Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako naučiti dijete na kahlicu

Go down 
+17
roko i mama
Enea
meli
ivana86
didzi
garfieldic
becky
žuža
mamajaja
Mateja
Josipa
ivany
Nataly
Aca
happyness
zvrk06
leobaby
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
garfieldic
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
garfieldic


Female
Broj postova : 457
Age : 44
Lokacija : Tuzla
Registration date : 31.01.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimesri sij 21, 2009 9:10 pm

joj i Arijana nece nikako na tutu. Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 877388 Zna za sta sluzi i sjedne na nju ali nista. Jos nikada nije nesto napravila. Dodje meni i kazi piski ili kaka i trazi da je skinem i ond asjedne ali za par sekundi ustane kovoreci gotovo-gotovo. i onda fino kaze piskila. I akda je obucem opet ispocetka sve. TAko bi ona mogla satima. Joj jedva cekam da se rijesimo pelena Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 66333
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet sij 22, 2009 8:32 am

Evo i ovdje imate savjete kako ostaviti pelene i
neka odvikavanje počne!
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet sij 22, 2009 11:50 am

joj to je tak sve super napisano, ali mislim da je u praksi teže ostvariti. konkretno znam jedno dijete koje se boji kahlice i wc-a i nema šanse ostaviti pelenu. mali ima 4,5 godine, što je zbilja puno da kaka i piški u pelenu. sve su probali, bili kod psihologa-ništa! neće pa neće.
ja sam jučer rebeku probala opet stavit na tutu i žasuuuu, plač, histerija...
mislim da ću pričekat ljeto Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 877388
[Vrh] Go down
ivany
Moderator
Moderator
ivany


Female
Broj postova : 3004
Age : 41
Lokacija : kod Osijeka
Registration date : 03.02.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet sij 22, 2009 1:17 pm

Becky, i ja sam se bojala tog odvikavanja od pelena, ali to nije nikakav problem kad je dijete spremno, vjeruj mi Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 569627
A što se tiće tog dečkića, sigurna sam da su to rijetki slučajevi.
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet sij 22, 2009 3:34 pm

Cure ima vremena,i Lana još ima pelenu iako najavi nuždu,ne želi na tutu,al kad dođe ljeto,ja joj pelenu skidam,pa će valjda u ta 2-3 mj skinit Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 38980
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet sij 22, 2009 9:55 pm

curke, iz vaših usta u božje uši Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 13329
slažem se da je taj mali ekstremna situacija. rebeka je još fakat mala. mene uvijek fasciniralo ono bespelenaštvo. e to mi je misterij! znam bebu koja je bezpelenaš otkako je došla iz rodilišta.
da ne mijenjam temu, probat ćemo svakako na ljeto. meni se osobno ne žuri, ali sam mislila da bi možda uspjela kad najavljuje, ako ništa drugo, kakanje.
[Vrh] Go down
didzi
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
didzi


Female
Broj postova : 310
Age : 47
Lokacija : sarajevo
Registration date : 01.05.2009

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 10:50 am

sinoc kad smo posli spavati trazi tutu,sjeo i piskio,i tako hoce cesto,ali daleko
da trazi svaku nuzdu...mislim da nije spreman jos uvjek...ni meni se bas ne zuri,ali bi voljela da i to prodjemo ovo ljeto cisto radi njega..pa polako...
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 11:00 am

becky, meni je to bespelenaštvo malo Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 877388 naravno da svima dajem za pravo da imaju svoje svjetonazore i poglede na neke stvari, al tak i ja imam svoj pogled na to i to mi je nekak...kak da velim...neznam, nekak su mi to premale bebice da ih se od rođenja trenira na to da skuže da obavljaju nuždu. mislim, stručno je dokazano da svjesno kontroliranje obavljanja nužde se javlja kasnije, između 1,5 -2 godine, ak se ne varam. a ta dječica se treniraju za to po meni puuuno prerano. i naravno da će se kad - tad naučiti, ali to će biti prije izdresirano obavljanje nužde nego svjesno kontrolirano sa razumjevanjem toga što čine ( kakaju ili pišaju ). neznam, tak ja nekak gledam na to. meni se više sviđa raditi sve u dosluhu sa razvojem djeteta. al, velim, kome se sviđa - go for it!

a Luka je počel kužiti kad se popiša. Jučer smo duuugo bili vani, i igra se on tak s dječicom i najedamput se primi za pelenu i napravi facu kao " Fuj " pelena mu je valjda se previše napunila pa je procurila pa je osjetil i drago mi je da je počel kužiti da je mokar i da je on to napravil. valjda je to taj prvi polukorak, nadam se. Pa mso doma malo sjedili na kahlici, ali tu je bilo nula bodova. ništ, čekam malo toplije i onda bude gol pa će valjda skužiti Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 93467 a da ga samo čujete kak u teoriji sve lijepo veli, kam kaj treba i zakaj... Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 66333
[Vrh] Go down
didzi
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
didzi


Female
Broj postova : 310
Age : 47
Lokacija : sarajevo
Registration date : 01.05.2009

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 11:13 am

potpuno se slazem sa tobom,mislim da je izmedju 2.5-3god.vec vrijeme da se uci,a do tad ne izuzev ako sam izrazi zelju...kod nas stari pedijatri ni ne preporucuju cak i do 3 god.niti da djeca do tad sjede dugo na tuti,solji...nesto vezano za debelo crijevo...bas cu se raspitati pa javiti tacno radi cega...
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 11:21 am

e, daj molim te, raspitaj se pa javi, baš me zanima. Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 616445
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 11:22 am

happy bespelenaštvo je i meni kao neka vrsta dresure. međutim nije baš tako. po meni je to jebada za roditelje. meni je ta mama objašnjavala. kad se vratila iz rodilišta skužila je otprilike kada beba piški. naravno, nakon podoja. i tako bi ona nju dojila sa lončićem ispod bebine guze Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 877388 . i po noći je tako, a svaki puta kada bi beba piškila ona bi proizvodila zvuk poput:"ššššššš", a kada bi beba kakala, mama joj govori:"kaka" i do prve godine dijete je sve pokopčalo i obavlja nuždu na WC-u (tipičan primjer klasičnog uvjetovanja).

malo sam skrenula s teme. bravo za Luku! može biti da je to početak, iako kod moje R to ne znači ništa. ona kuži kad je mokra, kad joj se kaka, ali neće ni probat na tutu ili WC Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 66333
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 11:27 am

becky je napisao/la:
meni je ta mama objašnjavala. kad se vratila iz rodilišta skužila je otprilike kada beba piški. naravno, nakon podoja. i tako bi ona nju dojila sa lončićem ispod bebine guze Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 877388 . i po noći je tako, a svaki puta kada bi beba piškila ona bi proizvodila zvuk poput:"ššššššš", a kada bi beba kakala, mama joj govori:"kaka" i do prve godine dijete je sve pokopčalo i obavlja nuždu na WC-u (tipičan primjer klasičnog uvjetovanja).
Meni je to malo bolesno, sta ja znam, svako ima svoj nacin, ali ovo u svakom slucaju nije prirodno!

Bravo za djecicu, vec ce se rijesiti toga, bez brige!
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 11:36 am

becky, je, već sam čitala o tome i o takvom načinu provođenja bespelenaštva, i osim kaj se starci stvarno namaltretiraju, bome mislim da to nije ništ drugo nego, grubo rečeno, izdresirano dijete. mislim da dijete u toj dobi treba misliti samo na ciku / flašicu ( svejedno ), na, mamu i tatu i ostalu rodbinu ako imaju kraj sebe, na igru, na smjeh, na spavanje,.... a ne na to kak se nekaj dešava s njihovim tijelom i da se nekaj očekuje od njih da naprave. mislim da se obje strane maltretiraju. a dojenje s lončićem....da izvineš, hebeš takvo dojenje. Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 386911 al dobro, ta mama ima na to pravo, u svakom slučaju.
[Vrh] Go down
becky
baba
baba
becky


Female
Broj postova : 511
Registration date : 20.01.2009

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 11:40 am

i mene lončić hebe Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 386911
ima pravo, apsolutno, ali mislim da to fakat nije najnormalnije. pa čak i žene u zemljama trećeg svijeta djeci stavljaju nekog boga......
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 11:43 am

happyness je napisao/la:
becky, je, već sam čitala o tome i o takvom načinu provođenja bespelenaštva, i osim kaj se starci stvarno namaltretiraju, bome mislim da to nije ništ drugo nego, grubo rečeno, izdresirano dijete. mislim da dijete u toj dobi treba misliti samo na ciku / flašicu ( svejedno ), na, mamu i tatu i ostalu rodbinu ako imaju kraj sebe, na igru, na smjeh, na spavanje,.... a ne na to kak se nekaj dešava s njihovim tijelom i da se nekaj očekuje od njih da naprave. mislim da se obje strane maltretiraju. a dojenje s lončićem....da izvineš, hebeš takvo dojenje. Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 386911 al dobro, ta mama ima na to pravo, u svakom slučaju.

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 386911 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 386911 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 31338 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 31338

Inače Lana odavnoooo zna kad kaki i piški,i kaže ja sam se kakila,ja sam piškila,al tuta nula bodova Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 66333
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 11:44 am

becky je napisao/la:
i mene lončić hebe Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 386911
ima pravo, apsolutno, ali mislim da to fakat nije najnormalnije. pa čak i žene u zemljama trećeg svijeta djeci stavljaju nekog boga......

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 386911 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 386911 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 386911 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 31338
[Vrh] Go down
happyness
Vrhunska tipkalica



Female
Broj postova : 3218
Lokacija : Varaždin
Registration date : 30.01.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 11:47 am

ma i Luka kuži odavno, ali sad mu je počelo smetati kad je mokri, jer prije nije ni skužil kad pelena odmah upije. a kakaća odmah traži da maknem, al to je sve. Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 66333 a na koga je tvrdoglavi, opće nemam pojma Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 34451 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 605248 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 386911
[Vrh] Go down
ivana86
Još malo pa neću bit baba
ivana86


Female
Broj postova : 750
Age : 38
Lokacija : Rijeka
Registration date : 13.02.2009

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimečet svi 07, 2009 1:53 pm

Ja sam lanu od 6 mjeseci počela stavljat na tutu ujutro nakon buđenja,i još uvijek to radimo,al samo ujutro! Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 877388
[Vrh] Go down
meli
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
meli


Female
Broj postova : 159
Age : 52
Lokacija : Zadar
Registration date : 11.05.2009

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimepon svi 11, 2009 7:31 pm

Moj Frane zna ad piški i kaka, odmah kaže i pokaže na guzu, pokušala sam ga staviti na tutu ali se boji, pa sam kupila onaj nastavak za WC, hoće sjesti na sekundu i odmah se diže, tako da sam za sada odustala, da se ne preplaši, možda ipak uspijemo na ljeto Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 13329
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimepon svi 11, 2009 7:41 pm

Citat :
Ako želite sami inicirati učenje, ostavite djetetu pelenu, ali počnite ga u određenim intervalima stavljati na kahlicu i ostavite ga malo sjediti, čak i ako ne obavi nuždu. Ovo radite nekoliko tjedana i većina djece tada sama počne tražiti da ide na zahod, a nuždu koju su do sada obavljali u pelene, rade u kahlicu. Nemojte se obeshrabriti ako ovo ne profunkcionira odmah, jednostavno se vratite nazad na pelene.
Danas sam je stavila na tutu i veli da piški, uzme praznu tutu i isprazni u wc..i nakon toga stavimo gaće i nakon 10min. se popiški u njih
i opet traži nove gaće a ne pelenu i veli da bude pišala u gaće a ne tutu. Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 39166
Opet smo u peleni, ne žurimo, samo polako..piški svako jutro na onom nastavku i navečer prije kupanja, bar to.
Čekamo klik. Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 74771
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimepon svi 11, 2009 7:56 pm

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 671778 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 671778
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 11:20 am

leobaby je napisao/la:
Citat :
Ako želite sami inicirati učenje, ostavite djetetu pelenu, ali počnite ga u određenim intervalima stavljati na kahlicu i ostavite ga malo sjediti, čak i ako ne obavi nuždu. Ovo radite nekoliko tjedana i većina djece tada sama počne tražiti da ide na zahod, a nuždu koju su do sada obavljali u pelene, rade u kahlicu. Nemojte se obeshrabriti ako ovo ne profunkcionira odmah, jednostavno se vratite nazad na pelene.
Danas sam je stavila na tutu i veli da piški, uzme praznu tutu i isprazni u wc..i nakon toga stavimo gaće i nakon 10min. se popiški u njih
i opet traži nove gaće a ne pelenu i veli da bude pišala u gaće a ne tutu. Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 39166
Opet smo u peleni, ne žurimo, samo polako..piški svako jutro na onom nastavku i navečer prije kupanja, bar to.
Čekamo klik. Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 74771
Enea je napisao/la:
Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 671778 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 671778
Enea, i tebe to čeka! Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 470300 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 38980
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 11:24 am

da.lako mi se sad smijati Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 569627
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 11:26 am

Enea je napisao/la:
da.lako mi se sad smijati Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 569627
Ma smij se dok možeš! Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 36152 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 569627 Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 742194
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
roko i mama
Novorođenče
Novorođenče
roko i mama


Female
Broj postova : 11
Age : 35
Lokacija : split
Registration date : 16.02.2011

Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitimesri vel 16, 2011 10:20 pm

heh nama kahlica ili van tuta nije bila draga pa smo odmah presli na wc skoljku,odmah je prihvatio i u tri dana zaboravio pelene je koji put se doogodilo da se zaboravi jer se zaigra al sda je vec mama piskit cu,mama kaki mi se, i tako svaki put a skoljka mu je zakon,drzi pisonju tresne ga hahahahahaah i obrise i onda najdrazi dio pusti vodu... i najbolje od svega mi je bilo sta se smao jednom i to prvu noc bez pelene popiskio u krevet,taj put i nikako vise :))) uglavnom smo s njim sve prosli bez muke,i krevet i pelen ei dudu i ma bas sve al se zato bojim da ce nam ovaj bebac u pupini dat papra :O
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako naučiti dijete na kahlicu   Kako naučiti dijete na kahlicu - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako naučiti dijete na kahlicu
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Kako upropastiti dijete
» 5 trikova kako uspavati dijete
» Kako pravilno odgajati dijete
» kako procjeniti je li dijete dehidrirano?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: