Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Bude li se vaša djeca po noći?

Go down 
+21
Nana-St
morena
Kikica
Ninica
Tina
ira
lola
Angie
*Dijana*
lighty
zvrk06
ninana
Aca
Mateja
Enea
nanino
Giovanna
Josipa
*Ana*
vedrana87
ninanana
25 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimened ruj 26, 2010 9:19 pm

Ja sam već nemoćna. Najčešće dva puta drekne: "Soži mejkoooo!" Ako ne skočim ko srndać, pomahnita i sve jače viče. I onda popije nekih 80-90 ml i zaspi ko topčina. U ormaru imam arsenal - dvije bočice s prokuhanim ohlađenim, termosicu s vrelim, pixu Nestle-a i onda mixam u snu. Nekad uspijem zaspat a nekad se razbudim pa ne mogu. A ujutro se dižem u 6.20 da bih u 7 biila orna na poslu. To mi je već problem. Plus - nisam cvjetak što se godina tiče (ajd' po kilaži bih još mogla među suncokrete Bude li se vaša djeca po noći? 386911 )
Ima li tko od vas ovakav problem?
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimened ruj 26, 2010 9:29 pm

ja ti nemam s tim problema, ali znam kako sam ja riješila problem prekasnog odlaska u krevet. kad je imala nepunih godinu držala me budnu do 4-5 ujutro a probudi se u 8 i onda je to spavanje cijeli dan i buđenje svakih pola sata... ja sam ju jednostavno ostavilada plače... nisam reagirala na njezino vrištanje i deranje i nakon samo 2 noći takve je unormalila spavanje. ma njima moraš uvijek pokazati da ne određuju oni nego mi i da nas moraju slušati. strašno je to čuti svoje dijete i milijun puta mi je došlo da odem po nju ali uspjela sam i bilo je lijepše i njoj i meni!
izbaci joj noćno mlijeko i pusti ju da se dere, dosadit će joj kad tad...
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimened ruj 26, 2010 9:30 pm

Ninanana, bas mi je zao sto imas takav problem! Ja sam mom Mateju prestala davati hranu nocu sto zbog novcanih problema, sto zbog toga sto sam ga htjela sto prije odviknit od toga jer sam shvatila da mu to stvarno vise nije potrebno. Nastavila sam mu davati samo mlijeko, ugrijano naravno, ili caja, i tako smo do nekih 14, 15 mj. , ne sjecam se sada vise ali znam da nije jos dugo... Moj savjet ti je da pokusas sto prije odviknit je od toga, olaksat ces i njoj i sebi. Probaj joj dati vode ili caja umjesto hrane i mlijeka, pa ces vidjeti, poslije ti mozda sama ostavi bocicu, kao moj mali... Drzim fige da rijesis to sto prije!
[Vrh] Go down
*Ana*
Moderator
Moderator
*Ana*


Female
Broj postova : 3676
Age : 37
Lokacija : Osijek
Registration date : 19.04.2010

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimened ruj 26, 2010 9:31 pm

Eto, u potpunosti potpisujem Vedranu!
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimened ruj 26, 2010 9:32 pm

Meni se obje bude još uvijek najmanje jednom u noći, Petra skoro svaku noć jer bude žedna a Lara ponekad isto jer je žedna!
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimepon ruj 27, 2010 7:16 am

Isto mi je bilo sve dok se nismo risili bocice. Jedan dan ju je ona sama(ja sam potencirala,naravno) bacila u smece i kad se tu noc probudila da bi ona mljekeco,samo sam joj rekla da nemam bocicu,da ju je bacila. I tako se ona okrene i zaspi. sljedecu noc isto se probudila,oet ja njoj rekla da je nema i to je to. O tada ne pita vise za jesti. Bila je stara kao i tvoja sada. To je njima samo navika ,naravno da im nije potrebno jesti po noci od 2 godine.
Naravno i puno price kako je ona velika i blablabla.. sretno
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimepon ruj 27, 2010 7:19 am

meni se mia budi noću ali ne da ide jest, jer ona navečr prije spavanja obavezno pojede flašicu čokolina (cca 300 ml) i do jutra je sita, ali se budi da ide na pišanje.....
pokušaj je zavarati sa čajem...njega navečer napraviš staviš pored kimbača i nemaš prokuhavanja ni buđenja ni svakojakih čuda...
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimepon ruj 27, 2010 11:48 am

nanino je napisao/la:
meni se mia budi noću ali ne da ide jest, jer ona navečr prije spavanja obavezno pojede flašicu čokolina (cca 300 ml) i do jutra je sita, ali se budi da ide na pišanje.....
pokušaj je zavarati sa čajem...njega navečer napraviš staviš pored kimbača i nemaš prokuhavanja ni buđenja ni svakojakih čuda...

Žene moje drage, probala sam sve. Neki dan je zviznula čašu s čajem u vrata sobe, toliko se ražestila što nije mlijeko. Ne mogu je nasamariti. Kad kažem da nema mlijeka onda mi odgovori - idemo kupiti u veliki ćan. I lijepo sjedi i čeka ili se dere. Uglavnom, nema teorije da zaspi. Bude li se vaša djeca po noći? 52594
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimepon ruj 27, 2010 12:00 pm

ajoj,neznam niti ja kaj da radis,cure su sve napisale,mi se navecer napapamo normalnog jela oko 7 i prije spavanja ono mlijeko za laku noc od hippa i spava do jutra,a kad i kaj ti vecera,mozda je u tome problem?
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimepon ruj 27, 2010 12:43 pm

ma mislim da nije problem u tom da je njoj to potrebno već navikla cura dobivati i da mama trči u pol noći i eto, moj savjet ti je i dalje- pusti ju neka se dere, i ovako ne spavaš i nenaspavaš se pa istrpi par noći dok ne odustane od buđenja
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimepon ruj 27, 2010 12:48 pm

Draga moja, nema ti druge nego biti dosljedna. Nece ti ona sama od sebe reci "dobro necu sada piti", temperamentna je i zna sto zeli!!!
Nemoj si to dopustiti, vrti te vec sada oko prsta a kasnije ce ti biti sve teze i teze. Ili pij vodu ili neces nista! Vjeruj mi, nakon par dana ce i tu vodu piti, ili nece, ali jos bolje - spavati ce!
To je ono sto bi ja napravila, a ti naravno najbolje znas sto ces!

Plus sto je jos bitnije, zubice si kvari sa nocnim hranjenjem!

Drzim Bude li se vaša djeca po noći? 269704 da uspijete!!!
[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimepon ruj 27, 2010 12:50 pm

Mateja je napisao/la:
Draga moja, nema ti druge nego biti dosljedna. Nece ti ona sama od sebe reci "dobro necu sada piti", temperamentna je i zna sto zeli!!!
Nemoj si to dopustiti, vrti te vec sada oko prsta a kasnije ce ti biti sve teze i teze. Ili pij vodu ili neces nista! Vjeruj mi, nakon par dana ce i tu vodu piti, ili nece, ali jos bolje - spavati ce!
To je ono sto bi ja napravila, a ti naravno najbolje znas sto ces!

Plus sto je jos bitnije, zubice si kvari sa nocnim hranjenjem!

Drzim Bude li se vaša djeca po noći? 269704 da uspijete!!!

slazem se,samo hrabro
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimepon ruj 27, 2010 12:59 pm

i ja sam za to...nek se dere do preksutra...djeca su mali ljudi i tako ih trebamo shvaćati, mala točno zna što hoće i od koga će to dobiti...ninanana budi ustrajna i kad kažeš NE mora znati da je to zadnje!
[Vrh] Go down
Aca
Moderator
Moderator
Aca


Female
Broj postova : 5685
Age : 47
Lokacija : Bjelovar
Registration date : 30.01.2008

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimepon ruj 27, 2010 2:50 pm

vedrana87 je napisao/la:
ma mislim da nije problem u tom da je njoj to potrebno već navikla cura dobivati i da mama trči u pol noći i eto, moj savjet ti je i dalje- pusti ju neka se dere, i ovako ne spavaš i nenaspavaš se pa istrpi par noći dok ne odustane od buđenja

Ja se slazem s Vedranom... Pusti ju,neka se dere malo..Ne bude joj nista...Ja imam onu knjigu kako nauciti dijete spavati i tocno je tako kako je vedrana rekla, pusti da se dere..pa onda malo k njoj i smiri ju i objasni da nema. Neka malo vidi da neces skakati odmah..
Ja sam to radila za spavanje.I isto za dan dva, sve pet...tesko je slusati ali uspjeh je tu, kad vide da ne skaces odmah.
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimeuto ruj 28, 2010 10:48 am

DŽizus, žene drage! Vi mene nahuškale, ja vas poslušala i skoro mi je djevojka izbila oko kad nisam dala mlijeko. Prvo me razumno gledala kad joj rekoh da nema mlijeka i reče: Ima, u dugomu omanu. Kupio Neno (brat).
Potom rekoh da će pokvariti male zubiće, nek samo spava. Na to će ona: Nisu se tevali zubići (terali - potrli - slomili).
Onda ja opet kazah: mlijeko se pije samo kad idemo hajati i kad je vani dan. Zaplaka moja šćera gorko i ljuto, ko kišna godina...suza suzu ćera Bude li se vaša djeca po noći? 13329
Majci se srce lomi, al podnosi stoički.
Plače ona, viče, jeca, i odjednom poludi. Krene s kreveta u ormarić gdje držimo arsenal za napitak i viče: Sama soži Ena mejko.
I ja ispala u tom času piz.a koja izda (dijete rođeno) i posustah. Složih. Zaspah.
Eto. Lirski izvještaj. Od jesenjeg lišća i njegovog opadanja i magla gustih, uvijek me spopadne ovako što...lirsko raspoloženje...jesen u meni caruje...ili nesanica Bude li se vaša djeca po noći? 169371
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimeuto ruj 28, 2010 11:41 am

E onda ti ne mozemo pomoci Bude li se vaša djeca po noći? 386911
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimeuto ruj 28, 2010 11:54 am

Ja sam Andreja nedavno odbila od nocnog dojenja/pomazimo se malo price i to je to.
Moras biti dosljedna.
ma mislim da nije problem u tom da je njoj to potrebno već navikla cura dobivati i da mama trči u pol noći i eto, moj savjet ti je i dalje- pusti ju neka se dere, i ovako ne spavaš i nenaspavaš se pa istrpi par noći dok ne odustane od buđenja

slazem se s vedranom Bude li se vaša djeca po noći? 269704
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimeuto ruj 28, 2010 12:12 pm

ninanana baš si me nasmijala (opet)....jednostavno joj reci da nema i gotovo, makni sav arsenal mlijeka iz ormara da ona vidi da nema i gotovo...reci joj da je velika cura i da joj to po noći više ne treba....znam da ti je teško i da si neispavana ali pokušaj ustrajati jer ovak nećeš imati 100 godina mira po noći...
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimeuto ruj 28, 2010 3:33 pm

nanino je napisao/la:
ninanana baš si me nasmijala (opet)....jednostavno joj reci da nema i gotovo, makni sav arsenal mlijeka iz ormara da ona vidi da nema i gotovo...reci joj da je velika cura i da joj to po noći više ne treba....znam da ti je teško i da si neispavana ali pokušaj ustrajati jer ovak nećeš imati 100 godina mira po noći...


Aj ti dođi pa joj reci ak smiješ. Srećom pa više nisu "in" staklene čuturice (kad sam rodila ovog starijeg, bistog, a ja bila mlada, je l' Bude li se vaša djeca po noći? 386911 tad su se furale), već bih bila na traumatologiji. Agresivna je po pitanju mlijeka. Moram vidjeti da ne sadrži taj Nestle kakvu alkoholnu supstancu pa se navukla Bude li se vaša djeca po noći? 671778 Bude li se vaša djeca po noći? 671778 Bude li se vaša djeca po noći? 671778
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimeuto ruj 28, 2010 5:07 pm

Bude li se vaša djeca po noći? 671778
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimeuto ruj 28, 2010 5:28 pm

A jesi luda Bude li se vaša djeca po noći? 386911

Naravno kad se ti nakanis da ces je odviknuti-odviknut ces je. Bez obzira na vikanje,deranje,lupanje,tucu..
Trajat ce par dana i mirna si do daljnjeg. Odnosno do drugog problema Bude li se vaša djeca po noći? 386911
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimesri ruj 29, 2010 7:25 am

Bude li se vaša djeca po noći? 386911 Bude li se vaša djeca po noći? 386911 Bude li se vaša djeca po noći? 386911 Bude li se vaša djeca po noći? 386911 Bude li se vaša djeca po noći? 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimesri ruj 29, 2010 8:39 am

Da.....fakat kad se odvikne od jednoga krenut će s nećim drugim....to je opće poznato da se jedna ovisnost zamjeni drugom...zato pazi na kaj se bude onda navukla....
neznam kaj da ti drugo velim...
jel ide Ena u vrtić ili je doma na čuvanju? možda joj treba neki jači autoritet...
[Vrh] Go down
ninanana
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ninanana


Female
Broj postova : 470
Age : 52
Registration date : 06.01.2010

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimesri ruj 29, 2010 9:58 am

nanino je napisao/la:
Da.....fakat kad se odvikne od jednoga krenut će s nećim drugim....to je opće poznato da se jedna ovisnost zamjeni drugom...zato pazi na kaj se bude onda navukla....
neznam kaj da ti drugo velim...
jel ide Ena u vrtić ili je doma na čuvanju? možda joj treba neki jači autoritet...


Ne ide u vrtić, preporučeno od pedijatra na intenzivnoj skrbi - ne prije 3. godine radi imuniteta (nedonošče).
A di ćeš jači autoritet od mene? Pa znaš li ti kolika sam ja? Bude li se vaša djeca po noći? 470300
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitimesri ruj 29, 2010 10:08 am

neznam draga, ali mala te mota ko sajlu....e a da je staiš u igraonicu tek toliko na par sati tjedno, samo da je više sa klincima i s nekim kome se nesmije suprotstaviti (teta), pa kad
bude kažnjena od druge strane mislim da joj neće pasti na pamet tebe motati jer će u tebi vidjeti zaštitu....
neznam kaj da drugo velim, osim da imaš jako dobre živce!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bude li se vaša djeca po noći? Empty
PostajNaslov: Re: Bude li se vaša djeca po noći?   Bude li se vaša djeca po noći? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bude li se vaša djeca po noći?
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Kako napraviti klincima da im jelo bude privlacnije
» DJECA LEPTIRI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: