Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 pitanje... tatarski biftek

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

pitanje... tatarski biftek Empty
PostajNaslov: pitanje... tatarski biftek   pitanje... tatarski biftek Icon_minitimepet vel 06, 2009 10:45 pm

curke jel ima koja recept za tatarski biftek... ali da ga je isrobala po tom receptu... ja povukla neki sa interneta pa je bio odvrata... ili je mozda problem u meni? pitanje... tatarski biftek 34451
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

pitanje... tatarski biftek Empty
PostajNaslov: Re: pitanje... tatarski biftek   pitanje... tatarski biftek Icon_minitimesub vel 07, 2009 10:01 am

jaoooo, imala sam ja jedan genijalan! ostao izgubljen u selidbi.....
ako ga pronađem negdje, javim. i istina je, nisu svi dobri, tu se baš mora paziti na omjer namirnica pitanje... tatarski biftek 13329
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

pitanje... tatarski biftek Empty
PostajNaslov: Re: pitanje... tatarski biftek   pitanje... tatarski biftek Icon_minitimepon vel 09, 2009 11:33 am

becky je napisao/la:
jaoooo, imala sam ja jedan genijalan! ostao izgubljen u selidbi.....
ako ga pronađem negdje, javim. i istina je, nisu svi dobri, tu se baš mora paziti na omjer namirnica pitanje... tatarski biftek 13329

e hvala becky... pitanje... tatarski biftek 616445 pitanje... tatarski biftek 569627
ja ga obozavam ali... nigdje da nadem pravi recept... imala sam jedan ali sam ga kad sam se selila izgubila pitanje... tatarski biftek 168724
[Vrh] Go down
Sponsored content





pitanje... tatarski biftek Empty
PostajNaslov: Re: pitanje... tatarski biftek   pitanje... tatarski biftek Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pitanje... tatarski biftek
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Imam pitanje
» Pitanje o pohanom mesu..
» Postavite pitanje osobi ispod vas 2.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Recepti-
Forum(o)Bir: