Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 cipelice-koje?

Go down 
+5
Enea
Nicky
nanino
Zabica
prinčipessa
9 posters
Autor/icaPoruka
prinčipessa
Novorođenče
Novorođenče
prinčipessa


Female
Broj postova : 26
Lokacija : najlipši grad na svitu :)
Registration date : 02.01.2011

cipelice-koje? Empty
PostajNaslov: cipelice-koje?   cipelice-koje? Icon_minitimesri sij 12, 2011 2:00 pm

koje cipelice nosite svojim malenima? anatomske ili ne-anatomske? ja sam više luda od savjeta sa strane pa me zanimaju vaša iskustva cipelice-koje? 877388 ......
naišla sam na ovo http://www.cybermed.hr/forum/specijalizacije_medicina/pedijatrija/anatomske_cipelice_da_ili_ne
i sadpo ovom dr-u ispada da treba samo kožna pepelica s čvrstom petom i flexybilnog gazišta, a uložak da nije potreban da je to sve markentiški trik.... one su meni do sada nosile frodice (njih smo dobili na onoj akciji kad su dijelili svim bebama rođenim 2009) a sad imoram kupit nove i ni sama ne znam koje?? nekako mi puno davat 800kn za bambice/frodice isl (za njih 2), a opet ako je medicinski opravdano naravno da ću im uzeti... ma, cila sam se spetljala, uglavnom Koje vi cipelice kupujete svojim mališanima?
[Vrh] Go down
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

cipelice-koje? Empty
PostajNaslov: Re: cipelice-koje?   cipelice-koje? Icon_minitimesri sij 12, 2011 6:02 pm

Mi smo dosad uvijek od cipela uzimali frodice, a od tenisica ciciban. Inače sad ti je akcija u frodu pa možeš pogledati.

Sad sam gledala na netu, imaš cipela po 235 kn

http://shop.ivancica.hr/proizvodi/?brand=froddo&f_cure=1&f_br1724=1&page=2
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

cipelice-koje? Empty
PostajNaslov: Re: cipelice-koje?   cipelice-koje? Icon_minitimesri sij 12, 2011 7:15 pm

i ja sam za miu do sada kupovala samo ciciban i frodo i namjeravam i dalje kupovati...mislim da za cipelu nikada nije puno dati novaca jer još stara izreka kaže da cipela glavu čuva! i nikada rabljene cipele (osim onih za šminku...tak sam joj npr.kupila uggsice kod nas na forumu, ali ih ima samo za pokazivanje i to jednom jedno ako nekamo idemo), sve ostale cipele bambi i frodo i papučice za po kući...
[Vrh] Go down
Nicky
baba
baba
Nicky


Broj postova : 501
Age : 42
Lokacija : varaždin
Registration date : 31.01.2008

cipelice-koje? Empty
PostajNaslov: Re: cipelice-koje?   cipelice-koje? Icon_minitimečet sij 13, 2011 7:18 am

I ema još uvijek nosi cipele Frodo,Ciciban,Geox,a patike Nike,Puma,Adidas,.I ja čitala da nije dobra samo anatomska obuća,tak da mi kombiniramo,cipele anatomske,a patike ne.

[Vrh] Go down
Enea
Moderator
Moderator
Enea


Female
Broj postova : 4789
Lokacija : vz
Registration date : 23.02.2009

cipelice-koje? Empty
PostajNaslov: Re: cipelice-koje?   cipelice-koje? Icon_minitimečet sij 13, 2011 7:41 am

mislim da klincima tam do 4god bi bilo dobro ipak te anatomske,ma i ja sam svasta citala,ali nekak uvijek kupim takve,naravno sad san joj kupila starkice koje nemaju anatomski,ali dok nosi takve cipelice ne prakticiram da je non stop u njima,a papucice kupujem uvijek anatomske za sad
[Vrh] Go down
jednorog
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 15
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.01.2011

cipelice-koje? Empty
PostajNaslov: Re: cipelice-koje?   cipelice-koje? Icon_minitimečet sij 13, 2011 10:49 am

Mi smo slučajno otkrili ovu firmu i od tada isključivo cipelice, gležnjače, sandale i tenisice kupujemo kod njih:

http://www.sava-zagreb.hr/klin.html
http://www.klin.com.br/site2010/#/Catalogo
dakle radi se o kožnim cipelicama, s anatomskim i kožnim ulošcima uvezenim iz Brazila, super su kvalitetne, predivni modeli i što je najvažnije, cijene su od cca 120-220 kn , i preporučujem da posjetite dućan u Lučkom, i mm i ja kupujemo cipele tamo (ne klin nego druge njihove marke koje su za odrasle) i preporučujemo svima, jer malo ljudi zna za njih jer se ne reklamiraju nigdje cipelice-koje? 31338
[Vrh] Go down
prinčipessa
Novorođenče
Novorođenče
prinčipessa


Female
Broj postova : 26
Lokacija : najlipši grad na svitu :)
Registration date : 02.01.2011

cipelice-koje? Empty
PostajNaslov: Re: cipelice-koje?   cipelice-koje? Icon_minitimečet sij 13, 2011 2:46 pm

puno ste mi pomogle, hvala cipelice-koje? 386911
jednorog-ti dučani su samo u zg-u ili ih ima i drugdje? jasam iz splita pa mi daleko cipelice-koje? 168724
[Vrh] Go down
jednorog
Novorođenče
Novorođenče



Female
Broj postova : 15
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Registration date : 12.01.2011

cipelice-koje? Empty
PostajNaslov: Re: cipelice-koje?   cipelice-koje? Icon_minitimečet sij 13, 2011 8:09 pm

prinčipesa evo:
http://www.sava-zagreb.hr/prodaja.html
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

cipelice-koje? Empty
PostajNaslov: Re: cipelice-koje?   cipelice-koje? Icon_minitimečet sij 13, 2011 9:24 pm

moji su prvih godinu dana nosili bambice,posli obične. malenoj sada nosim naturinice po preporuci ped-a i ortopeda jer se same formiraju po stopalu, a ostale bambice, frodice isl imaju povišen luk koji nije dobar za malo stopalo
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

cipelice-koje? Empty
PostajNaslov: Re: cipelice-koje?   cipelice-koje? Icon_minitimečet sij 13, 2011 10:23 pm

moram komm razliku između anatomskih i ortopedskih cipelica:sva dječija obuća od papučica,preko tenisica do cipelica i čizmica je anatomska-znači potpuno prilagođena malim nožicama,često već imaju integrirani anatomski uložak-čak i ako dijete nema problema s gaženjem,neće škoditi ako ga ima u obući.
ortopedska obuća je nešto sasvim drugačije,to je obuća rađena po mjeri zbog određenih medicinskih razloga.
u potpunosti se slažem s nanino-cipela glavu čuva,za djecu nikad i nikako rabljena obuća-čak niti od braće i sestara.
svojima kupujem ciciban,bambi i prezadovoljna sam,jednom sam kupila frodice(papučice) i toliko su se izlizale i ofucale da je to katastrofa
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

cipelice-koje? Empty
PostajNaslov: Re: cipelice-koje?   cipelice-koje? Icon_minitimepet sij 14, 2011 8:28 am

Negdje do 3.godine smo kupovali cipelice i papučice bambi, ciciban, frodo... nakon toga više ne, šta mi se svidi, i šta mi se učini ok cipelice-koje? 13329
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Sponsored content





cipelice-koje? Empty
PostajNaslov: Re: cipelice-koje?   cipelice-koje? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
cipelice-koje?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» kad kupit prve cipelice?
» KOJE PARFEME KORISTITE
» Autosjedalica, do koje dobi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: