Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?

Go down 
+19
lola
Nana-St
lighty
ninana
žuža
Mateja
nanino
zvrk06
Tina
vedrana87
Enea
Aca
Alice
*Ana*
*Dijana*
Angie
Josipa
leobaby
ninanana
23 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimened kol 08, 2010 8:44 am

vedrana87 je napisao/la:
meni je uvijek gušt Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 568310

Potipisujem ovo, ne samo tebe vedrana, nego znam da pretezno sve tako mislite.
Zanima sta vidite u tome, jel to tako fiiiiinooooooooooooooooooooooo, mislim ono Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 105218 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 105218 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimened kol 08, 2010 8:52 am

Aca je napisao/la:
vedrana87 je napisao/la:
meni je uvijek gušt Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 568310

Potipisujem ovo, ne samo tebe vedrana, nego znam da pretezno sve tako mislite.
Zanima sta vidite u tome, jel to tako fiiiiinooooooooooooooooooooooo, mislim ono Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 105218 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 105218 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911

.Kutija slims cigareta mi je mogla 5-7 dana. Meni nikad nije bila slatka ono odoh sad zapalit,nego iza jela,iza Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 81792, na kavi i tak...
Meni ima u njoj nešto ''finoo'' Sada nema šanse da zapalim,ali mislim da ću kad tad opet počet! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 735845
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimened kol 08, 2010 9:01 am

Mislim ono bas pitam, probala jesam naravno, tko nije.I meni je to tako odvratnoooooooooooooooooooooooooooooooooooo.ja u tome stvarno ne vidim uzitak.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimened kol 08, 2010 1:01 pm

Aco tako se i ja čudim kako 99% ljudi pije kavu, meni je to nešto najodvratnije šta sam probala Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911
Cigara je ovisnost, i to hebena ovisnot, i osim što mi je tijelo samo traži, jako mi paše Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 568310

Alice ja samo i pušim kad se najedem, 5 obroka dnevno, 5 cigara Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911
jedino kad sam na piću s društvom ili vani, mogu popušit koliko god hoćeš, u ostalim situacijama mi ne paše na prazan želudac Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimened kol 08, 2010 7:40 pm

ajmo ninana,od sutra ne pušimo???
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimened kol 08, 2010 7:50 pm

Angie je napisao/la:
ajmo ninana,od sutra ne pušimo???

Ja sam ninanana Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimened kol 08, 2010 7:53 pm

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911
Drzim vam fige da sto prije odbacite cigarete!
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimened kol 08, 2010 8:01 pm

ninanana je napisao/la:
Angie je napisao/la:
ajmo ninana,od sutra ne pušimo???

Ja sam ninanana Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 605248 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 605248 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 605248 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 605248 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 735845 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 735845 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 735845 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 735845 sad od muke idem zapušit
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimened kol 08, 2010 8:11 pm

Angie je napisao/la:
ninanana je napisao/la:
Angie je napisao/la:
ajmo ninana,od sutra ne pušimo???

Ja sam ninanana Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 605248 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 605248 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 605248 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 605248 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 735845 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 735845 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 735845 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 735845 sad od muke idem zapušit
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 671778 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 671778 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 671778 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 671778
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 7:01 am

i ja sam u fazi prestanka...a nemrem se ionako pohvaliti da sam veliki pušać meni je kutija trajala tjedan dana, sada pušim po 1-2 cig.dnevno...ali uskoro ni to....nemrem od jednom prestati!
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 7:30 am

evo ja sam i službeno đubre od karaktera Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 605248 našla sam u autu još jednu kutiju,pa šteta da propadne Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 568310
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 9:42 am

Angie je napisao/la:
evo ja sam i službeno đubre od karaktera Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 605248 našla sam u autu još jednu kutiju,pa šteta da propadne Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 568310

i moj karakter je malo žešći pa ja ni ne pokušavam prestat
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 11:29 am

Budući sam upravo saznala da sam u financijskom dreku (i to nemalom-odbacili su mi reprogram kredita koji rješavaju od početka porodiljnog!!!) odlučujem da ću od sutra službeno prestati pušiti. Makar potrgala sve papire u uredu, makar pojela klamarica. Makar zadavila stranku koja mi digne živac. Dosta je bacanja novaca u zrak!
Popušit ću ovu kutiju od danas i krećem u borbu protiv cigarete.

Kukam za novcima, a popušim mjesečno 600-700 kuna! Može me biti sramota! Šlus!

Zainteresirane molim da mi se pridruže.

Sutra je i okrugli datum - 10. u mjesecu pa ćemo lakše pamtiti. Nije tako strašno. Nekad prije prvog prekida, pušila sam dvije kutije na dan - najgore je bilo prvih 7 dana, poslije ide lakše.

P.S. Stavila sam sve ovo ovdje pa neka crknem od sramote ako sutra zapalim ili kupim cigarete. Linčujte me onda!


Zadnja promjena: ninanana; pon kol 09, 2010 11:32 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 11:31 am

ninanana, moze jedan savjet?
Nemoj naglo prestati pusiti, cula sam da i to moze biti jako stetno, da je najbolje prestajat polako, malo po malo...
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 11:33 am

dora23 je napisao/la:
ninanana, moze jedan savjet?
Nemoj naglo prestati pusiti, cula sam da i to moze biti jako stetno, da je najbolje prestajat polako, malo po malo...

Kao stari pušač i osoba koja je jednom uspjela na 14 mjeseci prestat nakon 2 kutije znam sigurno da od postepenog odvikavanja nema kruha. 5-6 dana po 2-3 i onda opet krene.
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 11:38 am

ninanana je napisao/la:
dora23 je napisao/la:
ninanana, moze jedan savjet?
Nemoj naglo prestati pusiti, cula sam da i to moze biti jako stetno, da je najbolje prestajat polako, malo po malo...

Kao stari pušač i osoba koja je jednom uspjela na 14 mjeseci prestat nakon 2 kutije znam sigurno da od postepenog odvikavanja nema kruha. 5-6 dana po 2-3 i onda opet krene.
tako je,od postepenog nema ništa-drito u glavu ili nikako!! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 11:49 am

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 140536 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 140536 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 140536 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 140536 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 140536 Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 140536 sretno
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 11:53 am

Svaka čast draga ako odlučiš da od sutra nepušiš! Želim ti dase uspješno odhrvaš ovisnosti!
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 12:25 pm

Angie je napisao/la:
ninanana je napisao/la:
dora23 je napisao/la:
ninanana, moze jedan savjet?
Nemoj naglo prestati pusiti, cula sam da i to moze biti jako stetno, da je najbolje prestajat polako, malo po malo...

Kao stari pušač i osoba koja je jednom uspjela na 14 mjeseci prestat nakon 2 kutije znam sigurno da od postepenog odvikavanja nema kruha. 5-6 dana po 2-3 i onda opet krene.
tako je,od postepenog nema ništa-drito u glavu ili nikako!! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 13329

Ajde, Angie, oćemo li??
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 12:34 pm

Ja sam ponosni nepusac vec 4mjes. Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 13329

Dakle, pusila od pocetka srednje pa skroz do sada, osim trudnoce, tada nisam ni jednu, ali sam jedva cekala da rodim da pocnem opet pusiti. Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 568310
Pa sam s vremenom opet pocela vise pusiti i odlucila smanjiti. Ujutro sam si u praznu kutiju stavila 5 cigareta i to mi je bio limit za cijeli dan. Ako popusis ujutro sve jebi ga, do kraja dana ces zjakat! I toga sam se drzala! I tako mi se tijelo naviklo i dugo sam pusila samo nekoliko cigareta, sve vise mi je bilo previse!
I eto dosao dan kada mi se to pocelo gaditi, nekuzim uopce zasto, obozavala sam cigarete i nisam imala ni najmanju zelju za prestankom! Ali eto, zgadilo se i ja prestala skroz! Od onda sam zapalila samo koji put, kad izadjemo i malo si popijem i tako, drugacije nebi ni mogla jer mi je fuj Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911
Ah sretnica, sta ces!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 12:38 pm

I vjerujem da je lakse smanjiti prvo, jer ti se tijelo onda navikne na tih par cigareta, a lakse ti je odviknuti se od par dnevno nego od kutije dnevno!
Ne smislim smanjiti samo 5 dana pa prestati skroz pusiti, nego na duzi period da ti se organizam navikne!

Zelim vam puno uspjeha! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 269704


[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 12:39 pm

Angie je napisao/la:
ninanana je napisao/la:
dora23 je napisao/la:
ninanana, moze jedan savjet?
Nemoj naglo prestati pusiti, cula sam da i to moze biti jako stetno, da je najbolje prestajat polako, malo po malo...

Kao stari pušač i osoba koja je jednom uspjela na 14 mjeseci prestat nakon 2 kutije znam sigurno da od postepenog odvikavanja nema kruha. 5-6 dana po 2-3 i onda opet krene.
tako je,od postepenog nema ništa-drito u glavu ili nikako!! Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 13329

definitivno sam i ja dokaz da smanjivanjem nećeš ništa dobit! u trudnoćama sam smanjila i mislila prestat i nije mi uspjelo.....
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 1:04 pm

Uz to naravno treba ici i zarka zelja, ako to ne zelis neces nikada prestati!
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 1:30 pm

Otišla popiti kavu, popušit ove preostale 4 cigarete iz kutije, a onda, Bog pomagaj!
Je l' bi smetalo moderatoru ako ovdje kukam kad me drma kriza?
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitimepon kol 09, 2010 1:43 pm

samo ti kukaj,i mi smo to prosle Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?   Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ovisnice o cigareti-pomišljate li da prestanete?
[Vrh] 
Stranica 2 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: