Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako ih zadržite da budu na mjestu?

Go down 
+11
Aca
Alice
nanino
pia2
jasmina
zvrk06
zeljkica0205
vedrana87
Enea
ninana
ninanana
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimečet sij 07, 2010 3:14 pm

Zanima me imate li kakve konstruktivne ideje kako, recimo, zadržati živahno dijete na jednom mjestu a da se ne ljuti. Ja npr. pokušavam svoju smjestiti u kolica ili hranilicu i peglam...to možda traje 15-20 minuta, ali počne se srditi. Stalno bi se s nama igrala. Ok, priznajem, koncentraciju joj neko vrijeme drže slikovnice, ali nakon određenog vremena me zove i viče: Kupa citale!
Što vi poduzimate, kakvi su vaši mađioničarski trikovi?
Ja, majke mi, otkako sam počela raditi, ne stignem ništa. Sad još i muž radi neke bijesne duge smjene, dođe mi da sjednem na pod i plačem. Evo, sad sam je uspavala. Danas sam čak, a da nije divljala, uspjela napraviti pripreme za ručak.
Dajte neke magične receptiće a ja sad trčim dok spava Kako ih zadržite da budu na mjestu? 64365 Kako ih zadržite da budu na mjestu? 64365
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimečet sij 07, 2010 3:33 pm

kod mene se Aco oduvijek znao sam zaigrati pa nisam imala problema a sad Andrej je malo drugaciji i pospremam po kuci kad spava ili ako ga Aco malo zabavi pa ja uradim sto moram. Zna se i Andrej zaokupit necim malo duze vrijeme ali to je sve mx pola sata. Sto se tice peglanja, i malo veceg spremanja to radim kad je mm kod kuce.
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimečet sij 07, 2010 6:38 pm

i kod mene ti je tak,sve kaj uspijem napraviti dok spava,ali inace nema sanse dok je budna,ja ti nemam receptic nikakav za to
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimečet sij 07, 2010 6:49 pm

peglam tek navečer kad ona zaspi... to joj je zanimljivo tak da me strah da se ne opeče, a ovo sve ostalo joj stavim neke igračke koje dugo nije vidjela u njezinu sobu i igra se bez problema, pomažu i pjesme pa ona pleše i pjeva... ili ju stavim u hranilicu i dam da nešta jede što obožava, zaprlja se cijela ali ja bar mogu sve napraviti
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimečet sij 07, 2010 7:03 pm

Vedrana jel i dalje aktualna pjesma zmija i zaba Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimečet sij 07, 2010 7:05 pm

naravno, to i medo brundu a gas gas je na prvom mjestu Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimečet sij 07, 2010 7:15 pm

Ema i Aco kao da su rodbine iste pjesme vole Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911
[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205


Female
Broj postova : 2399
Age : 44
Lokacija : SISAK
Registration date : 17.07.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimečet sij 07, 2010 7:35 pm

Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911 dobra je Ema!!

Mogu samo reći da će ti bit lakše što se tog tiče kako bude veća.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimepet sij 08, 2010 8:52 am

Lana se isto uvijek znala igrat sama al bilo je razno raznih fazica kad jednostavno nije bilo lako napravit ništa uz nju,no to je bilo kratkotrajno Kako ih zadržite da budu na mjestu? 13329 s tim da je bila jako jako miran beba,sad mi sve vraća Kako ih zadržite da budu na mjestu? 66333

Što se tiče zadržavanja na jednom mjestu,ma nema šanse,uvijek je u pokretu,samo crtić,Dolinu sunca i kod Ane zna pogledat sjedeći na jednom mjestu Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911 evo recimo navečer čitamo u krevetu slikovnice,i za prm. uči brojeve sa hlapiće,kaže 1 i napravi kolut,kaže dva i skok s jednom kraja kreveta na drugi td...hoću reć zvrkica je i gotovo Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimepet sij 08, 2010 9:07 am

Uh, i moja Ena je zvrk. Po krevetu laufa, ali totalno bez osjećaja za opasnost. Mala je pa to još ne kuži. A kad hoda, to nije hodanje, ona trči. Kaže da supa (stupa) i zaletava se s jednog kraja sobe na drugi, a ja sva oznojena. Od drugog tjedna će je čuvat baka pa me sve strah kako li će s njom na kraj. Tata nam je promjenio posao pa će biti više pdsutan nego dosad. Ova dva mjeseca kako ja radim, je najviše bila s njim dok sam ja na poslu. A sad, bože sačuvaj... Kako ih zadržite da budu na mjestu? 93467
[Vrh] Go down
jasmina
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Female
Broj postova : 175
Registration date : 16.07.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimesri sij 13, 2010 2:12 pm

...moj mali se zaigra sam sa auticima,kupila sam mu kazić,pa sada ai slusa pjesmice,ima mikrofon pa vice u njega pa mu je to zanimljivo,ima sintić,svira,hoda,dere se na naseg malog psa,tako da si ja sve mogu bez imalo muke napraviti...zbilja sam sretna...
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimesub vel 20, 2010 5:09 pm

Moje je dijete sve življe i ja je ne znam obuzdati Kako ih zadržite da budu na mjestu? 735845
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimesub vel 20, 2010 6:00 pm

i moja ,samo cekam gdi bude zavrsila
[Vrh] Go down
pia2
Još malo pa neću bit baba
pia2


Female
Broj postova : 930
Age : 40
Lokacija : Split
Registration date : 19.03.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimesub vel 20, 2010 6:20 pm

moj odgovor je-NIKAKO! neman baš neki savjet... Kako ih zadržite da budu na mjestu? 896458
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimesub vel 20, 2010 8:10 pm

Aj, očito barem nisam sama...jedino se umiri kad malo pogleda baby tv i gricne koji smoki i kad je općenito u hranilici pa klopamo...ali i to je živahno. A čim je stavim na pod, dragi je bog ne može zaustaviti...ona više ne hoda..ona konstantno trči i zaletava se. Kako ih zadržite da budu na mjestu? 74771
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimepon vel 22, 2010 7:29 am

kad je dobre volje jedino pali baby tv, u stanju ga je gledati 24 sata na dan...a kad ima volju do mene, nema te šanse da ja nešto uspijem pored nje napraviti...nema teorije da bude na jednom mjestu duže od 2 minute, ali jedino mi je ok to što se ona zna zaigrati sama sa sobom ponekad i po 2h skoro da neznam za nju.....(ali to su rijetki dani)
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimepon vel 22, 2010 10:11 pm

nanino je napisao/la:
kad je dobre volje jedino pali baby tv, u stanju ga je gledati 24 sata na dan...a kad ima volju do mene, nema te šanse da ja nešto uspijem pored nje napraviti...nema teorije da bude na jednom mjestu duže od 2 minute, ali jedino mi je ok to što se ona zna zaigrati sama sa sobom ponekad i po 2h skoro da neznam za nju.....(ali to su rijetki dani)

2 sata sama sa sobom da se zaigra? Ja si to ne mogu zamisliti ni u najluđim snovima da dočekam kod moje Enuške. A sunce moje malo aktivno Kako ih zadržite da budu na mjestu? 395447
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimeuto vel 23, 2010 7:24 am

ma gle bolje da je aktivna i da je sve zanima nego da sjedi u jednom kutu i cvili ili jednostavno bleji u prazno....nek su oni nama živi i stalno u pokretu, ja volim da moja mala stalno istražuje svijet (dobro nekad pretjera) ali jednostavno sam se naučila tako, znatiželjna je ali poslušna i zna što smije a što ne....meni odgovara da je takva jer sam i ja zvrkasta i stalno u pokretu, držim fige za tvoju malu istraživačicu da malo uspori ritam....
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimeuto vel 23, 2010 8:32 am

Meni je to tak slatko,volim živahnu dječicu!!!!!!!!

Kako ih zadržite da budu na mjestu? 13329
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimeuto vel 23, 2010 10:30 am

Alice je napisao/la:
Meni je to tak slatko,volim živahnu dječicu!!!!!!!!

Kako ih zadržite da budu na mjestu? 13329

Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911 Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911
Vidit ćeš ako tvoje bude tako kako ćeš se dobro preznojit Kako ih zadržite da budu na mjestu? 635904 Kako ih zadržite da budu na mjestu? 470300
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimeuto vel 23, 2010 11:00 am

zvrk06 je napisao/la:
Alice je napisao/la:
Meni je to tak slatko,volim živahnu dječicu!!!!!!!!

Kako ih zadržite da budu na mjestu? 13329

Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911 Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911
Vidit ćeš ako tvoje bude tako kako ćeš se dobro preznojit Kako ih zadržite da budu na mjestu? 635904 Kako ih zadržite da budu na mjestu? 470300

Oh da, i to dobrano preznojiti! Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911 Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimeuto vel 23, 2010 11:23 am

Aca je napisao/la:
zvrk06 je napisao/la:
Alice je napisao/la:
Meni je to tak slatko,volim živahnu dječicu!!!!!!!!

Kako ih zadržite da budu na mjestu? 13329

Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911 Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911
Vidit ćeš ako tvoje bude tako kako ćeš se dobro preznojit Kako ih zadržite da budu na mjestu? 635904 Kako ih zadržite da budu na mjestu? 470300

Oh da, i to dobrano preznojiti! Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911 Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911

Ajme...koma ste Kako ih zadržite da budu na mjestu? 671778 Kako ih zadržite da budu na mjestu? 671778 Kako ih zadržite da budu na mjestu? 671778
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimeuto vel 23, 2010 11:33 am

Pa kad je, vidjet ces, ako tvoje bude takvo.I ja sam sretna da je takav, nego da je ko mrtvo puhalo, makar mi se nekad jednostavno cini preprevise hiperaktivan.
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimeuto vel 23, 2010 11:35 am

Bude li na mamu bit će hiperaktivno djete... Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911
A bude li na tatu-ja ću poluditi... Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911

Kako ih zadržite da budu na mjestu? 671778

Ma slatke su to muke...
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitimeuto vel 23, 2010 2:22 pm

moja je definitivno na mene po karakteru (svugdje jednostavno mora biti... Kako ih zadržite da budu na mjestu? 386911 )
i svugdje mora svoj nos gurati ...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako ih zadržite da budu na mjestu? Empty
PostajNaslov: Re: Kako ih zadržite da budu na mjestu?   Kako ih zadržite da budu na mjestu? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako ih zadržite da budu na mjestu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kako napredujemo 2. dio
» Kako napredujemo
» kako stignete

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: