Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Plus Card Dječji klub Konzum

Go down 
+8
prinčipessa
Nana-St
lighty
nanino
Tina
leobaby
Angie
mamabb
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamabb


Female
Broj postova : 343
Age : 53
Lokacija : uz more
Registration date : 02.07.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimepon srp 26, 2010 7:39 am

evo ja sam probala i čini mi se zgodno ovdje to objaviti, jer ima puuuuno majčica s malom dječicom, a svaka sitnica dobro dođe.
prvo da vas upoznam s karticom

Što je Plus Card Dječji klub?

Plus Card Dječji klub namijenjen je Vama, našim vjernim kupcima. Upravo u prvim godinama života Vaše bebe, kada su ljubav, pažnja i njega iznimno važni, Konzum je uz Vas te kroz Plus Card Dječji klub želi Vama i Vašem djetetu ponuditi samo najbolje. U Konzumu možete pronaći bogat izbor proizvoda visoke kvalitete namijenjene prehrani i njezi nježne osjetljive bebine kože, a članstvo u Plus Card Dječjem klubu osigurat će Vam još atraktivniju ponudu i povoljniju kupnju!

Plus Card Dječji klub, dio je Konzum Plus Card programa, namijenjen trudnicama i roditeljima s predškolskom i školskom djecom.

Kako postati članom Dječjeg kluba?

Već danas možete poslati članom Dječjeg kluba pozivom na
besplatni telefon 0800 400 000. Nakon što zaprimimo Vaše podatke, u roku od 6 tjedana, na Vašu kućnu adresu stižu kuponi s kojima ćete ostvariti prve pogodnosti u Plus Card Dječjem klubu.

Pogodnosti Dječjeg kluba

Pakiranje K plus BEBE pelena GRATIS!

Već prilikom učlanjenja, Konzum Vam poklanja jedno pakiranje K plus bebe pelena GRATIS. Nakon obrade Vaših podataka, u roku od 6 tjedana, na Vašu kućnu adresu stiže kupon s kojim u Vašoj Konzum prodavaonici odabirete
K plus bebe pelene, veličine koja Vam odgovara.


Dodatni Plus Card bodovi

Svi članovi Plus Card Dječjeg kluba ostvaruju dodatne Plus Card bodove kupnjom artikala namijenjenih njezi i prehrani djeteta. Na svakih potrošenih 50 kn na navedene artikle, po jednom računu, ostvarujete 1 bod na Vašoj Konzum Plus Card kartici.


Knjižica s kuponima

Na kućnu adresu 4 puta godišnje šaljemo Vam knjižicu s kuponima s popustima i gratis artiklima s kojima ćete ostvariti senzacionalne uštede na atraktivne artikle namijenjenih prehrani i njezi djece te trudnicama i mladim roditeljima.


Brošure s korisnim i zanimljivim temama i savjetima

Okupili smo tim stručnjaka kako bi Vam svojim korisnim savjetima obogatili znanje o razvoju i odgoju Vašeg djeteta. Na Vašu kućnu adresu, slati ćemo edukativne brošure s korisnim i informacijama iz područja pedijatrije, nutricionizma i psihologije, a koje su tematski prilagođene različitim dobnim skupinama djece


Rođendanska čestitka i poklon za 1. rođendan Vašeg djeteta i sudjelovanje u nagradnim igrama koje za Vas organizira i priređuje Konzum d.d. i njegovi partneri, samo su neka od ostalih iznenađenja koja Vas očekuju u Plus Card dječjem klubu


ja sam učlanila svoju trojku, pa iako su već daaaavnooooo prerasli pelene dobili smo kupon za jedne gratis pelene, a ja ne budi luda lijepo digla pelene i poklonila jednoj maloj bebici. dobili smo i kupon s 50 kn u dječijoj štedionici. to je ono što smo dobili za sad, pa isplati se i da je samo paket pelena, zar ne? Plus Card Dječji klub Konzum 13329
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimepon srp 26, 2010 10:55 am

dobra stvar,samo što meni kuponi stižu 1-2 tj prije isteka Plus Card Dječji klub Konzum 168724
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimepon srp 26, 2010 10:58 am

Učlanjena otprije. Plus Card Dječji klub Konzum 31338
Frendici dala peleničke.
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamabb


Female
Broj postova : 343
Age : 53
Lokacija : uz more
Registration date : 02.07.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimepon srp 26, 2010 11:49 am

Plus Card Dječji klub Konzum 453127
[Vrh] Go down
Tina
Moderator
Moderator
Tina


Female
Broj postova : 1187
Age : 34
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.07.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimesri ruj 08, 2010 12:47 am

Fora
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimesri ruj 08, 2010 7:09 am

sve mi se čini da daju kupone za one stvari koje nikome ne trebaju Plus Card Dječji klub Konzum 896458
sad u ovoj zadnjoj knjižici,jedino kaj se meni isplati je kupon za pelene,maramice i JGL kremu Plus Card Dječji klub Konzum 13329
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimesri ruj 08, 2010 8:19 am

mi smo isto članovi, ali skoro nikada niš od bonova ne iskoristim jer ne koristimo k plus kozmetiku...eventualno iskoristimo za čokolino...a paket pelena sam dala sestriči koja je taman rodila...
[Vrh] Go down
lighty
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
lighty


Female
Broj postova : 278
Registration date : 19.04.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimečet ruj 09, 2010 9:41 am

mi isto iskoristimo obavezno za čokolino ..i ponekad za maramice ...i prek ljeta smo iskoristili za onaj čamac za napuhavaje ..nije loša stvar..ipak..
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimečet ruj 09, 2010 9:47 am

Ja samo iz ovog i uzela kupon za čokolino. Plus Card Dječji klub Konzum 671778
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimeuto lis 12, 2010 12:39 pm

nisam znala za taj klub,niti za pogodnosti,evo sad sam im se i ja javila i uclanila svoje klince a konzum nam je blizu i cesto smo tamo,pa valjda ce nesto biti za nas,ali u svkom slucaju hvala mamabb
[Vrh] Go down
prinčipessa
Novorođenče
Novorođenče
prinčipessa


Female
Broj postova : 26
Lokacija : najlipši grad na svitu :)
Registration date : 02.01.2011

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimesri sij 05, 2011 2:00 pm

mi koristimo bonove i nađe se lipih stvari (npr vlažne maramice, pelene, kremice, kašice)
[Vrh] Go down
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimesri sij 05, 2011 4:48 pm

Meni je bezveze kratki rok koji daju za iskoristiti te bonove, prosli mjesec su mi poslali a datum kad istice je dan prije nego kune sjedaju na racun tak da nisam mogla iskoristiti bas sve
[Vrh] Go down
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamabb


Female
Broj postova : 343
Age : 53
Lokacija : uz more
Registration date : 02.07.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimesri sij 12, 2011 8:25 pm

ne znam znate li ali svi stari i novi članovi kluba koji se do 15.02. jave na tel. 0800 0110 dobijaju besplatnu foto knjigu. kad budete zvale pripremite svoje kartice radi članskog broja i trebat će im vaša e-mail adresa. meni se ovo čini skroz zgodno. ja ću iskoristiti i napraviti foto knjigu koju će djeca pokloniti didu za rođendan u 3. mj. Plus Card Dječji klub Konzum 38980 ma svaka gratis stvar u ova recesijska vremena dobro dođe
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimesri sij 12, 2011 8:43 pm

super info,hvala Plus Card Dječji klub Konzum 13329
[Vrh] Go down
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamabb


Female
Broj postova : 343
Age : 53
Lokacija : uz more
Registration date : 02.07.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimesri sij 12, 2011 9:04 pm

kao što rekoh sve dobro dođe Plus Card Dječji klub Konzum 38980
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimečet sij 13, 2011 9:58 am

mamabb je napisao/la:
ne znam znate li ali svi stari i novi članovi kluba koji se do 15.02. jave na tel. 0800 0110 dobijaju besplatnu foto knjigu. kad budete zvale pripremite svoje kartice radi članskog broja i trebat će im vaša e-mail adresa. meni se ovo čini skroz zgodno. ja ću iskoristiti i napraviti foto knjigu koju će djeca pokloniti didu za rođendan u 3. mj. Plus Card Dječji klub Konzum 38980 ma svaka gratis stvar u ova recesijska vremena dobro dođe

Puno hvalaaa! Zvat ću ih! Plus Card Dječji klub Konzum 682248 Plus Card Dječji klub Konzum 742194 mamabb!

A koliko slika se šalje i kako?
Putem maila? Plus Card Dječji klub Konzum 155391
Ajmo detalje! Plus Card Dječji klub Konzum 386911
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamabb


Female
Broj postova : 343
Age : 53
Lokacija : uz more
Registration date : 02.07.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimečet sij 13, 2011 10:37 am

ne znam puno detalja Plus Card Dječji klub Konzum 605248
kad sam zvala teta mi je rekla da sad skupljaju prijave a sve detalje ću dobiti na e-mail iza 15.02. Plus Card Dječji klub Konzum 967987
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimečet sij 13, 2011 10:55 am

A-haaa, hvala!
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimečet sij 13, 2011 1:26 pm

Super,hvala sigurno zovem i ja Plus Card Dječji klub Konzum 13329
[Vrh] Go down
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamabb


Female
Broj postova : 343
Age : 53
Lokacija : uz more
Registration date : 02.07.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimepet oľu 04, 2011 9:54 pm

evo meni stigla obavijest za fotoknjigu na e-mail, baš se veselim!
[Vrh] Go down
leobaby
Admin
leobaby


Female
Broj postova : 10947
Age : 42
Registration date : 31.01.2008

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimesub oľu 05, 2011 9:07 am

mamabb je napisao/la:
evo meni stigla obavijest za fotoknjigu na e-mail, baš se veselim!
Plus Card Dječji klub Konzum 782419
Ja nisam stigla. Plus Card Dječji klub Konzum 605248
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net/index.htm
Izzy
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Izzy


Female
Broj postova : 446
Age : 42
Lokacija : Čakovec (Vratišinec)
Registration date : 30.01.2009

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimesub oľu 05, 2011 4:10 pm

i meni jučer stigao mail Plus Card Dječji klub Konzum 534560 Plus Card Dječji klub Konzum 534560 Plus Card Dječji klub Konzum 534560
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimened oľu 06, 2011 9:56 am

Mi smo isto već dugo učlanjeni i uvijek iskoristimo nekoliko bonova.
[Vrh] Go down
mamabb
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
mamabb


Female
Broj postova : 343
Age : 53
Lokacija : uz more
Registration date : 02.07.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimened oľu 06, 2011 2:45 pm

žabica jel si se prijavila za besplatnu fotoknjigu?
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitimepon oľu 07, 2011 7:25 am

Nisam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Plus Card Dječji klub Konzum Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Plus Card Dječji klub Konzum
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: