Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Operacija zucne kese!

Go down 
+17
Zabica
Alice
Aca
Kikica
Angie
*Dijana*
leobaby
ninanana
*Ana*
lighty
nanino
zvrk06
Giovanna
Josipa
ninana
Mateja
Sarajka
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimepet ruj 02, 2011 10:52 am

Da vas pitam, da li vas je nekad znalo onako kao žigati u predjelu žuči, znači neboli, nego ono kao da osjetite da je tu.

I još jedno pitanje, dal se smije jesti sarma, mi je po zimi puno jedemo pa zato pitam.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimepet ruj 02, 2011 11:58 am

Žabice, ne znam za sarmu, ali islim da ne smiješ....to je teška hrana...
Koliko puta mjesečni jedete sarmu???

Vedrana, kakvi su nalazi krvi? Kad su te naručili za gastro?
Misim da nisam nigdje vidjela da si pisala.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimepet ruj 02, 2011 1:26 pm

Zabice, tako ziganje je meni bilo prije...ono sto kazes osjetis samo da je tu, kad sam znala nesto tesko pojesti...
Uglavnom, sarma je strogo zabranjena.ali ja neznam jel tebi smeta...moze biti da ti nece smetati.neznam....

Vedrana, kakvi su nalazi??
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimesub ruj 03, 2011 6:08 am

Znači, sarma je zabranjena, super, a nama je zimi osnovna hrana, jedemo je svaki drugi tjedan.

Aca meni je to žiganje počelo prije par tj. nevezano za hranu, nakon što sam znojna od vrućine ulazila u klimatizirane prostore (tramvaj, dućan), a kako znam osjetit i bubrege, jajnike, čak me i na lijevoj strani ispod rebara zna žigat, mama mi kaže da sam se vjerojatno nahladila. Što i ne bi bilo čudno jer meni klima užasno smeta, o propuhu da ne govorim, a bilo ga je puno, ja zatvaram, drugi otvararaju.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimesub ruj 03, 2011 12:33 pm

Pa Zabice probaj sarmu, pa ces vidjeti...moras probati da vidis sta ti smeta..
Evo moja kolegica isto ima zucne kamence, i evo jucer je jela jaja i nije jos smetalo...moras sama otkriti sta ti smeta..ali prvo i osnovno odi na uzv da vidis jel imas kamence, sta je u pitanju..mozda je samo pijesak ili malo prefrknuta zuc....to isto zna biti....to ti je prvo i osnovno da odes....tako ces jedino znati

A sad ovo za ziganje neznam, moguce i od nahladjenosti....mene je desno zigalo kad sam nesto krivo pojela, tesko pa me bas zezala zuc...
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimeuto lis 11, 2011 1:00 pm

ajd da ja ne otvaram novu temu malo da se tu izjadam...

evo u zadnjih tjedan dana 5 puta sam završila na hitnoj od bolova, neispavana sam i nervozna i tako...
ali eto sad su konačno to požurili pa danas idem na ultrazvuk bubrega, bila sam i kod ginekologa pa mi se maternica nije vratila na mjesto već je ostala jako nisko i sad pošto me i to boli pogotovo za vrijeme Operacija zucne kese! - Page 6 81792 čini se da će mi ju morati odstraniti, to mi je i genetski, baki su to morali iz istih razloga kad je rodila mog tatu sa 33 godine i sad koliko god sam tužna zbog tog, opet sam i sretna što sam uspjela ove moje dvije cure roditi bez problema, ali trećeg djeteta neće biti...

što se tiće želuca, u petak idem na ono gutanje sonde pa ćemo vidjeti šta je, to sam bila na ultrazvuku gdje su mi našli mrlju pa su mislili da je to puknuti čir, ali je mene to trebalo iprestati boliti od tableta koje sam pila a nije...

eto, uvijek me bilo strah ići kod doktora da ne bi otišla zbog jedne stvari a da mi nađu još 5 bolesti, a evo sad imam osjećaj da se raspadam iznutra i da ništa ne valja....

držite mi fige da me danas ne isprepadaju i da bar ti nalazi bubrega budu donekle dobri...
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimeuto lis 11, 2011 5:27 pm

Vedrana, ja sam šokirana.
Jako si mlada, sva sreća pa imaš ta dva anđela pa je koliko-toliko trauma manja.
Iskreno se nadam da te je taj osjećaj da se raspadaš samo produkt straha.
Misim na tebe i sretno!!! Operacija zucne kese! - Page 6 311573 Operacija zucne kese! - Page 6 311573 Operacija zucne kese! - Page 6 311573 Operacija zucne kese! - Page 6 311573
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimeuto lis 11, 2011 7:01 pm

Zao mi je Vedrana stvarno....a hebemu misa, stvarno si mlada i steta je da necete moci imati vise djece, ali ajde hvala bogu imas dvije prelijepe curke....Nadam se da ces konacno saznati sta ti je tocno da to pocnes lijeciti...
Drzim ti fige da sto prije rijesis sve....
Operacija zucne kese! - Page 6 269704 Operacija zucne kese! - Page 6 269704 Operacija zucne kese! - Page 6 269704 Operacija zucne kese! - Page 6 269704
Operacija zucne kese! - Page 6 311573 Operacija zucne kese! - Page 6 311573 Operacija zucne kese! - Page 6 311573 Operacija zucne kese! - Page 6 311573
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimesri lis 12, 2011 8:38 am

Dosta sam čitala o spuštenoj maternici i mjehuru u zadnje vrijeme, i vađenje je krajnja stvar koja se radi... raspitaj se još i potraži drugo mišljenje... maternica se može podići i ugrađivanje nečega (nisam sigurna čega pa da nepišem napamet), koliko sam ja shvatila vađenje se ne radi kod mladih žena nego starijih recimo u menopauzi!

Nadam se da ćeš sve zdravstvene probleme uskoro uspješno riješiti Operacija zucne kese! - Page 6 269704
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimesri lis 12, 2011 9:49 am

vidiš mateja, meni to nisu ni spomenuli... meni su još prije godinu dana rekli kad sam rodila ivu da mi se ne vraća maternica i da najvjerojatnije da mogu zatrudniti ali neću moći izdržati trudnoću... a sad su to i potvrdili, a pošto me boli su rekli da bi trebali vaditi... morat ću očito ići privatno pa da mi oni fino kažu koje su mi mogučnosti. jer i meni je užasno što imam 24 godine a ovi u bolnici se neće ni potruditi ni reći mi koje sve mogućnosti postoje već bi oni odmah ono što je njima najlakše...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimesri lis 12, 2011 12:25 pm

ajme vedrana drzim Operacija zucne kese! - Page 6 269704 da se sto prije rijesis tih zdrastvenih problema
~~~~~~~~~~~~~~~~~
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimesri lis 12, 2011 2:11 pm

Nadam se iskreno da ćeš si to uspjeti riješiti. Nisam znala da imaš takvih problema. Znala sam za probleme sa želucem, al ovo mi je prvi glas..
Ma mislim da su ti oni to tak rekli samo da te se riješe. Svakak potraži i drugo mišljenje, ipak je to preveliki zahvat za tvoju dob... Operacija zucne kese! - Page 6 269704
[Vrh] Go down
Sarajka
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Sarajka


Female
Broj postova : 122
Age : 47
Lokacija : Sarajevo BiH
Registration date : 02.10.2010

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimesri lis 26, 2011 2:05 pm

Vedrana, molim te raspitaj se još jer jaaaako si mlada za taj zahvat. Operacija zucne kese! - Page 6 168724
Nije važno želiš li imati još djece i da li će to biti moguće, to je sad najmanji problem, nego je tvoje zdravlje u pitanju i kopaj što dublje možeš da nađeš neko bezbolnije i jednostavnije rješenje! Operacija zucne kese! - Page 6 93467
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitimečet lis 27, 2011 8:03 am

Vedrana, mojoj teti su zbog učestalih potreba za mokrenjem podizali maternicu jer je bila tako nisko da je pritiskala mjehur, nije bilo ni riječi o vađenju, a ona je bila u menopauzi. Svakako se raspitaj oko toga. Operacija zucne kese! - Page 6 269704 Operacija zucne kese! - Page 6 269704 Operacija zucne kese! - Page 6 269704 i šaljem puno ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da sve bude ok!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Operacija zucne kese! - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 6 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Operacija zucne kese!
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: