Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Madrac za spavacu sobu

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Madrac za spavacu sobu Empty
PostajNaslov: Madrac za spavacu sobu   Madrac za spavacu sobu Icon_minitimepon kol 09, 2010 6:47 am

Ajde da cujem koje imate vi?Mi smo sad u potrazi.Imali smo do sad Hespo.Slusam za taj Dormeo, neznam ni sama to mi se nekak ne svidja ta memorijska pjena.Cini mi se premekano.
Madrac za spavacu sobu 877388
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

Madrac za spavacu sobu Empty
PostajNaslov: Re: Madrac za spavacu sobu   Madrac za spavacu sobu Icon_minitimepon kol 09, 2010 7:11 am

Mi smo kupili u Bernardi,i zadovoljni smo.Ima ljetnu i zimsku stranu.Naš madrac je medicinski-superlux.


http://www.bernarda.hr/
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Madrac za spavacu sobu Empty
PostajNaslov: Re: Madrac za spavacu sobu   Madrac za spavacu sobu Icon_minitimepon kol 09, 2010 7:49 am

mi imamo taj,suer zaaaovoljni,f2-tvrdi jer meni pase radi kicme,isto ima ljetnu i zimsku stranu

http://www.hespo.hr/mad_exclusiv.htm

[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Madrac za spavacu sobu Empty
PostajNaslov: Re: Madrac za spavacu sobu   Madrac za spavacu sobu Icon_minitimepon kol 09, 2010 4:23 pm

Enea, cini mi se da imamo isti madrac.I bas sam razgovarala sa muze, mislm da cemo ipak opet u Hespo.Ovaj madrac je bio super.Vidjet cemo sta jos ima.....
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Madrac za spavacu sobu Empty
PostajNaslov: Re: Madrac za spavacu sobu   Madrac za spavacu sobu Icon_minitimepon kol 09, 2010 7:23 pm

imas sad novije

http://www.hespo.hr/mad_vitasan.htm

ima frendica,odusevljena je
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Madrac za spavacu sobu Empty
PostajNaslov: Re: Madrac za spavacu sobu   Madrac za spavacu sobu Icon_minitimeuto kol 10, 2010 7:39 am

aco,mi smo prošle godine bili na moru i čovjek u apartmanu ima dormeo madrac,čini se mekan,ali tako je udoban za spavanje,da ti to ne mogu opisat Madrac za spavacu sobu 534560
mi doma imamo hespov s oprugama,najtvrđi smo uzeli,prije 6godina-već 4 godine je u katastrofa stanju,sav se ulegao,a te opruge žuljaju za popizdit Madrac za spavacu sobu 896458
već je mm rekao da će dat jubilarku sad kad mu sjedne za dormeo,već smo ga išli gledat 2700 bi nas izašao sad kad je nekakva akcija Madrac za spavacu sobu 782419
a klincima sam kupila u bernardi madrac punjen sa morskom travom-kak to miriši Madrac za spavacu sobu 344293
[Vrh] Go down
Sponsored content





Madrac za spavacu sobu Empty
PostajNaslov: Re: Madrac za spavacu sobu   Madrac za spavacu sobu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Madrac za spavacu sobu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kada bebu preselit u svoju sobu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: