Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Manji i veci problemi u trudnoci

Go down 
+11
mamajaja
ivana86
morena
Josipa
Aca
happyness
Nataly
žuža
Giovanna
zvrk06
ivany
15 posters
Autor/icaPoruka
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimened vel 03, 2008 9:14 pm

Mene je skoro od prvoga dana patila zgaravica. Na kraju sam je imala non stop. Uzas, kad se samo sjetim.
Inace me znalo malo zabrinuti sto sam imala bjelancevine u urinu, gin je mislila da imam nesto pa sam skoro svaki mjesec stavljala kojekakve vaginalete, nemam pojma sta je s tim na kraju ali znam da je u biti sve bilo ok.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimepon vel 04, 2008 8:44 am

Ja hvala Bogu nisam imala nikakvih problema
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimepon vel 04, 2008 7:11 pm

Ni mene nista od takvih simptoma(jesan li dobro napisala,malo sam u kupusu danas Manji i veci problemi u trudnoci 877388 )
samo su me nekad kriza bolila..
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimeuto vel 05, 2008 8:36 pm

prva i druga serklaža,treća o.k.
[Vrh] Go down
Nataly
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nataly


Broj postova : 415
Lokacija : Grad na Dravi
Registration date : 04.02.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimeuto vel 05, 2008 9:58 pm

Male mučnine u 3. i 4. mj. i upaljena vena u obje,te žgaravica u drugoj.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimesri vel 06, 2008 11:03 am

joooj, odvratna mučnina u početku, e dok se sjetim odmah mi se želudac buni. ne, stvarno je bilo grozno. a kak ja mrzim povraćati, jer me boli trbuh onda, u trudnoći sam zadržavala da ne idem povraćati, svega par put sam išla kad nisam više mogla izdržati. al drugo i treće tromjesječje je bilo ko iz bajke.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimesri vel 06, 2008 12:57 pm

ja nisam imala nikakve mucnine i sve je donekle islo dobro, ali vec u 15 tj. su mi rekli da malo vise pazim jer sam bila za jagodicu prsta otvorena. I ja sam se nastavila kretati ne previse ali ocito da je bilo previse jer sam u 29 tj. zavrsila u bolnici na cuvanju trudnoce. Tamo sam bila do 35 tj. i onda su me pustili doma, kao sad se mozes i poroditi. I tako sam jos doma cuvala trudnocu, nisam nikuda mrdnula, do 37 tj.I onda je dosao Luka.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimened tra 27, 2008 12:11 am

U obje trudnoće me najviše patilo to što sam do kraja trudnoće povraćala i to me jako izmorilo, svako jutro sam imala isti ritual!
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimepet sij 30, 2009 10:50 pm

povracala do 4 mj. poslje svakog obroka... zavrsila u bolnici sa 3 mj. zbog krvarenja(hematoma)... zavsila u bolnici sa 6mj. zbog bubrega i onda konacno rodila Manji i veci problemi u trudnoci 386911
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimesub sij 31, 2009 2:04 pm

sorry, morena, možda nepristojno od mene, ali baš sam se nasmijala... Manji i veci problemi u trudnoci 386911 Manji i veci problemi u trudnoci 605248
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimesub sij 31, 2009 2:15 pm

a joj morena baš mi te žao Manji i veci problemi u trudnoci 569627 ,drugi put bu bolje Manji i veci problemi u trudnoci 38980
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimepet vel 06, 2009 10:48 pm

happyness je napisao/la:
sorry, morena, možda nepristojno od mene, ali baš sam se nasmijala... Manji i veci problemi u trudnoci 386911 Manji i veci problemi u trudnoci 605248
ma nije nepristojno... zato sam ga i napisala na takav nacin... da nebu tmurno...
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimesub vel 14, 2009 11:07 pm

ja sam prva tri mjeseca samo spavala po cijele dane,to je bilo strašno,a kad sam ušla u 8 mjesec trudnoce poceli su problemi sa žucnom kiselinom!To je bilo strašno!Svrbež po cijelom tijelu za poludit!!!
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimened vel 15, 2009 8:47 am

ivana86 je napisao/la:
ja sam prva tri mjeseca samo spavala po cijele dane,to je bilo strašno,a kad sam ušla u 8 mjesec trudnoce poceli su problemi sa žucnom kiselinom!To je bilo strašno!Svrbež po cijelom tijelu za poludit!!!

ovo mogu samo podpisat ali to nisam napisala jel su to kod mene bili manji problemi... Manji i veci problemi u trudnoci 386911 Manji i veci problemi u trudnoci 386911 Manji i veci problemi u trudnoci 386911
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimened vel 15, 2009 5:39 pm

Mučnina i pospanost u početku, to su bili fizički simptomi. Al ja sam bila vještica, pucali su me hormoni ko ludu i sve sam mrzila, uključujući i MM.
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimened oľu 08, 2009 3:55 pm

mucnine i povracanja od 6tj,pa sljedecih 9tj,strasno,mislila sam da mi je kraj,a posle sve super,niti zgaravica,niti otecene noge,niti kicma,tak da sam do zadnjega radila
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimened oľu 08, 2009 8:05 pm

uh...mučnine i povremena povraćanja od 6.tj.-20.tj. živčana ko' pas, ljubomorna (što nisam uopće!), cice mi ne diraj, gljivice 4 puta (prvi puta u životu!), gležnjevi otečeni toliko da su mi bili širi od listova (imam fotke kao dokaz), prokrvarila na pregledu 2 puta (i bilo mi je grozno jer su me iste sekunde slali na UZV).
porod mi je inače bio fantastičan.....
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimened oľu 08, 2009 8:06 pm

becky je napisao/la:
uh...mučnine i povremena povraćanja od 6.tj.-20.tj. živčana ko' pas, ljubomorna (što nisam uopće!), cice mi ne diraj, gljivice 4 puta (prvi puta u životu!), gležnjevi otečeni toliko da su mi bili širi od listova (imam fotke kao dokaz), prokrvarila na pregledu 2 puta (i bilo mi je grozno jer su me iste sekunde slali na UZV).
porod mi je inače bio fantastičan.....
ajoooooj... ti si isto sreckovicka ko i ja... Manji i veci problemi u trudnoci 168724 Manji i veci problemi u trudnoci 168724 Manji i veci problemi u trudnoci 168724
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimepet lip 05, 2009 10:40 am

prva trudnoca bez mucnina , bez povracanja bez ikakvih problema a druga krvarenje zbog hematoma i ostalo nista vise. Manji i veci problemi u trudnoci 199641
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimened ruj 27, 2009 9:26 am

prva trudnoća povraćanje od nekih 6tj... pa do kraja trudnoće...za izludjeti..
a sada mi je isto jako jako muka no ne idem tako često povraćati...križa me bole da i ne pričam....
i još sam nešto primjetila u prvoj trudnoći ali i sada u ovoj... u prvoj sam počela piti prenetal neki od dvjesto i nešto kn...i svaki put kada sam popila tabletu morala sam ići povratiti bilo kad mi je muka ili ne...čak sam se znala probudit i u noći da popoijem ali ista stvar.
sada sam si kupila isto neke od 100 kn ovaj put ali izgleda ista stvar...pijem ih navečer ali me ujutro mučnina rasturi,sinoć sam zaboravila ali mogu vam reći da mi nije bilo toliko mučno kao ovih dana jutros...
jel zna tko dali ima nekakvo blaže sredstvo vitamina ili tekuće, možda mi teško padne na želudac.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimened ruj 27, 2009 10:12 am

Ja sam pila prenatal od Natural Welth-a, bilo mi je čisto ok. Probaj te. Manji i veci problemi u trudnoci 31338
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimened ruj 27, 2009 6:26 pm

happyness je napisao/la:
Ja sam pila prenatal od Natural Welth-a, bilo mi je čisto ok. Probaj te. Manji i veci problemi u trudnoci 31338

i ja isto te i ok su mi bile
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitimepon ruj 28, 2009 6:59 am

i ja sam ove pila al mi je znalo nekad i od njih biti muka
[Vrh] Go down
Sponsored content





Manji i veci problemi u trudnoci Empty
PostajNaslov: Re: Manji i veci problemi u trudnoci   Manji i veci problemi u trudnoci Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Manji i veci problemi u trudnoci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» krvarenje u trudnoci?
» Odvikavanje od pelena
» Problemi sa kosom

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: