Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 kada bebu preselit u svoju sobu?

Go down 
+12
Zabica
Giovanna
Alice
Kikica
biba
nanino
Mateja
Josipa
zvrk06
Enea
vedrana87
natašak
16 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak


Female
Broj postova : 115
Age : 47
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.02.2012

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimesub vel 25, 2012 7:25 am

Bok curke,

nisam naišla na ovu temu, a baš se ovih dana mislim da Nou stavim da spava sam u sobi?

On spava u svom krevetiću s nama u sobi, al budi se svaka 2-3 sata, nekad i češće, a znam da nije uvijek gladan.... neko kaže da će bolje spavati sam u sobi kad nas ne čuje i ne osjeti, a neko kaže da to nije dobro.... meni je malo muka kad se sjetim da bi se trebala dizati i cupkati iz sobe u sobu svako malo...a onda opet,
možda će stvarno bolje spavati kada bebu preselit u svoju sobu?  959498

Kak ste vi to riješile?


Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimesub vel 25, 2012 9:27 am

ja sam svoje prebacila sa dva mjeseca i stvarno su bolje spavale, nekad su se znale buditi preko noći ali obično ih ja samo osluškujem da me ne vide i nastave spavati...
a sad je druga priča, iva još spava u svojoj sobi ali ema spava s nama (jedno vrijeme bila bolesna i meni bilo žao i naviklo se dijete)
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimesub vel 25, 2012 10:42 am

valjda zavisi od djeteta,ja sam da se najkasnije djete prebaci u njegovu sobu do predskolu,da zna da tam ima svoje stvari i stekne naviku ucenja i pisanja zadace u svojoj sobi kad krene u skolu,mislim da dok god se djete budi po noci to i nie bas pametno,jer kad jedanput pocnes raditi to je zivo mucenje,niti se ti naspavas niti on
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimesub vel 25, 2012 11:41 am

Ja isto planiram L prebacit u svoju sobu kad krene u školu kada bebu preselit u svoju sobu?  13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimesub vel 25, 2012 3:07 pm

Moje cure su imale Lara 5,5 a Petra 4,5 god ali da smo mogli prebacili bi ih i prije! Mariju neplaniram prebacivat kod cura u sobu barem do 4. godine jer spavaća soba mi je predaleko!
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimesub vel 25, 2012 3:41 pm

Luka je dobio svoju sobu sa 2 godine i od onda spava u svojoj sobi. Ja sam svakako za navikavanje na vlastiti krevet što prije, mislim da je to dobro najprije za samopouzdanje djeteta. Ako ne već svoju sobu onda barem svoj krevet. Ali ne mislim time ne bebe, nego na djecu od 4-5 godina recimo! I to sve naravno ako se ima mogucnost zbog prostora!
Ali svaki roditelj ima svoje mišljenje, pa tako i ti napravi kako misliš da je najbolje za vas! kada bebu preselit u svoju sobu?  13329
[Vrh] Go down
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak


Female
Broj postova : 115
Age : 47
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.02.2012

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimesub vel 25, 2012 7:07 pm

Ah ne znam ni sama, dogovorili smo se da ćemo ga sljedeći vikend prebaciti u njegovu sobu... ne znam kako će reagirati na spavanje tamo, jer sad se tamo samo igramo i prematamo, bumo probali tjedan dana, pa ako ne ide onda ćemo ga vratiti natrag k nama...
a kaj drugo?! kada bebu preselit u svoju sobu?  877388

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimesub vel 25, 2012 8:58 pm

Pa da probajte , uvijek ga možete vratiti kod vas u sobu!
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimesub vel 25, 2012 10:00 pm

i ja se spremam sada na proljeće prebaciti i jednu i drugu u njihovu sobu, a onda se sjetim da moram cupkati po noći i dizati se iz kreveta i ići na drugi kraj hodnika....
kod nas je situacija da smo trenutno svi u jednoj sobi, Marta i kumbaču pored jedne strane kreveta, Mia u svom krevetu pored drugetrane kreveta i svatko po noći brine o jednoj curki...ako padne duda, ako se Miji piški ili bzveze počnu cviliti...nekak mi je tak lakše...iako se rijetko kada po noći bude zbog navedenih stvari ali neznam kak bi bilo kad su bolesne, mislim da bi stajala u njihovoj sobi cjelu noć sa toplomjerom i sirupom...joj neznm...veselim se da idu u svoju sobu ali opet meni bude koma...pogotovo sad kad krevnem martu po noći odvikavati od pelene...
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimesub vel 25, 2012 10:44 pm

prvi je u svoju sobu otiša kad je imao 14mj
drugi s nepune 2 godine
a cura će čim financijski malo stanemo na noge i napravimo joj sobu
inače njih 2 su mi počeli cilu noć spavat u komadu tek kad su prešli u svoju sobu
[Vrh] Go down
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak


Female
Broj postova : 115
Age : 47
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.02.2012

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimened vel 26, 2012 9:10 am

Ja se nadam da će spavati bolje... a valjda treba proći vrijeme prilagodbe ?! A nisam razmišljala, moram priznati, o tome kak će biti kad se razboli, valjda bum spavala na podu uz krevetić kada bebu preselit u svoju sobu?  518344
najgore od svega je to kaj se on budi rano oko 5- 5.30 nekad i 4.30h i neće jesti, a neće ni spavati do 8-8.30 h onda bi se on igrao...možda ovako kad bude sam u sobi i ne čuje nas zaspi...hehehehe heheh (sve ne mogu vjerovati da se tome nadam - al nikad se ne zna!!) kada bebu preselit u svoju sobu?  92856
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimened vel 26, 2012 9:59 am

Nanino, Luka je s nama uvijek spavao kad je bio bolestan, nisam ga tada ostavljala u svojoj sobi... ovako sam ga imala kraj sebe pod kontrolom!
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimened vel 26, 2012 4:04 pm

moji kad su bolesni ja legnem s njima usobu njihovu ili u boravak na kauč.
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimepon vel 27, 2012 8:19 am

Cure, sretnoo vam sa odvikavanjem i privikavanjem na nove krevete i sobice!!!! kada bebu preselit u svoju sobu?  311573
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimepon vel 27, 2012 2:10 pm

Ja mislim da će ova moja s nama spavati dok se ne uda kada bebu preselit u svoju sobu?  386911 To djete ne mrda od mene,i kad je tata legne neće da spava,a kad ja legnem kraj nje odmah zaspe i ako se probudi navečer a ja pred tv a tata s njom u krevetu eto nje po mene kada bebu preselit u svoju sobu?  13329
[Vrh] Go down
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak


Female
Broj postova : 115
Age : 47
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.02.2012

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimepon oľu 12, 2012 7:29 am

Moram se pohvaliti, ovaj vikend smo Nou prebacili u njegovu sobu i frajer spava bez problema sam! kada bebu preselit u svoju sobu?  848286
A ja spavam još bolje!!! Zaspi oko 19h probudi se oko 12-1 napravim mu mlijeko i spava do 5.30-6h (bar ga mi tek tada čujemo) kada bebu preselit u svoju sobu?  782419
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimepon oľu 12, 2012 7:49 am

kada bebu preselit u svoju sobu?  42762 Noa...
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimepon oľu 12, 2012 8:39 am

bravo noa kada bebu preselit u svoju sobu?  42762
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimepon oľu 12, 2012 8:44 am

kada bebu preselit u svoju sobu?  42762 Noa
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimepon oľu 12, 2012 9:48 am

Super, bravo Noa kada bebu preselit u svoju sobu?  848286 kada bebu preselit u svoju sobu?  848286
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimepon oľu 12, 2012 10:21 am

kada bebu preselit u svoju sobu?  42762 kada bebu preselit u svoju sobu?  42762 kada bebu preselit u svoju sobu?  42762 kada bebu preselit u svoju sobu?  742194
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimepon oľu 12, 2012 12:19 pm

kada bebu preselit u svoju sobu?  42762 Noa
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimepon oľu 12, 2012 12:49 pm

SUper samo neka tako nastavi kada bebu preselit u svoju sobu?  42762
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimeuto tra 24, 2012 12:16 pm

bravo Noa!! evo i mi smo prije 2 vikenda curke preselili u njihovu sobu, koja je do naše, ali s obzirom da su moje spavalice nama to nije bio problem...curke uživaju tamo, i sad mi je žao da ih prije nisam maknula iz svoje spavaće sobe...
[Vrh] Go down
natašak
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
natašak


Female
Broj postova : 115
Age : 47
Lokacija : zagreb
Registration date : 23.02.2012

kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitimesri tra 25, 2012 7:00 am

Supeer! kada bebu preselit u svoju sobu?  38980 Stvarno bi svima preporučila da čim prije, ako imaju mogućnosti, prebace djecu u svoje sobe, dokazano - svi bolje spavaju!!!
Evo noćas je Noa prospavao cijelu noć od 19h - 6.30h (a kad se sjetim da se nekad budio svaka 2 h..) .... kada bebu preselit u svoju sobu?  534560 kada bebu preselit u svoju sobu?  534560 kada bebu preselit u svoju sobu?  534560
[Vrh] Go down
Sponsored content





kada bebu preselit u svoju sobu?  Empty
PostajNaslov: Re: kada bebu preselit u svoju sobu?    kada bebu preselit u svoju sobu?  Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kada bebu preselit u svoju sobu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» 20 nacina da pokrenete svoju bebu
» Madrac za spavacu sobu
» Kad ste prvi put osjetile bebu
» cime nikad nemojte hraniti bebu!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Bebe 0-1-
Forum(o)Bir: