bolest pogodila... ja ostajem pri svome da ne pušim, a ti si ninanana ko mm, on je odlučio i taman kad je došao taj tren - odustao
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 9 Icon_minitimepon tra 04, 2011 12:40 pm

evo i ja natrag među pušačima...nisam pušila više od pola trudnoće, i sada prije par dana zapalila i samo da velim da se ponovo osjećam među živima (i zločestima)....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: