Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bude li se vaša djeca po noći?

Go down 
+21
Nana-St
morena
Kikica
Ninica
Tina
ira
lola
Angie
*Dijana*
lighty
zvrk06
ninana
Aca
Mateja
Enea
nanino
Giovanna
Josipa
*Ana*
vedrana87
ninanana
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Icon_minitimepet sij 14, 2011 2:05 pm

e viš ja imam drugačije iskustvo sa spavanjem u bračnom. naime moj prvi je spava s nama do rođenja brata (tada je ima 14mj) i bez problema i pogovora je prešao u svoj krevet i svoju sobu. isto tako sam i s drugim. spava je s nama do 2 rođendana a onda u svoj krevet i u sobu s bratom. isto sve prošlo ok. sada i cura spava s nama i dok doji neću je prebacivat u svoj krevet...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Icon_minitimepet stu 16, 2012 12:44 pm

Budi se da i to 3-4 puta tokom noći Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 66333
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Icon_minitimepet stu 16, 2012 1:09 pm

Onda, Jo ti si u 20h zrela za spavanje? Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 13329
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Icon_minitimepet stu 16, 2012 6:27 pm

Ma fora je što nisam Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 386911 ja sam se ovaj cijeli tjedan budila prije 7 da cure otpratim u školu a išla sma spavati oko 23h ponekad i ponoć i ona me budi tokom noći ali ja sam naspavana Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 13329
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Icon_minitimepet stu 16, 2012 8:53 pm

Dokaz da su mame neumorne i neiscrpne.....ili barem im je osjećaj za umor na OFF...
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Icon_minitimepet stu 16, 2012 10:55 pm

ma ja sma skužila da što više spavan to sam uspavanija, ma užas Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 13329
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Icon_minitimened stu 18, 2012 7:39 am

Jo obicno i jest tako, sto duze spavam sve sam umornija
[Vrh] Go down
Kikica
Vrhunska tipkalica
Kikica


Female
Broj postova : 11546
Lokacija : Pula
Registration date : 27.10.2010

Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Icon_minitimened stu 18, 2012 2:15 pm

Može biti, ja sam sinoć spavala samo 5 sati i normalna sam danas, a baš je tmuran dan.... Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 13329
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Icon_minitimened lip 16, 2013 8:21 am

Marija se noćas tj. jutros samo 1 budila što je totalno neobično za nju jer se još uvijek budi 3-4 puta tokom noći i popije malo mlijeka i nastavi spavati, nekda joj uspijem podvalit i vodu ali kad skuži baca bočicu na mene Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 386911
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? - Page 4 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bude li se vaša djeca po noći?
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kako napraviti klincima da im jelo bude privlacnije
» DJECA LEPTIRI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: