Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum o djeci i roditeljima
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 dolazi JOS JEDNA beba...

Go down 
+13
Mateja
Zabica
*Dijana*
zeljkica0205
Aca
Alice
Angie
Tinna
ninana
žuža
vedrana87
zvrk06
soo_happy
17 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimepon srp 05, 2010 8:33 am

U petak došla ja po Anu u vrtić, a ona mi nosi papir na kojem je crtala i kaže ovo sam nacrtala za svoju seku.

U subotu Lucija nije htjela spavat. I Ana joj je rekla ajde seka legi tu na kauč, dala joj je lutku, pokrila ju i pjevala dok Lucija nije zaspala. I bila je sva ponosna na sebe. Još ju je i čuvala da ne padne s kauča dok spava.

Cijeli vikend je govorila da je Lucija njena seka i da ju jako voli. dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 344293
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimepon srp 05, 2010 9:35 am

kako je Ana brižna starija seka! sestrinska ljubav! dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 571914
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimepon srp 05, 2010 11:11 am

nama je zasad super! ema ne pokazuje nikakve znakove ljubomore i svaki put kad se probudi je jako sretna kad vidi seku, pa ju ljubi i grli i mazi!
kad jedna plače rasplače i drugu i tako, sve u svemu bilo bi super kad bi se i nastavile ovako slagati
[Vrh] Go down
*Dijana*
Moderator
Moderator
*Dijana*


Female
Broj postova : 9835
Age : 36
Registration date : 16.01.2010

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimepon srp 05, 2010 11:37 am

vedrana87 je napisao/la:
nama je zasad super! ema ne pokazuje nikakve znakove ljubomore i svaki put kad se probudi je jako sretna kad vidi seku, pa ju ljubi i grli i mazi!
kad jedna plače rasplače i drugu i tako, sve u svemu bilo bi super kad bi se i nastavile ovako slagati

ajoj..preslatko! dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 571914 dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 344293
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimepon srp 05, 2010 1:30 pm

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 344293 vedrana i zabice
[Vrh] Go down
Alice
Vrhunska tipkalica
Alice


Female
Broj postova : 2703
Age : 36
Lokacija : BiH
Registration date : 03.01.2010

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimepon srp 05, 2010 2:42 pm

ninana je napisao/la:
dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 344293 vedrana i zabice

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 344293 divno... dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 38980
[Vrh] Go down
Mateja
Vrhunska tipkalica
Mateja


Female
Broj postova : 2891
Age : 37
Lokacija : Slavonija
Registration date : 04.02.2008

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimepon srp 05, 2010 7:23 pm

Super sto se seke tako vole!!!!
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimepon srp 05, 2010 8:18 pm

vedrana87 je napisao/la:

kad jedna plače rasplače i drugu i tako,
tako je i meni...kad jedan plače plače i drugi dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 735845

baš mi je drago što se curke vole i slažu,al da znas da sam ljubomorna dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 30765
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 7:07 am

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 454550 dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 454550 dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 454550
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
Zabica
Vrhunska tipkalica
Zabica


Female
Broj postova : 5090
Registration date : 12.05.2010

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimeuto srp 06, 2010 7:54 am

Vedrana, nadam se da će se seke i dalje tako voliti.
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 4:29 pm

evo pošto ima nekih promjena kod nas pa da vam opišem kako je to između eme i ive...
do prije mjesec dana užas, iva bi običnu krpicu i zaigra se, a ema joj uzme i viće da je to njezino, pa iva jede a ova kad ja ne gledam uzme flašicu i šprica ivi po glavi... baš je bila ljubomorna, ali nije to dugo trajalo...
prije par tjedana iva nije htjela spavati i ja ju stavim u krevetić a ona dernjava, dođe ema kod njezinog krevetića da joj ruku i pjeva joj, a ja iz prikrajka škiljim i slušam i ne mogu doći sebi, kad me skontala brzo je pobjegla u svoj krevet...
jučer se recimo igrala sa ivom tako da joj baci krpicu preko glave i digne i vikne ku-kuc, a obje onda umiru od smjeha... danas joj je čak i svoje igračke davala da se igra i iva leži na krevetu i igra se nogicama, ema dođe kraj nje, legne i one se gledaju i smiju se... ma stvarno ih je predivno gledati i promatrati i to obično kad ja nisam u blizini, ema je tako nježna da to ne mgou vjerovati...
a neki dan bili kod mojih i mi izašli bez ive da sve stvari spakujemo u auto a ivu je moja mama oblačila i ema odjednom u dreku, pa šta je bilo- mi smo ostavili seku, nećemo ostaviti seku, seka mora ići s nama dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 386911 i normalno vraća se ona unutra po seku i "istuče" baku jer je bila zločesta i htjela joj uzeti seku dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 386911
[Vrh] Go down
Giovanna
Moderator
Moderator



Female
Broj postova : 2862
Age : 35
Lokacija : Zadar
Registration date : 30.01.2008

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 5:10 pm

a slatkica ema kako ona brine za seku. ma super ovi sitni ispadi ljubomore mozes zanemariti dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 13329
angie jel se stanje popravilo?

tara vec voli svoju seku,a sto ce biti kad se rodi,e to ce mo viditi,..
[Vrh] Go down
Angie
Odana forumašica
Angie


Female
Broj postova : 1949
Age : 45
Lokacija : selo na ulazu u zagreb...
Registration date : 12.04.2010

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimeuto stu 02, 2010 6:01 pm

kod nas se stanje popravilo,više nema onih ekstremnih ispada...sad je ostala samo slatka ljubomora,npr.kad uzmem filipa da se mazim ili igram s njim,eto marka odmah da se i on mazi dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 386911 sad ih bez problema mogu ostaviti na podu da se igraju skupa dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 387737
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimesri stu 03, 2010 9:14 am

super Angie dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 848286
vedrana zna i Aco nekad rasplakat Andreja ali ga cesce mazi i cuva i place ako neko samo spomene da ce odvesti Andreja sebi. Igraju se zajedno i skrivaca i ganjaju se po kuci , sve je to dio njihovog odrastanja
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimesri stu 03, 2010 9:53 am

mene baš zanima kak će moja Mia reairati kad stigne seka.....
sada mi stalno mazi trbuh, zove sekicu van da se dođe igrati s njom dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 386911 , a kasnije se sve bojim da joj bude malo malo nekaj bacila u glavu....budemo vidjeli....zato ju već sada učim da moramo sekici kupiti maicu isto ko i mii, da će seka dobiti pelene, dudicu čak je ona sama birala za sekicu nove bodiće...
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimesri stu 03, 2010 11:38 am

eto i ja sam se jako bojala kak će to sve ispasti, a razlika je ista kao što će kod tvojih cura biti, i meni super. vjerujem da se ema više ni ne sjeća da je ikad bila sama, da joj je seka sad totalno normalna osoba koju viđa svaki dan i spava s njom...
[Vrh] Go down
zvrk06
Admin
zvrk06


Female
Broj postova : 12186
Age : 35
Lokacija : Dalmacija u mom oku
Registration date : 30.01.2008

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimesri stu 03, 2010 2:42 pm

Super dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 787136
[Vrh] Go down
https://mojabeba.forumotion.net
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimečet oľu 10, 2011 1:00 pm

meni su moje cure super, jako su povezane što mi je drago. znaju se potući, izvikati jedna na drugu a inače se igraju zajedno. plaču jedna za drugom, neki dan je iva spavala kod mojih a ema kod kuće i obje su plakale do 3 sata ujutro... a koja je sreća bila kad su se vidjele

nanino, kakvo je stanje kod tebe?
[Vrh] Go down
nanino
Vrhunska tipkalica
nanino


Female
Broj postova : 2921
Age : 41
Lokacija : moj dom je dolje u predgrađu,od centra prema zapadu...
Registration date : 09.07.2009

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimečet oľu 10, 2011 2:03 pm

kod mene je predobro...mia je stalno oko seke i obožava ju (doduše malo ju jače poljubi, ili nekak stisne - nema ona još osjećaja koliko smije) ali predobro (da pokucam o drvo)...bio je jedino problem kad smo prvi dan došle iz rodilišta i kad su stigli svi gledati seku, nikome to nije dozvolila,ali sada je super čak i stalno telefonom zove nekoga da dođe vidjeti njezinu sekicu (ali mislim da je to zato jer onda ona dobije čokoladu)...
neki dan je ušla u sekina kolica naravno nismo je odmah špotali već lijepo objasnili da je ona velika djevojčica i sve je kasnije bilo u redu, sad čak više pažnje posvećujem Miji nego Marti, da se nebi osjećala zapostavljeno, ali oko seke sve stvari radimo zajedno (prematanje, hranjenje, oblačenje, igranje...) ...samo neka ona meni tak ostane...najbitnije je razgovarati i sve lijepo objasniti.
[Vrh] Go down
biba
Veliko brbljavo dijete
Veliko brbljavo dijete
biba


Broj postova : 135
Registration date : 07.01.2011

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimečet oľu 10, 2011 5:58 pm

ja sam svojima pričala da će doći još jedna beba,da sad spava u pupi isl (stariji je tada ima 3ipo, a mlađi 2ipo kad se seka rodila) i da će mama morat ići u rodilište rodit bebu kad naraste dovoljn o velika i kad dođe kući da će im nešto donijeti. i kako su oni veliki, da će beba bit mala i neće ništa znati, kako će je oni učit hodat, pričat isl isl... ja sam im kupila svakome po veliki poklon (tada su ludovali za roaryjem) i čokoladice isl i to nam je bilo u autu da oni ne vide i kad smo došli iz rodilišta donijeli smo ih zajedno s sekom i rekli da im je ona to donijela i da ih puno voli.... tako da je sve prošlo super i sada seku obožavaju!!

a kad sam drugog rodila prvi je ima samo 14mj tako da mu nismo puno objašnjavali samo da je braco u pupi i to je to.
mislim da je tvoj sad već dovoljno velik da sve kuži i razumije dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 13329
[Vrh] Go down
Josipa
Moderator
Moderator
Josipa


Female
Broj postova : 7123
Age : 40
Lokacija : Bistrinci
Registration date : 14.04.2008

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimepet oľu 11, 2011 10:07 am

BIba super ideja ti je ovo za poklon od bebe!

Ja mojhim curama nemoram ništa jer one već znaju sve ali da su mlađe sigurno bi im kupila poklone!
[Vrh] Go down
vedrana87
Moderator
Moderator
vedrana87


Female
Broj postova : 2802
Age : 36
Lokacija : osijek
Registration date : 09.08.2009

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimepet oľu 11, 2011 11:04 am

e i mi smo emi kupili onu igračku od kiki bombona jer je obožavala to i kad sam rodila muž joj je to dao i rekao da je to seka dala svojoj velikoj seki
[Vrh] Go down
ninana
Moderator
Moderator
ninana


Female
Broj postova : 10838
Age : 39
Lokacija : Tuzla
Registration date : 03.06.2009

dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitimepet oľu 11, 2011 1:39 pm

i kod mene je super.
Vedrana i moji tako kad su razdvojeni bas se vide da fale jedan drugom jer kad se vide grle se i ljube 5 min. Igraju se zajedno. Iako priznajem znaju se i pogurat malo i posvadjat ali i to je dio odrastanja.
[Vrh] Go down
Sponsored content





dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: dolazi JOS JEDNA beba...   dolazi JOS JEDNA beba... - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dolazi JOS JEDNA beba...
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jedna tema...
» Iduca beba
» beba zna citati???
» beba od 3mj hoda?!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
 :: Djeca :: Djeca 1-3-
Forum(o)Bir: