Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Povrača kašice koje se rade s vodom

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
nina2212
Novorođenče
Novorođenče
nina2212


Female
Broj postova : 11
Age : 41
Lokacija : Virovitica
Registration date : 24.05.2010

Povrača kašice koje se rade s vodom Empty
PostajNaslov: Povrača kašice koje se rade s vodom   Povrača kašice koje se rade s vodom Icon_minitimeuto svi 25, 2010 4:43 pm

Na poetku sam mu davala rižu od Milupe s vodom,pa je povratio i mislili smo da je to zbog riže. Al povratio je i Medolino ,i hrpu drugih. pitala sam danas dr za to,rekla je da valjda ne tolerira kravlje mlijeko. jer u mlijeku u prahu koje sadrže takve kašice ima kravljeg mlijeka. I da mu dajem one koje se rade s mlijekom,ali da radim s mojim.
Jel neko ima takvo iskustvo? Jel to alergija ili je premali još?
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Povrača kašice koje se rade s vodom Empty
PostajNaslov: Re: Povrača kašice koje se rade s vodom   Povrača kašice koje se rade s vodom Icon_minitimeuto svi 25, 2010 7:59 pm

ako imaš svoga,probaj izdojiti i napraviti kašicu tako,pa ćeš znat..
mogla bi biti intolerancija na laktozu ili alergija na kravlje mlijeko,nažalost-za to nikad nisu premali Povrača kašice koje se rade s vodom 168724
[Vrh] Go down
nina2212
Novorođenče
Novorođenče
nina2212


Female
Broj postova : 11
Age : 41
Lokacija : Virovitica
Registration date : 24.05.2010

Povrača kašice koje se rade s vodom Empty
PostajNaslov: Re: Povrača kašice koje se rade s vodom   Povrača kašice koje se rade s vodom Icon_minitimesri svi 26, 2010 6:38 am

Ma kolko sam ja shvatila ne odgovara mu mlijeko sada,al to ne znači odmah i alergiju. Imam mlijeka al nemam izdajalicu,a ovak sumnjam da bi znala dovoljno izdojiti hehehe.......taj nedostatak izdajalice me stalno progoni,a uvijek mislim sad je prekasno :(
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Povrača kašice koje se rade s vodom Empty
PostajNaslov: Re: Povrača kašice koje se rade s vodom   Povrača kašice koje se rade s vodom Icon_minitimesri svi 26, 2010 6:45 am

probaj posudit izdajalicu od nekog Povrača kašice koje se rade s vodom 13329
da,intolerancija može trajati kod privikavanja,tj prijelaza sa majčinog il AD na kravlje-nekoliko dana,ili mjesecima i godinama,ja osobno do puberteta nisam smjela piti mlijeko-mam bi me šarafilo na wc,ali to nije alergija bila-mogla sam jest jogurte,vrhnja,sir,kolače,griz..znači sve što sadrži mlijeko,ali ne i popit čašu samog mlijeka Povrača kašice koje se rade s vodom 707332
došao pubertet,hormoni napravili svoj posao i sve se reguliralo Povrača kašice koje se rade s vodom 13329
[Vrh] Go down
nina2212
Novorođenče
Novorođenče
nina2212


Female
Broj postova : 11
Age : 41
Lokacija : Virovitica
Registration date : 24.05.2010

Povrača kašice koje se rade s vodom Empty
PostajNaslov: Re: Povrača kašice koje se rade s vodom   Povrača kašice koje se rade s vodom Icon_minitimesri svi 26, 2010 6:47 am

ma daj,vidiš to nisam znala. Nadam se da nije to,jer moja mama jedva čeka počet kupovat čokolina ;)))
Sad mu neću davat te kašice do godien dana i onda ćemo probat sa kravljim mlijekom. A bumo vidli za izdajalicu,možda ju na kraju kupim,vidla sam Nukovu za 100 kn,pa možda tu ?
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Povrača kašice koje se rade s vodom Empty
PostajNaslov: Re: Povrača kašice koje se rade s vodom   Povrača kašice koje se rade s vodom Icon_minitimesri svi 26, 2010 7:36 am

ako budeš kupovala izdajalicu,pazi svaka ima drugačije navoje tam gdje se spaja s bočicom,tj na nukovu izdajalicu mora ići nuk bočica,avent,TT ili neke druge ne možeš zašarafit Povrača kašice koje se rade s vodom 13329
a tako imaju svi proizvođači Povrača kašice koje se rade s vodom 13329
[Vrh] Go down
nina2212
Novorođenče
Novorođenče
nina2212


Female
Broj postova : 11
Age : 41
Lokacija : Virovitica
Registration date : 24.05.2010

Povrača kašice koje se rade s vodom Empty
PostajNaslov: Re: Povrača kašice koje se rade s vodom   Povrača kašice koje se rade s vodom Icon_minitimesri svi 26, 2010 8:14 am

Mi ni ne koristimo bočice.....nikad nismo......hm,nemrem u neku šalicu?
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

Povrača kašice koje se rade s vodom Empty
PostajNaslov: Re: Povrača kašice koje se rade s vodom   Povrača kašice koje se rade s vodom Icon_minitimesri svi 26, 2010 11:48 am

u šalicu jedino ručno Povrača kašice koje se rade s vodom 13329 jer ti izdajalica mora biti prikopčana na flašicu da bi funkcionirala Povrača kašice koje se rade s vodom 13329
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

Povrača kašice koje se rade s vodom Empty
PostajNaslov: Re: Povrača kašice koje se rade s vodom   Povrača kašice koje se rade s vodom Icon_minitimesri svi 26, 2010 12:59 pm

Pa pokusaj malo rucno. Ja sam se izdajala rucno dok su mi bradavice bile jako bolne
[Vrh] Go down
MAMINI ANĐELI
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
MAMINI ANĐELI


Broj postova : 105
Age : 40
Lokacija : Zagreb
Registration date : 22.05.2010

Povrača kašice koje se rade s vodom Empty
PostajNaslov: Re: Povrača kašice koje se rade s vodom   Povrača kašice koje se rade s vodom Icon_minitimesri svi 26, 2010 1:17 pm

probaj mu napraviti rižine pahuljice od HIPP-a moji ih dečki obožavajurade se 100ml mlijeka 100ml vode a ti probaj sa svojim mlijekom
[Vrh] Go down
nina2212
Novorođenče
Novorođenče
nina2212


Female
Broj postova : 11
Age : 41
Lokacija : Virovitica
Registration date : 24.05.2010

Povrača kašice koje se rade s vodom Empty
PostajNaslov: Re: Povrača kašice koje se rade s vodom   Povrača kašice koje se rade s vodom Icon_minitimesri svi 26, 2010 7:11 pm

Aha vidla sam te hipove bum probala........neznam se ja ručno al bum dala još jedan pokušaj za svoj Lukicu ;))
[Vrh] Go down
Sponsored content





Povrača kašice koje se rade s vodom Empty
PostajNaslov: Re: Povrača kašice koje se rade s vodom   Povrača kašice koje se rade s vodom Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Povrača kašice koje se rade s vodom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» cipelice-koje?
» KOJE PARFEME KORISTITE
» Autosjedalica, do koje dobi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Prehrana i zdravlje beba :: Dohrana-
Forum(o)Bir: