Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prvi simptomi trudnoće

Go down 
+35
Curicaaa
milicamili
Njegova mezimica
rina
Martina
bubamara17
tamic
future mom
Malla-Mu
Zabica
Kikica
*Dijana*
Samkii
katica
ivana86
vedrana87
leobaby
Mateja
pia2
Enea
Conny
EMA-ST
žuža
Giovanna
mikica...26
pcelica8
ninana
mucica
nanino
Josipa
happyness
ivany
Monika
Aca
zvrk06
39 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimečet vel 14, 2008 3:41 pm

Zanima me koji su bili vaši prvi simtopi trudnoće.Meni je osim što mi je kasnila M,užasno me bolia trbuh i grudi ko kad tribam dobit,i to mi je trajalo danima.Nakon nekog vremena počele su određene mučnine,ali u vrlo blagom obliku bez povraćnja,i jedan period me užasmno probadalo u donjem djelu trbuha.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimečet vel 14, 2008 3:58 pm

Isto bolne grudi i u biti simptomi kao da ces dobiti. Ali grudi su me drugacije boljele, tako da sam predpostavljala.Mucnina nista nisam imala, probadnja u donjem dijelu trbuhu isto da.
[Vrh] Go down
Monika
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Monika


Broj postova : 153
Age : 48
Lokacija : Varaždinska županija
Registration date : 03.02.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepet vel 15, 2008 7:28 pm

grudi su mi bile jako napete i bolne, a i vidljivo veće.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepet vel 15, 2008 8:22 pm

Nisam imala nikakve simptome na početku, samo mi kasnila m. Tek kasnije sam imala stalno osjećaj kao da trebam dobiti, ali trbuh me nije bolio.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimesub vel 16, 2008 5:50 pm

mene su uuuužasno grudi boljele ( narasle nisu uopće Prvi simptomi trudnoće 204166 ), a nakon toga užasne mučnine.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimened tra 27, 2008 12:08 am

Kasnila mi je menga 1 dan i odmah sam znala da sam trudna jer sam imala uredne menstruacije svakih 30 dana! Nakon mjesec i po su mi počele mučnine i nedugo zatim sam počela povraćati, često sam znala ići mokriti (preko noći i po 4 puta)!
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimeuto srp 14, 2009 12:36 pm

meni su grudi narasle...(ja i muž smo bili jako ponosni..) Prvi simptomi trudnoće 386911
bolio me je trbuh kao da trebam dobiti, i samo mi se je spavalo...
inače cijela tudnoća bez ikakvih problema ni mučnine,ni mirisi, ni okusi,
ma sve super jedino dinju ni danas nesmijem pomirišati a kamoli da bi je jela...
[Vrh] Go down
mucica
Novorođenče
Novorođenče
mucica


Female
Broj postova : 17
Age : 41
Lokacija : Dubrovnik
Registration date : 10.07.2009

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimesri srp 15, 2009 9:25 pm

kasnile su mi 3 dana i odma sam imala feeling da sam trudna,spavalo mi strasno i smrdio mi je grozno muzev parfem...fuj,fuj,fuj
[Vrh] Go down
http://[URL=http://www.trudnoca.net/][IMG]http://www.trudnoca.ne
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepet srp 17, 2009 8:34 am

joj drage moje moj jedini simptom trudnoce u obje trudnoce je..........kasnila mi menga Prvi simptomi trudnoće 671778 i nikakve mucnine, ni povracanja. samo po stomaku znala da sam trudna. Prvi simptomi trudnoće 671778 Prvi simptomi trudnoće 671778 Prvi simptomi trudnoće 671778
pred kraj trudnoce (obje) malo umor i to je to
[Vrh] Go down
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimeuto srp 21, 2009 10:30 pm

Meni je osim što mi je kasnila M,užasno me bolia trbuh i grudi ko kad tribam dobit,i to mi je trajalo danima.i jedan period me užasmno probadalo u donjem djelu trbuha.

potpis

ali uz to jake mučnine i povraćanje ali to oko 2.mjeseca...ali me zato ovak trbuh bolio da nisam radila test mislila bih da trebam dobiti...bolovi kao trudovi ali u smanjenom obliku... Prvi simptomi trudnoće 168724
[Vrh] Go down
mikica...26
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 21
Registration date : 12.11.2009

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: 11 dana mi kasni,a test...ovi negativni..   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimečet stu 12, 2009 11:59 pm

Prvi simptomi trudnoće 168724 ...najprije da vas pozdravim jer sam nova ovde(a i u Hrvatsku Prvi simptomi trudnoće 13329 )...18/06 sam rodila sincic,doila 4meseci ,a prva menga mi je dosla 02/10...od tada nisto.Velika je verojatnost da sam trudna ali radila sam juce test i negativan je,a ginekolog mi je reko da je video neko zadebljenje u maternici i da postoi mogucnost da sam trudna Prvi simptomi trudnoće 66333 ali nije 100% siguran pa mi je zakazao opet na 22/11....imam sve simptome trudnoce...a posebno trbuh mi je previse napuhnut,sto nije bilo tako u prvoj trudnoci... Prvi simptomi trudnoće 66333 iscekivanje nas izludzuje...molim vas za savet....
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepet stu 13, 2009 7:58 am

Hm stvarno neznam šta bi ti rekla,možda jesi a možda nisi.
Znam da je to uobičajno ako mama doji,al koliko sam skužila ti više ne dojiš?
Mislim da vam ipak preostaje čekat sljedeći pregled,i nek bude onako samo sama želiš Prvi simptomi trudnoće 269704 Prvi simptomi trudnoće 269704

Ps. Prvi simptomi trudnoće 699579 Prvi simptomi trudnoće 699579
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepet stu 13, 2009 8:09 am

mikica dobrodosla na forum, a i u hr Prvi simptomi trudnoće 13329

kazes bila si kod gina i vidio je zadebljenje? hm pa to je jedan predznak tudnoce jer je mozda jako mala pa se ne vidi.. nista cekati 22.11. pa viditi tocno.

kakvi su bili sex. odnosi? sa zastitiom? bez nje? vadi na vrime?
sto bi ti htjela s obzirom da je bebica jos mala?
[Vrh] Go down
mikica...26
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 21
Registration date : 12.11.2009

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepet stu 13, 2009 8:58 am

...hvala na brze odgovore....
u vezi odnose .... Prvi simptomi trudnoće 616445 nezastiteni i skros neodgovorni...jbg...ali sa jede strae mi bi zeljeli jednu curicu...a i imamo mogucosti,samo se plasim da je prerano,da ne slucajno nemogu se posvetiti dovoljo maloga bubica koj je neverovatno vezan za mene...mama i samo mama Prvi simptomi trudnoće 13329 ali sta je tuje...evo nemogu cekati pa sam poslala muza po jos jedan test...i javim vam odma...iskreno se nadam na neki plusic,mada nisam sigurna dali sam spremna na to....
[Vrh] Go down
mikica...26
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 21
Registration date : 12.11.2009

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepet stu 13, 2009 9:39 am

nisam trudna..... Prvi simptomi trudnoće 782419 napravila sada CLEARBLUE i jedan veliki -nezam dal sam sretna ili tuzna....ali zdravje bice sve u svom vremenu....jer nemogu verovati da je i ovaj bio lazno negativan...kazu da ikad ne gresi????
pozdrav svima....
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepet stu 13, 2009 10:33 am

neznam kako je ono isto da test nemoze nikad biti lazno negativan ili lazno pozitivan Prvi simptomi trudnoće 959498

sve u svemu neka bude onako kao ti zelis, ili vec je Prvi simptomi trudnoće 742194
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepet stu 13, 2009 1:58 pm

mikica dobro nam došla!!

gio- test nemože biti lažno pozitivan
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepet stu 13, 2009 3:05 pm

mikice prije svega dobro nam dosla

ima sanse i da test bude lazno negativan a za lazno pozitivan nisam cula.
Ako jos uvijek dojis ciklusi mogu biti neredovni ali i ako si tek prestala dojiti moguce je da ti se hormoni jos nisu smirili
[Vrh] Go down
mikica...26
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 21
Registration date : 12.11.2009

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepet stu 13, 2009 9:16 pm

curke hvala puno.....puno...
ne dojim vec skoro mesec dana,nakon par testa proslji trjedan i dva ovaj i svi negativni i ono sto mi je gin reko pada u vodu.on mi je reko da je video zadebljenje na maternici kao tacka ali nije 100%siguran dali se radi o trudnoci i mi je rekao da ne radim testova vise ,tek da dodzem 22 /11 na pregled i on ce mi sigurno reci dali je to trudnoca ili su samo hormoni jos ludi...ali ja kao plavusa nisam izdrzala pa napravila jos 2testa od koi 1 clearblue za koj kazu da je 99.99% siguran ,ali kod mene je sve negativno osven simptomi....zar ima neko ovako slicno iskustvo i da je bilo trudnoci u pitanje na kraju??????????????????

Prvi simptomi trudnoće 13329 jako mi je drago sto sam sada dio ovog foruma....oprostite na moj los hrvatski-jbg jos uvjek ucim,a sto je najgore ucim od istrijanci koi imaju najtezi dijalekt po meni... Prvi simptomi trudnoće 386911
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepet stu 13, 2009 9:22 pm

mikica vidjet ćeš što će ti ginekolog reći, ali ja mislim da ako ti je toliko testova bilo negativno onda su točni
po meni može jedan pokazati pogrešno ali ne toliko njih
Prvi simptomi trudnoće 569627
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimesub stu 14, 2009 8:02 am

najbolje ti je sacekaj 22 pa ces biti sigurna a i nije to bas tako daleko kojih 8 dana.
Prvi simptomi trudnoće 269704 da na kraju bude onako kako zelis
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimesub stu 14, 2009 1:08 pm

Ma vjerovatno nisi trudna,al eto za par dana kad obaviš pregled bit ćeš sigurna Prvi simptomi trudnoće 569627
Ps. Super ti ide hrvatski,samo tako naprijed Prvi simptomi trudnoće 31338
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
mikica...26
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 21
Registration date : 12.11.2009

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimened stu 15, 2009 10:21 pm

...opet ja i jos uvjek sa istim problemima.. Prvi simptomi trudnoće 204166 jos uvjek mi kasni i opet me fata panika,a grudi ce mi eksplodirati koliko su mi naduti i me bole...iscedak mi je jako pojacan i stvarno neznam dal ima potreba da napravim jos jedan test ili da idem vadit krvi....osjecam onaj odvratam metali okus u ustima ko da sam vec treci mjesec trudna,a kad drzim maloga u ruki boli me trbuh....cure sta da radim...imao ko slicni ovakav osjecaj ....nemogu cekat 22.... Prvi simptomi trudnoće 34244
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepon stu 16, 2009 6:51 am

najbolje da odeš doktoru Prvi simptomi trudnoće 616445
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitimepon stu 16, 2009 7:07 am

nazovi giicku i naruci se ranije ili cekaj 22 jer ja nisam imala takvih problema Prvi simptomi trudnoće 616445
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi simptomi trudnoće Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi simptomi trudnoće
[Vrh] 
Stranica 1 / 11.Go to page : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Simptomi autizma
» znaci i simptomi blizanacke trudnoce

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: