Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 pitanja... pomoc...

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

pitanja... pomoc... Empty
PostajNaslov: pitanja... pomoc...   pitanja... pomoc... Icon_minitimepet lis 24, 2008 7:39 pm

1. pitanje... u kojem tjednu se vasa bebica okrenula? ja sam u 31. tjednu a jos je okrenuta na guzu... moj ginekolog je rekao da se vec trebala pa sam malo zabrinuta... ali posto doktori vole malo pretjeravat odlucila sam se pitati nekoga tko je sve to vec prosao...
2. pitanje... dali ste imale kakve bolove pri kraju trudnoce?ja nosim bebicu jako nisko i imam ostre bolove u donjem dijelu trbuha... doktor je rekao da zbog toga sto je nisko... ako ste imale takav problem kakav je bio spolni zivot? pitanja... pomoc... 605248

puno hvala na bilo kakvom odgovoru.. .
pitanja... pomoc... 588215
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

pitanja... pomoc... Empty
PostajNaslov: Re: pitanja... pomoc...   pitanja... pomoc... Icon_minitimepet lis 24, 2008 8:46 pm

Ja nemam pojma kad se Sara okrenula ali koliko ja znam za to još ima vremena, to se dogodi nabrzaka. Čula sam za slučajeve gdje je liječnik napravio prije carskog uzv da vidi kako beba leži pa kad je otvorio trbuh se iznendio jer se beba okrenula.
Na drugo pitanje ti ne znam odgovor ali sigurno će koja od cura znati.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

pitanja... pomoc... Empty
PostajNaslov: Re: pitanja... pomoc...   pitanja... pomoc... Icon_minitimesub lis 25, 2008 7:27 am

Na ovo prvo pitanje ni ja neznam tocno odgovor, ali znam kad su radili u 34-35 tj. ultrazvuk bio je vec okrenut kak treba, ali Ivany je u pravu, to se moze dogoditi u zadnji cas da se beba okrene kak treba.Ne brini.
A za ovo drugo ti znam odgovor jer je i meni tak bilo, nosila sam nisko i isto me probadalo dolje jako.Pogotovo ako sam duze hodala i otvorila sam se dosta rano i zavrsila u bolnici na cuvanju trudnoce. I do kraja me je znalo tako probadati, ono kao da te boli i stidna kost i to sve.Ja spolne odnose nisam imala nikakva jer nisam smjela od samog pocetka zbog toga sto sam se otvorila, to je bilo STROGO nama zabranjeno.

Ali ti nisi vec otvorena ili, mislim posto nisko nosis?
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

pitanja... pomoc... Empty
PostajNaslov: Re: pitanja... pomoc...   pitanja... pomoc... Icon_minitimesub lis 25, 2008 8:41 am

1. mojoj šogorici se beba okrenila u 37 tjednu, u 35 tjednu je bila na ultrazvuku i ginica joj je rekla ako se beba neokrene da ide na carski, ali okrenila se!
2. ta ista šogorica je imala jake bolove jer je nisko nosila, nije smjela imati odnose ali nije ni mogla jer ju je dole sve bolilo!
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

pitanja... pomoc... Empty
PostajNaslov: Re: pitanja... pomoc...   pitanja... pomoc... Icon_minitimesub lis 25, 2008 4:39 pm

Aca je napisao/la:
Na ovo prvo pitanje ni ja neznam tocno odgovor, ali znam kad su radili u 34-35 tj. ultrazvuk bio je vec okrenut kak treba, ali Ivany je u pravu, to se moze dogoditi u zadnji cas da se beba okrene kak treba.Ne brini.
A za ovo drugo ti znam odgovor jer je i meni tak bilo, nosila sam nisko i isto me probadalo dolje jako.Pogotovo ako sam duze hodala i otvorila sam se dosta rano i zavrsila u bolnici na cuvanju trudnoce. I do kraja me je znalo tako probadati, ono kao da te boli i stidna kost i to sve.Ja spolne odnose nisam imala nikakva jer nisam smjela od samog pocetka zbog toga sto sam se otvorila, to je bilo STROGO nama zabranjeno.

Ali ti nisi vec otvorena ili, mislim posto nisko nosis?



Nisam otvorena... rekli su da je potpuno sve ok
samo sto me jako boli donji dio trbuha i kukovi... i to ne stalno... najvise navecer... i ja sam se bas toga bojala... ali eto sve je ispalo kako treba za sada samo jos neka se malena okrene i ja najsretnija mama na svijetu...
[Vrh] Go down
Sponsored content





pitanja... pomoc... Empty
PostajNaslov: Re: pitanja... pomoc...   pitanja... pomoc... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
pitanja... pomoc...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 2 pitanja-da li ste subjektivni ili objektivni?
» mozilla...pomoc molim
» Kreativke molim pomoc
» Pitanja od kojih boli glava
» Ledo medo slicice-sladoled-razmjena, pomoc

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Trudnoća i porod :: Sve o trudnoći-
Forum(o)Bir: