Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kada? kada?

Go down 
+4
žuža
ivany
happyness
becky
8 posters
Autor/icaPoruka
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

kada? kada? Empty
PostajNaslov: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimepon vel 09, 2009 7:16 pm

zanima me, vi sa starijim kikićima, kada ste im dali prvi puta morske plodove? ne baš školjke jer znam da su one dosta rizične, nego onak lignje ili hobotnicu?
onda me zanima, dajete li med? i kada ste počele? ovo čisto pitam zbog "straha" od botulizma.
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimepon vel 09, 2009 7:56 pm

becky, ja ti znam za med da ne ide prije druge, a neku vle čak i prije treće godine, ali više ljudi veli druge pa sam i ja počela tak. za morske plodove ti ne znam, i nisam se do sad interesirala jer niti mi to ne jedmo, pa me još nije ni zanimalo. Volim lignje na pariški, ali ne smijemo jaja pa smo ih onda prekrižili, a doma ovak nekak pripremati....neznam, nije nam u jelovniku...al ne znači da ne bude jednog dana.
Naravno, ribu uredno jedemo. Nekakve filete kaj najdemo u dućanu. I, je, dobro veliš, školjke su ti malo rizične...pa pričekaj još malo kada? kada? 38980
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimepon vel 09, 2009 8:13 pm

tako sam i ja učila na faksu, a i pročitala. med ne bih još nikako, niti morske plodove. danas me žicala da proba, ali joj zbilja nisam htjela dati pa se plakala. još su me nagovarali da joj dam, da joj ništa neće biti, ali a-a! ne dam, ne usudim se.
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimepon vel 09, 2009 9:13 pm

morske plodove nejedemo, tako da joj nisam ni davala (ja sam ih svega nekoliko puta jela u životu...)
med je prošlu zimu u maloj količini pila u čaju, a od ove zime tu i tamo na žlicu ili u čaj
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimeuto vel 10, 2009 7:06 am

sari i mateju nisam dugo davala morke plodove,mislim da je bolje što kasnije za koju godinicu,mi ih znamo jesti ponekads,a lignje znamo često dala sam lovriju da proba,ali nije baš bil oduševljen...
a med se isto ne sjećam,lovriju još nisam dala mada mislim da bi već i mogli ....
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimeuto vel 10, 2009 8:47 am

Med ne sigurno prije godine dana,a sad kad točno nakon toga to ovisi od roditelja do roditelja,Lani sam ga počela davat možda prije 2mj,nabavljamo domaći(pčele zuje tamo di ni auta nema kada? kada? 386911 ) i Lana ga jede žličicu dnevno,čaj neće baš pa joj dam žličicu.I to samo dok je zima,i zato šta je bolesna često,al kad dođe proljeće smanjit ćemo ga.

Morske plodove,mi smo na moru pa ih nejedmo često,ono što volimo,hobotnica,škampi,lignje su ipak skupi tako da ih stvarno ne jedemo često,nemogu se sitit kad sam zadnji put jela,a Lana stvarno neznam,al sigurno bi joj dala lignje i hobotnice.Školjke i sva ostala čuda ni ja nejedem.RIbu i riblju juhu jede odavno,neznam kako ide po tablici,a mi kao pravi dalmatnici nejedmo to ništa kupljeno smrznuto,nego pravo iz mora kada? kada? 967987
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 36
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimeuto vel 10, 2009 10:29 am

Neznam kad sam Luki dala med, nesjećam se ali nisam sigurno prije 1.godine, a dalje se nesjećam. Za morske plodove neznam jer ih mi nejedemo, mm nekad jede lignje pa malo pojede i Luka, ali tek od nedavno i u malim količinama, inače neznam kad se daje!! Ribu jede normalno, to obožava, pogotovo kuhanu iz fiša, ja ogladnim dok mu načistim!
[Vrh] Go down
mamajaja
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamajaja


Female
Broj postova : 392
Age : 40
Lokacija : Varaždin
Registration date : 21.08.2008

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimened vel 15, 2009 5:48 pm

Med nikako prije 2. godine, a plodove... Ribu jede tu i tamo (čitaj-jako rijetko), a nedavno je probal štapiće od lignji i pasalo mu je. I nije naškodilo.
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimened vel 15, 2009 9:43 pm

mamajaja je napisao/la:
Med nikako prije 2. godine, a plodove... Ribu jede tu i tamo (čitaj-jako rijetko), a nedavno je probal štapiće od lignji i pasalo mu je. I nije naškodilo.

i moja klopa ribu i neki dan sam joj dala da proba te štapiće i oduševila se!
med neću još sigurno dugo, nekak mi nema i potrebe još, a morske plodove se ne usudim. ja ih obožavam, bilo smrznute ili svježe.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimesub svi 02, 2009 10:00 am

baš goeglam za morske plodove i klince i izbacilo mi naš forum kada? kada? 386911

ma danas napravili rižoto s morskim plodovima pa neznam dal bi dala lovriju,prefino je,ali ipak ne usudim se,kuham mu juhicu,pa mu još nekaj zmislim kada? kada? 877388
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimesub svi 02, 2009 12:32 pm

Neznam draga,mislim da može kada? kada? 34451
Lana je sinoć pojela cjeli tanjur rižota od sipe,tj.crnog rižota
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimepon svi 04, 2009 11:38 am

žuža jesi mu dala na kraju?

ja sam neki dan radila tijesto sa morskima i tražila me špagetu. dala sam joj da klopa, ali nije pojela ništa od plodova. inače sam joj dala nedavno da proba lignje sa krumpirima u pećnici i nije joj pasalo.
[Vrh] Go down
žuža
Vrhunska tipkalica
žuža


Female
Broj postova : 2809
Age : 45
Lokacija : varaždin
Registration date : 03.02.2008

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimepon svi 04, 2009 1:56 pm

becky je napisao/la:
žuža jesi mu dala na kraju?

ja sam neki dan radila tijesto sa morskima i tražila me špagetu. dala sam joj da klopa, ali nije pojela ništa od plodova. inače sam joj dala nedavno da proba lignje sa krumpirima u pećnici i nije joj pasalo.

a nisam becky kada? kada? 34451 ,nekak mi je bolje ne riskirati,rijetko to jedemo pa nije problem,al nekak sam se jako dvumila pa onda si mislim nedaj bože da mu zasmeta zakaj sam mu dala,pa na kraju ipak odlučila ne dati i mirna sam kada? kada? 782419

a čuj lignje bi mu i dala i hobotnicu isto,al tuje bilo i račića,dagnj i tak....
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimeuto svi 05, 2009 10:46 am

ma i mene tih račića i dagnji strah. oni su baš alergeni, a moja sestra je recimo alergična na račiće.
ima vremena.............
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitimeuto svi 05, 2009 10:49 am

kada? kada? 38980 Ima vremena,da...Leona još nije probala.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Sponsored content





kada? kada? Empty
PostajNaslov: Re: kada? kada?   kada? kada? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kada? kada?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kada antibiotik??
» kada dovesti psa???
» kada dijete odvesti okulisti?
» Kada preci na kravlje mlijeko?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Dohrana-
Forum(o)Bir: