Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pitanje o pohanom mesu..

Go down 
+2
ivany
Giovanna
6 posters
Autor/icaPoruka
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Pitanje o pohanom mesu.. Empty
PostajNaslov: Pitanje o pohanom mesu..   Pitanje o pohanom mesu.. Icon_minitimeuto kol 04, 2009 2:12 pm

Posto mm i ja, a bome i Tara obozavamo pohano meso, znam ispanirati dosta toga pa stoji par dana u fizideru i tako trosimo..
E sad pitanje: Kako ja mogu zalediti to meso, da li samo ispanirano ili i spohano?
Doduse samo ispanirano sam i zaledila, pa posli dok se odledi pa frigaj, pa blabla..
Ima li jos koji nacin? Volim jednostavnost i brzinu Pitanje o pohanom mesu.. 568310
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Pitanje o pohanom mesu.. Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o pohanom mesu..   Pitanje o pohanom mesu.. Icon_minitimeuto kol 04, 2009 9:31 pm

I mi volimo pohano.
BTW. jesi probala staviti sezama u krušne mrvice? ja sam to tek nedavno otkrila i odlično mi je...

što se tiće zamrzavanja, ne bi ti znala reći
ja sam znala napraviti za 2 dana pa staviti u frižider, i idući dan samo u mirkovalnoj ugrijati
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Pitanje o pohanom mesu.. Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o pohanom mesu..   Pitanje o pohanom mesu.. Icon_minitimečet kol 06, 2009 12:14 pm

u ivany dobra ideja to za sezam, probat cu obavezno Pitanje o pohanom mesu.. 571882

a izgeda da cu ja ntaviti ovako.. ispanirati i odledivati po poterbi, a i nekako mi se bolje cini nego pohano zalediti Pitanje o pohanom mesu.. 13329
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Pitanje o pohanom mesu.. Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o pohanom mesu..   Pitanje o pohanom mesu.. Icon_minitimečet kol 06, 2009 3:26 pm

mislim da ti je ovak puno bolje,bas ispohati pa lediti,ne vjerujem da bi to dobro bilo za klopu,a ovak ti ko kupljeno panirano
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

Pitanje o pohanom mesu.. Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o pohanom mesu..   Pitanje o pohanom mesu.. Icon_minitimečet kol 06, 2009 3:29 pm

da i ja mislilm da bi to bilo malo bljak...
[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205


Female
Broj postova : 2399
Age : 44
Lokacija : SISAK
Registration date : 17.07.2009

Pitanje o pohanom mesu.. Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o pohanom mesu..   Pitanje o pohanom mesu.. Icon_minitimečet kol 06, 2009 8:35 pm

Bolje ovako kako radiš, i definitivno probaj sa sezamom, meni je preodlično, ja ga stavljam u sve što poham!
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Pitanje o pohanom mesu.. Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o pohanom mesu..   Pitanje o pohanom mesu.. Icon_minitimečet kol 06, 2009 8:54 pm

zeljkica0205 je napisao/la:
Bolje ovako kako radiš, i definitivno probaj sa sezamom, meni je preodlično, ja ga stavljam u sve što poham!
i ja takodje poham sa sezamom
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Pitanje o pohanom mesu.. Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o pohanom mesu..   Pitanje o pohanom mesu.. Icon_minitimepet kol 07, 2009 8:01 am

U odlicno, sezam it is next time Pitanje o pohanom mesu.. 31338

ma da,nastavljam ja po svom starom, jer stvarno nekad nemam vremena za panirati pa pohati pa prilog, ovako lipo odma na tavu i super.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje o pohanom mesu.. Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje o pohanom mesu..   Pitanje o pohanom mesu.. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pitanje o pohanom mesu..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Imam pitanje
» pitanje... tatarski biftek
» Postavite pitanje osobi ispod vas 2.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Recepti-
Forum(o)Bir: