Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kako su izgledali vasi pregledi???

Go down 
+16
vedrana87
mama na 3
ninana
Conny
Klara
didzi
Enea
Mateja
zvrk06
ivany
leobaby
happyness
Josipa
ludica
Aca
morena
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimesub stu 29, 2008 7:44 pm

bokic cure! eto i mene nakon dosta vremena... imam par pitanja... ja sam sada u 37. tj. trudnoce... na preglede me ginekolog naruci svaka 2 tjedna ali neznam cemu... zanima me dali je normalno da me u 4 mj. nije niti jednom pogledao dali sam otvorena niti me jednom u zadnja 4 mj. posjeo na ginekoloski stolac... jedino sto mi na pregledu napravi je poslusa bebino srceko... cak ni ultrazvuk ne radi... sada sam ga vec pocela upozoravat pa mi uvijek kaze sljedeci put... ja kad sljedeci put dodem bit cu u 39. tj. ako ne rodim i prije... pa me zanima kako je bilo u vasem slucaju... kako su izgledali vasi pregledi??? 74771
puno hvala unaprijed... kako su izgledali vasi pregledi??? 588215
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimesub stu 29, 2008 7:56 pm

To me iskreno cudi!
Mene je pregledao svaka 2 tj. vaginalno a ultrazvuk cini mi se 1 mjesecno.
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimesub stu 29, 2008 8:15 pm

ja sam išla prvo svaki mjesec, a onda češće i svaki mjesec na vađenje krvi jer sam A-, a imaju je kao malo
pa ako bi slučajno zatrebalo (ako dođe do komplikacija), da se pripreme

Stavrno čudan ginić... Čak mislim da sam zadnji mjesec išla svaki tjedan kad sam se 3 puta vraćala doma s torbom i više mi nisu pisale u knjižicu jer je sve bilo popunjeno nego na papire, i to sam ih imala dosta jer me zadnji mjesec preuzela i ginica s kojom sam se dogovorila za porod. Jer je kod nas da oni koji rade u ambulanti, ne porađaju,ali oni koji porađaju mogu te preuzeti od samog početka uz plaćanje, ali ja nisam ništa platila ni ovaj zadnji mjesec.
[Vrh] Go down
ludica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ludica


Female
Broj postova : 150
Age : 39
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 30.10.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimesub stu 29, 2008 10:14 pm

Oh morena, baš mi žao da si naletila na takvog... Pa daj malo povisi ton i inzistiraj da te pregleda kak se spada, pa kaj je njemu? to je za tvoje zdravlje...a njega treba bum kako su izgledali vasi pregledi??? 204166 ..
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimesub stu 29, 2008 10:57 pm

Mene je moja ginica naručivala svaka 4 tjedna prvih 5 mjeseci pa ona, svaka 3 i pred kraj svaka 2 tjedna! Do 3 mjeseca trudnoće me je gledala ultrazvukom vaginalno a kasnije svaki puta ultrazvukom, u 37 tjednu mi je napravila pregled da vidi koliko sam otvorena dale se beba dobro smjestila i to je to! Zdnji pregled mi je bio pred porod u rađaoni!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimened stu 30, 2008 8:39 am

Josipa je napisao/la:
Mene je moja ginica naručivala svaka 4 tjedna prvih 5 mjeseci pa ona, svaka 3 i pred kraj svaka 2 tjedna! Do 3 mjeseca trudnoće me je gledala ultrazvukom vaginalno a kasnije svaki puta ultrazvukom, u 37 tjednu mi je napravila pregled da vidi koliko sam otvorena dale se beba dobro smjestila i to je to! Zdnji pregled mi je bio pred porod u rađaoni!

Identično i kod mene.
I prilikom svakog dolaska obavezna provjera urina i vaganje, i mjerenje tlaka.

Stvarno čudni doktor.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimened stu 30, 2008 12:08 pm

Potpisujem Happy i Josipu!
Čudno... kako su izgledali vasi pregledi??? 877388
Samo ti pitaj Morena kaj te zanima! kako su izgledali vasi pregledi??? 742194


+kako se osjećaš?
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimened stu 30, 2008 1:48 pm

leobaby je napisao/la:
Potpisujem Happy i Josipu!
Čudno... kako su izgledali vasi pregledi??? 877388
Samo ti pitaj Morena kaj te zanima! kako su izgledali vasi pregledi??? 742194


+kako se osjećaš?

Kod mene isto ovako.
Kako si?
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimened stu 30, 2008 2:41 pm

Stvrano čudno kako su izgledali vasi pregledi??? 877388

Svaki pregled je bia mjerenje,tlak,mokraća,,,,,i vaginalni pregled baš svaki put,ne sjećam se koliko me često naručivala,jer sam prva 4mj skrivala trudnoću,a na prvi pregled sam išla u 6mj trudnoće kako su izgledali vasi pregledi??? 605248 ,mislim da sam imala pregled jednom mjesečno,pa svako 2tj a zadnji mjesec svaki tjedan,ultarzvuk je radila svako drugi put
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimened stu 30, 2008 7:15 pm

ivany je napisao/la:
leobaby je napisao/la:
Potpisujem Happy i Josipu!
Čudno... kako su izgledali vasi pregledi??? 877388
Samo ti pitaj Morena kaj te zanima! kako su izgledali vasi pregledi??? 742194


+kako se osjećaš?

Kod mene isto ovako.
Kako si?

Potpisujem!!!!
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimepon pro 01, 2008 11:29 am

hm cure... hvala... meni na pregledu izmjeri tlak i izvaze me ali to je sve... neznam... zadnji put mi je doslo da pocnem vikat.. a kako izgleda... trebala sam kako su izgledali vasi pregledi??? 34244
inace sam dobro... sve deblje i deblje ali i sve blize svojoj kako su izgledali vasi pregledi??? 360182 he he...
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimepon lip 22, 2009 2:55 pm

meni je bilo kak i curama,obavezno tlak,tezina i urin,pregled vaginalni svaki put i uzv svaki drugi put,prvo isla na 4tj ,onda 3tj,i mislim da na 2 i jedanput za 10 dana na ctg i to je to
[Vrh] Go down
didzi
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
didzi


Female
Broj postova : 310
Age : 47
Lokacija : sarajevo
Registration date : 01.05.2009

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimeuto lip 23, 2009 8:29 am

Enea je napisao/la:
meni je bilo kak i curama,obavezno tlak,tezina i urin,pregled vaginalni svaki put i uzv svaki drugi put,prvo isla na 4tj ,onda 3tj,i mislim da na 2 i jedanput za 10 dana na ctg i to je to

potpis
[Vrh] Go down
Klara
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 15
Age : 49
Lokacija : Moslavačka gora
Registration date : 03.12.2009

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimepon pro 07, 2009 6:04 pm

Stvarno ima svakakvih doktora! Moj je hvala Bogu moju trudnoću vodil super. Svaka 4 tjedna od 6-tog tjedna trudnoće (kad sam došla potvrditi moje "sumnje") mjerenje tlaka, kontrola mokraće, vaganje, vaginalni i ultrazvučni pregled i odgovori na sva moja ponekad smotana pitanja.
Prvi ctg 37.tjedan, a drugi danas 38.tjedan u varaždinskoj bolnici, slijedeće za tjedan dana + pregled plodne vode, ak do onda izdržimo u kompletu, jer je danas snimljena na ctg-u neka kontrakcija, ali navodno nije frka ( uključujem sustav "Ništa Nas Nesmije Iznenaditi" :-))) ).
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimepon pro 07, 2009 7:28 pm

super klara,ajde drzim fige da cim prije ugledas svoju bebicu
[Vrh] Go down
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimepon pro 07, 2009 9:16 pm

leobaby je napisao/la:
Potpisujem Happy i Josipu!
Čudno... kako su izgledali vasi pregledi??? 877388
Samo ti pitaj Morena kaj te zanima! kako su izgledali vasi pregledi??? 742194

i prije su slali u bolnicu na UZV a sada mi radi to kod sebe i to do sada svaki pputa (dobro to je i zato sto sam starija) a na kraju sam isto isla na CTG i amnioskopiju

stvarno ti je ginic neodgovoran kako su izgledali vasi pregledi??? 204166 - malo ga ti pospotaj i trazi da ti napravi neke detaljnij preglede kada dodjes
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimeuto pro 08, 2009 11:01 am

Klara kako su izgledali vasi pregledi??? 269704 za lagan porod
[Vrh] Go down
Klara
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 15
Age : 49
Lokacija : Moslavačka gora
Registration date : 03.12.2009

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimeuto pro 08, 2009 8:38 pm

Hvala! kako su izgledali vasi pregledi??? 13329
[Vrh] Go down
mama na 3
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 21
Registration date : 22.12.2009

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimesri pro 23, 2009 11:37 pm

ja sam isla svako 3 tjedna na preglede, svaki ej sadrtava veginalni pregled i uzv. po meni ok
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimečet pro 24, 2009 7:29 am

meni su pregledi bili svakih mjesec dana i to ultrazvuk, vaginalni na početku a poslije mi je samo stomak pipao, kak mi se bližio porod tako su i pregledi bili češće, poslije 38. tjedna išla sam svaki drugi dan na ctg i tako dva tjedna a onda su me ostavili u bolnici

e a jel nam klara rodila?
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimepon sij 18, 2010 11:47 am

Koliko ste vi bile trudne kad ste otišle na prvi ginekološki pregled?
Ja bih otišla sa mm u četvrtak,a on veli da je rano...
Moja frendica je otišla sa dva mjeseca trudnoće,a meni je to ''kasno''
Ipak ću ja u četvrtak,šta vi velite?
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimepon sij 18, 2010 11:57 am

Ja cu ici sa 7 tj.Dok se bude culo srce.Ovako mi on samo moze potvrditi trudnocu i to je to.
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimepon sij 18, 2010 12:09 pm

Meni je prva trudnoća pa se nekako brinem...Ipak ja idem pa nek bar potvrdi!!! kako su izgledali vasi pregledi??? 74771
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimepon sij 18, 2010 12:11 pm

Normalno da odi, i ja sam ko ti,(u prvoj) cim sam napravila test sam odjurila ginicu.tako da samo naprijed! kako su izgledali vasi pregledi??? 386911
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitimepon sij 18, 2010 12:12 pm

mislin da se sa 6 tjedana vidi kako kuca srce...
[Vrh] Go down
Sponsored content





kako su izgledali vasi pregledi??? Empty
PostajNaslov: Re: kako su izgledali vasi pregledi???   kako su izgledali vasi pregledi??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kako su izgledali vasi pregledi???
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Koji su vasi hobiji?
» Kako napredujemo
» kako stignete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: