Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 menstruacija poslije poroda

Go down 
+29
Grozdje
nanino
Nicky
Aca
Tina
ana nikola
Frida
Zabica
EMA-ST
soo_happy
Nileda
*Dijana*
astra
jasmina
sofija
Mateja
vedrana87
Bea
ELE
žuža
ivana86
morena
happyness
Enea
zvrk06
ninana
pcelica8
ivany
mucica
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 4:14 am

Ja evo još nisam dobila,a mali mi je 6 mj i iskreno ne fali mi ni malo,dojim,i nastavljam,pa ćemo vidjet,nadam se još neko vrijeme da nebum dobila,šta će mi samo bi me to mučilo,a ove hormone ne osjetim tak da sam ja super
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimepon stu 08, 2010 4:54 am

Ja jesam dobila, i to nesto nakon 5 tj, ali malo i kratko.Evo sad upravo imam, vec je danas 3 dan i krvarim ko luda menstruacija poslije poroda - Page 3 896458 Nije mi falilo...Ali meni jesu hormoni ludovali, cim sam dobila sve se malo vise smirilo...
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimečet oľu 10, 2011 5:25 am

Ja još nisam dobila................. menstruacija poslije poroda - Page 3 13329
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimečet oľu 31, 2011 12:14 pm

evo i ja jučer dobila,znači 6,5 tjedana nakon poroda (nije mi falilo), obilno iako me ništa ne boli i uopće nisam ni primjetila neke promjene na sebi kao predznak da ću dobiti...
zapravo dobila sam prištić nasred nosa, e da to mi je uvijek znak...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimečet oľu 31, 2011 12:25 pm

Ajoj nanino i ja sam posle Andreja tako brzo dobila
[Vrh] Go down
Grozdje
Novorođenče
Novorođenče
Grozdje


Female
Broj postova : 8
Lokacija : Sa prasnjavog asfalta
Registration date : 17.09.2011

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 9:09 pm

Ja sam dobila poslije 4 mjeseca,a dojila sam bebu i dojim je jos uvijek(15 mjeseci).
Mlijeka imam dovoljno,tako da vjerujem da to nema veze da se mlijeko smanji cim se dobije menstruacija.
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimesub ruj 17, 2011 10:05 pm

prvi put- nakon 4ipo mj
drugi put-nakon 8mj (i dojila do 20 mj i mlika dovoljno)
treći put- nakon 12 mj, još uvik dojim i to poprilično i sve ok tako da u mom slučaju menstruacija nema veze sa količinom mlika
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimened ruj 18, 2011 11:25 am

I moja šogi je dobila nakon 3mj a doji menstruacija poslije poroda - Page 3 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimened ruj 18, 2011 2:08 pm

ja evo nakon tocno 2,5 mj
buhuhu
[Vrh] Go down
Perčica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Perčica


Female
Broj postova : 235
Age : 36
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 13.10.2010

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimepet lis 07, 2011 7:13 pm

Ja sam mislila da sam dobila bila, ali ipak nisam, to sam imala malo krvarenje 2mj poslje poroda kad sam pocela piti pilule, ali do sad jos nista. Dojim uredno i nemam nikakvih problema! menstruacija poslije poroda - Page 3 386911
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimesub lis 08, 2011 1:22 pm

Ja sam isto dobila 4 mj. nakon poroda, a dojili smo... Al očito ne dovoljno... Bilo mi je baš super bez nje...sad se samo patim svaki mjesec..
[Vrh] Go down
Perčica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Perčica


Female
Broj postova : 235
Age : 36
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 13.10.2010

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimepet stu 04, 2011 7:46 am

Evo i mene tu! Ako se ne varam mislim da sam dobila menstruaciju, samo je jako oskudna... Ali traje evo vec 4 dana... menstruacija poslije poroda - Page 3 168724 Mada mi nije falila uopce! I da, dojim jos uvijek, ali malo manje nego prije... Ah... Vidjet cemo dalje sto ce biti, jer kao s ovim tabletama sto pijem navodno nebi trebala imati, tako mi je rekla jedna sto ih je isto pila... Itako mi je pregled za misec dana pa cemo pitati ginicu! menstruacija poslije poroda - Page 3 13329
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimepet stu 04, 2011 10:00 am

U, super si ti to još izdržala... Meni je došla već nakon 3 mjeseca..iako sam baš intenzivno dojila...
A kakve tablete piješ?
[Vrh] Go down
Perčica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Perčica


Female
Broj postova : 235
Age : 36
Lokacija : Ljubljana
Registration date : 13.10.2010

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimepet stu 04, 2011 10:16 am

Pa cerazette, to su kao mini pilule koliko sam citala o njima, imaju samo 1 hormon, i piju se dok dojis, mislim kad prestanem dojiti da ce mi mozda druge dati. Meni su super, i po njima kao nebi trebala imati dok dojim, ali evo bas prosli vikend kako smo bili na moru, sam malo manje dojila nego inace i puf, odma dosla. Mada noc prije je bilo malo menstruacija poslije poroda - Page 3 81792 i isprobavanja novog kreveta pa sad vise nis nezam ipak traje vec 4 dana... menstruacija poslije poroda - Page 3 671778 Ah, ako je i ako ostane ovako oskudna bez bolova! Potpisujem! menstruacija poslije poroda - Page 3 386911
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 40
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitimepet stu 04, 2011 10:23 am

Super da nije obilno, ako i je menstruacija! Aha?? Nisam znala za te tabletice.. ja nisam baš oduševljena s pilulicama, pa nisam u toku.. ali super da te nikaj ne boli. Možda se to još izregulira, pa budeš opet par mjeseci bez m.
Makar meni dok je prvi put došla, od onda je redovita ko nikad...

Inače tako kažu, ako dođe do samo malog poremećaja u dojenju ili ako mrvicu manje dojiš nego prije, eto nje već tu..
[Vrh] Go down
Sponsored content





menstruacija poslije poroda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: menstruacija poslije poroda   menstruacija poslije poroda - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
menstruacija poslije poroda
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» -poslije poroda-
» menga poslije poroda
» steznik poslije poroda
» Menstruacija
» strah od poroda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: