Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kreativke molim pomoc

Go down 
+2
leobaby
Nana-St
6 posters
Autor/icaPoruka
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimepon vel 14, 2011 7:17 pm

Dakle htjela bih ovako nesto napraviti ali mi treba ideja od cega brzo i lagano napraviti tonu istih leptirica
http://www.etsy.com/search_results.php?search_type=all&includes[0]=tags&search_query=the+butterfly+mobile&page=1&ref=related
ovi mi se se sviđaju posebno
http://www.etsy.com/listing/58372190/lovely-lavender-shimmer-butterfly-baby?ref=sr_gallery_37&ga_search_type=all&ga_includes=&ga_search_query=the%2Bbutterfly%2Bmobile&ga_page=1&ga_ref=related
ili ovi
http://www.etsy.com/listing/51149002/sweet-lullaby-butterfly-baby-mobile?ref=sr_gallery_14&ga_search_type=all&ga_includes=&ga_search_query=the%2Bbutterfly%2Bmobile&ga_page=2
[Vrh] Go down
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimepon vel 14, 2011 7:18 pm

evo ovdje malo jednostavnije
http://www.etsy.com/listing/66582015/nursery-mobile-in-pink-white-and-black?ref=sr_gallery_19&ga_search_type=all&ga_includes=&ga_search_query=the%2Bbutterfly%2Bmobile&ga_page=2
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimepon vel 14, 2011 8:21 pm

Sigurno imaš već gotove po hobby art shopovima.
Alo-kiti bi mogla znat.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
alo-kiti
Dojenče
Dojenče
alo-kiti


Female
Broj postova : 78
Lokacija :
Registration date : 19.02.2010

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimepon vel 14, 2011 8:23 pm

od papira bi bilo najlakše i najbrže
[Vrh] Go down
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimepon vel 14, 2011 8:28 pm

mozda ipak pogledati gotove,da sama radim od papira trebala bi napraviti neku sablonu da bi svi bili isti
[Vrh] Go down
alo-kiti
Dojenče
Dojenče
alo-kiti


Female
Broj postova : 78
Lokacija :
Registration date : 19.02.2010

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimepon vel 14, 2011 8:33 pm

a mislim da ima za kupit šablone, samo je pitanje koliko velike
[Vrh] Go down
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimepon vel 14, 2011 8:44 pm

Da,...mislim da bi ovo bilo lipse sa manjim sablonama,a postoji li neki program ili nacin da se isprinta dosta leptirica na A4 formatt pa ih onda iskruziti skarama,samo neznam koliko bi to bilo cvrsto?
[Vrh] Go down
alo-kiti
Dojenče
Dojenče
alo-kiti


Female
Broj postova : 78
Lokacija :
Registration date : 19.02.2010

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimepon vel 14, 2011 9:01 pm

onda se ni nemoj mučiti nego samo kupi šablone, a možeš u fotošopu npr. napraviti obrise pa ih rezati škarama, al ne bi ispalo isto
[Vrh] Go down
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimepon vel 14, 2011 9:24 pm

Da ovi leptirici sa kojima oni rade imaju lagana udubljenja nije ravni papir,zato sam i pitala ima li ko kakvu ideju jer se i meni cini da bi bilo bezveze samo isprintati i izrezati skarama
[Vrh] Go down
alo-kiti
Dojenče
Dojenče
alo-kiti


Female
Broj postova : 78
Lokacija :
Registration date : 19.02.2010

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimepon vel 14, 2011 9:37 pm

ima z akupiti reljefnog papira + šablone i trebalo bi upaliti :)
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimeuto vel 15, 2011 8:10 am

Nana-St je napisao/la:
evo ovdje malo jednostavnije
http://www.etsy.com/listing/66582015/nursery-mobile-in-pink-white-and-black?ref=sr_gallery_19&ga_search_type=all&ga_includes=&ga_search_query=the%2Bbutterfly%2Bmobile&ga_page=2

Ovo mi je preslatko! Kreativke molim pomoc 344293

Inače ja sam totalni nekreativac pa ti baš nemogu pomoći! Kreativke molim pomoc 967987
[Vrh] Go down
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimeuto vel 15, 2011 11:13 am

Josipa je napisao/la:
Nana-St je napisao/la:
evo ovdje malo jednostavnije
http://www.etsy.com/listing/66582015/nursery-mobile-in-pink-white-and-black?ref=sr_gallery_19&ga_search_type=all&ga_includes=&ga_search_query=the%2Bbutterfly%2Bmobile&ga_page=2

Ovo mi je preslatko! Kreativke molim pomoc 344293

Inače ja sam totalni nekreativac pa ti baš nemogu pomoći! Kreativke molim pomoc 967987
ako uspijem napraviti,pravim jedan i za tvoju bebu Kreativke molim pomoc 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimeuto vel 15, 2011 12:35 pm

Josipa je napisao/la:
Nana-St je napisao/la:
evo ovdje malo jednostavnije
http://www.etsy.com/listing/66582015/nursery-mobile-in-pink-white-and-black?ref=sr_gallery_19&ga_search_type=all&ga_includes=&ga_search_query=the%2Bbutterfly%2Bmobile&ga_page=2

Ovo mi je preslatko! Kreativke molim pomoc 344293

Inače ja sam totalni nekreativac pa ti baš nemogu pomoći! Kreativke molim pomoc 967987

I meni je ovo najljepse i voljela bi znati to napraviti ali ko i Josipa nisam bas nesto kreativna u takvim stvarima... Kreativke molim pomoc 386911
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimeuto vel 15, 2011 12:53 pm

Ja ću se bacit u kreativne vode kad se odselimo,inaće sam ja doma svoju sobu stalno uređivala tak stvarćicama,a ovo mi je preslatko.
Ja bi možda izradila od malo tvrđeg papira,i onda bi stavila na sredinu leptira čačkalicu i presavila da izgleda ko leptir ak me kužite.
Ako bi mi dobro išlo kupila bi spužvastu kuglu i onda na one štapiće za ražnjiče zaljepila leptira i popikala ih u tu kuglu pa stavila na neku komodu u hodniku il tak. Stavila bi crne i bijele leptire,aštapiće sve u bijelu boju,a šarene za dječiju sobi da vise na konopcu oko plafonjere,da se dobije dojam lustera.

Razmišljala sam za spavaću sobu našu jednog dana ako Bog da kupiti crne goth okvire s bijelom pozadinom i onda unutra raširiti crnu čipku i staviti neku možda posušenu crvenu ružu i svakakve crvene motive,par okvira istih i onda iznad kreveta poslagati na koso po zidu s tim različitim motivima,onak vidla sam to na telki savršemo izgleda oni su to stavili jedno u boravak,a meni baš djeluje onako sexy za spavaču Kreativke molim pomoc 386911 .
Probat ću nać sliku da vidite,ko voli nešto takvo baš je lijepo,a pošto je to dosta dramtično ništa drugo mi ne treba osim crvenog kreveta s crnom satenskom posteljinom (o tome sanjam) i stolić za šminku crni.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimeuto vel 15, 2011 8:19 pm

Nana-St je napisao/la:
Josipa je napisao/la:
Nana-St je napisao/la:
evo ovdje malo jednostavnije
http://www.etsy.com/listing/66582015/nursery-mobile-in-pink-white-and-black?ref=sr_gallery_19&ga_search_type=all&ga_includes=&ga_search_query=the%2Bbutterfly%2Bmobile&ga_page=2

Ovo mi je preslatko! Kreativke molim pomoc 344293

Inače ja sam totalni nekreativac pa ti baš nemogu pomoći! Kreativke molim pomoc 967987
ako uspijem napraviti,pravim jedan i za tvoju bebu Kreativke molim pomoc 569627

Može može! Kreativke molim pomoc 453127 Kreativke molim pomoc 344293
[Vrh] Go down
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitimeuto vel 15, 2011 8:23 pm

Joj Tina totalno te razumijem i ja isto sanjam o nekim detaljima u spavacoj sobi kad je budemo imali,sve mi je u glavi samo cekam da se soba osposobi,i super ti je ideja sa ruzom na crnoj cipki bas zvuci zanimljivo.Ono crno-crveno-spavaca Kreativke molim pomoc 967987
Volim doma imati puno stvari koje bas neces naci u svakom ducanu vec su posebne i po tome sto si ti unjela dio sebe dok si ih radila.
Aj ako nađes tu sliku pa postavi bas bi volila vidjeti Kreativke molim pomoc 569627
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kreativke molim pomoc Empty
PostajNaslov: Re: Kreativke molim pomoc   Kreativke molim pomoc Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kreativke molim pomoc
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» mozilla...pomoc molim
» pitanja... pomoc...
» Ledo medo slicice-sladoled-razmjena, pomoc
» Molim vas pomozite!!!!!
» Curke!!!Molim vas za savjet?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Hobi & kreativnost-
Forum(o)Bir: