Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Problemi sa kosom

Go down 
+6
Mateja
Enea
morena
ivana86
ivany
zvrk06
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Problemi sa kosom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 10:42 am

Ivany, evo tu nekaj piše za masnu kosu i kaj da radiš:

http://www.ljekarne-jagatic.hr/savjeti.php?id=4

Žuža, točno tak kak ti je Enea rekla. Ja bi prvo probala sa Oronazolom, za njega još nikad nisam čula da ne bi pomogel. Držim fige obadvjemada pomogne nekaj od toga. Problemi sa kosom - Page 2 569627 Problemi sa kosom - Page 2 269704
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Problemi sa kosom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 10:45 am

thans cure,sad mi je mm već kuil nivein za prhuti pa budem vidla dal je to sad samo jer sam se pofarbala nakon godine dana ,a ak ne prođe onda kupujem taj neki jači Problemi sa kosom - Page 2 31338
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Problemi sa kosom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 11:00 am

Žuža, ak si dobila takvu prhut nakon farbanja, definitivno ti je farba izgrizla vlasište, da se tak izrazim. i drugi put nekaj promjeni kod farbanja. Ili farbu ili postotak hidrogena. Problemi sa kosom - Page 2 38980

I pomojem skromnom mišljenju, Nivea ti ne bude puno pomogla, probala ja već. To je više " šminkerski" šampon. A ak je kod tebe stanje ozbiljno, onda bude ti trebal baš taj " malo jači " šampon.

I vidla sm TM-a kad je išel s Kauflanda, on mene nije, i nebi ga opće skužila Problemi sa kosom - Page 2 605248 , al sam skužila Lovreka u lepim kolicima Problemi sa kosom - Page 2 782419
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Problemi sa kosom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 11:17 am

ivany je napisao/la:
Cure frizerke!!!
Kome da se obratim zbog masne kose?? Kožnom ili da odem kod neke kozmetičarke???
Kosa mi sve gore i gore masna, UŽAS!!!

kozmeticarka ti bas nebu puno pomogla u tome,a dermatolog ti je tak,kak pogodi,bar ovi tu nasi,
e sad ti imas pojacano izlucivanje masnoce,to se neda izlijeciti,jednostavno ti to tak funkcionira,moze se regulirati tj,trebas sampon za DUBINSKO ciscenje vlasista(mislim da sam to negde prije vec pisala),s tim samponom si to reguliras i to je to,ako se farbas,boja ti isto isusuje vlasiste
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Problemi sa kosom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom - Page 2 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 7:56 pm

hvala vam cure na savjetima
danas mi muž kaže da se nisam dugo farbala i da mi se zato možda masti kosa i ja mu sva bitna kažem da to nema veze s tim Problemi sa kosom - Page 2 386911 a sad vidim da možda i ima

enea, znam da se to pojačano izlučivanje masnoće neda izlječiti, oduvijek imam masnu kosu ali sad je baš ekstremno i jako mi smeta

sutra idem u šoping kvalitetnog šampona Problemi sa kosom - Page 2 635904
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Problemi sa kosom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom - Page 2 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 8:02 pm

ajde,drzim fige da nesto nades,ako znas koji friz.salon gdje prodaju sampone,moj savjet tamo kupiti za dubinsko ciscenje vlasista,jer ti takve kvalitetnije sampone nema u maloprodaji
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Problemi sa kosom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom - Page 2 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 8:05 pm

možda ti se više masti u zdnje vrijeme,ako si bila pod stresom,a i ishrana ima veliku ulogu u tome!
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Problemi sa kosom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom - Page 2 Icon_minitimesri tra 29, 2009 5:42 pm

Kupila u ljekarni neki od koprive, vidjet ćemo... ako nevalja idući put probam neki drugi... valjda ću naći nešto dobro

ivana, nisam promjenila ishranu, a na stres sam i ja pomišljala, nemam pojma kad sam počela raditi sam bila jedno mjesec dana pod stresom, onda mi se i počela kosa mastiti, sad mi je super na poslu i neosjećam se kao da sam pod stresom, nemam pojma Problemi sa kosom - Page 2 877388
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Problemi sa kosom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom - Page 2 Icon_minitimesri tra 29, 2009 5:45 pm

kopriva inace je za masnu kosu,budes vidjela
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Problemi sa kosom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom - Page 2 Icon_minitimesri tra 29, 2009 6:17 pm

je, Ivany, vele ljudi da tek kad čovjek prestane sa brigom, kad više nije u stresu, kad se opusti, tek onda se jave posljedice tog stresa. jer kad je čovjek u stresu onda se tijelo bori, a kad se čovjek opusti onda se i tijelo opusti izađu na vidjelo problemi koje je stres prouzročio. ( ak ste me uopće razumjele Problemi sa kosom - Page 2 605248 )
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

Problemi sa kosom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom - Page 2 Icon_minitimečet tra 30, 2009 5:38 am

Meni se dosta masti kosa. Perem je svaki drugi dan,i već ludim od toga...........

A za prhute je najbolji Vichy.MM ga koristi (a probao xx šampone),i jedino mu on pomaže.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Problemi sa kosom - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Problemi sa kosom
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Odvikavanje od pelena
» Manji i veci problemi u trudnoci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: