Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Plus Card Dječji klub Konzum

Go down 
+8
prinčipessa
Nana-St
lighty
nanino
Tina
leobaby
Angie
mamabb
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ira
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
ira


Female
Broj postova : 171
Age : 40
Registration date : 20.05.2010

Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Icon_minitimepon oľu 07, 2011 8:26 am

ja se htjela učlaniti pa mi rekli da više neće imati te plave kartice, nego crvene a da na njima ne vrijedi taj baby klub...
koja muljaža Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 204166
[Vrh] Go down
Izzy
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Izzy


Female
Broj postova : 446
Age : 42
Lokacija : Čakovec (Vratišinec)
Registration date : 30.01.2009

Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Icon_minitimepon oľu 07, 2011 8:38 am

ja lijepo posložila slike u fotoknjigu i željela poslati online narudžbu kad ono cijena 140 kn,a nije ma nigdje pitalo za onaj kod za besplatnu narudžbu Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 877388 Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 877388 Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 877388
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 08, 2011 11:51 am

ira je napisao/la:
ja se htjela učlaniti pa mi rekli da više neće imati te plave kartice, nego crvene a da na njima ne vrijedi taj baby klub...
koja muljaža Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 204166

Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 959498 Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 959498 Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 959498 sad meni ništa nije jasno... crvene su odavno ukinili i sad su plave multiplus card i na njima je baby klub .... mi koristimo. svaki misec dobijamo one bonove-popuste + baby bonove popuste .evo baš prošli tjedan dobili 2 kuvertice s super bončićima...dobili za pelene, vlažne (svih proizvođača ali naj su mi 4x72 huggies za nekih 38-40kn), keksolino,pričice, majice, čarapice,bočice...ma sve!
[Vrh] Go down
Nana-St
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
Nana-St


Female
Broj postova : 430
Age : 41
Lokacija : Kastela
Registration date : 12.10.2010

Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Icon_minitimesri oľu 09, 2011 7:29 am

Izzy je napisao/la:
ja lijepo posložila slike u fotoknjigu i željela poslati online narudžbu kad ono cijena 140 kn,a nije ma nigdje pitalo za onaj kod za besplatnu narudžbu Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 877388 Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 877388 Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 877388
ja totalno zaboravila na to
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Icon_minitimesri oľu 09, 2011 12:02 pm

Biba i mi isto dobivamo te bonove popuste
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Icon_minitimečet oľu 10, 2011 2:48 pm

i ja sam dobila za foto knjigu besplatno..
ali nisam još posložila slikice....velite muljaža????????
baš me zanima, mm svako malo ima okršaj sa konzumom (jedna cijena na polici a druga na blagajni)...
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Icon_minitimečet oľu 10, 2011 5:53 pm

nanino je napisao/la:
i ja sam dobila za foto knjigu besplatno..
ali nisam još posložila slikice....velite muljaža????????
baš me zanima, mm svako malo ima okršaj sa konzumom (jedna cijena na polici a druga na blagajni)...

u našeg konzuma di kupujemo toga nema, sve je kako piše i to je razlog zbog kojeg smo prešli u konzuma. prije smo kupovali u plodinama a u njih niti jedna cijena nije ista na polici i na blagajni Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 896458
[Vrh] Go down
Sponsored content





Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Plus Card Dječji klub Konzum   Plus Card Dječji klub Konzum - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Plus Card Dječji klub Konzum
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Razno :: Isprobale smo-isprobajte i vi-
Forum(o)Bir: