Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!

Go down 
+22
Elelanita
Bea
zeljkica0205
švrćo
Conny
garfieldic
EMA-ST
Giovanna
anye
sam
meli
Mateja
Nicky
didzi
žuža
leobaby
happyness
ninana
ivany
Enea
Aca
zvrk06
26 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
Autor/icaPoruka
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimesub srp 04, 2009 7:56 am

Daklem ovako cure,prošle godine smo ja i Aca organizirale ovakvo darivanji na trudnoći,i pošto nam se to jako svidilo,mi bi to ponovile ovdje DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 344293 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 344293

Prošle godine je je svak darivo četri djeteta,i primao četri poklona,moram odmah reć da je meni cjelo to darivanje stvarno bilo super,i birat poklone za dječicu i primat poklone od meni dragih cura DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 344293 a ovaj put će mi bit još draže jer ste mi vi sve drage DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 742194

Znači nećemo sad unaprjed govorit koliko će tko dječice darivat dok nevidimo koliko će se vas prijavit.

Znam,znam da nismo svi u najsjanijoj financijskog situaciji,no mi ćemo napravit sve da dobro rasporedimo,tko će kad i koga darivat,tako da ne bude pritisak,u malo vremena.Samo da svi sudjelujemo DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 93467

Idemo,nek prvo krenemo sa prijavljivanjem

Sudjeluju:
Zvrk06
Aca
Enea
Ivany
Leobaby
žuža
Nicky
Mateja
Meli
sam
željkica
giovanna
švrćo
conny
Ema(Lara)-st

Lista darivanja:

Aca daruje:
★Sara(Ivany) 11.10
★Erin(Švrćo) 25.01

Enea
daruje:
★Lana(zvrk06) 31.10
★Erin (švrćo) 25.01

Ivany daruje:
★Samuel (sam) 05.10
★Tara (giovanna) 16.02

Leobaby daruje:
★Sara (Ivany) 11.10
★Luka (Mateja) 25.01

Žuža daruje:
★Ema (Ema(Lara)) 07.10
★Zara (željkica) 23.11

Nicky daruje:
★Samuel (Sam) 05.10
★Luka (Mateja) 25.01

Mateja daruje:
★Enea (Enea) 06.11
★Luka (aca) 17.12

Zvrk daruje:
★Lovro (Zuza) 19.08
★Leona (leobaby) 16.12

Meli daruje:
★Rok (conny) 16.11
★Tara (Goivanna) 16.02

Sam daruje:
★Enea (Enea) 06.11
★Luka (Aca) 17.12

Zeljkica daruje:
★Lana (ZVrk) 31.10
Nella (Conny) 05.06

★Goivanna
daruje:
★Frane (Meli) 06.09
★Leona (leobaby) 16.12

Švrćo daruje:
★Frane (Meli) 06.09
★Ema(Nicky) 20.11

Conny daruje:
★Ema (lara) st 07.10
★Zara (Zeljkica) 23.11

Ema (lara) st daruje:
★Lovro (Zuza) 19.08
★Ema (nicky) 20.11

Cure iz Bih:

Arijana (Garfielidic) 24.12
Aleksandar (Ninana) 12.07
Andrej (Ninana) 18.05
Benjamin( Didzi) 02.03


Zadnja promjena: zvrk06; ned kol 09, 2009 12:57 pm; ukupno mijenjano 18 put/a.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimesub srp 04, 2009 8:00 am

Ja svakako za i sudjelujem! DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 616445
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimesub srp 04, 2009 8:08 am

i ja sam za DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 13329
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimesub srp 04, 2009 8:19 am

i ja, i ja DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 534560
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimesub srp 04, 2009 8:33 am

i ja sam za al kako to organizirati jer ja sam u BiH. a svidja mi se ideja.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimesub srp 04, 2009 10:10 am

i ja sam za, narafski.

međutim, imam prijedlog.

naime, kod prošlog darivanja bilo mi je grozno, ali stvarno grozno kaj ja nisam mogla kupiti poklon bar približne vrijednosti kak su druge cure, a makar sm o se dogovorile da ne kupujemo poklone skuplje od 100 kn, mislim da je bilo poklona koji su premašivali tu cijenu.
također, ja bi da mogu darivala svu dječicu, jer su mi sva jednako draga.
e, onda sma si mislila, ako uzmemo u obzir te dvije činjenice, bilo bi super kad bi sve cure darivale svu djecu. tada bi svaka dala određeni iznos, koji NIKOME ne bi bio iznad njegovih mogućnosti, kupio se lijep poklon koji možda neka forumašica ne bi mogla sama kupiti jer nema toliko novaca, a i sve bi darivale sve i to mi se nekak čini najljepše.

nešto slično kao kod fotonatječaja.
kak vam zvuči? DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 13329
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimesub srp 04, 2009 11:04 am

meni je i prijedlog od happy ok
kako god da se dogovorite, ja sam za!!
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimesub srp 04, 2009 12:31 pm

ninana je napisao/la:
i ja sam za al kako to organizirati jer ja sam u BiH. a svidja mi se ideja.

I prošle godine su se cure iz BiH javljale,ali su na kraju odustale zbog poštarine,bilo bi mi jako drago da sudjeluješ al neznam kako da rješimo problem poštarine DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 34451

Happy i tvoj prjedlog je ok,no ipak nisam za njega iz samo jednog razloga,jedna osoba bi trebala kupovat poklon sa skupljenim novčićima,e sad jako je nezahvalno bar po mom mišljenju biti ta osoba,ja prva nebi to htjela,jer ipak je lakše kupovat sam sa svojim kunicama,neego sa kunicama svih vas a istodobno ugodit sve ukuse,mislim da je to nemoguća misija
Joj sad sam ga malo zakomplicirala,al mislim da kužite šta hoću reć DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 605248
Eto samo zbog toga bi mi bilo lakše da se odredi broj osoba koje jedna osoba daruje (možemo i dati neku cifru koju ćemo otprilike i potrošit)

No,nek se i druge cure izjasne,meni je sve ok,samo da svi sudjeluju DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 569627
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimened srp 05, 2009 10:46 am

Zvrak, ma ne, opće ne mora tak biti, nego se sve lijepo dogovorimo kaj kupimo tom djetetu i onda neko kupi točno to. i onda i unaprijed znamo okvirnu cijenu i iznos se raspodijeli na nas x koje kupujemo.
Meni je to nekak poštenije prema dječici, jer inače, neko dijete dobi veći/ljepši/bolji poklon jer je njegova darovateljica bolje financijske moći, dok drugo dijete dobije skromniji poklon. Ja bi da sva djeca dobe otprilike jednako.
A i lijepši mi je osjećaj darivati svu djecu nego samo jedno / dvoje odabranih.

Al, naravno, ako se većina cura dogovori za onaj prvi plan - sve ok. DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 31338
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimened srp 05, 2009 12:11 pm

neznam koliko nas ima iz bosne pa da mi ovdje tako nesto organizujemo.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimened srp 05, 2009 12:33 pm

ninana je napisao/la:
neznam koliko nas ima iz bosne pa da mi ovdje tako nesto organizujemo.

Nema vas baš previše DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 34451 ,vidjet ćemo hoće li se još tko prijavit

Happy nek se druge cure izjasne pa šta bude,nije bitno DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 31338
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimened srp 05, 2009 1:18 pm

zvrk06 je napisao/la:

Happy nek se druge cure izjasne pa šta bude,nije bitno DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 31338

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 453127
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimened srp 05, 2009 5:07 pm

ja sam za prijedlog ko Zvrk, da svatko daruje posebno djecicu koja im budu izvucena, ne da skupljamo pa onda netko kupi poklon.Ovako mi je osobnije nekako.Ali kako vecina odluci tako i bude.

A imam prijedlog ako se vecina odluci za kolektivno darivanje.Znaci jedna osoba kupuje za to dijete sa svim novcima, onda da se izvlaci svaki put druga osoba, kuzite me.Da izvlacimo koja ce to osoba biti.Pa da za svatko dijete bude druga osoba naravno ne...Nadam se da me kuzite. :I:Ne uvijek ista, i po mogucnosti da se svi izredamo. DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 386911
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimened srp 05, 2009 5:15 pm

Aca...gle, poklon bi se kupovao nakon kaj bi se razmotrili prijedlozi kaj kupiti, pa odabrao svima ok poklon, pa prema tome je sasvim svejedno ko će ga kupiti, jer kupit će poklon ne po svom nahođenju nego već unaprijed odabrani poklon.
Se može razumjeti kaj sam mislila?

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 877388
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimened srp 05, 2009 5:21 pm

Ja tebe Happy potpuno razumijem kak mislis! DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 31338 Nadam se onda da ti shvacas mene.
I meni je ljepse onako, nista drugo! DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 569627 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 31338
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimened srp 05, 2009 5:24 pm

Aca, ma i ja tebe kužim..

Ma nek bude kak cure hoće. DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 31338
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimened srp 05, 2009 5:29 pm

happyness je napisao/la:

Ma nek bude kak cure hoće. DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 31338

Upravo to!Samo da se cure sto brze izjasne, blizi nam se vec prvi rockas! DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 782419
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimened srp 05, 2009 5:36 pm

ja sam za da se svi dogovorimo koji poklon kupitii skupimo novce,pa da se kupi,nije bitno ko bude isao kupovati,moze svaki put druga,opce nema veze,i tak budu sva dijecica imali uspomenu tj poklon od svih nas
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimened srp 05, 2009 5:37 pm

Enea, ok. predbilježit ćemo te da si ZA za taj prijedlog.
i, kak veli Aca, ajte cure brzo recite za kaj ste, jer je stvarno blizu prvi ročkas!!! DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 790354
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon srp 06, 2009 6:30 am

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 386911 ovo će bit zanimljivo

Znači za prvu opciju zasad Zvrk i Aca
za drugu opciju Happpy i Enea
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon srp 06, 2009 6:51 am

Meni se sviđa ideja ko na trudnoći.net. DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 628993
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon srp 06, 2009 6:54 am

Znači za prvu opciju zasad Zvrk ,Aca i Leo
za drugu opciju Happpy i Enea
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon srp 06, 2009 6:57 am

ja sam za !!!
više mi se sviđa prva opcija,al mi je u biti svejedno,kak se večina odluči,al u biti happy mislim da nije tolko bitno dal je nečiji poklon skuplji ili skromniji,bitna je namjera!al ja sam otvorena za sve opcije,al ako se nemožemo dogovorit možemo glasati!!
jedino kaj je malo nezgodno kaj nas je puno iz vž pa bi i to trebalo naštimati jer mi ionak kupujemo jedni drugima poklone pa bi to onda bilo bezveze DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 877388 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon srp 06, 2009 7:24 am

žuža je napisao/la:
ja sam za !!!
više mi se sviđa prva opcija,al mi je u biti svejedno,kak se večina odluči,al u biti happy mislim da nije tolko bitno dal je nečiji poklon skuplji ili skromniji,bitna je namjera!al ja sam otvorena za sve opcije,al ako se nemožemo dogovorit možemo glasati!!
jedino kaj je malo nezgodno kaj nas je puno iz vž pa bi i to trebalo naštimati jer mi ionak kupujemo jedni drugima poklone pa bi to onda bilo bezveze DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 877388 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 13329

Slažem se DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 13329
Curke moje nemojte se opterećivat s tim,meni je najvažnije da svi sudjelujemo i da se darujemo,zaista mi nije bitno kakav poklon ćemo primit,jer moja zvrkica je sretna kad otvara sitnicu isto kao i kad otvara neki skulji poklon DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitimepon srp 06, 2009 7:25 am

žuža je napisao/la:
ja sam za !!!
više mi se sviđa prva opcija,al mi je u biti svejedno,kak se večina odluči,al u biti happy mislim da nije tolko bitno dal je nečiji poklon skuplji ili skromniji,bitna je namjera!al ja sam otvorena za sve opcije,al ako se nemožemo dogovorit možemo glasati!!
jedino kaj je malo nezgodno kaj nas je puno iz vž pa bi i to trebalo naštimati jer mi ionak kupujemo jedni drugima poklone pa bi to onda bilo bezveze DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 877388 DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 13329

Sredimo to DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! 38980
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Sponsored content





DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty
PostajNaslov: Re: DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!   DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
DARIVANJE za ročkas!!!!!!!!!!!!!!!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 12.Go to page : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Bozicno darivanje! 2. dio

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Sve o forumu :: Prijedlozi i komentari-
Forum(o)Bir: