Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Erekcija kod sina, problem.

Go down 
+7
*Dijana*
nanino
ninana
Tina
Martina
Aca
Mubinica
11 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Mubinica
Novorođenče
Novorođenče
Mubinica


Female
Broj postova : 36
Age : 51
Lokacija : BiH
Registration date : 19.12.2010

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimepon oľu 28, 2011 5:41 pm

Kod mog Mahira koji ima 6,5 godina je kozica dosta uska i moze mu se samo do pola prevuci. Da li zbog toga(iritacije) ili necega drugog, kod njega se vrlo cesto desavaju erekcije i to mu smeta. Skoro svako jutro i redovno pri kupanju mu se chuna podigne do maksimuma. Posto mu se tad dosta kozica zategne, bojim se da ne sleti nazad i tako se zaglavi. Erekcija kod sina, problem. 605248

Jesul te erekcije zbog kozice i jel to od neke koristi?
Desava li se ovo kod vasih?
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimepon oľu 28, 2011 5:57 pm

Pa sasvim je normalno da muska djeca imaju erekciju...nema to veze sa kozicom, samo ga vjerujem boli....ali inace je normalno da im se pri kupanju ili ujutro ili ako se nekak nadraze da imaju erekciju....
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 8:54 am

Jel to normalno i kod beba???? Erekcija kod sina, problem. 605248 Erekcija kod sina, problem. 605248
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 10:28 am

Je Martina! Erekcija kod sina, problem. 386911 Erekcija kod sina, problem. 782419 Erekcija kod sina, problem. 38980
Muski! Erekcija kod sina, problem. 66333 Erekcija kod sina, problem. 386911
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 10:30 am

Meni je Luka najbolji, sad je u onoj fazi spoznaje...pa on meni ujutro "mama mama, vidi vidi" a ja se suzdrzavama da ne prasnem u smijeh....sad su krenula pitanja Erekcija kod sina, problem. 13329 samo sam ga poslala tati Erekcija kod sina, problem. 602511 he he.. salim se, objasnim mu i ja...
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 11:23 am

Ajoj,oni i njegovi pimpači,moj si ga sad obavezno kad presvlačimo pelenu dira i "žmička" kak bi moj m reko, A pustim ga malo jer kažu da se mora,a smiješan mi je je onda ja kažem nemoj,nemoj,nemoj pa se smije,pa opet i tak,slatko mi je to Erekcija kod sina, problem. 386911
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 11:26 am

Da uglavnom se ne smije nista braniti...neka on zmice, sto manje se tome pridodaje vaznost to ce ga prije pustiti...i postat ce normalno....
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 11:33 am

I Andrej se voli igrati a i Aco s pisom Erekcija kod sina, problem. 386911
Mubinice pitaj pedijatra pa ce vas on uputiti.
Ja sam Andreja vodila kod djecijeg hirurga i onmu svukao kozicu i sad ja samo svucem, ocistim i to je to.
Aca i Andrej je par dana plakao i dok piski valjda ga bolilo sto je dr naglo svukao.
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 12:37 pm

sva sreća da nemam dečke.....još... Erekcija kod sina, problem. 386911
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 1:00 pm

nanino je napisao/la:
sva sreća da nemam dečke.....još... Erekcija kod sina, problem. 386911

potpis!! Erekcija kod sina, problem. 386911 Erekcija kod sina, problem. 386911 Erekcija kod sina, problem. 386911 Erekcija kod sina, problem. 386911
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 5:25 pm

Ah, fakat se već od prvih dana života vidi kaj njim je najvažnije....bitno da je pišonja dobro!!! Erekcija kod sina, problem. 782419 Erekcija kod sina, problem. 38980
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 5:35 pm

Martina je napisao/la:
Ah, fakat se već od prvih dana života vidi kaj njim je najvažnije....bitno da je pišonja dobro!!! Erekcija kod sina, problem. 782419 Erekcija kod sina, problem. 38980

Slažem se Erekcija kod sina, problem. 13329 Erekcija kod sina, problem. 386911 Erekcija kod sina, problem. 386911
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto oľu 29, 2011 6:18 pm

Tina je napisao/la:
Martina je napisao/la:
Ah, fakat se već od prvih dana života vidi kaj njim je najvažnije....bitno da je pišonja dobro!!! Erekcija kod sina, problem. 782419 Erekcija kod sina, problem. 38980

Slažem se Erekcija kod sina, problem. 13329 Erekcija kod sina, problem. 386911 Erekcija kod sina, problem. 386911

Erekcija kod sina, problem. 782419
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimesri oľu 30, 2011 10:34 am

Erekcija kod sina, problem. 386911 Erekcija kod sina, problem. 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimesri oľu 30, 2011 11:45 am

Erekcija kod sina, problem. 386911 Erekcija kod sina, problem. 386911
[Vrh] Go down
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamabb


Female
Broj postova : 343
Age : 53
Lokacija : uz more
Registration date : 02.07.2010

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto svi 03, 2011 11:54 am

a cure moje njima od kad se rode pišonja služi na diku i ponos Erekcija kod sina, problem. 386911
Mubinica bilo bi dobro da odete dječijem kirurgu on to napravi hop i djete mirno što se tiče kožice
cure moje, a da vidite situacije kad imaju prvu poluciju (noćno, nesvjesno izbacivanje sjemena), e ne znam kome je bilo neugodnije meni ili sinu. sve sam mu ja to objasnila ali kad se dogodilo jadničak se sav izgubio. sad me čeka još jednom to proći Erekcija kod sina, problem. 13329
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto svi 03, 2011 12:05 pm

ajoj i mene to ceka Erekcija kod sina, problem. 66333
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto svi 03, 2011 12:19 pm

da i nas isto to čeka...sve me strah...
kad uopće to kreće? mislim, oko koje godine?
[Vrh] Go down
Mubinica
Novorođenče
Novorođenče
Mubinica


Female
Broj postova : 36
Age : 51
Lokacija : BiH
Registration date : 19.12.2010

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimeuto svi 03, 2011 2:49 pm

mamabb je napisao/la:
a cure moje njima od kad se rode pišonja služi na diku i ponos Erekcija kod sina, problem. 386911
Mubinica bilo bi dobro da odete dječijem kirurgu on to napravi hop i djete mirno što se tiče kožice
cure moje, a da vidite situacije kad imaju prvu poluciju (noćno, nesvjesno izbacivanje sjemena), e ne znam kome je bilo neugodnije meni ili sinu. sve sam mu ja to objasnila ali kad se dogodilo jadničak se sav izgubio. sad me čeka još jednom to proći Erekcija kod sina, problem. 13329

Moja medica mi rekla da mogu cekati do desete godine da mu se kozica prevuce. Al meni to nekako puno jer se do tad mogu desiti kakve infekcije. Odlucila sam nabaviti neku dobru kremu, mazati mu neko vrijeme, pa mu onda jako povuci. Imam osjecaj da kad bi mu sada jace povukla da bi kozica sletila nazad, al bolje jeipak da sacekam pa da to sa kremicom uradim.

Moj Mahir ima jos vremena do prvih polucija. Al mogu mislit jest to zeznuto.

Erekcije su jos uvijek ucestale.
[Vrh] Go down
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamabb


Female
Broj postova : 343
Age : 53
Lokacija : uz more
Registration date : 02.07.2010

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimesri svi 04, 2011 9:03 am

draga što se erekcija tiče to ti je sve normalno kod njih
moj mlađi bi znao usred grada reći "mama, diga mi se pišo!" a ja Erekcija kod sina, problem. 605248
mislim da ti erekcije nemaju veze s kožicom
ma možeš ti tu kožicu prevući i kasnije, ali osobno mislim što ranije to bolje, jer majne osjete bol (jedan naš kum je pričao kako mu mama nije obračala pažnju na to pa je kad je počeo Erekcija kod sina, problem. 81792 morao u kirurga,a on mu to hop prevukao i kaže kum da veću bol u životu nije doživio). ne volim kad mi djecu išta što ne bi trebalo sputava. jedino ne znam da li bi se usudila to sama napraviti Erekcija kod sina, problem. 896458 nekako me strah. neke žene bi dječake lijepo posjele u kadu i dok se kupa opa-cupa, opa-cupa i prevukle, voda i još šampon kažu olakšavaju da bolje klizi, probala nisam samo sam čula priče. kad mu prevučeš kožicu lijepo mu objasni kad se kupa da sam prevuče kožicu, opere pišonju i obavezno vrati kožicu nazad, pa će mu to ostati u navici i bit će uvijek čist, pa će ti jednom nevjesta zahvaljivati na tome Erekcija kod sina, problem. 386911
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimesri svi 04, 2011 9:14 am

Mamabb, stašna si... Erekcija kod sina, problem. 386911
Ali da, stoji sve što si rekla, iako ni ja to ne bi sama radila. Ja ću čekati od pedića zeleno svjetlo. Vidim da Lukas već sad navlači pišu i to kaj sve mene boli dok ga vidim kaj radi.... Počeo je kužiti svoje tijelo, rukice, nogice i to, pa tak i pišu. A vjerujem da si to oni i sami navuku s vremenom. Pa poslije bude lakše, ne boli toliko. Ali definitvno, ja to ne mislim sama raditi.... Erekcija kod sina, problem. 605248
[Vrh] Go down
Mubinica
Novorođenče
Novorođenče
Mubinica


Female
Broj postova : 36
Age : 51
Lokacija : BiH
Registration date : 19.12.2010

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimečet svi 05, 2011 4:08 pm

mamabb

neki dan sam nabavila ovu jednu kremu pa cu njom mazati i polako navlaciti. a onda nakon nekog vremena cu mu pusati skroz svuci kozicu. svaki put moram povlaciti jace nego prije.

martina

nemoj cekati previse dugo. ja nisam svom navlacila i zato sad imamo ovaj problem. njemu je 6,5 godina i kozica je jos uvijek uska. a da sam mu navlacila kad je bio mali do sad bi to kliznulo nazad.
[Vrh] Go down
Martina
Vrhunska tipkalica
Martina


Female
Broj postova : 4345
Age : 41
Lokacija : Koprivnica
Registration date : 16.01.2011

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimepon svi 09, 2011 4:12 pm

Joj, ne znam kaj da kažem. Kod nas su jako podijeljena mišljenja oko prevlačenja kožice. Čak od pedijatra do pedijatra skroz drugo mišljenje. Neki kažu ni slučajno ne dirati, a neki da treba odmah... Ja samo lagano povučem kod pranja i brisanja piše, ali ništa ne forsiram i za sad ostajem na tome. A kad dođe vrijeme, vidjet ćemo šta će naš pedijatar reći. Erekcija kod sina, problem. 635904
[Vrh] Go down
Mubinica
Novorođenče
Novorođenče
Mubinica


Female
Broj postova : 36
Age : 51
Lokacija : BiH
Registration date : 19.12.2010

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimesub svi 14, 2011 5:52 am

Samo da ne cekas previse dugo pa da ti kazu da mora na operaciju. Zato ti to pomalo povlaci kad god mozes.
[Vrh] Go down
Sarajka
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Sarajka


Female
Broj postova : 122
Age : 47
Lokacija : Sarajevo BiH
Registration date : 02.10.2010

Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitimesri kol 24, 2011 4:13 pm

Uf, erekcije i muški Erekcija kod sina, problem. 691353 ima i moj tih manifestacija ali je još dovoljno mali da ništa ne konta...osim tate, koji u tim trenucima sija Erekcija kod sina, problem. 395447 Erekcija kod sina, problem. 386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





Erekcija kod sina, problem. Empty
PostajNaslov: Re: Erekcija kod sina, problem.   Erekcija kod sina, problem. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Erekcija kod sina, problem.
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» isplata porodiljne naknade-problem
» imam problem
» problem nejedenja
» Problem kod dojenja - nema mlijeka

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Razno-
Forum(o)Bir: