Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 vlažne maramice

Go down 
+27
biba
Martina
Josipa
fancy
Angie
ira
Tinna
bebicamala
Zabica
lule
ancy
astra
leilany
mommy
zeljkica0205
žuža
jasmina
Giovanna
meli
nanino
zvrk06
didzi
ninana
Enea
morena
happyness
pcelica8
31 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
pcelica8
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
pcelica8


Broj postova : 347
Age : 38
Lokacija : okolica Siska
Registration date : 21.04.2009

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimepet srp 03, 2009 7:41 am

dali ih koristite, koje, zašto...koje ste sve isprobale....a koje su vam još dobre a da ih trenutno ne koristite...
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimepet srp 03, 2009 8:54 am

mnei su zaaakoooon one bijele iz Dm-a, njihove babylove.
prvo, apsolutno su bez mirisa, alkohola i boja i bez dodataka na kaj bi Luka mogel biti alergični vlažne maramice - vlažne maramice 66333 , drugo puno ih ima, a i cijena za duplo pakiranje gdje ih skupa ima 160 kom je super - 23 kn.

i druge sa mirisom, zelene, isto babylove su super. za preporučiti. vlažne maramice - vlažne maramice 31338
[Vrh] Go down
morena
Još malo pa neću bit baba
morena


Female
Broj postova : 995
Age : 33
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.10.2008

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimepet srp 03, 2009 10:36 am

mi koristimo iz mullera neznam kak se zovu neke zute a ak ne onda pampers... one johnson baby su katastrofa em kaj je dobila osip smrde po alkoholu... vlažne maramice - vlažne maramice 34244
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimepet srp 03, 2009 10:38 am

mi smo na nivei one svijetle,cekam da se muller otvori kod nas vlažne maramice - vlažne maramice 13329
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimepet srp 03, 2009 10:58 am

bila na pampers maramicama a sad Violeta ili huggies koristim ih jer su prakicne pogotovo za brisanje guze prilikom presvlacenja.
[Vrh] Go down
didzi
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
didzi


Female
Broj postova : 310
Age : 47
Lokacija : sarajevo
Registration date : 01.05.2009

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimepet srp 03, 2009 12:03 pm

probala niveine,pampers,babylove,...ma ne mogu se ni sjetiti svih,uglavnom dosta njih,a sad sam na violeti i zadovoljna sam vrlo...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimepet srp 03, 2009 12:28 pm

Pampersice,ja sam zadovoljna vlažne maramice - vlažne maramice 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimeuto srp 14, 2009 12:50 pm

meni su niveine i hipp najbolje...
[Vrh] Go down
meli
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
meli


Female
Broj postova : 159
Age : 52
Lokacija : Zadar
Registration date : 11.05.2009

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimečet srp 16, 2009 11:54 am

vlažne maramice iz DM-a - babylove
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimeuto srp 21, 2009 1:37 pm

Nivea .. nama su super
[Vrh] Go down
jasmina
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Female
Broj postova : 175
Registration date : 16.07.2009

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimepet srp 31, 2009 8:23 pm

HIPP I NIVEA
vlažne maramice - vlažne maramice 386911
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimesub kol 01, 2009 5:34 am

i ja sam prešla na dm,a i odlične su violeta iz kauflanda ,i praktično pakiranje i lijep miris
[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205


Female
Broj postova : 2399
Age : 44
Lokacija : SISAK
Registration date : 17.07.2009

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimesri kol 05, 2009 6:57 pm

Super su mi hipp, dm i muller!
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimesri kol 05, 2009 7:08 pm

ja cekam da se muller konacno otvori,da kupujem njihove,jer sam ih probala i zadovoljna sam,a o cijeni da ne pricam
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimesri kol 05, 2009 7:11 pm

pričaj, pričaj!

o čemu god znaš, kaj se njih tiće, znaš da hoćemo info iz prve ruke! vlažne maramice - vlažne maramice 13329

a za početak mi reći kak se to izgovara: muler ili miler? vlažne maramice - vlažne maramice 386911
[Vrh] Go down
zeljkica0205
Moderator
Moderator
zeljkica0205


Female
Broj postova : 2399
Age : 44
Lokacija : SISAK
Registration date : 17.07.2009

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimesri kol 05, 2009 7:15 pm

Cure spasit će vas taj muller, što se tiče pelena i maramica i sredstva za čišćenje, meni su broj jedan , cijena im je odlična a sve što sam isprobala mi je bilo odlečno!
[Vrh] Go down
mommy
Dojenče
Dojenče
mommy


Female
Broj postova : 86
Age : 42
Lokacija : Slavonija V
Registration date : 02.09.2009

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimečet ruj 03, 2009 8:47 pm

Meni su pampers i violeta najbolje. Hipp i babylove mi nisu loše, ali ipak su mi malo suhe.
[Vrh] Go down
leilany
Novorođenče
Novorođenče
leilany


Female
Broj postova : 18
Age : 42
Lokacija : zgb/vz
Registration date : 06.03.2010

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimepon oľu 08, 2010 8:09 pm

mi od prvog dana koristimo nivea maramice...
i hipp su mi ok...al ostali na nivei...
[Vrh] Go down
astra
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
astra


Female
Broj postova : 229
Lokacija : Slavonija ravna
Registration date : 06.05.2008

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimepet tra 02, 2010 7:16 pm

Mi smo probali sve i svašta no sada već 3g koristimo Babycool (možete ih naći u Metrou po 7kn!) i isto tako su dobre i Metroove Aro vlažne maramice, a imaju jednako dobru cijenu za pakiranje oko 6.80kn
Prve su nam broj 1 jer nisu ni prevlažne ni presuhe,ne raspadaju se,fino miriše i mekane su,a i cijena im je i više nego dobra! vlažne maramice - vlažne maramice 42762
[Vrh] Go down
ancy
Novorođenče
Novorođenče
ancy


Female
Broj postova : 15
Age : 41
Lokacija : Split
Registration date : 28.04.2010

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimepet tra 30, 2010 7:58 pm

pampers sensitive,plave ili hipp su nam odlične,od ostalih dobije osip
[Vrh] Go down
lule
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 15
Registration date : 12.05.2010

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimesri svi 12, 2010 12:01 pm

mi krenuli sa Pampers Sensitive i na njima i ostali, evo već godinu ipo dana....
super su nam!
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimeuto svi 18, 2010 12:39 pm

Mi isprobali bebe, babylove, HIPP, Nivea Soft, mullerove. Uglavom koristimo babylove.
[Vrh] Go down
bebicamala
Novorođenče
Novorođenče
bebicamala


Female
Broj postova : 14
Age : 33
Registration date : 17.05.2010

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimeuto svi 18, 2010 1:39 pm

ja koristim Johnsons ili pampers i s njima sam jako zadovoljna...moja Mia nije osjetljiva,mogu koristiti bilo koje al ove su mi najj...
dajte glasić mojoj princezi http://www.24satamama.com/index.php/kategorije/detaljno/604
vlažne maramice - vlažne maramice 360182
[Vrh] Go down
Tinna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete



Broj postova : 149
Registration date : 20.05.2010

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimesub lip 12, 2010 3:21 pm

Mi koristimo nivea ili pampers.Zadovoljni smo.Ne dobivamo osip od njih za razliku od vecine ostalih ;))
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitimepet srp 09, 2010 8:55 pm

od nijednih mi nikada nije dobio ospi, tako da nam je u načelu svejedno, sve smo probali, pampers, hipp, johnson, nivea, babylove...
jedine koje ne kupujem su pampers jer mi smrde da to nije normalno, pogovoto one plave, odvratno nešto....
sad smo uzeli u mulleru becutan, tri paketa 27 kuna na akciji....jako lijepo mirišu i ok su skroz...
[Vrh] Go down
Sponsored content





vlažne maramice - vlažne maramice Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
vlažne maramice
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Oprema za bebe-
Forum(o)Bir: