Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 povlačenje kožice na piši

Go down 
+22
Alice
Josipa
žuža
Mubinica
Angie
ana nikola
vedrana87
ninica90
*Ana*
ira
Tina
Nena0809
mommy
Mateja
Aca
Enea
didzi
ivany
zvrk06
ninana
happyness
pcelica8
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened kol 29, 2010 12:06 pm

ma ne ide to na rezanje vec "odljepljuju" kozicu s pise a kazu da je malo bolno za djecicu. Posle toga par dana ispires kamilicom.
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened kol 29, 2010 1:23 pm

Evo sad sam gledala kad sam ga presvlačila da mu se je pojavio neki prišići na piši ispod kožice...šta mu je to i kako da se tog riješim???
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened kol 29, 2010 2:22 pm

Ja ti stvarno neznam jer nemam dečkića, valjda nije ništa ozbiljno povlačenje kožice na piši - Page 3 269704 povlačenje kožice na piši - Page 3 269704
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened kol 29, 2010 4:26 pm

jel mislis pristic?
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened kol 29, 2010 7:48 pm

TO šta god da je bilo je puklo i izašlo je puno gnoja, oprala sam mu to u kamilici i vidim da mu je sada puno bolje, još je malo crveno al se sve vraća u normalu.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened kol 29, 2010 7:57 pm

super, bas sam sad gledala na wikipedii da je do 3 godine normalno ako ne moze prevuci kozicu.
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:00 pm

Ma svatko ima svoju teoriju o tome,pošto mi je ovo prvo dijete nemam iskustva i sva sam u panici :/ a moja mama se baš i ne sjeća previše toga pa tražim savjete od drugih. Hvala punooooo na pomoći
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:04 pm

Aco je negdje oko 1 godine mogao prevuci a Andrej jos ne moze pa sam malo citala o tome.
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:13 pm

Ja sam se prepala jer to nisam radila pa mi je sad krivo šta sam forsirala oko toga jer mu je taj gnoj izbio, sada ću pustit neka se to smiri pa ću se onda savjetovati sa pedijatricom :)
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:18 pm

evo da se pridružim...dok je bio mali,pedica je rekla nište dirat,nikakvo navlačenje,nikakvo čišćenje,sa 8mj on mi zakuri i pošalju nas u zaraznu i tamo našli bakterije u mokraći i pošalju nas na šalatu-tamo je dječija nefrologija i kad mi tamo,setra mu ide maloga čistit,prevuče do pola i ima kaj vidjet,sve bijelo ispod se nakupilo povlačenje kožice na piši - Page 3 605248 i ona na mene,da kaj sam ja normalna da ne održavam higijenu povlačenje kožice na piši - Page 3 297152 i ljepo joj velim,da smo pitali pedici i kaj nam je rekla i samo je zakolutala očima i rekla svaki dan čistit i navlačiti koliko ide-ali dalje od pola ne ide,još ni sad,tako da ću ga sljedeći mjesec(kad bude na cjepljenje išao) vodit da vidi jel treba kakav zahvat ili šta već povlačenje kožice na piši - Page 3 959498
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:26 pm

Ajme pa sad se više ne možeš osloniti ni na pedijatre koji bi trebali kao sve znati. Meni tata sad baš govori da mu moram to povlačiti i čistiti radi higijene jer se baš nakuplja prljavština, tj. bakterije. Ja sam inače veliki paničar pa se sada bojim da mu se to opet ne pognoji...aliiiiiii po tvom slučaju mislim da ću nastavit svaki dan kad ga kupam to raditi pa malo malo, tak da se to čisti i održi neka higijena.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened kol 29, 2010 8:39 pm

isto radim i s Andrejem kako sam s Acom ali kod njeg jos ne ide kozica skroz. Nadam se da to bude uskoro. Kod nas kod svakog prgleda ped gleda ali zadnji put nisu povlačenje kožice na piši - Page 3 204166 a ja zaboravila pitat.
[Vrh] Go down
ana nikola
Dojenče
Dojenče



Female
Broj postova : 63
Age : 38
Lokacija : Krk
Registration date : 28.08.2010

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 10:14 am

Evo da se pohvalim da smo Nikoli nakon samo tjedan dana uspijeli povući cijelu kožicu bez imalo muka. Sve ide lijepo i glatko. Pedijatrica nam je rekla da mu čistimo sad u početku kamilicom i da mu mažem sa kremom Cloropenicol, to je inače krema za oči al je valjda dobra i za to. povlačenje kožice na piši - Page 3 311573
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimesri ruj 08, 2010 1:00 pm

povlačenje kožice na piši - Page 3 311573 mi jos ne mozemo skroz povlačenje kožice na piši - Page 3 168724
[Vrh] Go down
Mubinica
Novorođenče
Novorođenče
Mubinica


Female
Broj postova : 36
Age : 51
Lokacija : BiH
Registration date : 19.12.2010

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened pro 19, 2010 6:38 am

Kod mog Mahira se kozica moze svuci al kako kad. Ponekad mu se skupi bijelog ispod ali nikada nije imao neku infekciju(da kucnem u drvo). Skoro sam ga vodila na ljekarski pregled i pedica mu je prevukla skroz do kraja nazad i imalo se sta ocistiti. Njemu je 6 godina i on to sebi nece ni da pipne a pedica kaze da on to sam sebi treba da cisti.

Savjeti??

[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimened pro 19, 2010 8:29 am

ja svojima nikad nisam povlačila tu kožica niti čistila ispod,matej ima 10 godina ,nikad nikakvu upalu nije imal na pimpaču,a lovriju se rano dalo povleći ,to mu je pedica svaki put navlačila ,ja nisam,pa sad ti znaj??
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimepet sij 14, 2011 10:06 am

Mi sad svaki put poslije kupanja koliko ide,ima 8 mjeseci do tad smo samo znali tu i tam pogledat dal ima kaj bjeloga,nikad nije imao,to je tata obavljao i nejde dalje nego do pola.
Kupili smo neki sprej za dezinfekciju pimpača i sad kad se kupa očistimo ak ima kaj u kadici i onda mu to poslije povučemo koliko ide i našpricamo. ako se ne kupa slučajno jer smo kod nekoga i negdje vani onda ne navlačimo taj dan,nekako mi je bolje da je pimpulek skroz opran prije neg mu to našpricam,inače mi je to ko da recimo na znojni pazuh staviš dezič(znači ni dobro povlačenje kožice na piši - Page 3 13329 po meni),sad čemo pitat pedicu kad bumo išli da pogleda jel sve to ok i to je to. I da mame nemojte se bojat prevlačit,znam kak je meni grozno bilo,al to njega niš ne boli,a bolje da ako neš nje u redu da se odmah skuži i obavi da se tog ne sječa neg kasnije kad bi mu moglo prouzrokovat traume(jer im je ako je nešto bilo teško piškiti) Sretno curke!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimepet sij 21, 2011 11:49 am

Mi smo evo imali malo problema sa kozicom..Uspjeli smo mu prevuci kozicu vec sa 4-5 mj starosti i do sad nikad problema, redovno kod kupanja je muz ili ja prevlacili.
E sad, kak je stariji smo mu rekli da sam, jer ni neda vise bas dirati, ali imao je kozice pa je sve bilo puno pa nitko nije nista dirao.I sta se dogodilo, nije se vise sad kad smo probali prevuci.Nije strasno zaraslo ali otvor prepucija se suzio, i danas su bili muz i Luka kod urologa on povukao za sekundu i sve pet.Ipak je rekla pedica da on to napravi nego ona ili mi....
I sve je sad ok, i nastaviti naravno redovitio prevlaciti.Ali urodjeno ima dosta uski prepucij pa ako bi za godinu dana bilo isto tako morao bi na onu operacijicu koja traje jedan dan....
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimepet sij 21, 2011 2:55 pm

povlačenje kožice na piši - Page 3 269704 povlačenje kožice na piši - Page 3 269704 povlačenje kožice na piši - Page 3 269704 Držim fige da bude sve ok i da nemora na op! povlačenje kožice na piši - Page 3 569627
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimepet sij 21, 2011 7:48 pm

Hvala Ti draga, ti si jedina koja ista napisala! povlačenje kožice na piši - Page 3 569627 povlačenje kožice na piši - Page 3 569627
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimepet sij 21, 2011 7:52 pm

povlačenje kožice na piši - Page 3 269704 da sve bude ok... povlačenje kožice na piši - Page 3 569627
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimepet sij 21, 2011 8:02 pm

Aco povlačenje kožice na piši - Page 3 269704 nadam se da će biti sve uredu i da će izbjeći operaciju... povlačenje kožice na piši - Page 3 742194
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimesub sij 22, 2011 5:45 pm

Aco povlačenje kožice na piši - Page 3 269704 da sve bude dobro i da ne bude morao na operaciju povlačenje kožice na piši - Page 3 569627
[Vrh] Go down
Mubinica
Novorođenče
Novorođenče
Mubinica


Female
Broj postova : 36
Age : 51
Lokacija : BiH
Registration date : 19.12.2010

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimepon oľu 28, 2011 7:20 am

evo i nas nakon dugog odsustva :)

sto se tice kozice tu nema nekog napretka. jos uvijek mu je uska i jedva se moze prevu do pola.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitimepon oľu 28, 2011 2:22 pm

ajoj, pa dosad je trebalo to rijesiti
Kod Andreja je doktor prevukao i sad ja samo cistim
[Vrh] Go down
Sponsored content





povlačenje kožice na piši - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: povlačenje kožice na piši   povlačenje kožice na piši - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
povlačenje kožice na piši
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: