Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Problemi sa kosom

Go down 
+6
Mateja
Enea
morena
ivana86
ivany
zvrk06
10 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
Anonymous



Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimesri tra 23, 2008 5:30 am

Imate li problema sa suhom ili kosom koja se brzo masti..
moja kosa je jako suha i bude poput slame sve dok na nju ne stavim balzam koji se ne ispire za intenzivnu regeneraciju kose od Pantena..koji su vaši problemi sa kosom,ako ih imate
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimesri tra 23, 2008 12:57 pm

Suha kosa Problemi sa kosom 34244 Problemi sa kosom 34244
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimečet tra 24, 2008 7:53 pm

Meni se dosta masti kosa. Perem je svaki drugi dan (treći dan je već premasna). Koristim šampon i regenerator za masnu kosu.
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimened vel 15, 2009 4:02 pm

tu ti nema prevelike pomoči,ako ti je teko od puberteta! Problemi sa kosom 877388
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimened vel 15, 2009 9:26 pm

ja imam masnu kosu... ali kod sam bila trudna je bila super ni masna ni suha bas kak treba...
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimened vel 15, 2009 9:37 pm

hormoni,šta reč!ja od puberteta imam masnu kosu,u trudnoci mi je bila isto masna,i sad je!Moram je prat svaki drugi dan,a frizerka sam,kao mogla bi nešto napravit! Problemi sa kosom 13329
Al tu nema pomoči,barem još nisu ništa tako učinkovito izmislili,osim jednog šampona koji jako lagano to ublaži! Problemi sa kosom 38980
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimened oľu 22, 2009 1:32 pm

Ivana koji je to šampon?? Koliko košta?
Meni se kosa počela još više mastiti, izluđuje me, mogla bi je prati svaki dan, a za to nemam volje. Ako tko imam kakav dobar savjet, samo dajte!!
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimened oľu 22, 2009 2:59 pm

probaj sa samponom za ciscenje vlasista tj duboko ciscenje,on ti napravi balans na vlasistu tj regulira izlucivanje masnoce.imaju ti ga u ponudi svi malo skuplji i kvalitatniji prizvodaci loreal(kerastase) ,schwartzkopf(bc bonacure),mislim da i keune ima nesto,vichy,loreal imas po vecim parfumerijama,a vichy po apotekama,za ovo dvoje neznam dali ima u maloprodaji ,nadam se da sam pomogla
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimened oľu 22, 2009 3:01 pm

cijene ti se krecu od 80-150kn,otprilike
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimesri oľu 25, 2009 8:49 pm

curke pada mi kosa ko luda,vec 3tj,kak dugo to traje?kolko sam cula svima poslije poroda otpada,nekima odma,a nekima za par mj kak meni npr,i bas me zadesilo u krivo vrijeme,jos se i kosa prirodno obnavlja u proljece,uglavnom jedno s drugim ,katastrofa!!!!!!!!!!
sva sreca kaj imam dosta kose,pa se ne vidi,ali imam osjecaj da bum celava,strasno!! Problemi sa kosom 168724 Problemi sa kosom 671778
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimečet oľu 26, 2009 8:05 am

Joj znam kak ti je! Meni nije otpadala nakon poroda! Otpadala mi je prije nekoliko godina, i to jako, tad sam prekinula s bivšim dečkom pa vjerojatno od stresa! Joj strašno, isto sam mislila da ću očelavit! Ja sam tad pila tablete i mazala kapima vlasište! Kupila te proizvode u ljekarni! E sad ti procijeni jel to moraš liječiti ili će samo proći! Problemi sa kosom 616445
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimečet oľu 26, 2009 9:34 am

pobrinula se ja za proizvode,imam sampon i tonik protiv ispadanja Problemi sa kosom 13329
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimečet oľu 26, 2009 6:36 pm

meni kosa pada od kad sam rodila,al je još imam dosta, Problemi sa kosom 386911 ,počela je i mlada rast
...ivany meni je super šampon od davinesa za masnu kosu,imaš ga kupit samo u nekim salonima,nema ga po dučanima košta oko 70-80 kn!
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimečet oľu 26, 2009 9:09 pm

Enea je napisao/la:
probaj sa samponom za ciscenje vlasista tj duboko ciscenje,on ti napravi balans na vlasistu tj regulira izlucivanje masnoce.imaju ti ga u ponudi svi malo skuplji i kvalitatniji prizvodaci loreal(kerastase) ,schwartzkopf(bc bonacure),mislim da i keune ima nesto,vichy,loreal imas po vecim parfumerijama,a vichy po apotekama,za ovo dvoje neznam dali ima u maloprodaji ,nadam se da sam pomogla

Hvala!!
Kupit ću si nešto od toga, ovi obični šamponi za masnu kosu nemaju baš nekog učinka...
Problemi sa kosom 735845 Problemi sa kosom 735845 Problemi sa kosom 735845 uf što me živcira
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimened tra 05, 2009 9:59 pm

Enea je napisao/la:
pobrinula se ja za proizvode,imam sampon i tonik protiv ispadanja Problemi sa kosom 13329


Ma mislim da to jednostavno treba ispasti. Ti si te struke pa znaš, ne? Kolko ja znam, u trudnoći kosa ne pada pa onda nakon poroda treba pasti pa to izgleda koma... Meni je dugo ispadala, mislila sam da bum si periku morala kupiti.
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimepon tra 06, 2009 7:38 am

meni jos nije kaj to i mene ceka 100%?
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimepon tra 06, 2009 7:59 am

nemam pojima,nist ti ne otpada?meni se polako smanjiva padanje
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimeuto tra 07, 2009 1:21 pm

Nemora uopće biti da poslije poroda opada, ja se nesjećam da je meni opadala, barem ne u toj količini da bi to uopće primjetila. To ovisi od osobe do osobe!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimeuto tra 07, 2009 1:43 pm

joooj, ja sam mislila da budem oćelavila...to je bilo strašno kak mi je opadala kosa... Problemi sa kosom 896458
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimeuto tra 07, 2009 7:16 pm

Enea je napisao/la:
nemam pojima,nist ti ne otpada?meni se polako smanjiva padanje

otpada ali kao i prije nista posebno nisam primjetila...
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimeuto tra 07, 2009 7:52 pm

ako vas šta tiješi meni još uvijek pada za poludit,al je imam dosta,jer rastu mlade,kad samo posušim kosu fenom,glava mi izgleda ko sijalica,jer mlada kosa strši Problemi sa kosom 386911
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimeuto tra 07, 2009 7:58 pm

ivana86 je napisao/la:
ako vas šta tiješi meni još uvijek pada za poludit,al je imam dosta,jer rastu mlade,kad samo posušim kosu fenom,glava mi izgleda ko sijalica,jer mlada kosa strši Problemi sa kosom 386911

mogu te se zamisliti,meni su sad te male pocela rasti Problemi sa kosom 671778 Problemi sa kosom 671778 ali sutra idem na farbanje i sisanje,jos neznam dali bude ostala ista zurka ili budem malo vise skratila,budem se sliknula
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimesri tra 22, 2009 7:00 am

joj cure POMOĆ!

TREBAM HITNO NEKI DOBAR ŠAMPON PROTIV PRHUTI,PRIJE PAR DANA SE POFARBALA,ČOVJEČE SNIJEG MI PADA S GLAVE Problemi sa kosom 168724
prejdem kroz kosu ,komaaaa Problemi sa kosom 735845 Problemi sa kosom 735845
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimesri tra 22, 2009 7:58 am

[quote="žuža"]joj cure POMOĆ!

TREBAM HITNO NEKI DOBAR ŠAMPON PROTIV PRHUTI,PRIJE PAR DANA SE POFARBALA,ČOVJEČE SNIJEG MI PADA S GLAVE Problemi sa kosom 168724
prejdem kroz kosu ,komaaaa Problemi sa kosom 735845 Problemi sa kosom 735845[/quote

dobar ti je vichy ili oronazol(to ti je medicinski,ali si nesmes non stop s njim prati).probaj prvo asebon,on je nekaj jeftiniji,a mozda ti pomogne Problemi sa kosom 13329 imas ga u dm
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitimesri tra 22, 2009 9:54 am

Cure frizerke!!!
Kome da se obratim zbog masne kose?? Kožnom ili da odem kod neke kozmetičarke???
Kosa mi sve gore i gore masna, UŽAS!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Problemi sa kosom Empty
PostajNaslov: Re: Problemi sa kosom   Problemi sa kosom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Problemi sa kosom
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Odvikavanje od pelena
» Manji i veci problemi u trudnoci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: