Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 vlažne maramice

Go down 
+27
biba
Martina
Josipa
fancy
Angie
ira
Tinna
bebicamala
Zabica
lule
ancy
astra
leilany
mommy
zeljkica0205
žuža
jasmina
Giovanna
meli
nanino
zvrk06
didzi
ninana
Enea
morena
happyness
pcelica8
31 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepet srp 09, 2010 9:02 pm

jao miris bekutana...ko da sam prije par godina bila mala vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 13329 tak me nekako sjeća na djetinjstvo,baka mi je stalno lice trackala poslje kupanja vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 569627
[Vrh] Go down
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepet srp 09, 2010 9:03 pm

e zato ih i kupujem, vrača me kad sam bila dijete....
moja mama ih pomirišala neki dan i sva se raznježila
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepet srp 09, 2010 9:06 pm

baš su mi oriđiđi,i bekutan i nivea-tolike godine,a mirisssss vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 571914 isti,prepoznatljivi...
[Vrh] Go down
fancy
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 4
Registration date : 13.01.2012

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepet sij 13, 2012 8:02 pm

upišite u google "UREĐAJ ZA TOPLE I VLAŽNE MARAMICE". super stvar za zdravlje bebe
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepon sij 16, 2012 10:15 am

jel to reklama ili kaj?????
meni tak izgleda...
[Vrh] Go down
fancy
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 4
Registration date : 13.01.2012

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepon sij 16, 2012 1:15 pm

Nije reklama. samo preporučam. Al ja sam preporučila sestri da kupi pa sam za to dobila nagradu u maramicama:-)

Pozz
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepon sij 16, 2012 1:29 pm

onda nam se pridruži na forumu, jer ovak ispada tvoja dobra namjera nama reklama....
[Vrh] Go down
fancy
Novorođenče
Novorođenče



Broj postova : 4
Registration date : 13.01.2012

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepon sij 16, 2012 1:37 pm

Hvala:-) Neznam, ja sam prezadovoljna jer mi malecka ima osjetljivu kožu i stalno je imala dole jako crvenilo ali otkad sam počela koristiti te sterilne i tople maramice sve je nestalo. mada mi je dr. preporučio na početku da nikako ne koristimo nikakve mirisne, al nisam slušala.

aparat je malo skup al na kraju se i financijski isplati. al ko si takvo nešto ne može priuštiti bolje neka briše bebu samo vodom i pamučnom gazom jer koža upija sve. kažu da ne stavljati nešto na kožu što ne možete u usta.

Dobro pročitajte koje sastojke imaju u maramicama. Proguglajte malo koje su sve štetne stvari u kozmetičkim proizvodima i to izbjegavati jako.

Zdravi Bili:-)
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepon sij 16, 2012 6:10 pm

sve je to super i sve pet ali i reklama , btw malo mi je ipak preskupo to! vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 896458
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepon sij 16, 2012 6:43 pm

Meni su isto ok obične, najobičnije vlažne maramice. Mi čak za tutu koristimo i vlažni wc papir i nikad nije od ničega dobio osip.
Inače, zarazila sam se sa Mullerovim vlažnim maramicama. Plave si uzimam, ona pakiranja po 6 paketića od 80kom, još su sad pred 2 tj. bile na akciji...Fakat sam prezadovoljna s njima, a jeftine su. Probala sam i ove Cool baby i isto su dobre...super miriše..

Uređaj ne bi ni isprobavala, al super ako si ti zadovoljna!!
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepon sij 16, 2012 7:11 pm

pampers ili huggies... druge mi ne pašu a probali sve. dm-ove mi smrde, mulerove tak tak, hipp može proći, violeta sačuvaj bože-imaju mi pre jak miris......one iz tommija i studenca (njihova robna marka) su mi pre tvrde-ko one maramice za dezinfekciju ruku od prije 20 god
[Vrh] Go down
Eminaaa
Dojenče
Dojenče
Eminaaa


Female
Broj postova : 59
Age : 31
Registration date : 22.01.2013

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimesri sij 23, 2013 8:23 pm

Ne koristimo :) Zapravo, imam uvijek u torbi paket vlažnih maramica neke žlj marke i njih koristimo samo za prebrisati rukice, nos..

A za ostale stvari tu su voda, sapun i peškirić :)
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimečet sij 24, 2013 9:54 am

Eminaaa je napisao/la:
Ne koristimo :) Zapravo, imam uvijek u torbi paket vlažnih maramica neke žlj marke i njih koristimo samo za prebrisati rukice, nos..

A za ostale stvari tu su voda, sapun i peškirić :)
Primjetila sam da više nitko ne koristi vlažne maramice.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimečet sij 24, 2013 2:10 pm

ja bez njih i dalje ne mogu zamisliti život.... bilo kuda i u bilo kojoj prilici vlažne maramice uvijek samnom!
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimečet sij 24, 2013 2:15 pm

U torbi da, ono vani....ali doma vidim da ih svi izbjegavaju.
Ja ih koristim svugdje i doma, ali za sebe...
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimečet sij 24, 2013 2:27 pm

i ja aposlutno svugdje i doma i okolo.... isto kao vlažne maramice tako i onaj vlažni toaletni papir...
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimečet sij 24, 2013 2:31 pm

Taj toalet ne koristim, ali bude dana kada baš treba...pa se opet pomognem vl. maramicom.
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimečet sij 24, 2013 2:43 pm

Mi koristimo vl. maramice jos uvijek, ali ne tako cesto.. Kupimo koje god su na snizenju
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimečet sij 24, 2013 4:20 pm

nanino je napisao/la:
ja bez njih i dalje ne mogu zamisliti život.... bilo kuda i u bilo kojoj prilici vlažne maramice uvijek samnom!


slazem se ,uvijek su u ruksaku sa nama vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 782419
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepet tra 26, 2013 7:42 am

evo ja danas nabasala na nešto zanimljivo, nisam probala i vjerojatno ni neću ali ipak ako netko želi pa neka javi rezultat...
http://www.pjesmicezadjecu.com/mamin-kutak/kako-napraviti-vlazne-maramice.html

[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepet tra 26, 2013 8:32 am

To sam i ja upravo vidjela na Lukinom pportalu.
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepet tra 26, 2013 11:28 am

Hm..zanimljivo nanino.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitimepon tra 29, 2013 8:50 pm

interesantno
[Vrh] Go down
Sponsored content





vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: vlažne maramice   vlažne maramice - vlažne maramice - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
vlažne maramice
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Oprema za bebe-
Forum(o)Bir: