Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Prvi simptomi trudnoće

Go down 
+35
Curicaaa
milicamili
Njegova mezimica
rina
Martina
bubamara17
tamic
future mom
Malla-Mu
Zabica
Kikica
*Dijana*
Samkii
katica
ivana86
vedrana87
leobaby
Mateja
pia2
Enea
Conny
EMA-ST
žuža
Giovanna
mikica...26
pcelica8
ninana
mucica
nanino
Josipa
happyness
ivany
Monika
Aca
zvrk06
39 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
Autor/icaPoruka
tamic
Odana forumašica
tamic


Female
Broj postova : 1715
Age : 43
Registration date : 19.04.2013

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimeuto sij 28, 2014 7:17 am

ST kako ti zvrkica reče i bolje je tako, bit će i bebica kad nađeš nekog vrijednog toga Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 nimalo lijep postupak,uzmi si vremena,al nemoj puno žalit zbog takvog dečka.
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimeuto sij 28, 2014 9:06 am

ST Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 Prvi simptomi trudnoće - Page 9 405635
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimeuto sij 28, 2014 10:10 am

zvrk06 je napisao/la:
Prvi simptomi trudnoće - Page 9 896458 Prvi simptomi trudnoće - Page 9 877388 

Žao mi je zbog trudnoće, al vjeruj mi da je bolje da sad nema bebice, s obzirom na postupke tvoga dragog  Prvi simptomi trudnoće - Page 9 896458 
Drži se, i budi hrabra, svi smo mi bar jednom ostali slomljenog srca  Prvi simptomi trudnoće - Page 9 168724 Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 

i ostani s nama  Prvi simptomi trudnoće - Page 9 967987

Ja ću samo potpisati Zvrk!!!!
Trenutno sam šokirana i ne znam složiti rečenicu.
[Vrh] Go down
st-1991
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 14
Lokacija : Split
Registration date : 16.01.2014

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimeuto sij 28, 2014 12:27 pm

Kikica je napisao/la:
zvrk06 je napisao/la:
Prvi simptomi trudnoće - Page 9 896458 Prvi simptomi trudnoće - Page 9 877388 

Žao mi je zbog trudnoće, al vjeruj mi da je bolje da sad nema bebice, s obzirom na postupke tvoga dragog  Prvi simptomi trudnoće - Page 9 896458 
Drži se, i budi hrabra, svi smo mi bar jednom ostali slomljenog srca  Prvi simptomi trudnoće - Page 9 168724 Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 

i ostani s nama  Prvi simptomi trudnoće - Page 9 967987

Ja ću samo potpisati Zvrk!!!!
Trenutno sam šokirana i ne znam složiti rečenicu.

Heeh, hvala puno... Ja sam još izvan sebe, al eto, bit ce bolje, neko takav mi ne treba... Hvala vam svima!  Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimeuto sij 28, 2014 11:07 pm

mozda je bolje onda sto nema bebice, bar si saznala nevjeru.
Prvi simptomi trudnoće - Page 9 269704 da izdrzis sve
[Vrh] Go down
st-1991
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 14
Lokacija : Split
Registration date : 16.01.2014

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimesri sij 29, 2014 12:03 am

Hvala puno :**
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimesri sij 29, 2014 11:24 am

pridruzi nam se i na ostalim temama
[Vrh] Go down
Miranda.
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Miranda.


Female
Broj postova : 196
Age : 43
Lokacija : Zagreb
Registration date : 24.01.2014

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimesri sij 29, 2014 12:50 pm

Žao mi je  Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimepon vel 03, 2014 11:01 am

čitam jednom nevjerujem, čitam dvaputa nevjerujem... draga ne znam šta bi rekla...
drži se, a bebica će doći već sa onim kojeg zaslužuješ...
pusa
[Vrh] Go down
st-1991
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 14
Lokacija : Split
Registration date : 16.01.2014

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimeuto vel 04, 2014 6:49 am

nanino je napisao/la:
čitam jednom nevjerujem, čitam dvaputa nevjerujem... draga ne znam šta bi rekla...
drži se, a bebica će doći već sa onim kojeg zaslužuješ...
pusa

A eto, proc ce sve :) I bit ce sve dobro. Samo mi je sve pokaza, a bolje i sad nego da je bilo nesto drugo. Hvala vam od <3 ! :)))
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimeuto vel 04, 2014 7:01 am

Kako se ti držiš?  Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimeuto vel 04, 2014 8:10 am

zvrk06 je napisao/la:
Kako se ti držiš?  Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627 
x Prvi simptomi trudnoće - Page 9 616445
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimeuto vel 04, 2014 12:29 pm

St, kako si?
Oprosti što te pitam, ali jesi ti to njemu oprostila, jeste vi još uvijek zajedno???
Totalno glupa situacija....planiraš obitelj, a on radi stvari koji vrijeđaju obitelj.
[Vrh] Go down
st-1991
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 14
Lokacija : Split
Registration date : 16.01.2014

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimesri vel 05, 2014 3:02 pm

Kikica je napisao/la:
St, kako si?
Oprosti što te pitam, ali jesi ti to njemu oprostila, jeste vi još uvijek zajedno???
Totalno glupa situacija....planiraš obitelj, a on radi stvari koji vrijeđaju obitelj.

Ja sam okej, koliko mogu bit.  Prvi simptomi trudnoće - Page 9 13329 
Nismo se čuli od tada, pokuša je doć do mene, al stvarno ne želin više ni čut za njega, tako da... :S
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimesri vel 05, 2014 5:13 pm

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 569627
Žao mi je. Drži se.
[Vrh] Go down
st-1991
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 14
Lokacija : Split
Registration date : 16.01.2014

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimesri vel 05, 2014 6:23 pm

Ma sve 5... Ako nije bilo sudjeno, sta sad...Al eto, srica u nesrici sta se nekako sve odvilo u isto vrime, i pokaza je pravog sebe, a meni je najvaznije da sam ostala svoja u svemu tome. I hvala jos jednom sta se brinete :) ♥
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimečet vel 06, 2014 1:03 pm

st-1991 je napisao/la:
Ma sve 5... Ako nije bilo sudjeno,  sta sad...Al eto,  srica u nesrici sta se nekako sve odvilo u isto vrime, i pokaza je pravog sebe, a meni je najvaznije da sam ostala svoja u svemu tome. I hvala jos jednom sta se brinete :) ♥
Prvi simptomi trudnoće - Page 9 616445
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimečet vel 06, 2014 5:46 pm

drago mi je da si ti dobro
Prvi simptomi trudnoće - Page 9 616445
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimepon vel 10, 2014 11:33 am

to je stav žene! slomljena ali hrabra i čvrsto na nogama! bravo..sreća je iza ugla, samo moraš pronaći pravi ugao...
[Vrh] Go down
bubamarica
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 7
Registration date : 25.02.2015

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimesri vel 25, 2015 3:57 pm

Pozdrav drage moje :)

Nova sam na forumu :/ i stvarno me zanima Vase misljenje..

Pa da Vam malo objasnim moju situaciju :)

Dugo sam u vezi i ja i decko smo napokon odlucili na taj veci korak u vezi osim vjencanja, a to je nasa beba koja se nadam da ce uskoro bit tu :)
Poceli smo u 11 mjesec raditi na tome i na zalost do sada se nije jos ajmo rec tako uhvatilo :(

Znam da se opterecujem sa glupostima i da se nekim parovima primi odmah dok nekima treba malo duze vremena...

Ugl.moj ciklus traje tocno 30-31 dan i tako mi je od kad sam dobila svoju prvu menstruaciju,ali prosli mjesec mi je ciklus trajao samo 27 dana znaci dobila sam malo prije menzes odnosno 31.01 ,intezivno smo radili na nasoj bebi kad je vjestica zavrsila...
Od prekjucer iman sluzav prozirni iscjedak ne stalno ali kad se obrisem tu je,nekada u manjoj nekada u pinkicu vecoj kolicini,inace prije menzesa iman bijeli iscjedak pa nastupi menstruacija,na gacicama samo sada kao voda dovoljno da se osijecam mokro i kao da stalno curka,grudi su mi napete i malo bole malo ne najvise ujutro kad se probudim i navecer, te sitne loptice po bradavicama :),takodjer isto i sa trbuhom neka kao napetost pa malo bolucka kao men.grcevi al ne pre jako pa stane,kad legnem navecer opet se pojavi boluckanje pa koji put jajnici strecnu ugl.stalno nesto...
Zbunjena sam skroz pa ako mi ko od Vas moze reci da li se susreo sa ovakvim simptomima bila bih Vam zahvalna bar dok cekam za test i jeli mogu to biti prvi simptomi, jeli ko od Vas mozda osijetija tako nesto..

ljubim sve :*
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimesri vel 25, 2015 4:28 pm

a ne znam sta bi ti rekla, meni se sve to desava kad trebam dobit, osjetljive grudi i napetost u trbuhu. To i mogu biti simptomi trudnoce a i ne moraju. Kad trebas dobiti?
Pokusaj se opustiti i sto manje misliti na bebicu, vjeruj brze ces ugledati plusic Prvi simptomi trudnoće - Page 9 269704


PS ja sam s prvim dijetetom sve simptome da cu dobiti imala a nisam dobila i nakon 3 dana dvije crte na testu
[Vrh] Go down
bubamarica
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 7
Registration date : 25.02.2015

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimesri vel 25, 2015 4:43 pm

Hvala na odgovoru ninana ♥♡
ma naravno da se treba oputit,prvi mi se put sve desava ovako pa me malo zbunilo,a iskreno i lakse mi je kad sam ovde dusu otvorila hahah :p
Trebam dobiti po kalendaru violeta :)sutra 26.2 sad jedino kazem prosli mi je ciklus bia 27 dana inace mi je 30-31 pa iskreno i ne znam sada kad ce mi :(
Najbolje pricekati ako ne dode znamo sta je i trk po testic :)


♥♥
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimesri vel 25, 2015 5:31 pm

Čista, bijela, prozirna sluz...gotovo kao sirov bjeljanjak je znak plodnih dana....i to vrhunac plodnosti...ako je takva sluz trudnoća je zagarantirana....napetost grudi, bolan trbuh u te iste dane su simptomi ovulacije....
Ako uvijek imaš bilo kakvu sluz nemoj se gaditi same sebe uzmi je u prste i pogledaj...
Inače ta plodna prozirna sluz se jako rasteze ponekad u toj mjeri da koliko god aširiš prste ona ne pukne....
Ja sam se ravnala po tome i uspjelo mi je. To je Bilingsova metoda.


Imaš i na mobitelu aplikaciju mensturalni kalendar koji ti računa plodne dane....točno ti za svaki datum iznači rane plodne dane...plodne dane....vrhunac plodnosti(to je samo jedan dan) i kasne plodne dane...imaš čak i mogućnost da namjestiš alarm da ti zvoni da e podjesti da ne moraš ti svaki dan virkati na kalendar kada je koji dan

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 0f2EDHBJ9_sN7tUEFW6_wRpdTWHHvw_SyNdtQD3vo6NCSVyb7LoDXVUx-QGKO0IXVD4=w300
[Vrh] Go down
bubamarica
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 7
Registration date : 25.02.2015

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimesri vel 25, 2015 7:39 pm

Hvala na savijetu ♥ :) obavezno cu ga skinuti :)
Ja sam se ravnala po ovulacijskom kalendaru Violeta slican je kao i taj samo sto moram virkat jer obavijesti nema...
Takvu rastezljivu plodnu sluz sam imala prije Valentinova..
Zato me je sada i zbunilo jer menzes trebam dobit sada kroz par dana pA da mi se opet pojavila doduse nije rastetljiva kao plodna neznam kako bih Vam objasnila vise kao pljuvacka hahaha jesam mastovita :/
Ne znam vidit cemo ako ne dodu i bude + niko sretniji od mene ako dodu nema veze idemo dalje bit ce jednom no sikiriki :)




[Vrh] Go down
tamic
Odana forumašica
tamic


Female
Broj postova : 1715
Age : 43
Registration date : 19.04.2013

Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitimečet vel 26, 2015 7:46 am

Prvo da ti zaželim dobrodošlicu Prvi simptomi trudnoće - Page 9 13329 tipkaj nam.
Slažem se sve s kikicom i svi ti simtomi mogu bit trudnoća,ali isto tako može bit i pms. Meni su prvi simptomi trudnoće bile bolne grudi i to boluckanje u trbuhu, al isto mi je svaki mjesec. Nažalost prije testa ne možeš se na ništa oslonit, još dan-dva i pokazat će ti sigurno što god bilo  Prvi simptomi trudnoće - Page 9 13329
A ja ti želim plusić Prvi simptomi trudnoće - Page 9 269704
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Prvi simptomi trudnoće   Prvi simptomi trudnoće - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Prvi simptomi trudnoće
[Vrh] 
Stranica 9 / 11.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-
» Simptomi autizma
» znaci i simptomi blizanacke trudnoce

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: