Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go down 
+22
Elelanita
Bea
zeljkica0205
švrćo
Conny
garfieldic
EMA-ST
Giovanna
anye
sam
meli
Mateja
Nicky
didzi
žuža
leobaby
happyness
ninana
ivany
Enea
Aca
zvrk06
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimepet srp 31, 2009 12:47 pm

ja se slažem sa svim,i s odvajanjem ,već smo pričali o tome,jer većina nas hodamo k jedni drugima na rođendan pa se darujemo od nas a i zanimljive se darivati tak s nekim s kim se ne viđaš,ato bar meni,moje skromno mišljenje DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 38980
[Vrh] Go down
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
garfieldic


Female
Broj postova : 457
Age : 44
Lokacija : Tuzla
Registration date : 31.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimepet srp 31, 2009 1:41 pm

i meni je zanimljivije da izdaleka dobijem poklon
[Vrh] Go down
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimepet srp 31, 2009 8:51 pm

meni je manje/vise svejedno kako cete se odluciti ............ovo za sv. Nikolu mi se svidja ali onda mislim da bi svi trebali skupiti novce i kupiti nesto klincima a za rockas mozda je bolje da se izvlace tko ce koga darivati pa onda tako i da se odredi nekakav iznos - vrijednost poklona pa da se ne prelazi preko toga - radi toga da se svi osjecaju ravnopravnim i bude fer prema svima

ja bi sudjelovala sa oboje - posto je Nelli u biti prosao rockas pa ove godine ima jos samo Rok

eto moje skromno misljenje
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimesub kol 01, 2009 6:58 am

Conny je napisao/la:
meni je manje/vise svejedno kako cete se odluciti ............ovo za sv. Nikolu mi se svidja ali onda mislim da bi svi trebali skupiti novce i kupiti nesto klincima a za rockas mozda je bolje da se izvlace tko ce koga darivati pa onda tako i da se odredi nekakav iznos - vrijednost poklona pa da se ne prelazi preko toga - radi toga da se svi osjecaju ravnopravnim i bude fer prema svima

ja bi sudjelovala sa oboje - posto je Nelli u biti prosao rockas pa ove godine ima jos samo Rok

eto moje skromno misljenje

Onda ćeš sudjelovat sa oboje? dobro razmsili jer ćeš onda morat darivat četvero dječice,mislim neznam jeli to možeš financijski,ako možeš onda super DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 616445
Za sv.Nikolu ćemo se već dogovorit naknadno,za ročkas ćemo izvlačit tko će koga,a za iznos ćemo vidit,iskreno nikad nam nije uspjelo se uskladit sa tom cifrom

Znači Žuža je za odvajanje Vž,a Enea ne,nek se još izjasne ostale Vž curke,pa ćemo vidit šta ćemo s tim.

Garfiledic znaš da nam je već darivanje sa BiH i na trudnoći bilo problem radi poštarine,to nismo uspili rješit,no vas je četvero čini mi se trenutno na forumu iz Bih,e sad možete vi međusobno darivat,i ninana je već izrazila želju da sujdeluje,pa može tako?neznam šta kažu profesorka i dizdi?
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
švrćo
Novorođenče
Novorođenče
švrćo


Female
Broj postova : 41
Lokacija : Zagreb
Registration date : 18.07.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimesub kol 01, 2009 3:57 pm

Yessss,na listi smo! Baš se veselim. DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 534560 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 534560 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 534560
[Vrh] Go down
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimesub kol 01, 2009 4:12 pm

zvrk ne kuzim zasto cetvero ......... .......mislim da bi trebalo nekako izorganizirati aa to da koliko poklona primas toliko i darujes - to bi bilo i fer prema onima koji imaju vise djece pa da se ne moras odlucivati koje dijete ce ti dobiti poklon a koje nece ..............a iznos isto mislim da ne bi trebao prelaziti 100 Kn

ali ako je vecina curki za to da darujes 2 djece po djetetu - OK (mada mislim da nije bas po principu ravnopravnosti) ali ja cu se prilagoditi vecini
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimesub kol 01, 2009 4:57 pm

mislim da se niste baš skužile DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 386911 ,ja mislim da je cony mislila sudjelovat s dvoje djece po jedan poklon,znači ona bi darivala dvoje djece i dobila dva poklona,ali svako djete jedno,sam dobro skužila?

a ti si zvrk mislila da bi ona darivala četvoro ,pa bi joj oba dvoje klinaca dobilo po dva poklona.....
[Vrh] Go down
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimesub kol 01, 2009 9:58 pm

je zuza nismo se izgleda skuzile ona i ja .............tj. ja nisam skuzila da je vecina za to da svatko daruje po dvoje djece
meni osobno je to malo bezveze jer ako netko ima vise djece se mora odluciti koje od njih ce sudjelovati ovdje (meni kao mami je to malo bad prema svojoj djeci reci e ti ces dobiti a ti neces DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 168724 )
ta opcija darivanja dvoje djece je OK onima koji imaju samo jedno
i dalje mislim da darujes onoliko djece za koliko i ti budes darivan

ali kako vecina odluci .................ja cu sudjelovati ako mogu sa oboje djece (jer to mi je fer prema njima) ali ne mogu si ipak financijski priustiti da onda moram za svakoga od njih ja darivati dvoje - a niti ocekujem da moje dobije po dva poklona .............mislim dovoljno je jedan kao lijepa gesta ..................eto toliko od mene - bez ljutnje
kako vecina odluci neka bude
moj stav sada znate pa cu onda jos vidjeti hocu sudjelovati ili ne
DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 569627
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimesub kol 01, 2009 10:04 pm

conny meni je ok da ti sudjelujes s oboje djece, svako od njih dobije po jedan poklon a ti darivas dvoje djece
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimened kol 02, 2009 7:09 am

ivany je napisao/la:
conny meni je ok da ti sudjelujes s oboje djece, svako od njih dobije po jedan poklon a ti darivas dvoje djece

I meni se to cini ok! DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 782419
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimened kol 02, 2009 2:39 pm

ivany je napisao/la:
conny meni je ok da ti sudjelujes s oboje djece, svako od njih dobije po jedan poklon a ti darivas dvoje djece

Potpisuje,conny ti onda sudjeluj na ovaj način DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 38980
bila je anketa i odluka je bila da svako djete dobije 2 poklona DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2009 11:53 am

e super onda ...........eto ja cu onda darivati dvoje djece i moje dvoje ce dobiti po jedan poklon .........ODLICNO DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 386911

e a sada kada se bude dogovaralo za vrijednost poklona i tko ima koga za darivanje onda sam tu

thanks DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 569627
[Vrh] Go down
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
garfieldic


Female
Broj postova : 457
Age : 44
Lokacija : Tuzla
Registration date : 31.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2009 1:48 pm

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 877388 cure iz bih se ne izjasnjavaju
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2009 1:49 pm

Garf,
onda ću temu puknut u kafić! DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 38980
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2009 4:31 pm

i ja bi sudjelovla ja sam se prva iz BiH izjasnila
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2009 4:48 pm

i jel bilo izvlacenje? DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 959498
Đe je lista? Bice na prvoj strani jeli? DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 568310 evo idem odma gledati DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 30765
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2009 4:49 pm

ne zekajte me! niste jos izvalcile.. DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 470300
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2009 6:24 pm

Izvlacit cemo, u srijedu cu objaviti ja listu, prvo izvlaci ZVrk, onda ja!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2009 6:26 pm

Super Conny da je nadjeno rijeseno i uzet cemo to u obzir kod izvlacenja! DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 616445
[Vrh] Go down
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimepon kol 03, 2009 9:32 pm

jos jednom THANKS DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 742194
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2009 6:49 am

Ja sam svoj dio izvukla i sad ga šaljem Aci na pp,ona sutra dovršava i objavljuje DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 848286
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2009 7:19 am

zvrk06 je napisao/la:
Ja sam svoj dio izvukla i sad ga šaljem Aci na pp,ona sutra dovršava i objavljuje DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 848286
DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 92856 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 568310
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2009 8:26 am

zvrk06 je napisao/la:
Ja sam svoj dio izvukla i sad ga šaljem Aci na pp,ona sutra dovršava i objavljuje DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 848286

Danas stvarno ne stignem, kad idem u Vz!Sutra budem. DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 782419
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2009 9:16 am

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 534560 baš se veselim,i baš me zanima koga mi darujemo i ko nas DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 534560
[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205


Female
Broj postova : 2399
Age : 45
Lokacija : SISAK
Registration date : 17.07.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitimeuto kol 04, 2009 5:01 pm

Joj jedva čekam!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 4 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Bozicno darivanje! 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Sve o forumu :: Prijedlozi i komentari-
Forum(o)Bir: