Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 menstruacija poslije poroda

Go down 
+29
Grozdje
nanino
Nicky
Aca
Tina
ana nikola
Frida
Zabica
EMA-ST
soo_happy
Nileda
*Dijana*
astra
jasmina
sofija
Mateja
vedrana87
Bea
ELE
žuža
ivana86
morena
happyness
Enea
zvrk06
ninana
pcelica8
ivany
mucica
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Bea
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Bea


Female
Broj postova : 140
Lokacija : Osijek
Registration date : 23.04.2009

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimepon ruj 14, 2009 7:42 pm

Ja isto svoju dragu čekam:) Prošlo je evo mjesec dana, ne dojim, nadam se da će skoro...:)
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 10:12 am

Bea, a zakaj ne dojiš? Nisi htjela ili nisi mogla?
[Vrh] Go down
Bea
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Bea


Female
Broj postova : 140
Lokacija : Osijek
Registration date : 23.04.2009

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:51 pm

Dojila sam, ali umjesto da mi se povećava količina mlijeka, meni se smanjivala i onda odjednom prestalo.
Jučer mi je počelo krvariti i ja se ponadala, to je to, stavila uložak, a ono prestalo. Sada me to brine? Što to bi ako nije menstr.? Svašta. Sada opet čekam:)
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 1:54 pm

Jeeee, pa treba vremena da se sad sve poštima kak je bilo. Može ti se događati tak slabije krvarenje, pa jače...dok hormoni ne dođu k sebi.
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 5:33 pm

evo Bea i ja sam imala isti slućaj ko i kod tebe... mlijeko je samo nestajalo... šmrc!
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimesri ruj 16, 2009 8:24 pm

ajme meni ja kad se sjetim svoje prve... ja sam punih 8 tjedana poslije poroda krvarila, pa nisam ni znala razliku kad sam dobila... a dojila sam tjedan dana....
i moj gin se začudio što je to tako ali me je pregledao i sve je bilo u redu...
[Vrh] Go down
Bea
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Bea


Female
Broj postova : 140
Lokacija : Osijek
Registration date : 23.04.2009

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 9:04 pm

KOd kojega gina ideš Veco?
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 9:08 pm

kod dragiše stanića u retfali, mislim da se tako zove
[Vrh] Go down
Bea
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Bea


Female
Broj postova : 140
Lokacija : Osijek
Registration date : 23.04.2009

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimesub ruj 19, 2009 9:19 pm

Ajoj, ja nemam dobra iskustva s njim na žalost. Izgubila sam bebu bila zbog njega :( Sada sam kod Kramarića. On je ajmo reći ok!
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimened ruj 20, 2009 9:03 am

ma čula sam o njemu da je nekima odvratan a nekima odličan... i bilo me jako strah odlaziti kod njega kad sam bila trudna, ali pokazao mi se u redu
ali nisam do sad čula baš da je toliko loš, svi kažu da je neodgojen bezobrazan i takve stvari, a baš mi je žao što si to morala prolaziti
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimened ruj 20, 2009 6:39 pm

Vedrana i šogorica ide kod njega, i prezadovoljna je. Ali kad mi priča što je pričala s njim onda si i ja mislim da je malo neodgojen menstruacija poslije poroda - Page 2 66333 ali njoj je super.
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimened ruj 20, 2009 7:11 pm

Ja znam nekoliko cura koje idu kod njega i sve su zadovoljne. Ja sam kod Galovicke i zadovoljna sam!
[Vrh] Go down
sofija
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 13
Age : 41
Lokacija : slavonija
Registration date : 17.01.2009

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimened ruj 20, 2009 10:02 pm

ja sam dobila četri mjeseca poslije poroda
[Vrh] Go down
jasmina
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Female
Broj postova : 175
Registration date : 16.07.2009

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimepon lis 12, 2009 2:34 pm

Ja sam dobila jucer,nakon 8 mj,i to na samu godisnjcu braka.
[Vrh] Go down
astra
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
astra


Female
Broj postova : 229
Lokacija : Slavonija ravna
Registration date : 06.05.2008

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimepet tra 16, 2010 2:49 pm

vedrana87 je napisao/la:
ma čula sam o njemu da je nekima odvratan a nekima odličan... i bilo me jako strah odlaziti kod njega kad sam bila trudna, ali pokazao mi se u redu
ali nisam do sad čula baš da je toliko loš, svi kažu da je neodgojen bezobrazan i takve stvari, a baš mi je žao što si to morala prolaziti

MA čovjek je samo tako "slobodan u riječniku"..meni npr.to ne smeta,dapače,nekako sam opuštenija tamo uz šalu..a što se tiče stručnosti,ja nemam zamjerke jer na sva moja pitanja uvijek je rado odgovarao..pa čak i na neka "blesava" kad sam zapitkivala kao prvorotkinja.. menstruacija poslije poroda - Page 2 386911

-ja sam M dobila nakon 2.5mj. od poroda..
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimepet tra 16, 2010 2:53 pm

i ja sam astra dobila jajko brzo isto poslje 2 mj.nakon poroda!
[Vrh] Go down
astra
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
astra


Female
Broj postova : 229
Lokacija : Slavonija ravna
Registration date : 06.05.2008

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimepet tra 16, 2010 3:02 pm

ma sve to ovisi zapravo o samom organizmu svake žene..ako gin kaže da je dolje sve za 10-onda se nemaš čega plašiti! menstruacija poslije poroda - Page 2 13329
[Vrh] Go down
Nileda
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 9
Registration date : 21.03.2008

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimesub tra 17, 2010 10:06 pm

S curom sam dobila nakon njenih navršenih 8 mjeseci,a sad čekam da ju dobijem...al,baš mi je dobro bez nje-ni brige ni pameti menstruacija poslije poroda - Page 2 782419
[Vrh] Go down
soo_happy
Dojenče
Dojenče



Broj postova : 72
Registration date : 11.03.2010

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 12:28 pm

ja sam najprije skolski otkrvarila 40 dana..i nakon 8 dana dobila m..a taman tako prestala i dojit...
[Vrh] Go down
EMA-ST
baba
baba
EMA-ST


Female
Broj postova : 611
Age : 44
Lokacija : Split
Registration date : 28.07.2009

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimepet tra 23, 2010 7:19 am

sa Emom sam dobila nakon 4 tjedna,nisam je dojila... Lana evo ima 2 ipo miseca i još nema menge,doduše nju dojim... mislim da je povezano jedno s drugim i nadam se da neće tako skoro doć jer mi je baš lipo bez nje menstruacija poslije poroda - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimečet svi 13, 2010 10:05 am

Ja sam poslije prvog poroda dobila nakon 8 mj, a poslije drugog nakon 12 mj. Obadvije sam dojila.
[Vrh] Go down
Frida
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 6
Registration date : 29.05.2010

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimečet lip 03, 2010 3:23 pm

Nakon 3 mjeseca. Isključivo dojenje :)
Druga menstruacija po p.s-u :)
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimepet ruj 03, 2010 7:28 pm

Nakon 3 i pol mj, tada sam polako i počela gubiti mlijeko
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimepet ruj 03, 2010 11:31 pm

Da skužila sam da mnoge žene kad dobe počnu gubit mlijeko,ja još nemam i moram priznat da mi nimalo ne fali! menstruacija poslije poroda - Page 2 13329
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitimesub ruj 04, 2010 7:05 am

Mislim da ti to nema veze, ja posle Andreja dobila nakon nepuna 2 mjeseca a iskljuv+civo dojen bio i jos uvijek doji i mlijeka imam vise nego dovoljno.
[Vrh] Go down
Sponsored content





menstruacija poslije poroda - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
menstruacija poslije poroda
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» -poslije poroda-
» menga poslije poroda
» steznik poslije poroda
» Menstruacija
» strah od poroda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: