Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kada preci na kravlje mlijeko?

Go down 
+31
zveki
petra's mum
sam
Kikica
zvjezdica
astra
lola
Zabica
lighty
ancy
*Dijana*
supermummy
Anna
ninanana
vedrana87
Bea
mama na 3
pia2
ninana
Conny
Mateja
Enea
morena
EMA-ST
Josipa
Nicky
happyness
žuža
ivany
zvrk06
Panda
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Bea
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Bea


Female
Broj postova : 140
Lokacija : Osijek
Registration date : 23.04.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimeuto vel 09, 2010 1:41 pm

Mi ćemo čekati nakon godine dana.
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimeuto vel 09, 2010 2:45 pm

mi smo prešli na kravlje tek prije par mjeseci... mislim da je imala godinu i pol, probala sam joj davati ali svaki put mi je dobila proljev, ali jela mi je bebimil pa mi ni nije bila sila da prelazi na kravlje premda je moja mama nakon šest mjeseci krijomice emi davala a ja si čupala kosu što mi ema ima proljev, a ona neće priznat dok ju jednom nisam uhvatila na djelu! ipak je svako dijete posebno i mama najbolje zna procijeniti kada šta uvesti
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimesri oľu 10, 2010 10:23 pm

Moja gospoja ne želi piti iz tetrapaka...s punih 18 mjeseci ona i dalje cuga adaptirano...Nestle Junior. Obično joj kao napitak ne šmeka Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 360182
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 7:33 am

moja kravlje jede uz cokolino i tak,a navecer pije hipp nocno
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimepon tra 19, 2010 8:03 pm

ja sam svojoj ponudila kravlje uz to da se dojimo samo navcer, isprva joj je tesko sjelo ali se navikla, najprije manje doze i sad ga jede s cokolinom... naravno nakon prvog rodjend.
napisala bi samo da su jogurtici zdraviji i lakse se prihvacaju.
[Vrh] Go down
supermummy
Novorođenče
Novorođenče
supermummy


Female
Broj postova : 10
Registration date : 03.05.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimepon svi 03, 2010 9:42 am

nama je ped rekao da nikako ne bi preporučio kravlje prije 1 rođendana.moj stariji je do 16 mj pio nestle junior i bebimil2 (s bebimilom bi mu radila čokolino), a mlađeg sam do 2 god dojila, a s kravljim bi mu radila čokolino al tek nakon godine dana.
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimepon svi 03, 2010 10:06 am

Andrej jos doji ali mu cokolino i sve ostalo pravim s kravljim mlijekom a nema jos godinu
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimepon svi 03, 2010 10:22 am

i ja Teni pravim sve sa kravljim mljekom i ne razređujem ga s vodom kak neki kažu da bi trebala??ona je prošla 7mj.ipaše joj...hoće papati!
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimepon svi 03, 2010 10:26 am

Ma bitno je da oni fino papau i da su zdravi
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimepon svi 03, 2010 11:05 am

*Dijana* je napisao/la:
i ja Teni pravim sve sa kravljim mljekom i ne razređujem ga s vodom kak neki kažu da bi trebala??ona je prošla 7mj.ipaše joj...hoće papati!


ja sam anei s 12 mj dala kravlje no nije mi bas prihvatila odmah, tesko joj je padao na zeludac pa se vrtila i vrtila dok joj org nije probavio, no jogurte je prihvatila,
ali ja ju jos uvijek dojim pa je veca netolerancija na kravlje...
[Vrh] Go down
ancy
Novorođenče
Novorođenče
ancy


Female
Broj postova : 15
Age : 41
Lokacija : Split
Registration date : 28.04.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimepon svi 03, 2010 1:19 pm

dojimo a kada mu radim čokolino,keksolino i sl. onda koristimo aptamil 2 i sada smo kupili aptamil 3 pošto je napunio godinu dana,iz početka je i njega teško prihvaćao pa zato pogotovo nemamo namjeru tako skoro preći na kravlje
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimepon svi 03, 2010 2:01 pm

Anna je napisao/la:
*Dijana* je napisao/la:
i ja Teni pravim sve sa kravljim mljekom i ne razređujem ga s vodom kak neki kažu da bi trebala??ona je prošla 7mj.ipaše joj...hoće papati!


ja sam anei s 12 mj dala kravlje no nije mi bas prihvatila odmah, tesko joj je padao na zeludac pa se vrtila i vrtila dok joj org nije probavio, no jogurte je prihvatila,
ali ja ju jos uvijek dojim pa je veca netolerancija na kravlje...
-da razumijem,ma da,sve je to ok,al najvažnije je da su zdravi baš to,sve drugo će se posložiti samo od sebe! Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 13329
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimepon svi 03, 2010 8:18 pm

naravno, svaki je organizam razlicit Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 15485
[Vrh] Go down
lighty
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
lighty


Female
Broj postova : 278
Registration date : 19.04.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimeuto svi 04, 2010 2:49 pm

elini sam sa 7 mj uvela malo pomalo kravlje i nije jo smetalo..tako ću i sa rinom...malo pomalo...
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimečet svi 13, 2010 2:36 pm

Ja sam kravlje mlijeko uvela i jednoj i drugoj s punih god. dana. Do tad su dojile i bile na nadohrani s adaptiranim. Mlađoj kombiniram HIPP 3 i KM. Prije spavanja popije bočicu HIPP 3.
[Vrh] Go down
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimeuto lis 05, 2010 11:52 pm

LJUDI MOJA MALA PIJE HIPP 3 NEZELI PIT KRAVLJE MLIJEKO A KAMOLI COKOLINO.STA DA RADIM
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimesri lis 06, 2010 12:41 pm

lola je napisao/la:
LJUDI MOJA MALA PIJE HIPP 3 NEZELI PIT KRAVLJE MLIJEKO A KAMOLI COKOLINO.STA DA RADIM

Ako novci nisu problem onda nek pije hipp dok želi, nije to problem.
Moja Lana nije htjela kravlje ni kušat s godinu dana, tako je do 18mj nastavila pit Bebimil i onda ga je sama odbacila, a negdje s 2 kad je krenila u jaslice je počela bez problema pit kravlje Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
astra
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
astra


Female
Broj postova : 229
Lokacija : Slavonija ravna
Registration date : 06.05.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimesri lis 06, 2010 2:17 pm

i ja sam mislila ovih dana po malo uvoditi to kravlje mlijeko..sada smo 8mj.i mislim da bi mogli! :) Ako bude sve ok,nastavljamo,a ako joj ne bude baš sjelo,nastavljamo s Bebimilom.JAvim rezultate! ;)
[Vrh] Go down
lola
baba
baba
lola


Female
Broj postova : 543
Age : 34
Lokacija : dalmatinka sam
Registration date : 05.10.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimesri lis 06, 2010 3:24 pm

nije problem novac nego mi cudno svi mi govore moze ona cokolino kravlje mlijeko ali nezeli odbija
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimesri lis 06, 2010 6:12 pm

astra je napisao/la:
i ja sam mislila ovih dana po malo uvoditi to kravlje mlijeko..sada smo 8mj.i mislim da bi mogli! :) Ako bude sve ok,nastavljamo,a ako joj ne bude baš sjelo,nastavljamo s Bebimilom.JAvim rezultate! ;)

astra mislim da ti je ipak malo jos prerano uvodit kravlje,ono ti malo teze pada na zelučić,ipak ti pricekaj 1god
[Vrh] Go down
astra
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
astra


Female
Broj postova : 229
Lokacija : Slavonija ravna
Registration date : 06.05.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimened lis 31, 2010 1:54 pm

Evo nas sa izvješćem! I to povoljnim..čokolino jedemo s mlijekom 2.8% i sviđa joj se! Nismo imali nikakvih neželjenih posljedica..! Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 42762
[Vrh] Go down
zvjezdica
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
zvjezdica


Female
Broj postova : 315
Age : 43
Registration date : 14.10.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimened lis 31, 2010 2:29 pm

ako joj se sviđa super Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 13329 Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 13329 .bitno da joj ne smeta.
moja lucija je sa 4 mjeseca počela pitti kravlje jer nije htjela ništa drugo.cijeli dan jedan je plakala i ništa nije htjela.mm je samo trčao u trgovinu po drugo.dok joj nisam dale kravlje.popila i odgovaralo joj je.
a Nina je bila ne bebimilu do 10 mj, a onda smo prešli na kravlje jer joj nije više bilo fino,popila bi samo kad spava,i to jedva.
tako da to sve zavisi od djeteta,ako mu odgovara zašto ne!i ja sam odrasla na kravljem i sve je u redu sa mnom.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimepon stu 01, 2010 6:14 pm

Mene sve ovo danas zbunjuje. Kako smo mi odrasli nego na kravljem mlijeku. ja još nisam počašćena bebačima, ali sam u toku pored svih mladih i starijih mama koje me okružuju.
Moju prijateljicu pedica debelo izgrdila što maloj od 7 mj daje kravlje mlijeko, a dijete neće ništa drugo da jede. Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 877388
[Vrh] Go down
Anna
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Anna


Female
Broj postova : 448
Age : 42
Registration date : 19.04.2010

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 7:38 pm

nije bitno sto dijete hoce nego sto smije, sorry i bez uvrede no meni je apsurd djetetu od 4 mj davati kravlje, ono je bogato lipidima a malo ugljikohidratima kaloricnije je teze probavljivo i iako ne ostavlja trenutno posljedice na probavni kasnije se itekako moze odraziti.
istrazivanja su potvrdila i na strucnim seminarima itekako se obrazlazu tvrdnje.
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 8:38 pm

Anna sory što upadam ali meni je smješno kako su žene prije pržile brašno i davale djeci, mi smo svi jeli to i onda odjednom to više nevalja! Ja sma čitala u jednom bebi časopisu da su istraživanja pokazala da bi djeci kravlje mlijeko trebali početi davati kad napune 20 tjedana!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kada preci na kravlje mlijeko?   Kada preci na kravlje mlijeko? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kada preci na kravlje mlijeko?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Sojino mlijeko
» mlijeko za duzu sitost
» kada? kada?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Prehrana adaptiranim mlijekom-
Forum(o)Bir: