Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Operacija zucne kese!

Go down 
+17
Zabica
Alice
Aca
Kikica
Angie
*Dijana*
leobaby
ninanana
*Ana*
lighty
nanino
zvrk06
Giovanna
Josipa
ninana
Mateja
Sarajka
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimečet kol 25, 2011 10:12 am

Joj curke moje ja sam vam super...
izvadili mi danas dren, odmah se lakse dise, taj vrag zulja, uf......sad je super.
bole me organi unutra ali lagano, a nije ni cudo kad su menapumpali plinom da to sve razmaknu Operacija zucne kese! - Page 5 386911 da mi je to bilo vidjeti.....
Ima i jedna ustvari dvije anegdote u vezi moje op....kao prvo to jutro sam dobila sat vremena prije neku tabletu za piti..to sam mislm dobila jedino ja..jer posto ja imam panicne napada, valjda da im ne poludim tamo. Operacija zucne kese! - Page 5 386911 a mozda cak nije ni trebala jer mi je ttlak bio 100/70..znaci nisam bila nesto uzbudjena...ali od tablete ja sam se samo smijala, ko da idem u shoping, ja mahala kad sam isla u salu, salila se tamo, bilo mi je odlicno...jos sam njima u sali rekla da se osjecam ko u svemirskom brodu, barem je meni tako sve izgledalo....ma super...
je onda nakon budjenja , dovezu oni mene u sobu i sta se meni desi..naravno ide osa neka oko mene, ja ju hocu maknuti kad ona mene upikne ispod brade.otkene to, stavljaju oni meni hladne obloge, ma zivi pis, da umres od smijeha, a meni do toga nije bilo ni najmanje onda...

Eto proslo i to....nadam se sad lagano da sv ebude ok....i da bude po starom nakon nekog vremena....
nista eto, to je sve zasd od mene....valjda na ovoj temi necu imati vise sta pisati....

Zaboravila reci, da sutra idem doma.jeeeeeeee
[Vrh] Go down
Sarajka
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Sarajka


Female
Broj postova : 122
Age : 47
Lokacija : Sarajevo BiH
Registration date : 02.10.2010

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimečet kol 25, 2011 10:19 am

Super Aco, eto rekla sam ti da se ne trebaš brinuti Operacija zucne kese! - Page 5 38980 sve prođe za čas a ti k'o nova za par dana. Da si znala da je tako jednostavno sigurno bi se davno riješila muka.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimečet kol 25, 2011 10:26 am

Uhuhu sarajka , avatar ti je zakon....prezgodna si mi
Hvala ti na svemu Operacija zucne kese! - Page 5 782419
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimečet kol 25, 2011 10:56 am

de zezaš da te osa ubola? Operacija zucne kese! - Page 5 386911 baš si imala peh Operacija zucne kese! - Page 5 405635

znači ideš doma sutra Operacija zucne kese! - Page 5 534560
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimečet kol 25, 2011 12:55 pm

Super da si sutra doma!!!!!! Operacija zucne kese! - Page 5 534560
A, osa zločesta.....možda se tjela nasnifati plina što su ti dali...ko zna kako to miriše tim malim zločestim letačima.... Operacija zucne kese! - Page 5 386911
[Vrh] Go down
lenčica_01
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
lenčica_01


Broj postova : 254
Lokacija :
Registration date : 21.04.2010

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimečet kol 25, 2011 6:48 pm

ti si Aco žena zmaj, ja sa, bila nikud nikam, i da me je još osa ubola, valjda bi kviknula, svaka ti čast i sretan otpust iz bolnice Operacija zucne kese! - Page 5 569627
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimečet kol 25, 2011 11:37 pm

evo ja se prijavljujem u ovu skupinu Operacija zucne kese! - Page 5 168724
od 11. mjeseca prošle godine imam mjesečne napade boli, uvijek navečer i preko noći, ujutro ko nova, konačno sam otišla kod doktorice i sumlja se na te glupe kamence... mene evo i dalje boli želudac za poluditi i zato ne spavam Operacija zucne kese! - Page 5 386911 ništa više ni ne jedem jer me strah, evo već 7. dan zaredom da mene ubija... dok. me slala prvo za vađenje krvi ali su mi rekli u osijeku da se pripremim na još najmanje 6 mjeseci do operacije jer treba dugo čekati da budeš naručen na sve te preglede što treba...

vjerujte mi ja bi odmah sada ostavila sve i otišla da mi izvade to zlo iz mene jer sam već sada na izmaku snaga i dosta mi je svega...
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimepet kol 26, 2011 5:28 am

Joj Vedrana draga moja, znam sta prolazis... kazem ti ja sam vise poludila, bolovi dan za danom....ja sam imala srece jer imam veze na kirurgiji...pa je zato islo brzo...oni su meni ono kao sanirali upalu i pustili kuci i to je to.ali je mene bolilo i otisla sam preko kolegica na razgovor kirurgom i on me odmah ostavio u bolnici i zakazao op za par dana...


Ali slusaj me, ako te boli, zavrsi na hitnoj, primit cete....mora te...onda ce vidjeti stanje, dali je upala, sanirati i onda operirati..MORAJU...ovako ako ces ici od doma , moglo bi biti da ces cekati...

Joj znam sta prolazis, zao mi te je....makar i ja jos moram jako paziti..evo jucer mi je secer pao od nejedenja, pa sam cijelu noc pila sok...tako mi je slabo doslo za poludiit...ali inace sam super, sjedim, hodam, mozda se cak i previse krecem, jer se super osjecam..ja da sam znala sta sad znam, otisla bi isti cas operirati kad sam saznala da imam kamence.DEFINITIVNO....

Sretno draga moja.... Operacija zucne kese! - Page 5 569627

Jesi bila na uzv trbuha da utvrdi jel jesu kamenci???
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimepet kol 26, 2011 7:20 am

Kad sam ja imala napade moja dr je sumnjala na kamence prvo sam vadila krv, a na UZV sam došla na red isti dan.
Prvo mi sestra rekla da se HITNO UZV čeka 15 dana, a kad sam joj dala nalaze probljedila je zvala dr. i ona mi rekla da se vratim na kraj smjene.

I ovdje se po proceduri čeka, ali ako te boli i ako su loši nalazi, nema procedure, MORA biti ODMAH.

Vedrana, poslušaj Acu, samo idi na hitnu da ti je loše...Sretno!!!!!
Aco, nek si ti nama bolje....po mom iskustvu nijedna operacije nije strašna, boli kad porežeš prst pa mora i ovo...
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimepet kol 26, 2011 9:02 am

bila ja sinoć na hitnoj... i meni nešto sa glavom ne štima, misle da sam dehidrirala a ne povračam i popila jučer dvije litre donata, kad gledam u lijevo ne mogu spojiti slike, dok žmirim ne mogu dotaknut nos... tako da se sad sumlja i u čir jer je to povezano sa glavom... u prijevodu osjećam se ko baba od 300 godina a ne da imam 24... sve je to meni moj dragi stres učinio.... sad idem opet kod svoje doktorice pa ćemo vidjeti...
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimepet kol 26, 2011 9:28 am

Pa jel ti stoka ma hitnoj vadila krv????
Dehidrirati možeš i bez povraćanja, ali ako si pila...ne znam.....
Slabo jedeš, zbog bolova????
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimepet kol 26, 2011 10:43 am

kikice, možeš mislit što jesu, idem tek u utorak vadit krv pa ćemo vidjeti... pa onda na gastro nemam pojma na šta jer piše neka skračenica...
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimepet kol 26, 2011 12:17 pm

Pa jebote, ako dođeš na hitnu, onda te valjda obrade kompletnu ili te ostave u bolnici...
Ja poludim kad na hitnoj provedem 4-5-6 sati, ali barem naprave, krv, rendgen, UZV.....sve što ide...jest da im riknu stari strojevi pa nalaz krvi bude umjesto za 30 min za 3 sata, ali bude...
Sretno, Vedrana!!!! Operacija zucne kese! - Page 5 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimepet kol 26, 2011 7:56 pm

Gastroskopija ti je kad ti gura kroz usta cijev i snime zeludac, onda ce vidjeti jel imas kakav cir..sta se toga tice nemam iskustva..ali su trebali to malo poozuriti..sto kaze Kikica, ostaviti u bolnici,onda to ide odmah...kreteni...ma uzas.....sretno uglavnom i izdrzi..jedi lagano, kuhano, ko ja...pa ti mozda bude lakse...vocu i povrcu skidaj kozicu, oni su teko probavljivi..tak ja moram...uzas...
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimesub kol 27, 2011 9:27 am

čini se da stvarno je čir... dobila sam tablete za čir i pomogle, evo jučer prošla bez bolova, nadam se da ću i danas... ali mogu svašta nagađat dok me ne pregledaju kako spada, jer je čudno što me probadalo ispod desnog rebra...

pitala me dok. jel studiram, kao da je to od stresa... a sad stresa se ne mogu riješiti, ali valjda će mi biti bolje...
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimesub kol 27, 2011 9:36 am

Sta si dobila za cir, koje tablete???
ZUc ti boli od zeluca na desnu stranu pa u ledja.....tako ti zuc boli i to jaka ostra bol....

Sretno da se toga rijesis, kazem s tim nemam iskustva..

Ja se sad jako bojim bruha, kazu da je lako sad dobiti bruh ako se ne cuvas..znam da ne smijem dignuti, i saginjati se naglo i sl...krecem se inace normalno, kad osjetim da je dosta legnem...ali toga me strah,, Operacija zucne kese! - Page 5 152327
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimesub kol 27, 2011 11:55 am

Vedrana Operacija zucne kese! - Page 5 140536 Operacija zucne kese! - Page 5 140536 Operacija zucne kese! - Page 5 140536 , ako je čir morat češ paziti šta jedeš.

A da vas pitam, proljetos me je jedno 2 tj. zaredom točno u 15 sati počelo bolilo kao da mi neko gura želudac u rebra, pa rebra u pluća i bol u leđima, teško sam disala. U to vrijeme sam neredovito i nezdravo jela. Čim sam počela redovito i zdravo jesti prošlo je. I još sam otkrila da kad me boli želudac pomaže gazirano. Št bi to moglo biti?
[Vrh] Go down
Sarajka
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Sarajka


Female
Broj postova : 122
Age : 47
Lokacija : Sarajevo BiH
Registration date : 02.10.2010

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimesub kol 27, 2011 1:53 pm

Vedrana, vjerovatno ćeš morati gutati sondu da bi ustanovili o čemu se stvarno radi. To nije ni malo lagodan pregled, ne boli ali je gadno kada moraš progutati barem pola metra cijevi. Operacija zucne kese! - Page 5 533353 Radila sam pa znam, bitno je da slušaš šta ti govore i da se opustiš maksimalno.
Žabice, kod tebe može biti žuč i ne mora ti se više nikada ponoviti ta bol ali i može. Ako se ponovi barem još 3 puta, kandidat si za operaciju.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimesub kol 27, 2011 3:40 pm

Ja sam radila gastroskopiju nedavno, nije lako, ali samo trbaš slušati doktora i sve je lakše.
Žabice, Meni osobno gazirano smeta, ja pijem običnu vodu, obavezno gulim kožicu sa paradajiza i ne jedem zelenu salatu, od tada mi je bolje...sad jedem najviše variva koja najviše mrzim, ali drugo mi sve smeta....
Doktor mi je rekao da je razlika od osobe do osobe ono što primjetiš da ti smeta prestaneš jesti...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimened kol 28, 2011 1:08 pm

Ja sam primjetila da mi smeta svježa paprika, sirovi luk i ponekad krastvci pa to izbjegavam. A gazirano nisam pila valjda 10 god i jednom kad me je bolio želudac sjetila sam se da mm uvije za bol u želucu popije gazirano i rekla sam idem probat i pomoglo mi je. Sarajka ja se nadam da se takva bol više neće pojaviti, u to vrijeme nisam jela voće uopće i imala sam ogromne razmake između obroka - doručak u 7, gablec u 13. Čim sam uvela ponovo voće i smanjila razmak, bol je nestala.
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimesri kol 31, 2011 12:39 pm

Curke , dobro je dok mozete tako...i defin itivno zabice je kod tebe zuc u pitanju.tako boli..
ja sam isto tako izdrzala dok me nije bolilo pa skoro konstantno...i dobila tesku upalu i preslo je u kronicna upala zuci....ja sam zasad sretna kak je...
nakon vadjenja konca imam osjecaj da me malo vise boli ali ono kao da sam se istegla...jer se krecem, pa mozda zato...danas totalka mirujem, krecem se vrlo malo...reko mi je nakon 6-8 tj.probat sve polako jesti...velike masnoce naravno izbjegavati....
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimesri kol 31, 2011 1:10 pm

znači još dva mjeseca moraš biti na dijetnom? Operacija zucne kese! - Page 5 405635 Glavno da je tebi bolje!
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimesri kol 31, 2011 5:45 pm

ja sam imala čir na želucu koji je pukao i onda me prestalo boliti, ali na žalost malo mi želudac zeznuo i bubrege, tako da sad pijem tablete za želudac, a bubrege još moramo vidjti koliko je loše jer su mi u mokrači našli krv...
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimesri kol 31, 2011 6:45 pm

Joj, draga Vedrana pa ti si puno dalje od stresa otišla s tim svojim zdravljem...
Čuvaj se i radi sve pretrage na vrijeme, obično čovjeku kad je bolje nikud ne ide i sve zapostavi....
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitimečet ruj 01, 2011 7:37 am

Vedrana Operacija zucne kese! - Page 5 569627 Operacija zucne kese! - Page 5 569627 Nadam se da će sve biti ok.

Aca sad bar znam šta je bilo u pitanju. Tebi šaljem puno Operacija zucne kese! - Page 5 311573 Operacija zucne kese! - Page 5 311573 Operacija zucne kese! - Page 5 311573 Operacija zucne kese! - Page 5 311573 Operacija zucne kese! - Page 5 311573 Operacija zucne kese! - Page 5 311573 Operacija zucne kese! - Page 5 311573 za brzi oporavak. Sad ti je ta dijetna hrana čudna, ali s vremenom češ se naviknuti, moj je tata dijabetičar (dobio je dijabetes od stresa) i isto mora jesti dijetnu hranu. Mama je od kad su saznali za bolest počela i nama tako kuhati i brzo smo se navikle.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Operacija zucne kese! - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Operacija zucne kese!   Operacija zucne kese! - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Operacija zucne kese!
[Vrh] 
Stranica 5 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Savjeti za ljepotu i zdravlje-
Forum(o)Bir: