Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go down 
+22
Elelanita
Bea
zeljkica0205
švrćo
Conny
garfieldic
EMA-ST
Giovanna
anye
sam
meli
Mateja
Nicky
didzi
žuža
leobaby
happyness
ninana
ivany
Enea
Aca
zvrk06
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
meli
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
meli


Female
Broj postova : 159
Age : 52
Lokacija : Zadar
Registration date : 11.05.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimečet srp 16, 2009 11:51 am

zvrk06 je napisao/la:
meli je napisao/la:
Iskreno nemam pojma, kako se vi dogovorite ja ću se složiti


Znači sudjeluješ? DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 790354
naravno da ću sudjelsovati, pa to je za naše male mišeke DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 616445
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimepet srp 17, 2009 9:50 pm

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 8544

Ako ste za...čini nam se premalo sudionika...
da napravimo anketu!

Izbor:

1. Darivanje za roćkas-ideja od Zvrk (1x godišnje dobijete 1 dijete kojeg ćete darivati a netko drugi će vaše)

2. Darivanje za roćkas- ideja od happyness (uplaćuje se određeni iznos, svako dijete dobije dar od svih nas iste vrijednosti, sakupljačica naših novčića će biti happyness ili kako se dogovorimo)

3. Sv. Nikola- ideja od prošle godine (darivat će se za Nikolinje, 1 dijete ćete darivat a netko će vaše)
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimepet srp 17, 2009 9:58 pm

Cure eto i nas....slabije smo bili aktivni an forumu, ali cemo pojacati i to konacno. Nego, jel primate i nas u to darivanje? DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 38980
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimesub srp 18, 2009 6:43 am

kaj se mene tiće, za mene znate koji prijedlog podržavam, ali nije nužno da ja budem sakupljačica novaca, štoviše, ak se neko bolje vidi u toj ulozi, nek bude sakupljač. DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 6648 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 38980
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimesub srp 18, 2009 6:54 am

happyness je napisao/la:
kaj se mene tiće, za mene znate koji prijedlog podržavam, ali nije nužno da ja budem sakupljačica novaca, štoviše, ak se neko bolje vidi u toj ulozi, nek bude sakupljač. DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 6648 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 38980

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 386911 mislim da je Leo tebe izabrala da vidiš da to nije baš tako lak posao DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 386911

Evo ovako,ja sam i dalje za prvu opciju,ali ako se bude darivalo više djece (ja sam neki dan sa 8 prijavljenih išla pokušat vidit koliko se može na taj način birat,i opet je ispalo da svak može po četvero djece a i manje naravno) e sad sve ovisi koliko bi vi djece mogli i željeli darivat,ako ostane na jednom djetetu onda ništa,ja izabirem sv.Nikolu,to mi je malo draža opcija kad je samo jedno darivanje u pitanju DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 13329

Sam naravno DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimesub srp 18, 2009 8:10 am

ako moram birati onda biram obciju za nikolu jer mi je bilo super prošle godine,mada se meni sviđa i darivanje za ročkas,prva opcija al ak nas ima premolo ,na žalost ništa,ali zvrk previše mi je četiri darivanja ,ja bi eventualno dva DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 13329
[Vrh] Go down
anye
Novorođenče
Novorođenče
anye


Female
Broj postova : 19
Age : 38
Lokacija : Sl.Brod
Registration date : 18.07.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimesub srp 18, 2009 8:16 am

Ovo je super ideja...i jako mise sviđa..
zato se i ja pridružujem, tu sam ..

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 569627 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 569627
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimesub srp 18, 2009 8:18 am

anye je napisao/la:
Ovo je super ideja...i jako mise sviđa..
zato se i ja pridružujem, tu sam ..

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 569627 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 569627

drago nam je DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 616445 c ,samo napiši za koju si opciju DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 38980
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimesub srp 18, 2009 8:21 am

Ipak treba anketa, a?
Staviti ću je kasnije, ili bude Zvrk, kojoj bude manje vruće!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
sam
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
sam


Female
Broj postova : 314
Age : 37
Lokacija : Vukovar
Registration date : 27.06.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimesub srp 18, 2009 11:22 am

Meni je ok i za rockas..ali da stavimo onda svako 2 dijeteta dariva? Sto kazete curke? DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 967987
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimesub srp 18, 2009 11:43 am

Otvorit ću anketu DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimesub srp 18, 2009 12:09 pm

anye je napisao/la:
Ovo je super ideja...i jako mise sviđa..
zato se i ja pridružujem, tu sam ..

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 569627 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 569627

Super DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 38980
Samo mi reci dali ćeš sudjelovat sa oboje klinaca,ili samo sa Larom?
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimesub srp 18, 2009 1:35 pm

zvrk06 je napisao/la:
DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 386911 mislim da je Leo tebe izabrala da vidiš da to nije baš tako lak posao DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 386911


hm, mora da mi je promaklo kad je bilo izabiranje... DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 386911

anyway, ne vidim zakaj bi to bil tak težak posao, kad se djetetu kupuje onaj poklon za koji se svi dogovorimo. imatelj novčića jednostavno ode i kupi konkretan poklon...neš ti posla...ili ima kvaka koju ja ne vidim?
osim toga, da smo izabrali moju opciju, onda mislim da neke poklone bi jednostavno morao neko drugi kupiti, npr. tam za naše slavonke ili naše curke s mora, jer ak niš drugo, bliže su darivanom djetetu, kaj ne? DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 877388

no, nije bitno, najvažnija su dječica u cijeloj priči, a ona će u bilo kojoj opciji najbolje proči. DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 569627
[Vrh] Go down
anye
Novorođenče
Novorođenče
anye


Female
Broj postova : 19
Age : 38
Lokacija : Sl.Brod
Registration date : 18.07.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimened srp 19, 2009 8:16 am

Super DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 38980
Samo mi reci dali ćeš sudjelovat sa oboje klinaca,ili samo sa Larom?[/quote]

Pa pošto nas je malo, možda samo s larom......kako vi odlučite meni svejedno.
Samo recite kolika je uplata.. i kome če odluka pasti za uplate......a isto mi svejedno,uplatila odmah ili jednom mjesečno....ja DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 6648 za poklone DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 36152
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimened srp 19, 2009 1:07 pm

anye je napisao/la:
Super DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 38980
Samo mi reci dali ćeš sudjelovat sa oboje klinaca,ili samo sa Larom?

Pa pošto nas je malo, možda samo s larom......kako vi odlučite meni svejedno.
Samo recite kolika je uplata.. i kome če odluka pasti za uplate......a isto mi svejedno,uplatila odmah ili jednom mjesečno....ja DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 6648 za poklone DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 36152[/quote]

Još neznamo kakvo će darivanje bit,evo ovdje imaš glasovanja pa glasaj za jednu opciju [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeuto srp 21, 2009 1:12 pm

Jel se mozemo pridruziti? ubaci nas.. pa idem glasovati..
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimesri srp 22, 2009 6:35 am

Giovanna je napisao/la:
Jel se mozemo pridruziti? ubaci nas.. pa idem glasovati..

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 31338
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimepon srp 27, 2009 3:52 pm

Cure da li se vi slazete da ja sudjelujem? Vi ste meni nekako onako drage pa onda ja bi, ali ako vam smetam vi kazite, moze?
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimepon srp 27, 2009 4:17 pm

Giovanna je napisao/la:
Cure da li se vi slazete da ja sudjelujem? Vi ste meni nekako onako drage pa onda ja bi, ali ako vam smetam vi kazite, moze?
[You must be registered and logged in to see this link.] Na listi si! DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 742194
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 6:56 am

Giovanna je napisao/la:
Cure da li se vi slazete da ja sudjelujem? Vi ste meni nekako onako drage pa onda ja bi, ali ako vam smetam vi kazite, moze?

Ma naravno da ćeš sudjelovat,pa ti si aktivni član DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 742194
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimeuto srp 28, 2009 5:21 pm

Leo na listi sam i to dva puta!! aha da
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimepet srp 31, 2009 7:27 am

i mi se prijavljujemo DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimepet srp 31, 2009 7:55 am

EMA(LARA)ST je napisao/la:
i mi se prijavljujemo DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 13329

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 848286

Možeš i glasovat na temi poviše ovu za neku opciju,iako se već zna koja opcija je pobjedila,al eto čisto reda radi.

E sad anye sam makla sa liste,jer ne dolazi i ne tipka( anye sori al stvarno ništa osobno ) šta vi mislite jel to ok?

Ostale nove curke šta se mene tiče mogu bez problema sudjelovat,jer vidim da ste sve već aktivne,i skoro svaki dan tu,pa eto samo obećajte da ćete ostat aktivne da vas cure što bolje upoznaju,a i vi njih,može?
Ostale curke slažete se sa tim?

Izvlačenje,bi trebalo obavit recimo u Nedjelju,ja ću rado izvlačit jedan dio,al treba mi još jedna osoba,Aco želiš li ti,ipak smo ja i ti već upoznate sa cjelim postupkom? DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 38980 ako ne želiš može i netko drugi.

Varaždinke da vas odovojim,da neispadne da se međusobno darivate?ili iako bi vam bilo lakše da dobijete neku od njih,što ima veze,svakako ćete ih darivat ,meni svejedno kako god želite DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 616445
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimepet srp 31, 2009 10:34 am

meni pase za ostale curke,a kaj se tice darivanja stvarno mi je svejedno dali je to tvoja Lana ili netko iz vz DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 13329 ,mislim da nema potrebe za odvajanjem nas iz vz
[Vrh] Go down
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
garfieldic


Female
Broj postova : 457
Age : 44
Lokacija : Tuzla
Registration date : 31.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitimepet srp 31, 2009 12:16 pm

ja tek sada vidim ovo. mogu se i ja prijaviti DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 13329
[Vrh] Go down
Sponsored content





DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 3 / 12.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Bozicno darivanje! 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Sve o forumu :: Prijedlozi i komentari-
Forum(o)Bir: