Forum o djeci i roditeljima

Početna stranicaCalendarFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

nemirna beba

Go down 
Autor/icaPoruka
ana nikola
Dojenče
Dojenče

Female
Broj postova : 63
Registration date : 28.08.2010

nemirna beba Empty
PostajNaslov: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimened stu 14, 2010 1:02 pm

Imam problema, maleni ima 7mj i ne može spavati po danu, vrti se kad ga se uspavljuje, baca dudu, ne može uloviti san...prije je bilo lako malo ga se zaljulja i spava a sad muke. Isto tako i navečer, zaspi nam tek u 23:30 i to teško jednom se budi noći al već je u 7 gotovo spavanje i onda opet cijeli dan nervoza.
Još uz to počinje nekako stenjati i napinjati se, nije kakanje nego kao da ga boli nešto, neznam kako bi to opisala i uza sve to ponekad gornjim dijelom tijela počne tresti, kao da pleše. Još ne sjedi samostalno, niti ne želi, ima samo doljna 2 zubića koja je dobio pred 2 mj a drugih još nema, tako da neznam šta bi bio uzrko. Sutra mislim zvat pedijatricu pa da mi zna reć dal da odemo na pregled ili šta već............... nemirna beba 877388

[Vrh] Go down
Korisnički profil
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino

Female
Broj postova : 2921
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimened stu 14, 2010 1:49 pm

stvarno neznam što bi mu bilo, možda je gladan možda ga muče zubići, najbolje da odeš pedici pa da provjeri da nije nešto treće..
[Vrh] Go down
Korisnički profil
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*

Female
Broj postova : 9835
Registration date : 16.01.2010

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimened stu 14, 2010 2:31 pm

zovi ju svakako! nemirna beba 269704 da je sve ok!

nemirna beba 787136
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa

Female
Broj postova : 7123
Registration date : 14.04.2008

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimened stu 14, 2010 2:55 pm

može biti da ga zubići muče, koliko zubića ima? koliko ti inače spava ? Moja Petra je dok je bila tako mala spavala preko dana samo sat i po ali je spavala cijelu noć, znači od 22h do 10 ujutro i onda oko 14 h opet spavanje i do 15:30 , tek kasnije ka dje prohodala znala mi je odspavat duže ali zato što se premori na nogicama!

[Vrh] Go down
Korisnički profil
ana nikola
Dojenče
Dojenče

Female

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimened stu 14, 2010 3:03 pm

po danu mi inače slabije spava al sad je problem šta on bi spavao al nikako da ulovi san. po noći spava dobro, jedno do dva buđenja kao i prije. jedino mi je po danu jako nemiran... ima 2 zuba dobijo ih je prije 2mj, tako da čekamo druge...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino

Female
Broj postova : 2921
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimened stu 14, 2010 3:27 pm

ja sam uvjerena da su zubići u pitanju...vjerojatno ga to muči i boli, kupi onaj gel za desne u ljekarni pa popodne prije nego ide na spavanje mu sa time namaži čak i dudu, ako su zubići u pitanju to će mu sigurno pomoć (odmoći sigurno neće)
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aurora
Novorođenče
Novorođenče
Aurora

Female
Broj postova : 31
Registration date : 11.04.2010

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimened stu 14, 2010 3:27 pm

Može biti da ga muče zubići pa je nervozan i ne može zaspati. Jel slini i stavlja sve u usta?

Ja imam jednog nespavača, koji kasno ide spavati, ali i ujutro spava dugo. Preko dana je uvijek bila borba sa spavanjem.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ana nikola
Dojenče
Dojenče

Female

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimened stu 14, 2010 3:59 pm

Ma slini i dudu grize sa tvrde strane, stalno ruku gura i tako već neko vrijeme. Bojim se jer nemam iskustva, prvo dijete i tako da paničarim zbog svega. Danas mi je malo bolji... I da u kući mi je isto tako dosta toplo, grijemo, pa čak i ja budem mokra od vrućine pa može bit da mu je i to smetalo :/
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice

Female
Broj postova : 2703
Registration date : 03.01.2010

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimened stu 14, 2010 4:01 pm

nemirna beba 269704 da prođe čim prije
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Aurora
Novorođenče
Novorođenče
Aurora

Female
Broj postova : 31
Registration date : 11.04.2010

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimened stu 14, 2010 4:42 pm

Ako toliko slini i gura sve usta onda su zubi sigurno. I smanji to grijanje, djete uvijek trebaš odjevati kao i sebe, ako je tebi vruće znači da je i njemu
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female
Broj postova : 10836
Registration date : 03.06.2009

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimepon stu 15, 2010 9:36 am

i ja mislim da je zbog zubica
Slazem se s Aurorom smanji grijanje moguce da ne moze spavati jer mu je i vruce. ILi mu skini jedan sloj odjece. Kod mene Andrej zna pola dana biti u stramplicama.

nemirna beba NVpgp1

nemirna beba Q7pVp2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Tina
Moderator
Moderator
Tina

Female
Broj postova : 1187
Registration date : 12.07.2010

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimeuto stu 23, 2010 3:09 am

Njima je vruče mi ih oblačimo i bundamo ko da će se razbolit čim nije do grla zamotano. A zapravo im je isto ko i nama,nekad su oni čak i topliji,moguče da dijete nema zraka i da nemože od vručine spavati,nervozan ti je zbog zubića sigurno. Moj će sad 30-og sedam mjeseci i ima ih 4 i to je izbilo u šusu i sad čekamo druge.
Velim i moj se treska onak ko da ga je zima stresla,a izgleda ko da se gibne u plesnom ritmu,jel tako i kod tvog,to sam danas primjetila.
Mislim da niš nije,nemoj se bojat i sekirat dok ne razgovaraš s pedicom.
Da te pitam kad se tvoj mali počeo okretat s leđa na trbuh?
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ana nikola
Dojenče
Dojenče

Female

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimečet pro 02, 2010 1:02 pm

Dugo me nije bilo...samo da vam javim da sam našla uzrok tom tresenju tijela, promjenila sam mu mlijeko, starije gospođe su mi rekle da mu to rade crijeva pa mi je palo na pamet da mu je već bila slična reakcija na mlijeko bebimil 2, inače na 1 nije bilo problema. Ova dvojka je odvratno gusta i vjerujem da mu je to škodilo sad pije Nan i nema tog trzanja, sve je ok sada....jeeee nemirna beba 534560
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica

Female
Broj postova : 11546
Registration date : 27.10.2010

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimečet pro 02, 2010 1:08 pm

ana nikola je napisao/la:
Dugo me nije bilo...samo da vam javim da sam našla uzrok tom tresenju tijela, promjenila sam mu mlijeko, starije gospođe su mi rekle da mu to rade crijeva pa mi je palo na pamet da mu je već bila slična reakcija na mlijeko bebimil 2, inače na 1 nije bilo problema. Ova dvojka je odvratno gusta i vjerujem da mu je to škodilo sad pije Nan i nema tog trzanja, sve je ok sada....jeeee nemirna beba 534560

Tako mi je drago što ste riješili problem nemirna beba 534560 nemirna beba 534560 nemirna beba 534560
[Vrh] Go down
Korisnički profil
ninana
Moderator
Moderator
ninana

Female
Broj postova : 10836
Registration date : 03.06.2009

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimepet pro 03, 2010 12:28 pm

super da ste nasli uzrok problema i rijesili isti nemirna beba 848286

nemirna beba NVpgp1

nemirna beba Q7pVp2
[Vrh] Go down
Korisnički profil
zvrk06
Admin
zvrk06

Female
Broj postova : 12186
Registration date : 30.01.2008

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitimepet pro 03, 2010 1:20 pm

Super nemirna beba 848286

nemirna beba BhA6p2
[Vrh] Go down
Korisnički profil https://mojabeba.forumotion.net
Sponsored content

nemirna beba Empty
PostajNaslov: Re: nemirna beba   nemirna beba Icon_minitime

[Vrh] Go down

nemirna beba
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.