Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 beba se guši

Go down 
+6
vedrana87
zeljkica0205
Conny
žuža
ninana
morena
10 posters
Autor/icaPoruka
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

beba se guši Empty
PostajNaslov: beba se guši   beba se guši Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 11:53 am

ovako curke imam pitanje... nika kad papa se cesto puta jako zagrcne i nemoze doc do zraka... sve pokusava al nemoze... mene ulovi panika i neznam kaj da napravim... okrenem ju ovak i onak i tapsam po ledima al dok sama ne prodise nista... jel se to vama sesavalo i kako ste se sa tim nosile?
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 12:28 pm

ako jos uvijek jede kasice onda tesko da joj moze zapet u grlu. Mozda hoce brzo da proguta hranu pa joj hrana malo "skrene".
ako joj tvrda hrana zapne u grlu najbolje je da je uhvatis za noge i izvrnes. kod mene je Aco jeo tvrdu bonbonu i poceo se daviti i ja sam ga samo okrenula i bonbona je ispala. otad nece da jede tvrde bonbone.
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 1:00 pm

ne ne nego se zagrcne mlijekom... kasice lijepo guta...
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 1:04 pm

znao je i Aco tako i nista nemozes dok on sam ne pocne disati. mozes samo malo po ledjima tapsat da brze prodise i to je sve. To je zato sto brzo pije. Ako joj je velika rupica na bocici onda joj zamjeni dudu.
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 1:46 pm

dodica je za njen uzrast... strah me da se ne uguši ili ak je malo dože bez zraka onesvjesti
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 3:43 pm

nemam pojma,a da joj daš manju dudicu??? beba se guši 34451
[Vrh] Go down
Conny
baba
baba
Conny


Female
Broj postova : 671
Age : 51
Lokacija : Varazdin
Registration date : 09.03.2009

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 5:01 pm

žuža je napisao/la:
nemam pojma,a da joj daš manju dudicu??? beba se guši 34451

Xx mozda bi trebala pokusati
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 5:43 pm

u pravu su ostale, probaj s manjom dudom jer joj je mozda velika.
[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205


Female
Broj postova : 2399
Age : 44
Lokacija : SISAK
Registration date : 17.07.2009

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 6:08 pm

Da i ja moslim da je do dudice probaj manju ili da promjeniš oblik dude!
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 8:48 pm

meni je ema tako kad je imala preveliku dudu na flašici, jer i mi smo kupili dudu za njezin uzrast, ali to se predviđa za griz, čokolino i takve gušće i krupnije stvari a za mlijeko je najbolje uzimati dudicu br.2
mi ju koristimo i nikad joj se tako šta nije ponovilo
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimepon srp 12, 2010 9:51 pm

Stara je tema,al evo ja dojim pa se mom svenu zagrcne i nemre do zraka doć,jednostavno frajer halapljivo jede,prvi put sam se i ja prepala da kaj se događa al kad je tako par puta se zagrcnuo postalo mi je slatko. Sad ga samo potapšam po leđima on se iskašlje uhvati zraka i dalje papa.
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimeuto srp 13, 2010 6:40 pm

ne morate stvarati paniku i bojati se gusenja, jer bebe su cesto pohlepne pa progutaju vecu kolicinu mlijeka nego mogu primiti. kod manjih kolicina dovoljno je potapsati dijete lagano po ledjima, no ako se radi o vecem zalogaju, komadu hrane ili kolicini tekucine,
pogresno je gurati djetetu prste u usta i vaditi sadrzaj van jer postoji mogucnost zapadanja u disni sustav, dusnik. ono sto mozete kod prvepomoci;
dijete treba poloziti preko vasih koljena s glavom okrenutom prema dolje u visecem polozaju a noge prema gore dok komad ne izleti van, a ako je rijec o maloj bebi dijete se uzme za nogice i stavi u okomiti polozaj s glavom prema dole.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimesri srp 14, 2010 1:43 pm

Anna je napisao/la:
ne morate stvarati paniku i bojati se gusenja, jer bebe su cesto pohlepne pa progutaju vecu kolicinu mlijeka nego mogu primiti. kod manjih kolicina dovoljno je potapsati dijete lagano po ledjima, no ako se radi o vecem zalogaju, komadu hrane ili kolicini tekucine,
pogresno je gurati djetetu prste u usta i vaditi sadrzaj van jer postoji mogucnost zapadanja u disni sustav, dusnik. ono sto mozete kod prvepomoci;
dijete treba poloziti preko vasih koljena s glavom okrenutom prema dolje u visecem polozaju a noge prema gore dok komad ne izleti van, a ako je rijec o maloj bebi dijete se uzme za nogice i stavi u okomiti polozaj s glavom prema dole.

beba se guši 31338
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitimesri srp 14, 2010 3:22 pm

hvala Bogu nismo još s tim imali problema, nadam se da ni nečemo..
bila sam pristuna kad mi se nečak počeo daviti čepom, svekar ga okrenuo, i ispao je van....to mi je uzelo par godina života automatski, koma za gledat
[Vrh] Go down
Sponsored content





beba se guši Empty
PostajNaslov: Re: beba se guši   beba se guši Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
beba se guši
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» beba zna citati???
» beba od 3mj hoda?!
» porod na zadak
» nemirna beba
» Iduca beba

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: