Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Krenuli smo-kako nam je bilo.............

Go down 
+23
*Dijana*
Tina
vedrana87
Zabica
Tinna
zeljkica0205
Alice
emi_emi
ninana
Enea
ivana86
morena
ludica
mamajaja
Mateja
leobaby
Josipa
happyness
ivany
Aca
žuža
zvrk06
Nataly
27 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
Autor/icaPoruka
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 10:19 am

Bravo Luka Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 42762
Lani, da sto prije ozdravi Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 12:01 pm

Aca je napisao/la:
Bravo Luka Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 42762
Lani, da sto prije ozdravi Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536

x
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 3:45 pm

Bravo Luka Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 42762 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 42762 ,Vidiš Happy kako je to sve dobro prošlo Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 31338 i super za spavanje,ja se i dalje toga bojim

Lana je dobro,tako da se nadam da sutra ide i da ostaje na spavanju,pa ćemo vidit
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimesri ruj 17, 2008 9:19 am

Zvrk, stvarno je super prošlo, hvala Bogu!
Danas mi ej rekla teta, jer je jučer nije bilo kad sam došla po Luku, da je jučer bez problema sam zaspal. Istina nije neznam kak dugo spaval, pol vure, al tak i doma zna, pa nije ništ čudno. Veli i da je papal čokolino, koji doma nemre vidjeti, valjda je glad pobijedila Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 386911 . I veli da jako voli kruh, kaj je i istina, jer doma zna jesti sami kruh iz pekača, bez ičega ( tak je jako taj kruh fini). Bogec misli da je to taj isti kruh al bolje da ikaj pojede nego nikaj( uvijek se sjetim Nikolinine Emice kak nije ništ jela, kak je negdje bila gladna mišica mala).
Imam jako dobar osjećaj u vezi vrtića, Luka to valjda osjeća i eto - ide nam nekak.

Zvrk, kak je Lanica, i kak je prošlo spavanje?
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimesri ruj 17, 2008 10:35 am

Lana je dobro,ujutro sam je ostavila,negdje oko 12 i 15 ih stavljaju leć,rekla mi je teta da će nazvat ako Lana ne zaspe,pa sad strepim,samo nek ne zazvoni tel Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 93467
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimesri ruj 17, 2008 10:41 am

Ajoj, tak sam i ja jučer. drži se, sve bude ok.! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 616445
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimesri ruj 17, 2008 11:52 am

Zvrk, evo i ja držim fige da sve bude dobro i da Lanica hoće spavati u vrtiću.

Bravo za Luku!!!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimesri ruj 17, 2008 3:18 pm

Zaspala je Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 534560 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 534560

Doduše uz 10-15 min malo negodovanja i suza ali je zaspala,i to je odspavala 1.30 sat i bi i još da jedan mali nije zaplaka

Baš sam sretna,samo nek se tako i nastavi Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimečet ruj 18, 2008 7:51 am

Joj šta mi je ujutro bilo teško ostavit,ona je baš nekako neraspoložena,nije mi dala da idem,nije plakala al se baš nekako ljutila Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 168724 nadam se da je ok

A ujutro se ja budim oko 5ipo i vidim ona dosta topla,čak vruča,glavica,nogice,buša ma sve,al spavala je pa je nisam htjela budit nego sam bila budna i stalo je pipala,već na rubu živaca šta smo opet bubani Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 168724 kad ono kad se probudila u 7 više nije bila vruča,ja joj izmirim fibru nema je Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 877388 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 877388 ma neznam baš sam zbunjena uz to je nekako cendrava pa Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 877388 nadam se da nije ništa Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 93467
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimečet ruj 18, 2008 9:32 am

zvrk, evo puuuuno vibrica da nije ništa
Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536
ma čim je spavala znači da ju ništ nije boljelo, i da ju ta temp. nije mučila, a pošto je ujutro bila ona stara - nemaš se kaj brinuti.
super za spavanje Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 790354
ma dan za danom i biti će sve lakše. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 569627



ja kad sam danas dopratila Luku nije bilo nikog u toj prostoriji pa je onak malo negodovao, a dječica su ga čula pa su kroz one slike na vratima ga gledala, a taman je kuharica donijela doručak pa su svi došli k njemu - jeeee, pošto on ne voli društvo Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 66333 onda se rasplakao, a jadna dječica bi se samo družila. al onda je došla njegova teta uzela ga i ja sam otišla. mirna sma jer je teta super, al nije mi ono baš skroz svejedno. al onda samu sebe ukorim, sjetim se kak moram razmišljati i nekak se držim. Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 13329
Al od kad hoda u vrtić i ostaje na spavanju, skroz se prilijepio za mene, a tata mu nije baš tak poželjno društvo. istina, MM sad duže radi, dolazi doma oko 19h, pa se vide tih dva tri sata i to je sve, pa eto, MM je malo tužan, al velim mu ja kak stvari stoje...na, sad imam dva za " hendlati" Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 66333 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 386911
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimečet ruj 18, 2008 2:37 pm

Evo prije sam pokupila Lanu iz vrtića i danas je odspavala i to 2h,zaspala je bez plača i to bez dude Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 208799 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 208799

Inače je ok,malo je zalipljena za mene al dobro fazica

Happy Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimečet ruj 18, 2008 4:04 pm

joj curke dok čujen kolko vaši spavaju,moj lovro niti jedan sat,prekjučer je odspaval 2 sata i 15 min ja sam sw skoro onesvjestila Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 208799
ma znala sam ja da bu sve o.k. u vrtiću Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 782419 ja sam to davno prošla Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 967987 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 616445
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimepet ruj 19, 2008 9:26 am

pa mislim stvarno...kaj da velim...ovak: lijepo ja Luku odvedem u vrtić, on naravno lagano protestira...same all, same all. i dođe teta po njega kad sam mu obula papučice, i uzme ga u ruke i onak ja naodlasku a ona mene pita: čujte, ( ona meni vi govori a starija tri- četiri god od mene Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 782419 ), da li vam je kaj u rodu mali .........? ( tu ime dođe) velim ja: Pa da, to je sin od moje sestre. Veli ona: joj, tak ste slične, isti govor, ma sve..pa sam rekla moram vas pitati. I još me pita da li je sestra rodila( svaki čas treba a možda i je, nemam pojma) i tak ja odem, onak, baš mi je bilo smješno kak nas ljudi prepoznaju jer ja nas dve opće ne doživljavam tak sličnima, a kamoli da slično govorimo Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 66333 . E, onda sam nazvala MM, svaki dan mu javim kak je prošlo s Lukom, a dok sam to ispričala on je bio ovak: Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 208799 a onda Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 34244 a nakon toga Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 204166 . i sad kad budem išla po Luku moram moliti tetu za munutu - dvije za razgovor i lijepo ju zamoliti da niti u kojem slučaju ne pokazuje Luku mojoj sestri ili nedaj Bože ak moja mama dođe kakti po unuka, a isto tak nek ih ne stavlja skupa da se igraju, jer eto takva je situacija. nas dvije ne kontaktiramo, a di9jeca niti su do sad znala jedan za drugog pa niti ne moraju ni dalje znati. znam zvuči strašno, ali moja sestra i mama su u stanju svašta, a osim toga MM i ja nikak nečemo da nam se motaju oko Luke. MM je rekel, a ja mu vjerujem, da je u stanju svašta napraviti ako zatekne moju sestru ili mamu kraj Luke - bilo u vrtiću bilo na igralištu. eto, kakva Mrisol, kava Santa Barbara....ma mogu se skriti... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 66333 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 386911
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimepet ruj 19, 2008 9:31 am

je, zvrk, ovo kaj veliš kak Lana zaspi...pa to je za nevjerovati kak se djeca u vrtiću drukčije ponašaju. veli teta da kad dođe vrijeme za spavati, polegne Luku u kinderbet ( tam osim onih normalnih krevetića imaju i dva kinderbeta Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 782419 ) i veli mu da ide spavati, da ovak zatvori okice ( ona zažmiri ) i Luka odmah zaspi Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 208799 e pa nema šanse da doma tak zaspi, baš je mali Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 335286

žuža, Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 256597
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimepet ruj 19, 2008 3:02 pm

Happy istina,nemoš vjerovat kako se tamo stvarno promjene,i kako promjene ponašanje,Lana isto tako zaspe kad je stavi u krevetić a doma,nema šanse ako nije na meni,ako ne duda dudu i ako mi ne vrti kosu Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 66333 ma nmoš vjerovat i te razlike sam primjetila i kod ostalih stvari a ne samo spavanja

Šta se tiče ove situacije,neznam šta da ti kažem,nadam se da te teta shvatila ozbiljno Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 569627

I ja se nadam da Lanin tata neće dolazit po nju,ili netko njegov i predstavljat se ka taj i taj Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 357789 ,mislim nisam teti ništa govorila,ali piše na rodnom listu otac-nepoznat,a u ostalom opunomoćila sam dvi osobe koje osim mene mogu dolazit po nju,pa se nadam da će sve bit ok
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimepet ruj 19, 2008 6:33 pm

joj happynes Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 208799 sva sam se naježila kad sam to pročitala,nebreš vjerovati koja slučajnost,ali stvarno se slične˙(jednom prilikom mi moraš ispšričati kaj je bilo među vama,naravno ak buš htjela) Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 569627

zvrk da klinci su jako prilagodljivi,moj lovro već sad zna s kim se kak ponašati Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 66333
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimesub ruj 20, 2008 9:35 pm

Joj cure, baš mi je drago što su se dječica tako dobro navikla, eto ipak nije tako strašno kak se čini.

Zvrk, one nesmiju nikome dat dijete ako ti nisi upozorila da će ta osoba danas doći iznimno po nju.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 7:12 am

Mi smo opet danas ostali kući Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 66333 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 66333

Kašlje lo luda Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 168724
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 12:49 pm

Ajoj Zvrk Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 140536
Happy, neznam sta da ti kazem, neznam kakva vam je to situacija ali tetu obavjesti o situaciji.Sretno Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 616445
[Vrh] Go down
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimeuto lis 07, 2008 11:28 am

Dani kruha u vrtićima..............kako su proslavljeni kod vas.
Mi smo danas imali proslavu,bila je kratka preiredba za mame,tate,bake i sve ostale,a nakon toga su nas djeca poslužila sa kflicama........
Mame koje su željele napravile su nešto od tijesta i ispekle,tako sam i ja napravila kiflice i pletenice i odnjela.Zaboravila sam fotkati Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 735845 ,pa vam se ne mogu pohvaliti.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimeuto lis 07, 2008 1:24 pm

baš šteta kaj nisi fotkala Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 168724 ,sad sam skužila da si i ti baba ko i ja na avataru Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 848286 nisam jedina! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 386911
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimeuto lis 07, 2008 2:08 pm

Žuža Žuža Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 386911

Koliko znam u jaslicama nije bilo ništa u vezi toga,al znam da su sad jeli bublice kad sam došla Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimeuto lis 07, 2008 6:53 pm

Ni kod mojih nisu bili dani kruha! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 877388
[Vrh] Go down
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimeuto lis 07, 2008 7:02 pm

Žuža skužila sam tek kada sam pročitala tvoj post Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 386911 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 386911 ..... Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 569627

Dani kruha kod vas možda još budu Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 38980
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitimepon lis 13, 2008 9:27 am

Joj, curke danas je bilo tak tužno kod nas... Več čim sam skrenula u ulicu počeo je plakati i skroz se u kolicima okrenuo prema meni i najtužnije kaj je mogel je govoril " Ciku! ". Ja sam se držala koliko god sam mogla skulirano i govorila mu, al naravno da me nije ništ čul od plača Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 168724 . Kad smo došli pa sam ga posjela u krilo da mu obujem papuče, stisnuo se uz mene i u vrat mi plakao " Ciku! ". E, pa nekaj prestrašno! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 168724 Nažalost nije bila ona bolja teta, mislim i ova je okej, al ona druga je mrvicu toplija, nekak se više daje djeci, ak me razumijete, pa ga je teta uzela( mlađa je od mene mislim Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 877388 ) i odvela u sobu a jadničak je samo plakao.....Bože dragi, pa nikak da odradimo tu adaptaciju...te glupe bolesti Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 204166

Znam da će proći, al samo mi odzvanja u glavi onak nježno i tužno tiho " Ciku! " Miš moj mali!!! Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 168724 Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 168724
[Vrh] Go down
Sponsored content





Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Krenuli smo-kako nam je bilo.............   Krenuli smo-kako nam je bilo............. - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Krenuli smo-kako nam je bilo.............
[Vrh] 
Stranica 4 / 15.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Kako napredujemo 2. dio
» Kako napredujemo
» Kako napredujemo
» kako stignete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Jaslice,vrtić,škola.-
Forum(o)Bir: